Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
27. júl 2009

a ja by som v piatok chcela ist na koncert desmod a imt smile 😀 😀 😀

kiara15
27. júl 2009

orsul zevraj ano ze sa pomylil tak mam menopur asi som urobila preklep 😀

orsulka
27. júl 2009

domika...ale inak bambulka, tvoj oprimizmus ma veeeelmi teši..........🙂))) velmi držim palceky..!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale, ved ty vieš... 😉

domika9
27. júl 2009

orsul tak možeš ísť ale o desiatej že si doma ako na koni 😀 😀 😀
kiara a ideš rano na sono ja tam budem isto pred siedmou

domika9
27. júl 2009

orsul ale nepytaj sa kto ma tym optimizmom nakazil 🙂

kiara15
27. júl 2009

domi ano idem na sono a krv aj ja tam chcem byt uz pred siedmou lebo ze tam uz byva dost ludi

orsulka
27. júl 2009

domika...hihihihihih......a naco o desiatej doma, ked ma tam nikto nebude čakať....to radšej pridem až doobeda o desiatej 🙂))))a este sa stihnem v pohode aj vyspat 🙂))))

kiarka, už kontroly co???????

9.8. mas odber....... okolo 14.8. budes mat vklad......no supeeeeeeeeeeer 🙂))))

domika9
27. júl 2009

neviete mi niektora poradiť nejaku dobru masť do nosa mam tam total chrasty či čo a trva to už asi mesiac tak ma to kus serka - myslíte že by som si na to mohla dať fungicidin? to je aj na sliznicu

orsulka
27. júl 2009

domika.......no vednech tu nevyzerám ako jedniná optimistka 🙂)))))) aj ked sa nedari...niekto by si už mohol myslieť, že aj nie som normál!!!!!! 😀 😀 😀 😀

domika9
27. júl 2009

no kiara tak tentokrat sa istotne stretneme 🙂
no a veru je tam dosť ludi na sono
orsul a kto je normalny? ved podla štatistík každemu normalnemu človeku do dna 15 minut šibe tak že nam občas šibe o 5 minut viac - no - a - čo ---- 😀 😀 😀

kiara15
27. júl 2009

orsul veru uz odbery ako si mi to vsetko naplanovala?ale mam to trochu posunute krz manzela az zajtra picham menopur lebo aby bol doma on pride este len 8.8domov vecer tak ze aby nas nic neprekvapilo 🙂

domika9
27. júl 2009

čo to čo to pozeram že maska dala do albumu faro pre Jakubka a čo nevidím maska ty maš S4 aj ja chcem to je taky fasa kočiar

domika9
27. júl 2009

kiara ved nech pošle kuriera s potrebnym materialom 😀 😀 😀 a nieže to ten kurier zamení za svoj material 🙂

kiara15
27. júl 2009

dominka veru sa asi stretneme 🙂 a co je lepsie ist najprv na sono a potom na krv alebo opacne?

domi veru neviem skus si to potierat jelenim lojom mne to sem tam pomoze 😉

orsulka
27. júl 2009

no kiari...takto mi to pomeniť!!!!!!! 😀 😀 😀
sak ale ked dojde 8.8. tak v pohoooooooooo 🙂))))))

domika9
27. júl 2009

no ja ked som potrebovala ísť aj na krv aj na sono tak som šla najskor na krv a potom hned na sono

kiara15
27. júl 2009

orsul on mi hovoril ze by musel byt uz 7.8.tu a to nehrozilo 😒

orsulka
27. júl 2009

kiari.....ja som to vždy robila podla toho, ked som prisla kolko bolo kde ludi.....ak je na krvi malo, chod na krv a potom na sono....alebo sa posad na sono,chvilku posed, aby ťa tam videli, že akože čakaš a si v poradi......potom sa vyber na krv, a vratiš sa, ako keby nič...... 😉

orsulka
27. júl 2009

kiari...nechápem....ale nevadi......jedine, že budeš mať dobru stimulku a odber už na 14 den...ako som mala aj ja.... 😉 to už by asi nestihal 🙂

kiara15
27. júl 2009

orsul ani ja som tomu nerozumela lebo sa mi to zdalo skoro ale vies aj mzuzka stimulovala len 11dni tak asi preto 😉

a stou krvou mas pravdu uvidim kde a ako len aby mi nedaval tu stiplavu injekciu potom som sa tam musela vracat 😒

orsulka
27. júl 2009

kiari...to by bolo asi este skoro na štiplavku......ale ak by, tak by si si len klopla z boku a hotovo.....treba mu povedat, že si na krvi už bola a pichnu ti to hned po kontrole..... 😉

kiara15
27. júl 2009

orsul uvidim co bude hovorit. A ozaj neviete ci tam vlastne on aj bude ci nema dovcu? 😒

orsulka
27. júl 2009

kiari...niekto to tu pisal že od kedy do kedy.....ale ja si nepamatam........

kiara15
27. júl 2009

ja viem ale hovorili ze to rad aj meni??tak preto sa pytam.Lebo este som u nikoho ineho nebola len u neho

orsulka
27. júl 2009

kiari...tak neviem, ale pokial ide niekam mimo republiku, tak to meniť asi nebude....u neho je ťažke povedať, aku dovolenku vlastne ma....ci bude len doma a ked bude treba tak pride do prace, alebo fakt hodi nejaky relax.....

domika9
27. júl 2009

kiara neboj aj Gáťova je uplnesuper ja chodím väčšinou ku nej a je tiež velmi milučka uvidíš

kiara15
27. júl 2009

pocula som ze aj ona je super ale viete ked len ku nemu chodim tak on aj vie co sme sa dohodli a tak?

orsulka
27. júl 2009

aj ja som už u nej bola...sice len jedenkrat......ale vtedy k nej nikto nečakal a tak som sa tam šupla... 😀 Mikulova skocila pre moju kartu ku Krajkovi a nebol problem.... jednu kontrolu v pohodem ožeš mať aj u nej...a už koncom chod ku krajkovi, aby ste si dohodli odbery a taaak.......
ale podla mna budu mat obaja dost ludi....

kiara15
27. júl 2009

a to teraz tam ona bude chuda sama?ved to nezvladne?

orsulka
27. júl 2009

kiari...ale ved s nou sa nebudeš dohadovať na ničom, len ťa pozrie ako rastu foliky, a poobede ti budu volat vysledky aj kedy mas zas prist...... neboj, oni vedia jeden o druhom a nekafru si do toho.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre