Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
8. jún 2009

ahojte bambulky 😀 😀 😀 ...................az teraz som dosla domov, lebo som jazdila cely den sem-a-tam a konecne som doma a konecne som sa najedla..............lebo uz som pomaly ani na cestu od hladu nevidela 😀

orsul - Ty moja najoblubenejsia hviezdicka..................september je krasny mesiac a hlavne plodny mesiac, takze spravna volba 🙂 🙂 🙂

wolfi - no gratulujem k tomu, ze sa vam to s tou adopciou posunulo zase o kusok blizsie k vysnivanemu babu 😉

tinkaza - len si este pekne uzivaj stimulku, pretoze zachvilu budes mat plnu hlavu OPU, potom ET-u, a potom vysledkov............a to uz je tu cochvila 😉

mzuzka - Ty si to krasne rozpisala v tej Tvojej basnicke..........beriem Ta za slovo 🙂 🙂 🙂

ciky - moja zlata.........................verim, ze zajtra dopadnes na hematologii na vybornu a uz nebudes musiet pichat tie hnusne injekcie.......a konecne sa zbavis tej niekolkomesacnej pichacky 🙂..............a Silvinka je na fotkach hotovy sladky cukricek, aj ked obcas urevany, ale o to milovanejsi 🙂

katarina - decapeptyl sice trocha stipe, ale neboj, za par dni Ti to tak nepride a budes to brat ako samozrejmost 🙂

kiarka - tak ja od 17.06.............budem na Teba mysliet uplne stale, dobre ??? 😉

kamka - ahooooooj, si tu este ??? 😉

wolfskinka
8. jún 2009

kamka ahoj a dakujem ...

tija dakujem trosilinku sme sa pohli ked budeme mat papier v ruke bude to zase viac .. a tak pomalicky

tija28
8. jún 2009

wolfi - no ahoooooj, ako bolo dneska v praci ???.............dufam, ze si si poriadne oddychla 😀 😀 😀

wolfskinka
8. jún 2009

tija oddychla .. ako oddychla prd som robila ako kazdy den ... a som sa vytocila mas ip

tija28
8. jún 2009

wolfi - mas IP 😉

wolfskinka
8. jún 2009

tija dakujem za ip ... a dakujem ........................

idem zehlit

tija28
8. jún 2009

o.k. wolfi - ja idem kukat telku 😀 😀 😀

wolfskinka
8. jún 2009

ok kukaj

kamka17
8. jún 2009

no tak teda kukajte telku a žehlite...ja čítam...harryho pottera, hihi...celkom dobre sa to číta...

tijuš...som rada, že si dnešný dník prežila "v strese", že si zbytočne nepremýšľala nad bojovníkmi... 😉 hlavne zajtra daj vedieť, ako dopadlo to naše držanie palcov...lebo nemysli si, že len ty sa pričiníš o úspech...ide hlavne o to, že aj my tu na nich veeeeľmi myslíme a držíme palce 😅

wolfskinka
8. jún 2009

kamka ja to mam tiez precitane ...

ja idem zehlit

kamka17
8. jún 2009

sa ti ale veľmi nechce do toho žehlenia, čoo?? ja mám na zajtra sqelý program, idem na lietavský hrad a odtiaľ do podhoria, tak sa teším, konečne trochu na vzduchu...mám totiž v práci voľno..ale zato robím cez víkend ☹ ☹ 😠

wolfskinka
8. jún 2009

kamka no to nechce ani nahodou sa odhodlavam .... uz kolko ale musim naliala som si aj tonik .... k tomu ale ku zehlicke som sa blizsie ako na 4 metre zatial nepriblizila

kamka17
8. jún 2009

no ja som ten dnešný stres trochou červeného vínka zapila...tak som konečne trochu v pohode a idem asi do sprchy...sa mi ale nechce... 😒

aduska222
8. jún 2009

wolf tak to sme asi viaceré čo nemáme radi žehlenie 🙂

wolfskinka
8. jún 2009

aduska no to hej .. je reklama idem si to sem doniest a budem hypnotizovat zehlicku mozno sama ozehli ...

kamka17
8. jún 2009

adus čaf...no tak to nás je tu až na výnimky veeeeľmi veľa, čo nemusíme žehlenie.... 🙄

wolfskinka
8. jún 2009

orsulka tefaluje rada pokial si pamatam ................... ci kto to tu tefaloval orsulka ci tija ?

kamka17
8. jún 2009

tuším že to bol výraz od ciky...orsul to len veľmirada spomínala ... 😵

wolfskinka
8. jún 2009

jaj no to neviem .. ale doniesla som si sem zehlenie mam 4 kusy oblecenia 2 obliecky a 1 plachta ... no idem ozehlit jednu vec a som pri vas a takto to hadam ozehlim, lebo ked budem zehlit budem sa tesit co pekne mi napisete ... idem ozehlit rifle a za minutku spom tu

aduska222
8. jún 2009

ja sa niekedy dostávam do situácii že žehlím rano o 6 tej, lebo nemam čo na seba- a keď sa mi náhodou raz za mesiac podarí nemať nič odložené na žehlenie tak sa divím aký mame velky byt 😀

wolfskinka
8. jún 2009

aduska ... no ja som na tom takisto ...

kamka a ktoru cast harryho pottera citas ?

tija28
8. jún 2009

no caute......................tak ja som tu telku nezvladla.............take somariny tam idu 😀 😀 😀
a s tym zehlenim - no ja zehlenie nemusim........a nezehlim..........vobec................teda minule som veru pouzila zehlicku, ale to som len musela zazehlit hranovaciu pasku na jednej komode 😀 😀 😀

kamka - diky za obrovske povzbudenie..........ved dam hned rano vediet 😉

wolfi - len si to zehlenie pekne uzi aj za mna 😀 😀 😀

aduska - ahoooooj 😉

wolfskinka
8. jún 2009

tija dakujem vzdy po 1 kuse za odmenu pridem k vam .. rifle uz mam ozehlene ... teraz je na rade kosela 😀

aduska222
8. jún 2009

🙂 Ja mam kopu na 2 hodiny minimalnewolf ale ak budeš rozbehnutá, kludne povedz 🙂

kamka17
8. jún 2009

no tija...nechcela som do toho tak rýpať, keď si písala, že telku ideš pozerať...šak tam tradične nikdy nič nedávajú...ak teda nerátam občas krimošku las vegas a housa...ale som rada, že si spať 😉 😉

a žienky, už toľko dnes netreba robiť, lebo začnem mať mindrákyu, že nič nerobím...lebomusím pochváliť svojho drahého..dnes upratal...teda povysával a umyl podlahy 🙂

wolfi...5...fénixov rád

wolfskinka
8. jún 2009

no ozehlila som rifle, 1 koselu a 1 mikinu a vypla som zehlicku, mozno za chvilu ju zapnem

mne sa najviac pacila 1

kamka17
8. jún 2009

no veď jasne, lebo to bola taká povodná originál myšlienka, potom to už bolo o tom, aby sa vymyslela nejaká zápletka, aby to ako tak bolo zaujímavé...ale je to podľa mňa dobre napísané, taká rozprávočka, čo sa fakt dobre číta,aj keď vieš ako to dopadne... pre ostatné žienky: hovoríme o potterovi

no a idem asi do tej vane...však ešte asi sa prídem kuknúť

tija28
8. jún 2009

tak ja si prave davam dokopy .............vsetky faktury, zlozenky, vymery..... za maj a zaciatok juna..........som nato uplne zabudla, ale uz to len nahadzem do sanonov a mam pokoj............nato som uplne zabudla, ved ja by som mala mat od zajtra uz uplny veget..........tak nech to mam pekne porieseneeeeeee 😀 😀 😀

kamka17
8. jún 2009

no moja, ty veru od zajtra okrem stráženia fazuliek v brušku nebudeš robiť žiadnu inú činnosť...sem tam palacinky možeš...ale inak sa budeš pekne krásne opatrovať...a tvoj drahý má bojovú úlohu...teba strážiť...tak na to nezabudni a aj mu to odkáž, nech vie, čo má robiť... 😉 😉

wolfskinka
8. jún 2009

kamka ja nepojdem do vane ale do sprchy

tijka no pekne ja tiez idem pozkaladta vypisy z uctov

do ritkaloviec som pozrela ten papier a na to sono mam ist podla papiera az 10.7. nie 10.6. ma skoro vykotilo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre