Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
16. sep 2009

orsulik diky ved prave zostala som v soku uz sobotu by som mala dostat mrchu az nebude meskat po tom vsetkom ale musim sa do vtedy dat do kopy 😒

lucula73
16. sep 2009

kiarka no toto,ja sa nehnevám,škoda,boli by sme pokecali...len sa pekne vyliečte,aby ste mohli ísť ketíkovať 😉

kiara15
16. sep 2009

lucul neboj urcite sa stretneme tak som chcela pokecat a vydis??vsak dohodnite nieco na buduci tyzden ak s da??hadam uz budem ok??

orsulka
16. sep 2009

BABULE. tak ale mne to dnes naozaj este nehrozi......Lucul, by si nejaku tu chripku možno mala z dvoch stran 😀 😀 ty sa inak ako citiš??????? teda už si na PN...a ostaneš až do konca tehu?????????

wolfskinka
16. sep 2009

lucul ahoj

som volala janka valachova je na sale ... ze mi zavola .. som nervozna

lucula73
16. sep 2009

orsulík,som na PN a budem už dokonca,doktor mi tak povedal,že ma už nechá doma,tak som to oznámila aj v práci,nech to nejak riešia... 😉 a ako sa cítim,dosť ma bolí spodok brucha,tak neviem,či ma tam naozaj len nejaké zrasty bolia alebo čo...no doma si možem aspoň natiahnuť kosti kedy sa mi zachce 😉

wolfskinka
16. sep 2009

lucul no presne oddychuj ...

lucula73
16. sep 2009

kiara však hádam budúci týždeň by to mohlo byť,ak budete fit,lebo ja by som nerada ochorela,to je pravda,ale zase jeden nikdy nevie,kde to chytíš...aj veronika mi pokašliava,tak mám trochu strach.. 😒

wolfi,nebud nervozna,veď ti slúbili,že ťa zoberú v septembri,oktobri,nie? 😉

orsulka
16. sep 2009

lucul...no ved to je to, že ked je nevolno, kedy kolvek natiahnes kostričku do vodorovnej polohy a je to.... tak a v praci sa musia ako tak prisposobit a riešit situáciu.....

wolfi...nebud nervozko...Teba urcite vezmu, ked ste sa tak dohodli....a pisala si, že ti Janka drži miesto....

la-la-la....držim ti miesto, teraz už vieš tooo, nemusíéš sa bááááát.........la-la-la 😀 😀

orsulka
16. sep 2009

eomy...a kde si ty dievcatko????? tak ako si dopadla v tom Heliku?????? som zvedava už...... 😕

lucula73
16. sep 2009

orsul - a to máš čo za fotočku?lebo sa mi na nej veľmi nepodobáš....ale je pekná,len sa mi nezdá celkom na teba 😀
a čítala si odkaz odo mňa na skype?može byť? 😉

wolfskinka
16. sep 2009

lucul slubili .. len minule mi to poistovna stopla tyzden pred uzivanim provery ....

janka mi drzi miesto, ved jej musim doniest nejaku bonbonieru ...

orsulka
16. sep 2009

luculka...este, že si ma upozornila....nestiham to tu popri praci sledovat 🙂)))) ale plati .-)))

wolfskinka
16. sep 2009

baby zilincanky ... stretko nedame buduci tyzden ???

orsulka
16. sep 2009

a žilinčanky nereaguju................. ☹ ☹ ☹ kammka???????? de si?????????? 😉 😉

wolfskinka
16. sep 2009

orsul neviem kamka spominala nieco buduci tyzden zeby sme mohli ist, alica sa prida ta je za kazdu hovadinu ...

a nevolaju a nevolaju z toho heliosu ... ak nezavolaju do 10.30 tak volam ja

orsulka
16. sep 2009

wolfi....no ved boh vie kolko toho na tej sale maju......... vieš ako to chodi, z mesiaca na mesiac viac a viac žien.....

wolfskinka
16. sep 2009

orsul ... no ved hej ... ale volala som o 8.00 povedala o 9.00 a uz je 10.00 pockam do 10.30 a zavolam

minka051
16. sep 2009

Ahojte zrdravím všetky babenky 🙂

Tak ja už po dlhšej dobe v práci ale dúfam že o dva týždne sa to už zas zmení 🙂 Už len počkať na mršku.

wolfskinka
16. sep 2009

minka ahoj ... minka no nech ti to pride cim skor ...

orsulka
16. sep 2009

ahoj Minka .-))))) a ako sa to dari???????? po dlhsej dobe?????? v praci?????

minka051
16. sep 2009

Orsul pri stimulke som bola na PN potom mi ju stopli hormóny klesali, potom riešili tú cystu ale chvala bohu odišla sama. Tak teraz sa pripravujem do boja znovu 🙂 Hádam sa už žiadna nerobí a nech to dotiahnem do konca..Ale sa mi nééééce byť.. Kopec ich má dovolenku a ja tu len trčím 😠

wolfskinka
16. sep 2009

orsul ja po 3 tyzdnoch ... tiez sa mi moc nechce ... 😠 ale co mam robit a ako sa mi rano nechcelo vstavat to bol horor

minka051
16. sep 2009

wolfi

Ráno je hrozné vstávanie lebo už začína byť tma a to neznášam 😠 najradšej keby leto bolo stále.

kamka17
16. sep 2009

čaute žienky...

wolfi..stretko budúci týždeňo hocikedy, šak som písala...a prosím ťa...NESTRESUJ...veď oni v helíku o tebe veľmi dobre vedia a ako píše orsul...asi tohomajú veľa, keď sa doteraz neozvali, tak prosím ťa vydrž, oni sa isto ozvú... 😉

orsul...ako fajn, že som drahého nepresvedčila ísť v pondelok do PD... 😀 😀
a inak dnes to vyzerá, že idem po 4,5 týždni do práce...a sa mi čooo???? nechceeeeeeeeee.....

ja a včera sme boli na huby na kysucách a sme našli veeeeľľľľaaaaa...sa sušia

a čo sa týka marodov...ja som mala v podelok a včera presne ten istý problém s hrdlom...nejaký strepsil som si dala a včera večer studené pivo a už ma nič nebolí...tak tak...

wolfskinka
16. sep 2009

kamka ahoj ... ja som skor stresovala ci nemam prepadnutu ziadost ... tak uz to mam potvrdene od janky valachovej 30.9. provera a 7.10. prvy decapeptyl ... a ci je prepadnuta mi da este vediet ale ze nemala by byt ...

buduci tyzden kedykolvek stretko mne je to fuk, ja nemam nic

romy01
16. sep 2009

ahojte babenky
tak som z heliku doma. Dnes tam bolo fakt na prasknutie - asi že bol včera sviatok. Brali mi krv a musím počkať do tretej. Mali by mi volať že čo ďalej. Ms ešte nedorazila tak mi pani gaťová povedala, že uvidia podľa hormonov. Ak to vraj bude " na spadnutie " tak mi rovno dajú inštrukciu kedy začať a kolko si dávkovať a ak to nevyjde tak ma objednajú mozno o 2 dni zas na krv. Ale ja cítim že ms už už musí prísť - už sa tak cítim od pondelka, tak neviem 😀

wolfskinka
16. sep 2009

romy drzim palce aby prisla cim skor ked ju potrebujes ... zober si aj z tej mojej ...

minka051
16. sep 2009

No my sme už všetky huby minuli tak by sme sa mali vybrať.. Len ked ten môj drahý stále len na tie ryby chodí.. Už sa mi o nich aj sníva.. Keby ich aspoň bral ale on ich stále púšťa.. Nevie ich zabiť.. musím to urobiť len ja. čaká na obrovského kapra,ale toho sa mu podarí chytiť asi až na dôchodku 😀 to som mu poveda... sa naštval...ale len na 5 minút 🙂

romy01
16. sep 2009

wolf díky, myslím, že keď sa spustí tak to bude . . . sila . . . 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre