Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tinkaza
10. jún 2009

tijuška - možno už ani nečítaš, ale aj tak na Teba myslíme...len oddychuj, relaxuj a uvidíš, všetko dobre dopadne...a neboj, 22.6 je tu čo chvíľa a dozvieš sa najkrajšiu správu...

žienky, ja idem popracovať, nejak sa mi nakopilo, tak musím off

wolfskinka - ešte mrknem, ale cca o 17:00 na štvorcáku pri fontáne...inak, tu v meste je poriadna čierňava a fúka studený vetrisko, tak neviem, neviem, či to bude na terasku...šák uvidzíme. 😉 😉 pa

cikyta
10. jún 2009

Wolfi........nooooo.Ráno sme mali revací ošial 2 krát.Skoro sme si jazyk prehltli.Ale už spinkáme teraz konečne.Aj noc bola pokojná.Dokonca som musela vstať a odsať si mliečko,lebo ma boleli cici a už som bola mokrá.
No a skušam si uvariť špagety-ktovie,či ich stihnem aj zjesť.To je taká loteria u nás 😀 😀 😀 😀

Vám nech výjde stretko!Joj ale vám závidím.Len nech vás nezastihne burka.Všelijak sa to točí,aj ked je celkom teplučko-teda tu. 🙂

wolfskinka
10. jún 2009

tinkaza bude ved na teraske neprsi

ciky dobru chut ....

cikyta
10. jún 2009

dík. 🙂

wolfskinka
10. jún 2009

nemas za co ... ja sa na chvilu odmlcim idem na obed a na sono a okolo 14.00 som tu zase

cikyta
10. jún 2009

Tak nech ti to tam na sone dobre dopadne a všetko je v uplnom poriadku!!!!!!!!!!!!!! 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
afrika
10. jún 2009

ahojte,
tiež chodím do heliosu, dnes ráno mi robili UTZ, večer si idem dať pichnuť pregnyl a v piatok na insemináciul. chodíte do heliosu už dlho? a ku komu?

minka051
10. jún 2009

Ahoj afrika a katarínka ako vidím ste tu tiež nové. Ja tiež Do heliosu sa chystám ak príde mrška tak niekedy tento týžden. Ja chodím Krajkovičovi.

afrika
10. jún 2009

ja chodím tiež ku Krajkovičovi. ideš aj na nejaký zákrok alebo ako postupujete?

afrika
10. jún 2009

ja som mala v decembri missed abort po plánovanom pohlavnom styku-clostil., pregnyl, duph. a teraz idem na insemináciu. mám 3 folikuly a zatiaľ 7 mm sliznicu, ale beriem na nu lieky.

minka051
10. jún 2009

No už sme boli s partnerom na odberoch a spermiograme. Teraz mi majú robiť hormonálny profila aby vedeli akú stimuláciu mi nasdia . Musela som čakať o 1 mesiac dlhšie lebo som brala hormonálne tabletky, tak mi ich kázal vysadiť a nechat pauzu mesiac aby neboli skreslené výsledky.Dnes mrška neprišla ale je to len 28DC tak ešte je všetko v poriadku.

cikyta
10. jún 2009

Katka-no červ.vínko ti môže pomôcť,aj horuci kupel,či pohl.styk 😉
Vitajte dalšie heliosáčky! 🙂

kuspitka
10. jún 2009

cikyta hoj.co mala place stale???

katuska15
10. jún 2009

Ahojte aj ja som tu 😔

katuska15
10. jún 2009

Ciky mas krasnu dcerenku... 😵

kuspitka
10. jún 2009

katuska co porabas???kedy ides do poradne???

cikyta
10. jún 2009

Ahoj Kuspit.Už je to lepšie.Teraz už plače len večer a bez príčiny,takže fajn. 😀
Ty ako? Nenudíš sa doma?

Katuska ahoj.Fíha,aj ty si dvojičková?Len sa držkajte!

minka051
10. jún 2009

Chcem sa spýtať Dajú sa v heliose predpísané lieky aj vybrať?

katuska15
10. jún 2009

Kuspit ja som stale nad zachodovou misou,nic mi nechuti jest,len chudnem.... 😠 aj ja chcem uz nejake to kilecko na vyse.... 😠
Na sono idem az 29.juna,a mali by mi dat uz aj knizocku...Boze modlim sa,nech mi ziju obidve deticky... 😔

kuspitka
10. jún 2009

cikyta ani nie hackujem daco som dala do albumu ak ches kukni.aspon uz mate kus kludu.
katusa ja papam vsetko mne nic skoro nebolo ani zle prezila som to vsetko celkom dobre

cikyta
10. jún 2009

Katuska dakujem.Neboj nič,budeš mať obe detičky.Len im dôveruj.Určite sa držia ako malé klieštiky a pustia sa až za dlhých 40 týždnov!

Minka,hned vedla heliosu je lekáren a tam maju všetko,čo predpisuju v heliose.Vždy sme si to vybrali tam,lebo už v iných lekárnach tie veci nemali.

katuska15
10. jún 2009

Tak to si potom stastna osoba,myslela som,ze ked sa vygrckam bude cez den ok,aj teraz uz mam tocaky... 🙄

cikyta
10. jún 2009

Hej kuspit videla som.Si šikovnica!!!!!!Ja hačkovať neviem.Ani pliesť.Tak si porobkaj papučky-drobca budu hriať viac ako kupene 😉

kuspitka
10. jún 2009

katuska skus si dat banan...
cikyta hej su pekne este dnes chcem dokoncit svetrik pre male...

cikyta
10. jún 2009

Katuska,ja som grckala do 4 mesiaca. (bola som aj v nemocke v 9tt skrz to) Ale vieš čo sa vraví......Ked grckáš,tak ver,že všetko je v uplnom poriadku a bábo ti tým ukazuje,že je zdrave.

katuska15
10. jún 2009

Cikytka bodaj by si mala pravdu,ja si vzdy poviem,ze sa asi deturence nahanaju a robia prudke otacky ked mi je tak zle... 😝 Aj ja som bola na pohotovosti teraz v nedelu,lebo stale len chudnem, a zametali tam so mnou ako snejakou handrou,ze aj tak mi nic nepomoze,a ze co vlastne chcem,ze vsak som tehotna...tak som sa tam rozplakala a potom prisiel doktor,urobil sono,vsetko bolo v poriadku a dal mi infuzku,ale ja som tam nechcela zostat...a este ta sestricka co mi davala infuziu tak podotkla: no ukazte pichnem vam ju,nech konecne zacnete priberat,jaj zabit ju je malo... 😠 😠 😠 Kuspit aj ja by som chcela vediet tak pekne hackovat...ale strikovat viem,tak asi nieco zacnem,lebo doma je to na zblaznenie,ine nic nerobim,len telenovely pozeram... 😀

kuspitka
10. jún 2009

katuska ja som tiez nevedela a nucila som .len som mala nieco pre sebov a potom to islo.kupila som si knihu a od tial som sa ucila

cikyta
10. jún 2009

Teda Katus........niektorí lekáry si nezaslužia ani plat s takýmto otrasným chovaním! Do R..I, však ked ich toto povolanie nebaví,nech to nerobia! 😠

katuska15
10. jún 2009

Kuspit super, to si sa ako ze este len teraz naucila a to uz tak sikovne? 😕

Hej ciky niektorych by som najradsej niekam nakopala... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre