Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
5. okt 2009

no kukučky dala som novy domček do albumu 😉
zuzi nemaš na mysli gapu? aj mne už viac krat poradila

mzuzka
5. okt 2009

ano domika, je to gapa. domcek je peknucky, pekne rastiete. hadam aj ja nieco pridam. idem do roboty, krasne snicky 😵

lucula73
5. okt 2009

zuzka - tak sa zajtra držkaj,uvidíš,že je to len výtok,tem bude silnieť aj naďalej,aspoň čo píšu múdre knižky..

katy - pn možeš byť len rok,potom by si musela ísť na komisiu,či budeš invalid alebo si schopná pracovať...to viem len od mojej kamošky,inak ti neporadím,ale v konečnom dôsledku sa budeš musieť rozhodnúť aj tak sama...

domika - pekne rastiete 🙂

komarik vitaj doma 🙂

maryah
5. okt 2009

ahojte baby, no katy moc si ma nepotesila, my ideme na prvy pohovor a napisala si, ze je to teraz plne 😢 . joj, to sa caka tak dlho? 😢

lucula73
6. okt 2009

ahojte,

no konečne to spustili,lebo už som mala abstinenčné príznaky 🙂 ,od rána som sama doma a koník nešiel ☹

idem pohľadať ten recept od domiky a upiecť tú bábovku,nech sa nenudím 😉

a pekný zvyšok dňa... 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liviaf14
6. okt 2009

čaute baby, aj ja som mala absťák od koníka 😉 hurááá, že funguje, všetky vás zdravím 🙂

kiara15
6. okt 2009

ahojte aj ja som bola nestastna ze sa sem nemozem dobit to co bolo???

lucula73
6. okt 2009

podľa mňa mali oni chybu na stránke..

tak bábovočka sa už pečie,vonia pekne,uvidíme aká bude... 🙂

kiarka ako,ideš zajtra?veľmi budem na teba myslieť 🙂

kiara15
6. okt 2009

lucul ocino ma berie a asi okolo 11tej mi hovorila embr.joj ale by som si dala idem si tu babovku aj ja napist 😉

lucula73
6. okt 2009

kiara no moja sa ešte stále pečie,dala som to pomaly...ale zachvílu prídu moji dvaja domkov,tak už hádam bude 🙂

kiara15
6. okt 2009

lucul robila si to stych zlatych klasov??

lucula73
6. okt 2009

ano,len sa mi to vidí nejaké krehké,uvidím,keď vychladne...

komarik
6. okt 2009

ahojte, tak ja dnes celý deň behám k počítaču a kukám či už funguje koník a on stále nič. Jaj ale som rada že už to je v poriadku.

lucula, ďakujem za privítanie. Daj vedieť ako dopadla tá bábovka. Tiež chcem ten recept, kde ho nájdem? 😕

mzuzka, ten výtok bude určite v poriadku. Držím palce zajtra. 🙂

kiara, ty tiež robíš tú bábovku? 😕

domika, domček je super a sem tam nejaká modrinka hádam nevadí. 😵 Skúsim aj ja zajtra niečo hodiť do albumu. 😉

komarik
6. okt 2009

ozaj, zdravím aj mariah, katarinu a liviuf 😵

Mimochodom dnes som bola v práci podpísať moju pracovnú zmluvu, ktorú mi predĺžili na dobu neurčítú. Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaký veľký kameň mi odpadol zo srdca. K tomu ma prekvapili aj so zvýšením mzdy, takže PN aj materská bude o málinko vyššia. 🙂

minka051
6. okt 2009

Ahojte zdravím všetky

Tak konečne to tu funguje. Ale aj tak som dnes preležala lebo strašne ma bolela hlava. Alednes som bola konečne na prvej kontrole a teda mala som strach ako na tom som. No nieje to žiadna sláva folíky sú zatail len 4 aj to sú ešte malé a zopár malinkých a sliznica mám zatai len 6mm. Ale volali mi že na lieky reagujem tak dalšia kontrola v piatok. Dúfam že to bude ovela lepšie. Hlavne aby folíky narástli aj ked ich bude málo len nech nejaké sú.

Komarik Tak gratulujem aspon máš istotu v práci 🙂 🙂

lucula73
6. okt 2009

komarik ahoj,recept je na strane 338. na samom vrchu.

už sme ju ochutnali,chuťovo je výborná,taká krehká,len mi trošku prepadla,keď vychladla,ale to neva,už je skoro polka fuč.... 🙂

komarik
6. okt 2009

lucula, pokiaľ bábovka nie je surová tak nevadí že ti trošku prepadla 😀 . Idem kuknúť ten recept. 😵

lucula73
6. okt 2009

komarik - ja som ju ešte trošku vylepšila,pridala som dva vanilkové cukry a trošku citronovej kory...a formu som vysypala nie múkou,ale kokosom...to som kdesi čítala tu na koni 😉

surviver
6. okt 2009

Pekny večer 🙂 no konečne to funguje 😵 😵 😵

komarik vitaj doma 😀

domika,domček pekny 😵 a Ty si pichaš každy den niečo na tu krv? tak to maš tiež trošku komplikovanejšie,ale už len 28tt,to rychlo zbehne 😉

kiari zajtra sa držkaj a len pekne lež 😵

lucula a Ty si už bola u toho internistu?? či sa Ti to upravilo?? a babovečka...mna,aj ja by som si dala 😵

surviver
6. okt 2009

oprava mna---mňam

kiara15
6. okt 2009

komarik nepieklla len som si ju napisala aby som ju potom mohla spravit 🙂

suri zajtra lezim neboj tesim sa pre moje zmrzlinky 🙂 🙂

surviver
6. okt 2009

kiari a davaš si dve?

komarik
6. okt 2009

ahoj surviver, teraz kukám že už si v 27tt. Strašne rýchlo to uteká.

surviver
6. okt 2009

komarik no leti to...ale mohlo by aj rychlejšie,čo Ty na to??? 😀

kiara15
6. okt 2009

suri ano ak sa pekne rozmrazia tak dve 😉 este rano dam vediet 😉

surviver
6. okt 2009

kiari tak to bude fajn,budeš ako mzuzka 🙂 veeeeeeeeellllllllllllmmmmiiiiiiii držim prstiky a ešte par ttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv,len pre Teba na zajtra,nech to dopadne najsam suprovo 😵 😵 😵

domika9
6. okt 2009

no ahojte tak som sa konečne dostala domov od rana najskor som sa skušala tu na koníka dopracovať cele doobedu ale nič tak som šla do mesta pozrieť nejake tehu rifle ale nič som nenašla tak som musela ísť do popradu tak tam som už našla mali až jeden druh ale čo navyberaš? ale za fajnu cenu iba 13 evri tak som ich zobrala lebo tie normalne už nezapnem
tak a potom sme šli na tu večeru no a konečne som doma
kiara tak som rada že babovečka chutila my ju mame tiež radi
no survi picham každy den ale je to v pohode niekedy ani neviem že sa picham
no idem lebo dnes som si ešte nedala davku 😉
ale ešte tu nakuknem

komarik
6. okt 2009

kiari, pripájam sa. 😵
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

surviver
6. okt 2009

domika,tak to si super lacno tie rifle kupila 😉 ked nebolo z čoho vyberat,ale aspon cena je super,ved ked este niekedy niekde pojdeš tak prikupiš,ak budu nejake čo sa Ti budu viac pačit,ale kedže sme na PN,tak toho ani nejak vela nepotrebujeme,aspon ja toho nemam nejako moc...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre