Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tinkaza
11. jún 2009

jasné, ja mám oranžový, dunda čierno-biely, wolfskinka zelený...a Ty si môžeš vybrať, včera sme si nevedeli spomenúť, aký si chcela....akurát sa tam včera po štvorcáku promenádovali kočky s kočíkmi, tak sme si hneď každá vybrali...aj Tebe sme....len sme sa smiali, že bodaj by sme boli také chudunké...lebo tie baby fakt boli pekné štíhle.. 😅

wolfskinka
11. jún 2009

kamka no ak pojde vsetko podla planu ... orsul mali by ste so sebou zacat nieco robit .... 😀 😀 😀

tinkaza nic ine ti nezostava ... vydrz este dnes a zajtra v robote a ked prides zajtra z roboty natiahnut a lezat to nebude tak tlacit a rozopnut nohavice ked sedis ....

no akurat sme riesili vcera farby kocikov ... tinkaza oranzovu, ja zeleny, dunda cierny a kedze si tam vcera nebola ... nezostalo ti uz moc farieb

😀 😀 😀

orsulka
11. jún 2009

tinka....................ja ťa beriem za slovo a tvoj slub beriem ZAVAZNE!!!!!! 🙂 🙂 😉 a okrem ineho ti to fakt velmi prajem.... 🙂

tinkaza
11. jún 2009

orsulka - to je fakt, nemôžem vymýšľať, v robote strúham dobrotu... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inak, čakala som, čo napíšeš na tú prediczu...chi...milý preklep, nie? 😀 😀 😀 😀 😀

potom vás tam prídeme pozrieť a prinesieme tehu-vírusíky...uvidíš.. 😲

tinkaza
11. jún 2009

orsulka - ja viem, ste tu zlatíčka a verím, že my to prajete...a ja vás nesklamem, a budem tu rozdávať vírusíky celé dni....a moje budú poslušné, prichytia sa tam, kam majú.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
11. jún 2009

tinkaza a mas ty vsetkych pokope ved ja zacinam si zabudla, dnes testujem .... si sisi ???? a potom v tesnom zavese kamka, lebo sme narovnako a az potom dojdes ty na radu a dunda z dovolenku dovezie prirastok, no len neviem ci ju nezavru za pasovanie deti 😀 😀 😀

wolfskinka
11. jún 2009

sme sa trafili s tymi kocikmi, sme to napisala s tinkou naraz 😀

tinkaza
11. jún 2009

dobre, dobre...veď ja viem... 😀 😀 😎

mne je jedno, kedy prídem na rad, len aby sa raz aj mne ušlo.....nemusím byť medzi prvými, mne to neva.... 😎

wolfskinka
11. jún 2009

no len ja dnes // asi urcite mat nebudem ... ja len tak ze ci nahodou som nekupila pokazeny test co ukazuje kedy sa narodia deti, lebo zatial som tych pokazenych testov moc nevidela iba 3 svoje a boli to riadne zmiesane pocity .... xixi

tak snad uz konecne aj ja budem mat stastie na nejaky ten pokazeny test

tinkaza
11. jún 2009

a ja že som šiši........... 😀 😀 😀 😀 😎

wolfskinka
11. jún 2009

si sisisisi 😀 😀 😀 be be be 😝 😝 😝 😝

tinkaza
11. jún 2009

nevadí, nevadí.... 😝

wolfskinka
11. jún 2009

ja viem ze nevadi ... baby pisem ulohu z nemciny horor co za haluze su tu ... vidim to na dalsiu gulu

orsulka
11. jún 2009

wolfiiiiiiiiiiiiii.................................a ako sa citiš teda????? mrcha nikde??????? poobede bude test????? prečo si netestla rano?????

tinkaza
11. jún 2009

no opováž sa dostať ďalšiu guľu....len sa pekne snaž...

aj ja som sa chcela spýtať na tej Tvoj test, ale čakala som, kým sama povieš...tak kedy? 😕

wolfskinka
11. jún 2009

orsul ja este nemozem mat mrchu mam len 25 den .... tak isto ako kamka ja idem skusit testnut len kvoli tej chate .... kvoli nicomu inemu, neverim ze budu // ale za pokus to stoji no co 1.5 eura ma nezabije a keby to nahodou vyslo vies ake by to bolo super ... by sa vsetci ozrali na moju pocest 😀 😀 😀

tinkaza dnes poobede som sa rozhodla je pekny datum 11.6. ... 2 jednotky .. to akoze // 😀 😀

orsulka
11. jún 2009

podla mna už ho ma wolfi doma aj par dni 😀 😀 😀 😀

tinkaza
11. jún 2009

no to je fakt, určitá symbolika tam je...ale nechcela si mať náhodou až štyri koľajnice...????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinkaza
11. jún 2009

orsulka - hej, a už aj s dokreslenými // 😀

orsulka
11. jún 2009

držim palce aj tak.....no a čo ked si len 25 DC...už by to mohlo ukazať, nie?????? akože si kolky den po..?????

Londynska Zuzanka sa velice venujem svokrovcom....ani KUK nepríde urobit.....🙂))) určite vyvára a venuje sa 😉

orsulka
11. jún 2009

tinka 😀 😀

wolfskinka
11. jún 2009

no som 11 den po ovulke ... po IUI robili krvne testy na 12 den po inseminacii ... pred rokom az minuly rok to zdvihli na 14 den ... takze keby som bola po IUI zajtra by som uz isla na krv ... ved uvidime, ale ovulku som mala a sme ju vystihli asi 5x tak snad to bude ok

no chcela ked dokreslim tak dokreslim /// a dam do albumu nech je sranda ale uspokojim sa aj s // budem skromna

tinkaza
11. jún 2009

orsulka - juuuj, aj ja by som brala, keby mi niekto vyváral 😀

inak, žienky, pochválim sa vám, včera ma môj drahý pozval na večeru a kúpil kyticu ruží...a to sme svoji cca 6 rokov...ale som bola riadne namäkko... 🙂

wolfskinka
11. jún 2009

tinkaza no super a ste nieco oslavovali ci len tak z nicoho nic?

orsulka
11. jún 2009

tinka..............a to len tak????????????????????????????????????????? no bohovskeeeeee

tinkaza
11. jún 2009

neoslavovali, to len tak nejako ho to napadlo...o tom viacej som bola v šoku.... 🙂

tinkaza
11. jún 2009

hej žienky...len tak..z ničoho nič...vraj z lásky...ale mám pocit, že mu to všetko pomaly ale iste dochádza, čo všetko podstupujem....tak ma ľúbi ako koňa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
11. jún 2009

tinkaza a nevyviedol nieco ??? ... 😀 😀 😀 😀 😀

aj ja som vcera dostala kvietok orchideu v kvetinaci som ju strasne chcela a boli sme v carefoure tak mi ju muz kupil ...

orsulka
11. jún 2009

wolfi...............aj ja som vcera dostala orchideu v kvetinaci....este k mojim majovym sviatkom........mam ju na okne v obyvke....krasna .-))))))))))

tinka....tak ale toto čo urobil, tak to je ina jeba!!!! 😀 😀 😀 sorry za vyraz.......ale mne sa to tak velmi paci, ked toto chlap dokáže...... 🙂

tinkaza
11. jún 2009

no to dúfam, že nie....alebo možno sa len chystá? a že by to bolo také preventívne??? 😀 😀 😀 😀 😀 čo ja viem, u chlapov je všetko možné....

no vidíš, veď tie naše polovičky vedia byť zlatíčka, keď chcú

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre