Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
9. okt 2009

kiara aj mne sa ulavilo 😀

orsulka
9. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 a to teraz to cislo 1751 ci neviem kolko ma totalne položilo !!!!!!!!!!!!!!!

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

romy01
9. okt 2009

co orsulka ? ako ? kde klik posledny prispevok ? mate inu metodu ako sa sem dostat ?
baby co ste boli po ET tehu mali ste nejake ozajstne priznaky a kedy? Ja sa asi moc pozorujem ale nic som nezistila - teda orem toho ze som za poslednych 5 tyzdnov nabrala 2 kila

orsulka
9. okt 2009

romy.....tak ja neviem ci je to dobry napad...myslím teraz porovnavanie.......každa z nas je ina, ma iny priebeh aj stimulky, a podobne.....
ak ma jedna priznak, ta druha ho vobec nemusi mat....a naopak.......
😉 😉 😉
a hlavne, nech to neovplyvnuje tvoje myslenie na dobry a kladny vysledok.... 😉 😉

romy01
9. okt 2009

to hej orsulka ale by ma potesilo keby som nieco na sebe videla

surviver
9. okt 2009

Ahojte 🙂

romy,ja som mala iba nafuknute brucho ,a asi od 3-4 dna po ET som mala bolesti v križoch akoby som mala dostat mrchu, a 6 den po ET boli tie bolesti take,že som už na 100percent bola ista,že mrcha je tu...ale naštastie asi ku mne vtedy netrafila 😉 . Ine priznaky že som tehu alebo netehu som nemala. A test som robila na 10den po ET a na 14den po ET. No a pribrala som tiež,ale to este z liekov cez stimulku...

surviver
9. okt 2009

komarik a Ty sa pekne aj s drobčekom opatrujte 😵

romy01
9. okt 2009

ahoj surviver, dakujem za odpoved, ja spm dnes 6 den po ET ale bez PK takze keby bola PK tak len 4ty den, to je asi skoro

dana10
9. okt 2009

Surviver:Gratulujem a držím palčeky 😅
Romy:Neboj všetko bude OK 🙂

surviver
9. okt 2009

dana10 Dakujem 😵 a prajem aj Tebe,aby Ti už čoskoro naskočili v profile tt 😵
romy len pekne oddychuj,rozpravaj sa s drobčekom,aby sa mu u Teba zapačilo 😉 . A neboj,je to silny bojovniček,ked to sam dotiahol až k Tebe 😉 ,tak mu ver....

surviver
9. okt 2009

este som zabudla, Dana10 vitaj v našej temičke 🙂

domika9
9. okt 2009

no nešiem mi net hruuuza od jedu som až babovku upiekla tu čo nam dala recept mzuzka fajna je odporučam

surviver
9. okt 2009

domika,zase tu narobite chutky s tym sladkym 😠 ... a ake mate počasie,dufam ,že neprši,lebo mužiček išiel vašim smerom,tak nech ma dobru cestu...a čo sa tyka toho obliekania babetka,nad tym aj ja rozmyšlam ,no a to davanie babetiek hned do sedačky,no chuďa bábo ☹ ,je to nevhodne,lebo babetko ešte nema take pevne šlachy s svaly a lepšie mu je v perinke resp. v zavinovačke,kde ma oporu 😉

domika9
9. okt 2009

no od rana mrholí 🙂 a je tu hmla

orsulka
9. okt 2009

som domaaaaaaaaaa....napapanáááá......konečne......dneska:TRESKA!!! xi xi xi xi 😎

domika9
9. okt 2009

jeeej orsul ja som malatresku rano

orsulka
9. okt 2009

domi.....aj štiplavy salt so trošku do nej bachla 😀 😀 😀

surviver
9. okt 2009

domika,tak to nie je ktovie ake počo 😒
orsulka štiplave dobre na maternice,som počula 😀 tak len si daj...

surviver
9. okt 2009

maternicu 😀

orsulka
9. okt 2009

sak ano ano...ale ten organizmus to asi aj sam citi...teraz mám chut len a len na stiplave....🙂)))))) som schopna samu jest aj chilli omacku 🙂)))))

domika9
9. okt 2009

ja som prave obedovala kus neskoro alezatial som nebola hladna a teraz sa mi brutal grga 😀

surviver
9. okt 2009

fakt??? to je dobre že Ti to chuti,lebo ja by som to nezjedla,štiplave ako sa vravi "ja nemusim" 😀

orsulka
9. okt 2009

bola som pozriet kamosku......tak ma 4 mesacneho valibuka domka....som si ho pekne popestovala, až ma ruky bolia.....ale zlatulinky, cely čas sa na mna vysieral .-)))))))

lucula73
9. okt 2009

ahojte,

celý deň som v posteli,nejak ma bolí brucho,neviem,čo to tu je,dala som si aj ja magnezko,tak uvidím.......... 😒 a moj mm vymyslel,že aby sme zajtra šli na tú výstavu psov do blavy,ešte včera bol proti,dnes nabláznil aj malú,no fakt neviem,či neostanem doma radšej...

minka ja mám doma tri krabice dekapeptylu,keby si bola bližšie,tak ti ich podarujem,lebo im končí expirácia...škoda..
A prečo si si nezohnala lieky tu na koníku?vyšlo by ťa to omnoho menej ako takto....lebo to picháš fakt vysoké dávky,ale hlavne že rastú,aj keď pomalšie....

surviver
9. okt 2009

orsulka a koji ho ta kamoška? či je na umelom,lebo z toho vraj bábenka fest priberaju....ale mne sa take buclate pačia 😵

domika9
9. okt 2009

no veru take babenka teda daju zabrať ked sme boli v maji alebo juni pozrieť jedno babo take mesačne tak tiež vela vaha aj s celou perinku no a to som iba sedela teda je to fajt
a tiež ked som bola u kamošky tak ale už mala väčšie asi 6 mesačne tak tiež veru maš čo nosiť najskor v brušku potom na rukach

surviver
9. okt 2009

lucula ahoj,zajtra radšej ostan doma,nestoji to zato...radšej oddychuj a magnezko Ti pomože 🙂

lucula73
9. okt 2009

survi,to máš jedno,aké mliečko pijú,ak im chutí,buclaté budú aj z takého aj takého... 😉

surviver
9. okt 2009

lucula tak to je fajn 😀 take bambulate su zzzlllaaattteeeeeeee 😉

domika9
9. okt 2009

veru lucul radšej mužy vyšli aj s dcerou na vystavu a ty ostan doma vegetiť aspon si riadne oddychneš
mna ked minule tak bolelo brucho ked som robila pirochy tak ma to prešlo až po nočnom spanku tak uvidíš možno ti to da rana prejde

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre