Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
21. okt 2009

kuspitka no po tých správach čo sme včera dostali tak ešte mizerne ☹ tak blúdim po nete a hladám možnosti. A hlavne kto mal taký problém ako ja teda potrebuje darované vajíčka aby mi niečo povedal, Hlavne taká čo to už absolvovala.

denis19
21. okt 2009

tak to jsou ty krásy tehotenství 😀

denis19
21. okt 2009

Minka, nikoho já neznám, to bude asi spíše ojedinelé a tu na koníkovi je taková téma, tam jsi nic nenašla???

kuspitka
21. okt 2009

minka a co ti povedali????

minka051
21. okt 2009

denis ano našla ale nepíšu tam už dosť dlho nikto. To čo som v téme čítala je rôzne. a ku koncu už len úplne o inom. Niečo som včera našla na nete o REPROMRDE tak som tam aj napísla email a oni odpísali že hned ako to bude možné mi opovedia na moje otázky . tak musím čakať. Tam sa mi páči tá krátka čakacia doba.

lucula73
21. okt 2009

minka a - čo vám vlastne povedali?chceli by ste iba darované vajíčka ,či celé embrijka?ako to vlastne je? 😕

denis19
21. okt 2009

minka, co je to krátká čekací doba????

lusina
21. okt 2009

Ahoj babule 😉
prišla som vás pozdraviť, a Kiarka nám ešte nič nenapísala? 😕 japato?????

kuspitka
21. okt 2009

lusina kiara je tehotna.

romy01
21. okt 2009

ahoj lusinka
baby za posledny tyžden je tehotnych az az
ja, denisa dnes kiara a zajtra bude vierka ( ona je z inej temy, no pisem si s nou a chodi do heliku )

lusina
21. okt 2009

kuspit, to ja viem, len že ešte nenapísala tu radostnú novinu-oficiálne, vieš? 😉

lucula73
21. okt 2009

kuspit,tebe sa dnes tuším dobre sedí 😀 😀 ja si poležím,nakuknem,poležím,nakuknem a tak...

lucula73
21. okt 2009

lusina - kiara neni doma,keď príde domov,určite sa ozve.. 😉

kuspitka
21. okt 2009

lucul ani nevrav boli ma vsetko neviem sa zmestit do koze.lava strana ma tak strasne boli az je to hroza tam mam mala placentu.
dopujem sa magne a pijem tehu caj.este som poriadne ani nepapala

lusina
21. okt 2009

áno romy, pekne sa to tu začína guľatiť, aj ja sa k vám pridám ,ale až za týžden a pol. 😖

lucula73
21. okt 2009

super sa to tu rozbieha s tehulkami,aj v helíku budú mať určite radosť...

kuspitka
21. okt 2009

pisala mi len to ,ze pride vecer domkov

romy01
21. okt 2009

som zvedava na statistiky

kuspitka
21. okt 2009

lucula uz si nieco kupila pre babo???

lucula73
21. okt 2009

kuspit nič,niečo mám po veronike,ale neni toho veľa,ja som mala veľa vecí požičaných a navyše teraz to bude chlapec,takže budem musieť pokúpiť,len sa mi do toho akosi nechce...po obchodoch behať už vobec nie,ale však mám ešte čas..a fusak si už kúpila?

kuspitka
21. okt 2009

hej pekny velmi ,ale je to overal.
juj mala ma dnes asi trening na futbal.

romy01
21. okt 2009

baby a kedy sa zistuje pohlavie dietatka ?

denis19
21. okt 2009

😀 😀 tak budeš mít sportovce

lucula73
21. okt 2009

kuspit - ja sa neviem rozhodnúť,čo kúpiť,lebo určite ho budeme potrebovať ešte túto zimu a tolko druhov,čo som našla na nete,že neviem...

lucula73
21. okt 2009

romy,mne to povedali v 2Ott,no veľa závisí aj od polohy,ak je zle otočené,tak doki neuvidí nič... 😉

kuspitka
21. okt 2009

romy mne uz povedali v 18tt.
denis ani nevrav mala kope ako salena stale.
lucula ja som kupila od 3mesiacov.prvy mesiac budeme este domka a druhy uz vonka s kocikom tak to bude mis stacit od 3mesiacov

romy01
21. okt 2009

a skor sa to neda? tak to som sklamana

kuspitka
21. okt 2009

romy to neviem ,ale od toho 17tt sa to asi da.
ako lucul pise podla toho ako je otocene

lucula73
21. okt 2009

romy - no musíš byť trpezlivá,všetko ide pekne po poriadku.... 😉 inak teraz je nejaká novinka na trhu,vezmú ti krv a dozvieš sa pohlavie,ale robia to až po 12 tt,kdesi v Blave,je tu o tom aj tema,na fore medzi tehulkami,doteraz to bolo gratis,lebo to testovali,teraz sa už platí....ale viac neviem...

kuspitka
21. okt 2009

lucula aj ja som to pocula,ale podla mna vsetko ma raz cas.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre