Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
12. jún 2009

kamka............jaskaaaaaaaaaaa v práci...pekne poctivo od 6,50 🙂 🙂 rano som si kupila čertvu zeleninu a karfiol....bude vypražaný...s tatrkou....mňamiiiiiiiiiiiiiii

wolfi....fakt sa tešim, že s tou adopciou to ide vpred.....!!!! a neboj na chate si daj poriadny štamperlíl , aj dva, aj tri.....ale nepi studene pivo.....enem štamperlíky........a vyliečiš sa 🙂 🙂

orsulka
12. jún 2009

no...sak k tomu članku.........a ved zas na druhej strane ju aj trošku chápem, lebo ked som sem dosla, tak som prechádzala niektore pre mna vhodne temy, a teiž už som čitala, že su tam baby, ktoré sa poznaju a tak.....
ale podla mna treba len nabrať odvahu a napisať otazku čo sa chcela dozvediet....myslím, že aj tu tak super funguje...niekto príde a hoci sa tu pozname, tak sa opyta čo chce vedieť.......a zatial sme vždy pekne odpovedali, pokial sme vedeli......
takýto prispevok o tom ake je to bolbe napise.....ale aby sa opytala čo chce vedieť, tak to nie....hmmmmm

a už to neriešim...🙂)))

orsulka
12. jún 2009

kafe time ........................... 🙂 🙂

kamka17
12. jún 2009

wolfi ma tu inak inšpiruje s tou chatou...hneď by som išla...a asi najlepšie s vami...nevymyslíme niečo ??

my asi poobede zbehneme na nákup, tiež nejaké ovocie, zelenina...drahý objavil aj nejaký fajný jogurt, čo mu chutí, tak som rada, nakúpime, nech papá aj mliečne veci...a ide mi zajtra zase preč, za švagrom do valašského meziříčí a aj zaviesť tam kamoša, čo tam má brata...tak budem slamená vdova...ale aj tak pracujem cez víkend, tak aspoň sa nebude sám nudiť doma

orsulka
12. jún 2009

kamka......ja by som nechcela robiť cez vikendy... neviem si to ani predstaviť... ☹ som už za tie roky tak zvyknuta na ten vikendovy oddych že až......a ja budem zajtra sama, lebo drahý ide na tenisový turnaj hrať....tak si upracem vklude sama doma, a ak nevypadne v prvom kole, tak ho potom pojdem povzbudiť.....hádam nebude pršať.....

ja by som šla na chatu......!!!!!!!!!!!! keby sme sa stretli to by bolo super!!!! ale my nemáme chatu.....kto má??? ap oskytne na stretko????? 😕 😕

wolfskinka
12. jún 2009

ano uz som od 7.00, o 13.30 idem domov akoze na ocne ale idem piect strudlu, dufam, ze sa mi podari

orsulka
12. jún 2009

wolfi...................aku??? jablkovo-makovu???????? tu mam najradsejjjjjjjjjjj 🙂 🙂

wolfskinka
12. jún 2009

nie makovo visnovu ... a druhu jablkovu

orsulka
12. jún 2009

a to z listkoveho cesta, alebo si sama vymiesiš?????? 😉

kamka17
12. jún 2009

dnes je tu zas nejako smutno...asi nestíhame...ale neva, aj oddych treba 😅

kuspitka
12. jún 2009

Ahojte-ja len na skok vas pozdravit.ako sa mate????

wolfskinka
12. jún 2009

z listkoveho kto by sa s tym sral ... na to nemam ani cas

kuspit no to 14tt to sa mi lubi

kuspitka
12. jún 2009

wolfi aj mne.len mam dnes hrozne bolesti nemozem ani sediet spodok ma boli aj krize poriadne...
tahana strudla moze byt super.taku by som si dala

kamka17
12. jún 2009

Starej deda hledici z balkonu: Ty studenti sou dneska tak chudy, kourej jednu cigaretu v peti lidech a jeste se tomu smejou...

kuspit ahoj...nejako tie bolesti a všetko vydrž, však bez toho by to asi ani nebolo ono, tak držím palce aj v tých košiciach

tinkaza
12. jún 2009

ahojte žienky...
ja mám dnes pocit, že vzlietnem.. 😀 😀 😀 😀 😀 brušisko mám veľké ako balón, tlaky vnútri neskutočné...ale trošku som si to na nete študovala, tak asi je to všetko v norme...som už zvedavá, koľko budem mať zajtra na UTZ folikulov, ja by som radšej menej, ale o to kvalitne vajicko, kedže chcem vložiť len jedno...uvidíme, či sa niečo zmenilo, ale veru, toto obdobie je asi najhoršie....ale tak ako mi včera wolfskinka pripomenula, tak teraz sa už len trikrát vyspinkám...a bude po tom...dúfam.. 😀 😀 😀 😉

orsulka
12. jún 2009

ahoj kuspti 🙂)) no tie bolesti....na to si clovek asi musi zvyknut, vsak???? jeden den je lepsie, potom zas horsie....a zle ti už nebyva??? od žaludka myslim ....

kamka.... 😀 😀

orsulka
12. jún 2009

ahoj tinkaza....🙂)) tak dávaj pozor,aby si im z tej práce neuletela.... 😀 😀 alebo vieš čo????? radšej im uleť a to rovno na matersku !!!! 🙂 🙂 😉

wolfskinka
12. jún 2009

tinka uz len 70 hodin ti to dobre ubieha z tych 88 co bolo vcera 😀 😀 😀 vydrz

kamka17
12. jún 2009

tinka čau...no na ten pocit veľkého bruška si len pekne zvykaj, však lepšie to nebude, budeš 9 mesiacov pekne poletovať...

wolfskinka
12. jún 2009

kamka no to hej ... mas uplnu pravdu

orsulka
12. jún 2009

wolfi.....pekne jej to odrátavaš 😀 😀 😀 už nie na dni ale na hodiny!!!! 🙂)))

kuspitka
12. jún 2009

orsulka zle mi uz nieje.a nepribrala som nic tak sa tesim cvocim kazdy den..
chcem mat aspon kus dobru aj postavu aj pre babo je to dobre.
obcas sa to da vydrzat,ale obcas su take,ze nevies kde skor.....
tija sa ma ako????uz testovala???

wolfskinka
12. jún 2009

jasne nech vidi ako jej to ubieha ... no krasne nie vcera mala 88 a dnes uz len 70 ...

kuspit ty cvicis ? mas ty vsetkych pokope ?

orsulka
12. jún 2009

kuspi.....cvočiš???? hihihihihihihih...pekny klep 😀 😀

tijka este oddychuje, zahniezduje.....má čas na testy......

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kuspitka
12. jún 2009

wolfi ,ale tehu cviky a mam vsetkych pokope....
mam knihu kde su pre tehotne cviky aj lekar mi kazal ,aby sa mi panva spevnila.
tak chcem trosku citim,ze aj viacej vladzem a babu to neublizi...

wolfskinka
12. jún 2009

katarina no to ti verim aj ja by som si doma zvykla

orsulka
12. jún 2009

čavo Katuš 🙂)))) vobec to nevadi, že si zvykneš 😀 😀

tinkaza
12. jún 2009

díky za tie výpočty, mne to nenapadlo takto odrátavať...chi..wolfskinka, super...

no hej, dnes asi fakt uletím, je to celkom sranda...dnes ráno po Decap. som s drahým srandovala, že už som si tak na tie injekcie zvykla, že mi budú aj chýbať.. 😀 😀 😀 😀 😀 (tak to určite)
celú noc sa mi snívalo o odbere a o transfere, všetko dobre dopadlo, tak hádam sa mi tie sny splnia... 😀 😀

orsulka
12. jún 2009

tinka.......no a to nevieš, že sny zo štvrtka na piatok sa plnia??????, len sa nesmu povedať 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre