Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
23. okt 2009

domika,take placky mnam,len vela roboty okolo toho 😉 A hej fotka neklame,ale ma napadlo,že asi fakt maš 80,ale aj s tym rannym nakupom 😀

domika9
23. okt 2009

nie naozaj fotka klame určite mam 80kg
no veru ranny nakup bol tažky takže s nim asi 90 😀
dnes by som si chcela ešte umyť jedno okno pokial nepríde mm z roboty fajne svieti slniečko tak by som ho umyla (zase dostanem po dupke ked sa vrati mm ) 😀 😀 😀

surviver
23. okt 2009

domika to dostaneš,ak ak by sa dalo aj odo mna,furt len čosi robiš...ved Ty musiš oddychvat 🙂

domika9
23. okt 2009

survi keby si videla ake mam okna ako na nejakej tovarni a po jednom to je v pohode to je za 10 minut hotove

surviver
23. okt 2009

ved he 😉 j,len si davaj pozor a moc sa nenatahuj,ved vieš...

lucula73
23. okt 2009

ahojte babulky,
idem vás len pozdraviť,dnes mám migrenu jak hovado,no nechcem brať zase tabletku,lebo moj malý bude závislák 😒 ,
tak len ležím a nič nerobím,ani pc mi nerobí dobre,keby ho moj mm nezapol,tak ani nekuknem,to je ďaľšia závislosť 🙂
neskor si vás dočítam...skúsim ešte kávu vypiť,uf..

liviaf14
23. okt 2009

ahojte helinky 🙂
domika, že svieti slniečko, u nás je celý deň otrasne, prší chvíľami 😨
lucula, mňa tiež sem-tam bolieva hlava, ale nie veľmi našťastie, zo začiatku tehu to ale bývalo skoro pravidlo 😖

domika9
23. okt 2009

no okno umyte ked pride mm domov zvesí mi zaclonu a večer ked zatiahneme žaluzie tak mi zavesí druhu - všetko mam premyslene - to len tak zbežne lebo naozaj sa už na nich nedalo pozerať ešte mi trebapostupne umyť dva a jedno take male na wc
livia u nas to tiež rano nevyzeralo slnečno ale nejako sa umudrilo to počasie asi ten hore videl ake mam okna tak sa zlutoval a dal mi ešte par dni aby som nemrzla na tych oknach 😀 😀 😀

liviaf14
23. okt 2009

domi- ty si prípad 😀 😀 😀 keby si videla moje okná 🙄 ale ja to kašlem, bojím sa ich umývať, ja normálne chodím do práce, tak som rada, že môžem, že nemusím byť doma, ale dostanem sa medzi ľudí. tak sa nechcem veľmi unavovať, pre istotu. ale aspon zvnútra ich určite prebehnem, sklá a žalúzky a tiež záclony, ale len tak pomaličky, po troche....

romy01
23. okt 2009

no baby mam pozehlene, len ked som kukla kolko toho musim zase oprat a potom zehlit tak mam pocit ze robim len toto - domka pred vianocami to aj ja prestriedam s oknami 😀

liviaf14
23. okt 2009

romy, ja tiež periem a žehlím dookola, a to ešte nie je malý na svete, to sa potom uperiem a užehlím 😝 ale vydržíme, no nie? aj teraz práve idem vešať prádlo 😅

domika9
23. okt 2009

romy ja som už davno zhodnotila čo to mame my ženy za život 😉 😀 , navariť ,popratať, poprať, požehliť , a všetko dookola ale čo narobíme 🙂 🙂 🙂 ale aspon sa nenudíme

romy01
23. okt 2009

no musime livia - ale po tych mesiacoch mi to pojde riadne na mozog

denis19
23. okt 2009

nazdárek, tak sleduji, že problematika pribírání v tehulkovství je v plném proudu!!!! nevím jak to delám, ale je mi vše malé, ale jen presbricho, divné, že????? 😀
peji hezké odpoledne!

romy01
23. okt 2009

denis to nie je divne - ja som si dnes nohavice stiahla pod pupok - 😀 😀 😀 normalne cez par nedam nic

denis19
23. okt 2009

utešila si mne!!!! je to normální, že už ted nedopnu veci????

romy01
23. okt 2009

jasan - je to kvoli stimulke - bohuzial s tym zrejme moc neurobime - ja som sa zase napchala rizotom

domcek
23. okt 2009

Ahojte znovu. Trochu som si zchrupla. Maly kukal rozpravku a mna to fajne uspalo. Teraz som si zalozila total zdrave jedlo - vyprazany syr, opekane zemiaky a tatarka. 😝
Dufam ze mi nebude zle.

denis19
23. okt 2009

domcek určite ne, mne ted husí kámoška do hlavy, že je treba telu dát co žádá 😀 😀 a tak sji mu to dala!! 😝

romy01
23. okt 2009

denis a tebe tiez este nebyva zle vsak? Dnes dala surviver na net teoriu ze ak tehulke nebyva zle ze to bude chlapec a ak jej byva zle tak to bude dievca 😀

denis19
23. okt 2009

tak to bude kluk,ale i ta tvá teorie to potvrzuje 😀 ne nebývá mi zle a cítím se poslední dva-tri dny výborne!!!

romy01
23. okt 2009

ja som si cele roky zelala dievcatko, no teraz mi je to jedno, len nech je dietatko zdrave

denis19
23. okt 2009

presne! a možná tam jsou nakonec dve a bude to hezký páreček!!!! 😀

domcek
23. okt 2009

romy tuto teoriu aj ked nie moc overenu mozem co sa tyka syna potvrdit nebolo mi absolutne nic pri mojom prvom tehu keby nerastlo brucho ani neviem ze som tehotna. Teraz je to ina kava.
denis- ja by som taketo jedla nemala jest mam poruchu travenia. Ale neodolala som.
To nam ostalo od vcera manzel si to na vcera objednla na obed u mna 😀
Na dnes este trochu ostalo a ja som mala jablkovo tvarohovu zemlovku mnam bola.

denis19
23. okt 2009

taká žemlovečka je také fajn!!!!samé dobré nápady!!!

domcek
23. okt 2009

Vsak sam si jej dopriala na obed. Hihih to bude asi teraz trochu ina vaha po tomto obzerstve. 😀

romy01
23. okt 2009

no v kazdom pripade sa tesim ked uz budem vediet podla utz co to bude

denis19
23. okt 2009

myslím, že ty mužeš být v maximálním klidu 😀

romy01
23. okt 2009

no to asi este nie, to budem az po porode

denis19
23. okt 2009

ted jsem četla článek a v pondelí to bude v dámském magazínu na STV, že se pohlaví miminka dá zjistit, již v 10tt z krve matky....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre