Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
29. okt 2009

domika,no maš pravdu...až so bola pozriet v papieroch,je to ten spermiogram 😉

domika9
29. okt 2009

weja tak to ti poviem že my sme tam boli s podobnym problemom otehotnelasom za 3 roky 3x prirodzene stale to nedopadlo dobre a nakoniec mi začal tak haprovať cyklus ktory nebol síce nikdy ukažkovyale potom to už začalo byť brutal a moj vtedajší doktor tiež nemienil nič riešiť tak sme šli na vlasnu päsť do heliosu a pomohli nam planovanym pohlavnym stykom a poslali nas na nejake vyšetrenia - v mojom prípade hematologicke a teraz pichaminjekcie na riedenie krvi až do konca tehotenstva , a aj ine vyšetrenia nam porobili uvidíš budeš milo prekvapena 🙂

wolfskinka
29. okt 2009

ahojte ... tak uz som z heliku naspat, folikov mam 16 ale len 9-10 takych co z nich nieco bude 12-14mm, sliznicu mam 6mm ... nie je moc nizka ?
Mali sme uz aj embryopohovor tak aj ked sa nam pri klasike oplodnili vsetky vajicka vzdy tak navrhla teta embryologicka ze ICSI ... tak sme suhlasili a vkladat budeme 2
som zvedava o 15.00 aku davku budem mat

domika9
29. okt 2009

survi 😉
wolfi super radšj o par vajok menej ako manšej kvality 🙂
minka čauko

domika9
29. okt 2009

wolfi sliznica ešte podrastie

minka051
29. okt 2009

wolfskinka neboj všetko bude dobré držím palčeky silno 🙂 🙂 ja musím ešte vela čakať a dúfam že sa dočkám

weja
29. okt 2009

Evulka, čo sa týka peňazí, v tom máš úplnú pravdu... tiež to neriešim, len ma to zaujímalo, aby som vedela, s čím máme rátať...
držím palce! všetkým.... 😉

Domika, 1.krát to skončilo MA v 12tt, 2.krát všetko prebiehalo v poriadku, ale v 17tt zistili závažné vývojové chyby nezlučiteľné so životom (nevyvíjali sa mu pľúca 😔 ), takže aj to tehu bohužiaľ skončilo... 😔 takže asi tak.... 😒
ale potešila si ma, už začínam byť na to veľmi zvedavá... 😵

denis19
29. okt 2009

weja
klid, skutečne je to tam parádní.
záleží od toho proč nemužeš ted otehotnet, ale oni vám to vše reknou..... já otehotnela po IVF, tak jsme tu každá co je tehul, záleží už jen identifikaci vašeho problému! neboj nič a peníze???no jak jsi už tu četla, ty budou,ale deti nebudou, v našem prípade to jinak nejde , jen dát penízky a dostaneš bublinku 😀 kdyby to bylo tak jednoduché........

domika9
29. okt 2009

minka neboj po vianociach sa aj vy iste dočkate -držím moc palce 🙂 ja viem to čakanie je nekonečne ale čo narobíme cely život na niečo čakame

domika9
29. okt 2009

žienky ja ranajkujem ako francuz trošku si odkusim niečo napíšem prečítam další prispevok a takto dookola a trva mi hodinu pokial zjem ranajky

wolfskinka
29. okt 2009

domika, minka dik za podporu ... neviete nejaky babsky recept na rast sliznice ???

minka051
29. okt 2009

domika ved jest sa pomaly je to v pohodičke a tú dúfam máš... No dúfam že na vianoce budem už mať darček na ktorý čakám.. Teraz čakám na mršku a tej sa akosi nechce. lebo už chcem ísť na krv a čím skôr do toho Brna

kiara15
29. okt 2009

wolfi super uroda tesim sa !!!!a sliznica neboj podraste este je cas 🙂 🙂

takyna
29. okt 2009

Ahojte 🙂 , Wolfi na sliznicu deci cerveneho vina, kazdy vecer, a chilly rozhodne, ked nie v tobolkach, potrap sa priamo s nejakou pomazankou , alebo niecim takym, inak ti staci 1mm a je to uplne v norme ta sliznica 😉 takze to vinko bude ti stacit, a folikuli mas super krasne 😵

domika9
29. okt 2009

wolfi ja viem o tych chili papričkach
ale ja som neprekusovala len tak som dala do ust za tym šunku a som to polkla -neštipalo ani raz

denis19
29. okt 2009

ahoj minka, dej si červenévíno, to jí pomuže.

wolfskinka
29. okt 2009

taky dik .. jasne budem pit cervene vino a tie chilli papricky slubujem ze denne 3 zhltnem ...

tak to ja som kupila asi akesi extremne stiplave ci co .. ja mam zavarane vo flaske ... a vy ste mali ake ?

domika9
29. okt 2009

wolfi tiež mam zavarane vo flaške -kupne

wolfskinka
29. okt 2009

tak budem zavarane jest teraz to musi vyjst uz do pekla lebo ma porazi od zlosti ak nie

kiara15
29. okt 2009

baby orsul uz mozno cestuje alebo uz ide na vklad 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
to este na cestu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

minka051
29. okt 2009

volfi neboj určite to pomôže aj ja som pila to vínko a aj čili a sluznicu som mala potom 9 mm 🙂
ale vajká nikde ☹ No to je už osud. Ale ved bude aj to 🙂

orsulka
29. okt 2009

kiarka...ahojte....

ja nikam necestujem.......volala som o 9 aj o 10,00 ale nerozmrazilo a embryjko dobre, a už nerstie, takže KET sa nekona.....
ale dakujem vam vsetkym za podporu.......
😢 😢 😢

wolfskinka
29. okt 2009

orsuliiiiiiiiiiiiikkk to mi je strasne luto, oddychni si a pospinkaj si ...

denis19
29. okt 2009

orsulka
to mne mrzí až sere......sorry ,to není už spravedlivé!!!!relaxuj pokud to jde!

kiara15
29. okt 2009

orsul cooo?to teda no nemam slov ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lusina
29. okt 2009

oršulka, to mi je strašne ľuto, poplač si, dostaň to zo seba von 😢 😢
kiari, v pondelok idem na kontrolu, nie v piatok.
wolfi, nedávaj si denne 3 čili, čo si pipi??? ja som to raz urobila a poondila som si žalúdok na dobre dva týždne, bolo mi neskutočne zle a som vracala ako lion, daj si jeden-dva každy druhy deň.

takyna
29. okt 2009

Wolfi, Lusinka má pravdu, maximálne 2kusy v priebehu dňa! 😝

minka051
29. okt 2009

orsulka tak to mi je hrozne lúto 😢 😢 Ale verím že sa ti to ešte podarí len to nevzdaj, lebo ty si strašne silná a viem že to dokážeš.. Slzičky vypadli aj mne hned ako som to prečítala. Tak som tomu strašne verila že sa to podarí..

takyna
29. okt 2009

Orsulka aj mne je to lúto 😔 bohužial sa to stáva , nám sa 3takto nerozmrazili a boli to blastocysti, neuvažovali ste nad Brnom? car Reprofit...

lusina
29. okt 2009

taky, pozerám, že zajtra máš veľký deň, testiky pozitívne, vyzera to s tebou sľubne. 😉
držím palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre