Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
3. nov 2009

Ahojte.ako sa mate?
wolfi drzim palce.
orsulka co mas nove moja?

domcek
3. nov 2009

kuspitka ahojki. 😉

romy01
3. nov 2009

ajoooj kuspitka, co nové ? jeeej uz mas 34tt 😀 😀 😀

kuspitka
3. nov 2009

ahojte domcek a romy.
hej uz mam .len mi tvrdne uz casto brusko.a dnes ma poriadne napina na zvracanie.
dnes sa velmi zle citim az moc.
a vy co ako ste natom?

domcek
3. nov 2009

kuspi naaa podobne mne tvrdne brusko asi tak 10x a viac za den od 28tt. Na buduci tyzden idem do poradne tak uvidime. Kazdy den tomu malinkemu drobcovi vravim ze este musi par tyzdnov pockat.
Len sa opatruj uy to mas za par.

romy01
3. nov 2009

kuspitka ja stale nemam ziadne nevolnosti no dnes som mala neskutocne krce v brusku , akoby sa mi tam dnu vsetko otacalo o 360 stupnov, aj som si zaujkala a poriadne - nastastie to trvalo asi len minutu a ako rpislo tak odislo, uz mi nic nie je 🙂

denis19
3. nov 2009

kuspitka, hlavu vzuhru, to zvládneš, neboj nic!!!!! To zvracení mela i moje kamarádka a celkem mne to prekvapilo,netušila jsem , že se to deje ke konci tehul....,ale i to prejde....našla jsi už kočárek????

kuspitka
3. nov 2009

vecer je to najhorsie.neviem sa postavit nic a take bolesti mam obcas.
vcera som bola v poradni lekar povedal,ze este by som nemala rodit tak som zvedava.ved nemam este kocik,postielku ani veci zbalene do porodnicic.

domcek
3. nov 2009

veru veru vecer je to najhorsie po celom dni.
Nas drobec je uplne dolu natlaceny vrch bruska uplne prazdno a krcok polotuhy.
Ja tiez nemam kocik. postielku sme doniesli pred 2tt od kamosky tak aspon nieco. 😀

romy01
3. nov 2009

kuspitka o tych nevolnostiach v poslednom trimestri som citala v knihe naše babatko - asi je to bezne, lebo babatko si zrejme robi zo zaludka boxovacie vrece. Nebojkak, zvladnes, a pekne oddychuj aby sa ti ulavilo

kuspitka
3. nov 2009

denis este nie.uz ma ide stoho slahnut.uz musime kupit.len neviem co tie kociky dema,

kuspitka
3. nov 2009

romy uz som vsetko postihala co som vedela.chcem piect kolac len este neviem aky.

domika9
3. nov 2009

tak tak domček dobry prístup aspon si už takto zvykne že aj on je do toho všetkeho zainteresovany a nebude možno žiarliť a ked tak len trošku
wolfi to ma veru už za sebou

denis19
3. nov 2009

včera jsem videla ve meste u jedné tu DEMA a zdál se mi ze všech nejrozplácnutejší, taková buchta,asi to není úplne muj styl

kuspitka
3. nov 2009

jeden ten jumper sa nam celkom pacil len konstrukcia dost vazi.
domcek a aky kocik chces?

romy01
3. nov 2009

kuspitka nebojkaj, proste ked sa budes citit chvilku lepsie, zoberte euriky a sup do obchodu aspon ten kocik. Postielku moze kupit aj tvoj drahy kym budes v nemocnici - pekne ju posklada a pripravi - aspon sa zapoji, tak by to malo byt

denis19
3. nov 2009

Romy, je jaká nastudovaná 😀 😀 😀 😀

kuspitka
3. nov 2009

romy ved my stale spolu chodime do obchodu kociky vyberat.on sa stale do niecoho zapoji.
len to,ze my byvame natom tretom poachodi tak preto nevieme najst kocik.

domcek
3. nov 2009

kuspitka no celkom este favorita nemame zvazovala som Austin koletto, alebo nove ABC neviem. Zacina sa do toho montovat moj ze on kocik z netu nekupi on ho musi vidiet nazivo.. 😝
Demu ja moc nemusim mam podobny nazor ako denis na ne a kamoska ho mala a priserne jej vysedivel ale to bolo pred 7 rokmi teraz su uz urcite potahy kvalitnejsie.

kuspitka
3. nov 2009

domcek citala som o deme dost vela zleho.
a ja zas ABC nechcem

domcek
3. nov 2009

Minule som nasla NUrse za super cenu ale co ked akcia bola do konca oktobra beee ma to vytocilo.
A drahy kocik moc nechcem.

kuspitka
3. nov 2009

nurse nechcem viem,ze boli nato zle ohlasi a viem,ze ma skodlive latky v sebe.
ani ja nechcem naco tolko dat za kocik,

romy01
3. nov 2009

kuspitka, hlavne aby bol lahky, to bude fuska ho tahat hore na tretie poschodie

denis19
3. nov 2009

austin coletto je celkem fajn a je dosti praktický a lehký a zároveň stabilní, zkoušla jsem ho na prodejne a zaujal mne
v ABC se mi líbí rodeo- tuším, jen nemá nafukovací kola a to nechci!

domika9
3. nov 2009

kuspitka a nechcete sa ísť previesť do polska do tych obchodakov?

kuspitka
3. nov 2009

este neviem nieco uz najdem.este ten V-Max

domcek
3. nov 2009

Kukni stranku maderna.sk tam je kocikov strasne vela.
mne sa pacia aj casualplay ale su drahe.

kuspitka
3. nov 2009

domcek viem uz som na nej bola.ale ked ho chceme ist omrknut tak musime ist tam a to je daleko.
mala ma zas stikavku.

kuspitka
3. nov 2009

domka bojim sa tam ist uz.a to je natom horsie ,ze ako so zarukov.

denis19
3. nov 2009

no není to sranda s kočárkama

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre