Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
3. nov 2009

http://www.e-kociky.sk/?hlboke-a-kombinovane,36
kuspitka a tu si nepozerala celkom pekne su tu kočiare a za rozumnu cenu

domcek
3. nov 2009

Mne sa tiez do polska nechce a to mam asi 1.5h cesty.
Mile, no nase mimi sastale moc nejde potrhat od hybania ale vcera mi kvalitne s rucickami pomasirovala mocovy mechur... 😀 😀 😀

domika9
3. nov 2009

http://www.e-kociky.sk/?125,graco-trekko-completo
tento je celkom fajne len nema hlboku vaničku len tu prenosnu tašku

kuspitka
3. nov 2009

domcek pozerala som len to je natom horsie,ze my ho musime vidiet a poskusat a to je natom najhorsie
asi ostaneme pritom nasom co sme si uz davnejsie nasli babaactiv jet

kuspitka
3. nov 2009

babyactiv jet sa vola

denis19
3. nov 2009

domika na e kociky se dá fakt vybrat dle mne, jen nee je možné je videt naživo???u nás je nemají

domika9
3. nov 2009

ved to že by si musela ísť do bardejova čo som pozerala kontakt

domcek
3. nov 2009

domika graco som videla aj na zivo. Ja mam moj stary kocik s prenosnou taskou a dost uzkou cize v zime sa mi tam drobcek nababuseny nesmesti. A graco tiez nema tu tasku mocsirokua hlavne je dsot tenka nie moc vhodne na zimu. Skor pre jarne alebo letne deticky.

domcek
3. nov 2009

Mne sa v celku paci aj tento http://www.e-kociky.sk/?114,clipper-3

domika9
3. nov 2009

ale ved to ja nevyberam pre seba 😉
mojho favorita poznaš 😀
no idem si dať sprchu

kuspitka
3. nov 2009

domka aky je tvoj favorit?

domika9
3. nov 2009

ten je tiež pekny ale farebna škala ako za komoušou aspon už ked chceli davať guličkovane mali dať nejake aj jednofarebne

lusina
3. nov 2009

Ahojte všetky 😉 prišla som vás pozdraviť.
kiari, som rada, že ste ok. 😉
komárik, prajem veľa veľa síl na prekonanie tohto strašneho trápenia. a čo si kto myslí ti može byť uplne jedno.ide hlavne o vás.

domcek
3. nov 2009

domi asi tak. No a moj manzel povedal ze ma sice nafukovacie kolesa ale umele disky a to nieje dobre ze na nasom starom su kovove tak aj na novom musia byt ze ide o pevnost. Tak som mu vysvetlovala ze nekupujeme auto ale kocik a kovove disky su uz teraz na maloktorych kocikoch a tie su riadne drahe. Neuspela som tak to male asi budeme vozit vo furiku. Ten splna poziadavky ma nafukovacie koleso s kovovym diskom a priestrannu vanicku.... 😀 😀

kuspitka
3. nov 2009

domcek tak moj len taky berie ,ktory je lachky a este sa da aj pekne poskladat.

domcek
3. nov 2009

No chlapi.

kuspitka
3. nov 2009

domcek hej.
takto my kocik nekupime. 😅

domcek
3. nov 2009

Tak to teda ze nie.

kuspitka
3. nov 2009

mala by som ist varit.

domika9
3. nov 2009

kuspi casualplay s4

domika9
3. nov 2009

domcek ešte doriešiť striešku a faro jak vyšite 😀 😀 😀

kuspitka
3. nov 2009

domka aj ten sa mi paci.len by som bola prinom velmi mala.mne sa etse pacil x-lander

domika9
3. nov 2009

kuspi ten je vraj dosťťažky ale mnenevadí lebo byvam v dome a prečo mala kolko meriaš ja som tiež krpec 164cm

kuspitka
3. nov 2009

ja zas 156cm podla mna ja som prinom ako male dieta

domika9
3. nov 2009

kusi ja som ešte nemala možnosť naživo si ho omakať ale vela krat som ho už videla ale je mi blbe zastaviť nejaku mamičku a vyspovedať ju ako je spokojna s kočiarom ale tu na MK je o nom tema a väčšinou si ho nevedia vynachvaliť ale aj tak ho musím omakať aby som sa rozhodla

domcek
3. nov 2009

No ved to domika. Idem nieco robit treba mi periny prezliect a povysavat ale som lenivec. O riadoch od vecera po navsteve ani nevravim. 😅 😝

romy01
3. nov 2009

hhahahaha ze vo furiku, ja sa asi picnem, baby to je sranda 😀 😀 😀 😀 😀 Inak my sme obzerali kociky a bola som z mm uplne prekvapena, Ja som kukala ze ci sa mi paci a ake ma kolesa a mm sa zaujimal ze ako sa sklada, rozklada, ake su k tomu doplnky a mal take technicke otazky na predavaca, ze som kukala ako puk 😀

kuspitka
3. nov 2009

ja uz som dala byt doporiadku konecne.
domka ved aj ja som tak.moj manzel ten ked vidi kocik tak sa aj opyta.

domika9
3. nov 2009

no veru aj mnesa treba rozhybať mne síce riady poumyva umyvačka ale nema ich kto vyožiť tak idem na vec a tiež by sa mi zišlo polietať na vysavači lebo ako sme mali v nedelu navštevu tak poznate to chrumky po zemi sklo opackane
tak idem pa

romy01
3. nov 2009

no ja mam dlazky umyte a sice som mala na plane ogabat dres - vsetky policky a pod, ale asi to necham na zajtra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre