Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
5. nov 2009

jajulaa no vyzera ze je tak nech len bojuje dalej bambulka nasa

kuspitka
5. nov 2009

domcek hej tam ideme nasla som to na nete tak dufam ,ze tam budu mat ten kocik co som nasla
na nete vola sa TITI.
este by som chcela vediet ake kociky maju v partizanskom len neviem nic najst otom na nete

domcek
5. nov 2009

Tak dobre nakup. JA som v motyly kupila kocik pred rokmi pre Simonka. 😉

kuspitka
5. nov 2009

domcek ved to,ze dobre kup uz neviem ani poriadne kde mam hladat.
pysala si ze nevies buvat v noci.ani ja neviem od zaciatku tehu buvat

romy01
5. nov 2009

wolfkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
boze viez aku mam radooooooooooooooost? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
To je skvela správa, presne takto to ma byt. Zajtra uz bude mat 8 buniek a sup do domceka. Wolfka zajtra po ET a v sobotu a nedelu sa ani nepohhni. Máš odo mna príkaz lezat v posteli na chbte - nie na boku a mas povolene ist len na wc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jej jajula mne to uplne vypadlo, teraz si uz spominam ked si o tom pisala. Boze aj ja chcem krmit 😀 😀 😀

domcek
5. nov 2009

Kuspi som ho pozrela pekny je. 🙂
No nemozem si idem pekne na nervy.
romy este si musis trosku pockat ale neboj aj to bude. 😉

kuspitka
5. nov 2009

romy ako sa mas?
domcek hej celkom ujde a paci sa mi aj.uz nieco musime najst len neviem ,kedy kupime ho.
uz by som chcela objednat,lebo pokial pride prejde vela casu.
ake je pocasi u vas?tu leje velmi

domcek
5. nov 2009

Kuspi vonku je 0st. a snazi ale taky mokry sneh inac by som za volant nesadla. Uz si tam aj tak pripadam priserne neohrabane taka naobliekana a bruchata.
Kuspi no poviem ti ked sme sli kupovat kocik pre Simonka prisli sme moj brat s mojim manzelom tam rozobrali skoro vsetky kociky chceli vidiet vsetko a potom sme kupili ale hanbila som sa ako pes a predavacky sa smiali, ze ma ani k slovu riadne nepustili. 😅

denis19
5. nov 2009

KUSPITKA
takže v BB v Europe mají asi 6 kočáru, nic moc,ikdyž jeden byl celkem fajn a v BABYSVETE jich mají snad sto tak tam si určite vybereš, jsem z BB, tak to mám prošlápnuté, na námestí ten obchdo už není, je prestehovaný MOTÝL na Hornú Striebornú ul. j, e to odbočka na pešo z námestí a v Partizánskom mi bydlí rodiče,to je náhoda co???? a tam je také babysvet , je tam famózní obsluha a super výber také, ikdyž se odvolávají na to, že BB má lepší,ale to težko hodnotit. Když chceš a pojedete do BB dej vedet a ráda vás provedu a to samé i v partizánskom,
ale jméno si už vybrete sami 😀 😀

kuspitka
5. nov 2009

denis dobre moja .len sa budes hanbit,ked budeme kupovat kocik.
tak my tiez rozoberieme kocik aby sme vedeli ako co a ci ho budem vladat na tretie poschodie.
len este musim vediet do kedy maju v sobotu otvorene vsade.tak okolo deviatej by som potom chcela
byt v BB.
ked chodime okolo partizanskeho tak som len tak letmo videla ,ze su tam kociky,

domcek
5. nov 2009

No kuspi a uz mas aj super sprievodkinu 🙂 😉

kuspitka
5. nov 2009

domcek hej len neviem ako to prezije snami ,ked bude vidiet ako my vyberame kociky.

domcek
5. nov 2009

kuspi pohoda.vsak denis.. 😀

lucula73
5. nov 2009

ahojte

denis 😀 😀 ....pekne si to napísala kuspitke...

normálne vám závidím,aj ja by som chcela nový kočík,ale moj mm nechce ani počuť,máme na povale odložený 6 rokov ,vtedy stál 12 tisíc a moj mm povedal,že tolko na nový nedá.. ☹ ,no skúsim ho potom presvedčiť aspoň na nový šporťák,lebo sme mali taký golfýč z Polska a som mu povedala,že s tým po vonku určite behať nebudem 😒
alebo si ho kúpim jednoducho sama,hádam ma s ním nevyrazí...veď tie dnešné kočíky sú niektoré prekrásne,fakt...

wolfi - super,posielam bambulke posilu
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kuspitka
5. nov 2009

lucul mas to aj ty zlozite.
a aky mate ten kocik vy?
tak ale golfak by ti mohol dovolit nech uz tolko nesetri.
aspon nemas dilemu ako my.

denis19
5. nov 2009

kuspi
klid,mého mnž zase nezajímá nic a plne duveruje mému výberu, tak príjemná zmena. europa je otevrená do 21:00, OCA kde je detský svet do 19:00 a motýl tuším do 11:30,pokud má sobotu otevrenou, bývalo období , že meli i zavreno a mimo motýlu je to vše otevreno i v nedeli, což je možná i lepší den na nákupy v klidu.
a kdy to plánujete dorazit???
a v partizánskom je ten obchod hnedle vedle hlavního tahu mestem, tak to jsi videla správne!

kuspitka
5. nov 2009

denis my by sme prisli na dalsiu sobotu.tak ten motylik mi vies este zistit do kolkej je otvorene?
my nemzeme sobotu,lebo chce uz mm prerabat byt v nedelu a povedali sme si ,ze pojdeme v sobotu

denis19
5. nov 2009

kuspi super,
do príští soboty ti to zjistím a budu se na vás tešit,pokud mne budete chtít 😀 😀
co to máš vybráno za kočár?????mohu to i omrknout a ted v pátek budeme v Partizánskom a jdu do toho detského sveta, tak to mužu mrknout i tam. tam chci koupit neteri botičky, mají tám krásný dolňkový detský tovar....

romy01
5. nov 2009

lucula , aj ja sa chystam kupit novy kocik, no na druhej strane sa mi nechce za to vycalovat 700 eur - co je pomaly bezna cena. Je to nehorazne. Ak mas doma kocik tak mozno je lepsie odlozit si peniazky na ine veci, ved vsetko okolo miminka je dnes neskutocne drahe

denis19
5. nov 2009

Romy, tvé pragmatické pripomínky by se mi hodily neustále!!!!! Asi Te prizvu na vánoční nákupy a detskou výbavu!!!!!! 😲

domcek
5. nov 2009

lucula ja mam tiez na pojde stary a pred 7.5 rokom stal 10 000.- ale ma vyberatelnu tasku namiesto vanicky a je uzka a kedze sa male ide narodit do zimy v zavinovacke vo fusaku by som ho tam nevtrepala.
A moj tiez papuloval.
No idem baby nieco robit. Paaa neskor.

kuspitka
5. nov 2009

denis jeden sa vola babyactiv jet,Titi,
inak ak budes tam pozri ake kociky maju do 12 000
vanicka nemoze vazit viacej ako 5kg
a konstrukcia do 11kg
lachko ,aby sa dal rozoberat.
a potom mi napis ake znacky maju .mozem ti dat aj namna tc a mozeme sa aj tak dohodnut,ze co mi kukunes

lucula73
5. nov 2009

domcek - no ty si tvojho aspoň presvedčila....my máme veľký kočík trojkombináciu,inak vyzerá ako nový,len neni už taký moderný...ale na leto si kúim nový,ľahký,skladný a moderný 😀

romy - no ty si ber notes a píš...do 5 kg,do 12 tis..... 😀 😀 a asi aj váhu ponesieš.....

denis19
5. nov 2009

kuspi,klidne hod do IP telefon a není problém, dnes jdu i do OCA pro tehul kalhoty , tak to tam mrknu s kočárkama . chcete dvojkombinaci, že vanička a sporťák????

lucula73
5. nov 2009

pardon - nie romy,ale denis......furt si vás pletiem...

kuspitka
5. nov 2009

dvojkombinaci a etse mozes pozriet co stoji ku tomu aj vajicko.
lucul nemozem zato,ze byvam na tretom a potrebujem kocik co vynesiem hore.

romy01
5. nov 2009

denis ak chces usetrit tak so mnou moc nie. Ja som mm slubila ze nebudeme zbytocne rozhadzovat no ked som kukala kociky, vzdy sa mi na prvy pohlad zapacil ten najdrahsi kocik - no co mam dobra vkus. No ked som si cenu prenasobila 30timi tak sa mi oci pretocili a s usmevom som z obchodu vycuvala. Ja to asi necham na to Polsko - chcem pekny moderny kocik ale za malo penazi a moja hranica je tiez niekde okolo 400 eur.

denis19
5. nov 2009

také jsem si myslela,že má hranice bude nejakých 400€,ale ani jeden se mi tam zatím nezmestil 😀 uvidíme! mám asi vysoké požadavky na to co má a nemá kočármít a když vím, že to bude jediný kočár co budu kupovat, nechť mám na nej dobré vzpomínky. Ješte jsem dumala, že kdyby to byla holčička, tak hluboký podedím po sestrenici, co mela malou a už kočár nepotrebují a sporťák si koupim potom zvlášť,neboť její sporťák je super,alemá pro mne jednu zásadní chybu!

kuspitka
5. nov 2009

tak ja chcem dobry a su take kociky aj ked du lacne,ale stoja zato.nechcem kupovat drahy kocik naco mala tam vo vanicke bude do 6 mesiacov dlksie nie.

romy01
5. nov 2009

presne kuspitka. Mne ponukla kocik svagrinka. Jej mala ma teraz 4 a pol mesiaca , no je nestastna ze sa jej tam mala na zimu uz nesmesti a to iste budem riesit ja, potrebujem aby mi na zimu ked bude mat dieta pol roka aby sa tam zmestilo aj s fusakom. Pritom kocik co ma svagrinka stal 19 a pol tis.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre