Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
5. nov 2009

romy naco mam kupit taky kocik za drahe peniaze.zato mozem kupit nieco malej.
aj lacne kociky su velmi dobre podla mna.

domika9
5. nov 2009

ahojte žienky tak dnes rano vstanem a vonku je nasnežene parada a stale sneží jak fajne sa teším
meli super dalšia tehotna heliosačka to je super spravička

žienky ja som včera asi zacitila pohyb babätka ale nemožem to prirovnať ani ku bublinkam ani ku rybyčke skor ako taka mierna bolesť alebo čo ja viem ani to neviem pomenovať a dnes som to citila zase aj v noci 1x a stale pod pupkom tak neviem či to je alebo nemí ono 😅
dievčata čo sa tyka kočiara mne sa ten casualplay pači už velmi davno asi 2 roky a vtedy stala 3kombinacia 27000 sk tak to mm povedal že v žiadnom prípade že sa mam rozlučiť z takym drahym kočiarom ale postupne nejako zmenil nazor asi videl že inyneviem najsť a ešte som hodila zopar argumentov a cena šla riadne dole a tak ho možno budem mať ale zas neplanujem kupovať všetko pre babo nove tak niekde ušetrím a niekde sa urvem z reťaze hihi

surviver
5. nov 2009

Pekne ranko helinky 🙂

wolfi ,super spravičky,len tak dalej... 😵 ,držim palce

denis a ten BABYSVET je v BB a kde presne?

kuspitka
5. nov 2009

surviver ja viem kde je babysvet boli sme tam len neviem ti to tak dobre napisat.
ides od europy na pesiu mas dva prechody a ked ides na druhy tam je taka vysoka budova tak velkom hore.

surviver
5. nov 2009

kuspi dik 🙂 a to je nejaky samostatny obchod,alebo je to v nejakom nakupnom centre??

kuspitka
5. nov 2009

tam je este nieco dole asi restavracia.skus si dat do googlu ,ale nenajdes tam len stranku a to ze asi ake maju znacky.
domi aj mne sa paci ten kocik len premna je velky a ja som mala

domika9
5. nov 2009

kuspitka a je aj dosť ťažky čo mi vravel mm že oproti ostatním čo skusil tak že važi dosť ale ako som písala mne to nevadi lebo byvam v dome odparkujem na prízemi a vec vybavena

surviver
5. nov 2009

kuspi dikes,skusim vyguglovat 😀 lebo my sme si tiež na nete niečo vyhliadli,ale chcela by som to vidiet na živo a v Žiline je to s kočikmi bieda,teda nemaju to čo hladame 😒

surviver
5. nov 2009

domi to maš super...my musime premeriavat,aby vošiel do vytahu...tie čo sa mi pačia,nam nevojdu do vytahu...tak mame troška problem...ale hadam to nejako poriešime 😉

kuspitka
5. nov 2009

srviver a aky kocik chces?
domika hej to mas dobre ty.aj ja chcem byvat na prizemi ,ale neda sa.

lucula73
5. nov 2009

kuspi,ja som to v zlom nemyslela,tie tvoje požiadavky...dobre som sa zasmiala,lebo mňa by to fakt nenapadlo..ja bývam v dome a mne je jedno,kolko váži,ale tebe určite nie... 😉

surviver
5. nov 2009

neonato reverso sport tris,mam ho aj v albume...ale mam obavu,že je dlhši ako naš vytah 😠

domika9
5. nov 2009

no veru s tymvyťahom je teda kamaratka ma dvojčata a čo mala kočiar tak jej do vyťahu nevošiel koli tomu že vo vyťahu boli namontovane vnutorne bezpečnostne dvere ked chcela ísť von tak musela detičky prenašať zvlašť a kočiar zvlašť tak sa naserkala a kupila novy

kuspitka
5. nov 2009

lucul ja som sa nehnevam .
my musime zas mysliet na vsetko to je natom najhorsie .je to hroza vyberat kocik.

surviver
5. nov 2009

domi, no je to tak....

luculka a už Ti je lepšie?

kuspitka
5. nov 2009

surviver co stoji ten kocik ?

surviver
5. nov 2009

okolo 21000sk ,ale našla som ho na jednej stranke aj za 19.900sk je to trojkombinacia

lucula73
5. nov 2009

survi ahoj,ano lepšie,kašlem ešte,ale nie tak hrozne,dúfam,že mi tie lieky pomôžu... 😉
a ten tvoj favorit je pekný teda a nevyzerá byť veľký...

kuspitka
5. nov 2009

aha tak to je dobra cena.
strasne ma boli spodok a tvrdne mi brusko .

surviver
5. nov 2009

lucul nevyzera,ale je dlhši ako naš vytah,a preto by som ho chcela odmerat aj naživo,lebo podla netu je jeho dlžka len tak tak do našho vytahu... a fajn,že Ti to už ustupuje 🙂

kuspi a magnezko už nepomaha?? a dokedy sa vlastne smie to magnezko uživat?? tušim do nejakeho 37tt alebo??

kuspitka
5. nov 2009

surviver neviem to mi nepovedal moj lekar len ,ze ho musim brat.obcas pomoze a obcas nie.
aj mala je nervozna v brusku,lebo som aj ja.

denis19
5. nov 2009

surviver
v OCA to je malý obchodák asi 150 m od Europy,pokud víš , kde je ta????

surviver
5. nov 2009

kuspi,tak nebud nervozna...a prečo vlastne si nervozna???

surviver
5. nov 2009

denis vdaka,kde je Europa to viem 🙂

denis19
5. nov 2009

a neonato v OCA v babyworld mají, koukala jsem na nej,pokud se dobre pamatuji

kuspitka
5. nov 2009

surviver manzel ide dnes domkov je v horach a je tam vela snehu a nemaju retaze.tak sa bojim ,aby mi prisiel cely domkov.
pred par dnami prisiel domkov a povedal videl som medveda a to mi stacilo .bojim sa velmi ,aby sa mu nieco nestalo

meli3
5. nov 2009

Romy- ja som tam mala aj manžela na sone a bol to aj pre neho zážitok, tiež som chcela koli tomu aby išiel, lebo teraz už pojdem v 10tt na sono do nemocnice v našom meste a tiež netuším či ho pustia dnu somnou, ale tak dúfam..A to že sa rozplačes bude prirodzená vec, aj ja som pustila slzičku 😵

denis19
5. nov 2009

kuspitka ten anglický kočár vypadal dosti dobre! a zkus mrknout na bazare na MK, jedna kočka tam prodává úplne nový kočár a vypadá také dobre, je šedo černý,ael zajímavý

surviver
5. nov 2009

kuspi tak to chapem,aj ja mam vždy strach,ked ide mm niekde preč autom...ale skus mysliet pozitivne,alebo si chod lahnut,ked človek spi čas ide rychlejšie a ked sa zobudiš tak mužiček bude doma

denis,fakt? to by bolo super 🙂 už len aby sme ho natrepali do vytahu,lebo ak nie tak hladame dalej.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre