Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
16. jún 2009

wolfi....ja ťa nejdem prehovarať, lebo aj ja si už poznam svoje symptomi 😀 😀 a niekedy už viem na isto, že to nevyslo....hmmmmm...............ale čo keby???? 😀 😀

tinkaza....daj vediet ako zlatko????? už su bambuliatka vonku??????? 🙂

musim teraz do PD......potom pridem........... 🙂

wolfskinka
16. jún 2009

orsul ale ved hej co keby nahodou sa zemegula zacala tocit naopak .... 😀 😀 😀

finelka
16. jún 2009

dobre ranko uprsane 😉

wolfi, na symptomy a syndromy a co ja viem co kasli! 😉 Pri oboch tehotenstvach som sa citila ako pred mrchou, ziadne ine priznaky nic, druhykrat som ani neuvazovala, ze by som bola tehotna a tyzden chodila pre istotu s vlozkou 😀 , po tyzdni ma to nastvalo, spocitala som dni, spravila test a bolo 🙂 . Takze este nehadz flintu do zita 😎 .

no inac kocky, nepochvalila som sa vam, ze som nic nevybavila, teda objednanie na sobotu, tento vikend vraj Krajko sluzbu nema a na buduci este nevedia, cize budem volat o tyzden 😒 . Uz by som tam najradsej sla... a tak ze nie v sobotu... dnes 😀 , no nic musim vyckat casu jak hus 🙂

wolfskinka
16. jún 2009

finelka ahoj ... no velke sance tomu nedavam aj ked sme sa snazili stale ... ale to by sa fakt asi musela tocit zemegula naopak

tinkaza
16. jún 2009

čaute žienky...

tak som bola včera na OPU, mala som 27 vajok, z toho dobrych 22, naicsovat sme dali 15, dnes som volala, tak je to vraj biedne, oplodnilo sa sice 14, ale vraj su velmi zlej kvality, lebo asi ked ich bolo tak vela, tak to slo na ukor kvality a embryologicka to vidi tentokrat biedne, ze ak bude 1-2 na ET, tak maly zazrak...zase sa ukazalo to, o com ste tu aj vy pisali, radsej iba malo, zopar, ale riadne zrele a silne...trosku ma to teraz vzalo, ale volam este vo stvrtok, hadam sa aspon to jedno nejako pozviecha a vydrzi do ET, ten bude asi v nedelu... ☹

wolfskinka
16. jún 2009

tinkaza ahoj ....no to si mala teda riadnu urodu ... no nie je to az taka pravda ... ja som mala 11 a vhodne boli iba 2 a aj tie neboli bohvieakej kvality a pri druhom som mala 7 a tiez sme naskrabali sotva dve a tiez nic moc kvalita ....

ja viem ze ta to vzalo ale neboj sa urcite nejake este zabojuje a bude to to vitazne ... a ten ET bude v nedelu na beton neboj sa a urcite si daj vlozit 2

tinkaza
16. jún 2009

ahojky wolfskinka, no je to take vselijake, lebo naco mi ich je tolko vela, ked nie su dobre a silne? vcera, ked mi povedali, kolko ich je, tak som podpisala suhlas aj s darovanim piatich, lebo som chcela pomoct aj inej zienke, a skutocne som si myslela, ze ked dam naicsovat 15 ks, tak z nich aspon 5 bude, aby bolo aj na zamrazenie, ved co keby...no ale dnes rano to vyzera biedne, embryologicka mi na rovinu povedala, ze to nevyzera ruzovo, ale treba verit, maju vraj vnutri nejake vzduchove bublinky, ktore tam nemaju co robit, a mozu ich brzdit v raste, takze nakoniec ak bude jedno, tak to vraj bude skvele...no co, uz s tym nic nenarobim, uz je to na prirode...predtym som bola presvedcena, ze si dam vlozit len jedno, ale ak su take slabunke, tak asi zmenim nazor a dam si fakt vlozit dve... 😖

wolfskinka
16. jún 2009

tinkaza ja som mala ten isty problem ... jasne ze dve ani nespekuluj nad jednym som ti to hned povedala, ja som sa dala zlomit a nakoniec z 3 sa mi rozmrazilo iba 1 .. cize tiez som nemala bohvieaku kvalitu .. v podstate z 19 oplodnenych embryjok sa neuchytilo ani jedno vsetky odisli ... takze tiez ziadna slava

cikyta
16. jún 2009

Ahojte.Fuha Tinka,vajok bolo dosť a stalo sa ti to,čo mne...

Takže nech už je to akokolvek,prajem ti,nech sa ti stane uplne to,čo mne:
-Zostane jeden (dva) bojovník a ten ti bude za 40 týždnov plakať v náručí a hladať papu 😉

minka051
16. jún 2009

Ahojte Neviete mi niektorá povedať či náhodou Dufaston nepomôže rozbehnúť mršku. Stále ju nemám.mešká mi 5 dni a neviem čo mám urobiť.

wolfskinka
16. jún 2009

minka tak v tomto ti neporadim netusim

cikyta
16. jún 2009

Minka,rozbehnuť neviem,ale predpisuje sa na upravu mršky,aby nechodila skôr,ani neskôr.Tak ktovie.

tinkaza
16. jún 2009

wolfskinka - za tychto podmienok, sa skutocne priklanam k vlozeniu dvoch....aj ked si dvojicky neviem u nas doma predstavit, ale asi by to bolo tak ci tak nepravdepodobne...

cikytka - ty si ich tiez mala tak hrozne vela? je mi to cudne, ja za to nemozem, brala som len minim. davky, a oni furt len rastli a rastli...potom ku koncu som mala take bolesti, ze som sa na OPU tesila...a vcera tiez, az dnes sa to nejako zlomilo, po tom telefonate....

žienky, keby ste len mali pravdu, mne staci jeden, vlastne uz asi radsej dvaja bojovnickovia, a nech to zvladnu... 😔

cikyta
16. jún 2009

Tinka ano.Najprv 10,potom 17vajíčok.

A tiež to bolo na ukor kvality.(Naposledy som mala jeden folík vždy o nejake 4mm väčši ako ostatne.Bol v lavom vaječníku.A tak si myslím,že ten jeden folík,čo bol uplne iný ako tie ostatne,bola Silvinka 🙂 )

No a tiež ma volali na ET s malou dušičkou a samozrejme nebolo čo mraziť.A Silviu mi vložili až na 6 den PK,lebo 5 den to nebolo bohviečo.

cikyta
16. jún 2009

Ale držím palce Tinka,nech sa ich drží čo najviac mojko!!!!!!!!!!!Tfuj tfuj!!!!!!!!!

tinkaza
16. jún 2009

ach jaj, cikytka, tak strašne rada by som nasledovala tvoj príklad, vidíš, si dôkazom, že sa zázraky dejú...ja som si tie veľkosti folikulov nepamätal, naväčší bol asi 24, ale neviem, mala som ich 23 velkych, a nakoniec aj z tych malych vraj vybrali vajka, takze ich najskor naratali 27.....tak som si myslela, ze aspon tych 23 velkych k niecomu bude, lenze mi bolo vela penazi, dat naicsovat 23, tak som sa rozhodla pre 15 a 5 darovat..a dnes uz na darovanie ani jedno nie je, a oplodnilo sa ich teda len 14...co by bolo v konecnom dosledku predsa vynikajuce, lenze ked je slaba kvalita, postupne budu urcite odumierat......

najhorsie je, ze mam taky prazdny pocit, ze im nemam ako pomoct, nemozem pre ne nic urobit, je to zvlastne...
ale musim mysliet pozitivne, ved dnes je to len 1. den, este sa vzchopia, MUSIM VERIT 😕

wolfskinka
16. jún 2009

tinkaza presne tak musis verit ja som tiez mala taky pocit a nakoniec boli dvaja bojovnici ...

afrika
16. jún 2009

ahojte, dnes som sa dočítala, že Estrofem znižuje hodnoty BT. neviete niečo o tom. som po IUI a moje teploty sú 36,7-36,9. asi nízke, však? mimo to beriem Utrogestan

cikyta
16. jún 2009

Jasne Tinka,nebud smutná. Teraz je to už len na nich a ty im posielaj vzdušne maminkovske pusky,nech sa držia bojovníci.

tadea
16. jún 2009

neboj tinkaza,ja tomu známkovaniu moc už neverím,aj keď viem,že v Helíku sú všetci super profíci...v iných CARoch známky nedávajú,ani nestresujú pokiaľ mi je známe informácou či sú tobré alebo nie vajká po odbere...to by v helíku možno tiež nemuseli hovoriť...
ja som po OPU preplakala celý deň,lebo mi povedali,že 8 vajok čo som mala sú 2-kovej a 3-kovej kvality a nakoniec mi povedali,že sú všegtky vajká zrelé /tak prečo potom znáky 2 a 3 nechápem.../ a mala som mala 6 embryjok...3 boli zamrazené a všetky sa nakoniec krásne rozmrazili,jedno bolo už dokonca hatchujúca blastocysta,t.j. už "vyskakovala" z obalu...chytilo sa len jedno,ale to už je o inom..

tinkaza
16. jún 2009

žienky, musim veriť, veru tak, nič iné spraviť asi už nemôžem..... 😒
vo stvrtok uvidime, co a ako....

zienky, idem od vas, musim makat aj za vcerajsok...pa a pekny den vam prajem 🙂

wolfskinka
16. jún 2009

tinkaza papa a myslim na tie tvoje embryjka

orsulka
16. jún 2009

tak a som spat.....nákup urobený 🙂)))))
tinuška...veru tak mojko, treba im veriť do poslednej chvilky, že sa chytia a pekne budu rast.....oni totižto aj po vložení môžu nabrat v raste rychly spad, lebo budu vo svojom prostredi..... 🙂 🙂

wolf......a zemegula sa este netočila naopak???? 😀 😀 😀 😀 amožno aj hej, len o tom nevieme.... 😀 😀

mzuzka......tak sa vytešujeme na tebaaaaa 🙂))))))

wolfskinka
16. jún 2009

orsul no neviem ... ale moc sanci tomu nedavam 1 k 99 ... to nie je bohvieake percento

cikyta
16. jún 2009

Orsul servus......ako? 😎

orsulka
16. jún 2009

cikytkaaaaaaaaaaaaa.......................milacik moj...poklad krásny..hviezdička zlatáááááááá 🙂 🙂


ja????????????? šak doooobre...ako inak????? 😀 😀 😀

orsulka
16. jún 2009

wolfi........hmmmmmmmmmmmmmm...ale nejake je,že????????? 😀 😀 😀 😀

a povie mi niekto niečo o nasej LUCULE?????? kto vieeeeeee???????

wolfskinka
16. jún 2009

orsul no snazili sme sa ... ovulku som mala ale ci to malo nejaky vysledok tak to netusim ale moc tomu neverim

cikyta
16. jún 2009

Orsul ja neviem o Lucule ani ťuk.Tiež čakám od vás info.
Zato viem,že si dohaduješ dovolenkové rande v Bojniciach v inej teme.Mám ťa vyšmírovanu a normálne mi robíš chute.V lete tam budem,tak sa možno uvidíme...Ktovie 🙂

orsulka
16. jún 2009

ciky.....že jaký bonz????? hihihihihihihihihihihihihih a teba cakám kedykolvek...!!!!! nie že len pojdeš okolo a neozvete sa!!!!!!! boh ža potom opatruj!!!! aj s Michalom a Sisi....oki?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre