Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
19. nov 2009

kiari,no hej...a ved ked budeš mat chut a dlhu chvilu,tak prid pokonikovat hocikedy....

kiara15
19. nov 2009

suri ja viem ze vy ste tu vsetky stale ale ja teraz budem pauzovat asi pol roka 😒

surviver
19. nov 2009

kiari,chapem...ale ved my Ta počkame a rady Ta znova uvidime 🙂 Ale keby čosi,tak vieš,kde nas najdeš 😉

lucula73
19. nov 2009

ahojte,

wolfi..........gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 ,len sa pekne opatruj,aj drobčeka....

kiarka ahoj 🙂

surviver
19. nov 2009

luculka,ale Ty nas tiež zanedbavaš 😠

lucula73
19. nov 2009

kiari a kam ideš na tú genetiku?inak zlatý doktor,to určite bežne nerobia,možno dačo zistia,konečne...

baby ja som spala 2,5hodiny,neviem čo budem robiť v noci,ešte mám oči zlepené...

lucula73
19. nov 2009

survi,nejaká som rozlietaná,aj doobeda som behala,potom ma bolelo hrozne brucho,tak som zalahla a nie a nie sa zobudiť...

surviver
19. nov 2009

v noci budeš počitat ovečky a drobec potom bude dobry v matike 😉

surviver
19. nov 2009

ved viem,že ono aj ked sme na PN,tak toho času furt malo 😀

lucula73
19. nov 2009

no to máš pravdu,akosi nič nestíham,už od pondelka mám ožehlené koky prádla,ešte sa nedostali do skrine...a o upratovaní ani nehovorím..
inak ma nejak ťahá brucho....a bolí okolo pupku,dúfam,že sa to len naťahuje...a ja ešte aj behám....dnes som kúpila malinké pančušky pre dobca,no musím už niekde začať... 😉

lucula73
19. nov 2009

koky=kopy 😀

surviver
19. nov 2009

no to si pekne začala,aby ho neoziabali nožičky 😉 A ved maš isto aj po malej nejake veci...tak už nemusiš tolko kupovat....no brucho sa aj mne asi natahuje,lebo občas mam take divne krče,ale po chvili to prejde,asi to tak ma byt...

surviver
19. nov 2009

tak ja sa vzdialim 😉 lebo prišiel mužiček tak idem pokecat s nim 🙂

dunda80
19. nov 2009

Wolfi mooooooooooc gratulujem a dááávaj na seba pozor 🙂 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
19. nov 2009

ahojte
tento týžden je doma mm tak tu sedím menej
zajtra idem neplanovaneku dr. 😠 , ta pliaga sa mi asi vratila , porazí ma nikdy som s niečim takym problem nemala a toto tu od začiatku sa so mnou ťaha 😠
dufam že tentoraz to bude ok
lucula sme na tom rovnako u mna tiež na komode požehlene veci a nema ich kto odložiť 😀
ale ani nemam kam musím si vytriediť veci a tie čo teraz nebudem nosiť dať niekde mimo lebo len zavadzaju a potom si myslím že nemam čo na seba 😀 poznate to 😉

wolfi velmi sa s tebou teším a verím že to tentokrat bude ok
orsul tak kedy ideš na to ... ? čakaš na mrchu a jede se? 🙂
kiari drž sa 😉

wolfskinka
19. nov 2009

orsulka dakujem .. tak som smolu vytrvalych snaziliek zlomila a tebe to IUI vyjde, som sa rozhodla

kiara dakujem

dunda ... skoda ze si nebola dnes na stretku .... dakujem moc

domika dakujem a verim tomu ze to uz bude konecne ok

jajulaa
19. nov 2009

Wolfiiiiiiii, zo srdca gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉 🙂.

domika9
19. nov 2009

žienky dnes sa neozvala maska 😉

zuzanka.h
19. nov 2009

wolfi tak si to konečne prelomila HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁA veľká gratulácia

lucula73
19. nov 2009

veru,maska sľúbila,že sa ozve,ale asi už nestihla.... 🙂

zuzanka,ty to už máš tiež za pár....drž sa...

domi - no tak sa venuj mm,ja viem,ake je to blbé,keď som neni doma sama,nedá sa furt tu sedieť...

wolfskinka
19. nov 2009

jajulaaa dakujem

zuzanka no uz bolo nacase .... baby ja sa usmievam ako sibnuta ... od zajtra som PN

zuzanka drz sa v porodnici

domika9
19. nov 2009

zajtra sa idem flakať mm ide na kontrolu tak sa idem s nim povoziť a idem nakukať do obchodov nejake poločižmičky by sa mi hodili tak snad budu mať nejake podla mojho gusta 🙂

cikyta
19. nov 2009

Wolfi gratulujeeeem!!!! 😉
Juj Silvinke brali na genetike krvičku z hlavičky....Zviazane ručky,ako mumia a ten reeeev.Dusila sa soplíkmi a ani na mna nevidela,ako jej opuchli očká od dlheho plaču 😢

lucula73
19. nov 2009

ciky - ahoj,no chúďa malé,a to sa berie iba z hlavičky?ja si už nepamatám...
a ciky,jeden dotaz ešte,ja ten fusak stále nekúpila,neviemsa rozhodnúť,akurát som včera našla takú diskusiu,že niekomu sa v tom emitexe deti strašne potia...nemáš skúsenosť?

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
19. nov 2009

No Lucul-z hlavičky je najlepšie pre detičky.Je to najpresnejšia krvička na rozbory.
A k tomu fusaku: Už ho týžden používam a zdá sa mi normálny.Možno niekedy má spotene nôžky,ale možno preto,že je fajn-teplučky 😉 A spotená bola viac v lete ako teraz 😅 Tak neviem,ako sa rozhodneš...hm.

babulka123
19. nov 2009

wolfi ta 5ka pri tvojom nicku tak to je ina parada.. velmi sa tesim ..
a lezat a spat a odychovat a klud a pohoda.. a... babatko bude take kludne ako to moje..cmuuk

katy7
19. nov 2009

ahojte babuliatka, opat sa hlasim, od dnes picham Gonal, tak idem s malou dusickou a velkymi ocakavaniami do toho...

wolfi veeeelmi silno blahozelam, opatruj seba aj gulka-bombulka

kiari 😢 nech sa ti zahoji dusicka co najskor

maculik14
19. nov 2009

Som po dvoch IVF a dozvedela som sa o jednom vyšetrení Ureoplazmy , ak máte niektorá s týmto vyšetrením už skúsenosť prosím napíšte mi , aké je to vyšetrenie a čoho sa týka .... Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre