Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
25. nov 2009

minka...nie....nasleduje zmena...IUI 😀 😀

minka051
25. nov 2009

aha... No tak to je asi menej náročné ako pri IVF. tak držím silno palce 🙂 🙂

alicao
25. nov 2009

orsulka dakujem, dakujem, dakujem..a aj ja tebe, lebo keby som si presla tym co ty, tak som uz v kremnici v sanatoriu pre dusevne chorych...si silna zena🙂!

kiara15
25. nov 2009

pekny den zelam vsetkym!!! 🙂

orsulik ahoj zlatko 😉 😉 😉
maska velka graaaatuuulaaacia k Jakubkovy vela vela vela zdravicka a to ostatne uz pride aj samo 😉 😉 😉 😉

wolfi drzim palceky nech ti vsetko dobre dopadne 😉

minka super budem drzkat palce 🙂 🙂

orsulka
25. nov 2009

alicao...aj v Kremnici je take????????????? 😀 😀 😀 😀

kiarka...vitaj poklad......... nemala si doma problem z neskoreho prichodu????????????? 😀 😀 😀 😀

kiara15
25. nov 2009

orsulik nemal kto ved som sama ako ten vojak v poli a le cez vykend sa to zmeni bude nas uz kompletna zostava 😉 joj ale sa mi ulavilo bolo super 😀

minka051
25. nov 2009

kiara dík 🙂 🙂

alicao
25. nov 2009

orsulka hej, je, manzela mam odtial, teda nie z toho sanatoria ale z kremnice 😀 😀
aspon ze je tam krasne🙂

orsulka
25. nov 2009

alicao........... 😀 😀 😀 😀 😀 apon, že is to ozrejmila...... 😀 😀 😀 😀 jjjjjuuuuuuuuuuuuuuuj...teraz som sa pobavila......dikes..... 😀 😀 😀

kiari...tak zas ides variť a vypekat, coooooo ???????????????????????

kiara15
25. nov 2009

orsulik ano ale este ak mozes mi napis ten recept na ten krabi salat chcem ho vyskusat 😉

orsulka
25. nov 2009

kiari.....oki

kiara15
25. nov 2009

orsulik diki potom dam vediet ako chutil 😉

domika9
25. nov 2009

fuj som si musela ísť lahnuť tak mi pršlo blbje že sommyslela že odkvecnem 😖

domika9
25. nov 2009

kuspi 21.12 sa narodil moj brat ale keby sa ti narodila mala 24.12 to by bol super darčk na cely život

lusina
25. nov 2009

Ahojte
wolfi držím palce.
orsul, aj ja si prosím recept na krabí šalat. 🙂
ako sa máš kiari?

gabika24
25. nov 2009

ahojte.
wolfi, držím palce, strašne moc, aj by som sa ozvala, ale doma mi nejde net... tak snáď sa sem ešte dostanem, nech si prečítam dobré správičky. myslím na teba. papa

kuspitka
25. nov 2009

domka tak ved uvidim co povie mala ,kedy chce ist na svet.
inak aj tak to bude pekny darcek

orsulka
25. nov 2009

lusi...oki, musim doma pozriet koko čoho treba.......poslem do IP 😉

kuspitka
25. nov 2009

orsulka mozes potom aj mne napisat?
ja viem jeden,ale este by som skusila aj dalsi

domika9
25. nov 2009

lusi aj ja ti možem jeden recept dať - a si mi ho dobre pripomenula idem robiť starkej stolna oslavu tak jej urobím aj ten

nu treba ti 2 balíčky krabie tyčinky pokrajať nadrobno , potom jednu papriku napríklad zelenu , jeden pomaranč , 3 paradajky , mala by tam ísť aj cibula ale mne to s cibulou nechutí koli tomu pomaranču a celkovo nemam rada cibulu tak ju tam nedavam , no a biely jogurt jeden alebo dva
včetko premiešaš a hotovo kus možeš okoreniť

kuspitka
25. nov 2009

domka tak ten viem aj ja ,ale bez pomarancu

domcek
25. nov 2009

Ahojte hlASIM SA po dlhsej dobe.

orsulka
25. nov 2009

domcek servus.......vitaj

domi......ja mám taky, krabie tycinky, cibula, vajco na tvrdo, ananas, majolka alebo tatarka......a to je vyborne aj s cibulkou .-)))) saozrejme korenie a sol podla potreby.....len neviem coho kolko...🙂))) to má m doma

domika9
25. nov 2009

mne to nepasuje ta cibula s pomarančom preto ju tam nedavam

domcek
25. nov 2009

Caves orsulka.
Co je s wolfi uz sa ozvala?

domika9
25. nov 2009

ahojky domček a čože abstinuješ?

romy01
25. nov 2009

tak som naspat a ked som sla z lekarne tak som natrafila na taky obchod, že miminko a neodolala som - uz mam doma prvé plienočky mam ich aj v albume- Este som kupila take krásne pancusky pre neter, no poviem vam ze to s tymi cenami nie je sranda. To aby som zacala podavat športku 😀

domcek
25. nov 2009

domi mali bol v nemocke vyberali bu nosne mandle tak som bola na nervy. Dnes ho pustili domov.

kuspitka
25. nov 2009

romy ja som vsetko si kupila cez net mimibazar vsetko som kupila tam za super cenu aj nove veci.

orsulka
25. nov 2009

DOMCEK...........juuuuuuuuuuuuuuuuuuj......ako to cele zvladol????????? je už OK?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre