Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
27. nov 2009

survi....nahodit usmev č.8, a vsade to pojde jedna radosť ... 😀 😀 😀 😀

surviver
27. nov 2009

tak skusim pohladat tu 8 😀 ,snad to zaberie 😉 Potom sa ozvem ,že ako to dopadlo...zatial pa-pa a nech Ti den rychlo zbehne moja 😵

orsulka
27. nov 2009

survi...jasne zlatik......... zabera to, mám to odskusane 🙂)))))
oekny den teda... 😉

kuspitka
27. nov 2009

Ahojte.pekne ranko prajem.
surviver nezavidim ti chdit po uradoch ja uz to mam za sebov len ked sa mala narodi budem chodit zas.

romy01
27. nov 2009

dobre ranko
po akych uradoch behate? to kvoli babatku ?

kuspitka
27. nov 2009

romy hej materska dovolenka musis ist na socialku

kiara15
27. nov 2009

pekny den vsetkym 🙂

orsul bola som v Bojniciach u zubara na kontrole a tak som sa ocitla u Lucky 😉 jasne ze len v dobrom sme ta spominali 😀

kuspitka
27. nov 2009

Ahoj kiara.ako sa mi mas?

kiara15
27. nov 2009

kuspi uz to je lepsie ale vies este to boli 😒 a ty ako uz sa pomali aj chystas do porodnice??

kuspitka
27. nov 2009

kiara este nie ,ale tasku uz mam davno pobalenu .pondelok idem zas do poradne tak som zvedava co povie,.
moja raz to mozno preboli treba nato cas .a ty ho tera potrebujes vela

kiara15
27. nov 2009

kuspi veru mas pravdu ale este uvidim co a ako poriesime 😉 ja som uz rodila v tvojom tyzdni takze sa maj na pozore 😉

kuspitka
27. nov 2009

kiara tak nasa mala nejako este nechce ist vonka.este som jej povedal nech pocka aspon 2tyzne a potom uz moze ist vonka

orsulka
27. nov 2009

kiarka.......ahoj zaltko 🙂))))) tak vidiš,ako ta zub priviedol až k Lucul 😀 😀 😀 určite aj jej to dobre padlo.... 😉

romy01
27. nov 2009

kuspitka okna nechaj tak, tie mozes umyvat az ked budes prenasat - to vraj pomaha 😀

kuspitka
27. nov 2009

romy podla mna nebudem prenasat.
juj tak sa chcem okupat vo vani.

wolfskinka
27. nov 2009

caute baby ...

tak ja zase soky ... vcera vecer sa mi spustilo take krvacanie, ze som myslela ze uz je amen s gulkom bombulkom, do rana to preslo a teraz len take spinenie, som utekala k doktorovi a povedal, ze vsetko ok mam dalsiu fotku zo sona a objednal ma na poradnu 28.12.
od rana beham po spitali, najskor usne potom gynda, teraz idem konecne zalahnut a oddychovat

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kuspitka
27. nov 2009

Ahoj wolfi.
ty si este velmi vytrpis asi pokial to dotiahnes do konca,ale verim,ze bude vsetko dobre.

moja velmi sa snov rozpravaj a stale jej vrav ako ju velmi milujes.budem drzat palce

domika9
27. nov 2009

ahojte
wolfi to su šoky 😒 , ale snad ti rychlo to obdobie zbehne aspon do toho 12tt a potom by to malo yť už ok
dnes som mala brutalny sen že somzačala krvacať ale fesťacky všade bola sama krv a potom že sme boli niekde plavať na čas ako keby školska suťaž či čo to bolo hned jak som sa rano zobudila som chytala brucho či je všetko ok ☹ , bože tie šalene sny ma prenasleduju od začiatku tehotenstva teraz bol chvílu pokoj a dnes zase ☹
dnes som ukazovala mm čo som objednala tak sa mu to velmi pačilo potom ked mi topride hned hodím do albumu už sa velmi teším
dnes idem s mm do mesta kus na nakup budeme mať navštevu na cely víkend tak treba urobiť zasoby potravín vo väčšom ako som zvyknuta - normalne nemam odhad čoho mi kolko treba 😅 😅

kamka17
27. nov 2009

čaute žienky, pekný deň prajem...
dnes som bola kuknúť Silvinku v helíku...a aj na mňa sa Gaťová kukala a vykukala mi 4 veľké folíky a jeden malý a celá nešťastná mi povedala, že s týmto veru iui robiť nebudú...lebo vraj by z toho mohli byť až trojičky a to nechcú riskovať...tak mám v sebe pregnyl a pred sebou plánovaný víkend...a ešte poobednú v práci, ale to už dnes nejako vydržím...
inak nátresk tam bol dnes statočný 😅

wolfi...som rada, že to bol zas len planý poplach a tá meternica by sa už mohla vyčistiť, nech nám neorbíš takéto stresy, lebo mne sa furt potom srdco zastaví a len čítam do konca, že čo z toho bude...ufff...

domika...tie vecičky nemajú chybu, hlavne tá veľká súprava, normálne uvažujem...a ceny sú podľa mňa tiež super

lucula73
27. nov 2009

kamka - no to máš teda pejnú urodičku po clostile...a vieš aký je zákon schválnosti?že by boli trojičky.... 😉 ,
ale vékend si rozhodne užite... 🙂
neviem či pamatáš na majku,tá mala 6 folíkov a zakázaný sex....ako dopadla,nejdem rozoberať,ale aj tak sa tu dávno neukázala,ktovie,ako sa má... 😕

wolfi - no už hádam stačilo....to musia byť riadne šoky teda...a dúfam,že oddychuješ....čo najviac lež.

domika - aj ja som pozerala tie veci,len som neprišla ešte na to,ako to objednám.a ako to budeš platiť-dobierkou či na účet?

domika9
27. nov 2009

že kamka aj ja som z toho unesena 😉
kamka tak si pekne užite víkend ja som sa ku takemu počtu folikulov nikdy nedopracovala 😅 , bud nebol žiaden alebo jeden bjedačik sam - ale stačil aj ten 😉 😉

domika9
27. nov 2009

dala som na dobierku a kedže som mala objednavku nad 60eur tak poštovne či balne neplatím a keby som to dala zaplatiť z učtu neplatila by som vobec nič ale zaplatím to ked mi to príde kurierom, peniaze dam jemu

domika9
27. nov 2009

lucula amjka - minule som natrafila v starších príspevkoch na nu a ta ma už teraz termín myslím že bola v rovnakom týždni ako kuspitka takže teraz masi 38 tt
minule somnemala čo robiť tak som si čítala staršie príspevky a som sa šulala čo sme tu už všetko popísali 😀

kuspitka
27. nov 2009

domka povedala si to manzelovi kolko ides platit?

lucula viem,ze majka cakala dve a viem,ze ona je chora tak by to asi nedopadlo dobre mat dve.

wolfskinka
27. nov 2009

kuspitka gulko bombulko si z nas robi pekne zartiky

domika tak to bol dost zly sen

kamka mi hovor ... ja som sa vcera vecer tak bala moj muz povedal, ze to sa babetko uhniezduje ale moc ma to neutesilo, mala som strach, teraz som trochu pospala a idem znova zalahnut

lucula teraz som 2 hodiny lezala a spala tak na striedacku a pojdem zase zalahnut

kuspitka
27. nov 2009

wolfi budete mat asi velmi prefikane babo.

wolfskinka
27. nov 2009

no to hej bude hyperaktivne po mamine ....

kuspitka
27. nov 2009

wolfi.aspon vies,ze sa jej u teba valmi paci.

som rada,ze ste v poriadku len ak dalej moja pokracuj.

wolfskinka
27. nov 2009

kuspit no ved hej, je dobre ze je tam, ale mohol by mi to davat aj inak najavo ... napr. grcanim alebo hocicim len nie spinenim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre