Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
9. dec 2009

domcek neboj pockas ho este,aby si nebola este prekvapena,ze budes pretahovat deti vedia v brusku co maju robit a su prefikane viem to podla nasej malej. 😀

domcek
9. dec 2009

kuspi tak nech nam dobre sluzia.... 😉
Ked pride dam vam vediet.
Ja som chcela povodne cierny ale na sk sa nedovaza.
Na zivo som videla prave ten cierny je super. Aj ked ja som sa dost branila polskym kocikom.
Lucul tak to mala naozaj malinku vahu ale pokial bola ok a teraz to takto krasne dobehla to je super.
No mne bude robit sono buduci tyzden ten moj porodnik tak dufam ze slecna bude mat aspon o kilo viac ako v tom 30+1tt.

kuspitka
9. dec 2009

domcek tak nasa mala 34tt tak okolo 2200g a to je uz pekna vaha.
aj tebe nech sluzi.
aj my mame cieny ,ale je tam kus oranzovej

domcek
9. dec 2009

denis no vyuzivala ale nie dako moc. Maly bol zvedavy chcel pozerat na okolie nie na mna... 😀
kuspi ja by som bola rada. Hlavne vsetko zalezi od krcka ci to vydrzi. A hlavne kazdy tt resp. v nasom pripade aj den je predsa len plus. 😉

kuspitka
9. dec 2009

domcek tak to je rec len tak dalej.
neboj zvladnes to zvladli to vsetci tak aj ty.

lucula73
9. dec 2009

kuspit - nemám tam nič napísané,len dáke miery,no povedal mi že je vačší asi o 1-2 týždne,toť vsjo..

denis19
9. dec 2009

jasan domcek že ano......vydržíte spolu co budete moci.....

domcek
9. dec 2009

Mne minuly tyzden sono nerobil tak neviem. musim si pockat.
Simonko sa narodil 39+4tt a mal 3360g a 51cm.

denis19
9. dec 2009

a jak často se holky delá sono?????

kuspitka
9. dec 2009

lucula aja mam na kazdom sone kolko vaz aj v papieroch.

domcek tak to mal peknu vahu.

ja malej robim album od zaciatku tehu az po narodenie.potom ,ked budem mat fotky dam ho sem.

domcek
9. dec 2009

Kuspi ja som len vcera malej povedala, ze ak sa chce na svet poponahlat nech to stihne tak aby sme boli na vianoce doma potom moze prist na svet az po sviatkoch.... 😀 😝 😀
Predsa len sviatkovat v nemocke nieje bohvieco

denis19
9. dec 2009

kuspi ty jsi ale akční, já nejsem schopna ani zeskenovat druhé sono 😲

kuspitka
9. dec 2009

denis mne robil sono tak 12tt potom 16tt ,20tt,28tt a uz neviem ,ze uz kedy.

domcek tak len aby som ja nebola v nemocnici potom vam budem zaradom volat na koho mam cislo a otravovat 😀

domcek
9. dec 2009

kuspi v pohode....
No idem sa trochu vyvalit. Akesi driemoty ma beru idem skusit ci zaspim.

kuspitka
9. dec 2009

denis tak vela casu uz nemam.

domcek len chod aj ja pojdem,ale kus neskor este

lucula73
9. dec 2009

aj mne robil sono zakaždým,keď som šla na poradňu,ale meral len v 2O tt a teraz v 3Ott,predtým len skontroloval obsah 🙂 a či krčok sa neotvára,lebo s tým som mala problém...

kuspitka
9. dec 2009

lucula robili ti aj tie testy tripl?

denis19
9. dec 2009

mne jdou delat triple testy ted naprvní poradne....... a sono se delá vaginálce či pres bríško?

kuspitka
9. dec 2009

denis cez brusko ak male velmi dobre nieje vidiet tak vaginalne.
ja som bola na tieto testy v Kosiciach

denis19
9. dec 2009

já se na doporučení masky tu z témy prehlásila k novému gyndari a ten delá sakum prdum vše, tak jsem spokojená.....

kuspitka
9. dec 2009

tak moj tiez robi vsetko len ja som mu velmi neverila.a este som cakala dve tak sme sa bali

denis19
9. dec 2009

jo to je jasné

romy01
9. dec 2009

Dobre ranko baby

Teda vy ste dnes ale ukecane, kym som si preciitala vcerajsok, tak ste dnes uz na tretej strane .

Baby drzte mi dnes palce. Idem na sono a budu mi krpca merat, tak sa modlim aby bol OK.
Inak baby mam dve blbe otazky
1 - Sono v 12 tt sa roni zrejme cez brusko, ale nasa dokina tam ma len kozu v ambulancii takze neviem ci tam mam ist v nohaviciach alebo len v nohavickach
2 - podla konika a zaciatku ms som dnes 11 plus 6 dni, ale vacsina bab tu vravi ze su o 1 tyzden menej. Tak ako to je ? Lebo mna moja mama presviedcala, ze sa odjakziva pocita prvy tyzden az od ms plus 1 tyzden, takze podla toho by som mala byt o 1 tyzden menej . Ja uz asi fakt magorim

orsulka
9. dec 2009

kukik....ahooooooooooojte dievcatka tehulky .-)))))))))

denis19
9. dec 2009

Romy,
toto sono by semelo delat pres bríško,ale záleží od vybavení ordinace....
a je to tak den OPU plus 14 dní je doba tehotenství a ode dneOPU je to stárí plodu, takže mi dve jsme na chlup stejne, jediný rozdíl muže býti v délce cyklu, co muže vést k rozdílným termínum porodu ted na začátku...je to trochu divné,ale je to tak

kuspitka
9. dec 2009

denis mne ho robil cez spodok,lebo mala bola zle otocena

denis19
9. dec 2009

no vidíš, tak i záleží od miminka 😀 😀 😀

kuspitka
9. dec 2009

tak nasa je prefikana.tu je slnko a pekne vonka

romy01
9. dec 2009

denis ty mas kedy sono?

denis19
9. dec 2009

já v pátek už se teším.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre