Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

finelka
17. jún 2009

no snad nie 🙂 ja som vlastne cakala na vysledky steru, nastastie boli medzi 1-2, takze stacilo to kryo... od 2 vraj rezu 😒 , mne dr. povedala, ze ak operuju, tak rok minimalne treba s tehu cakat....

orsulka
17. jún 2009

dve kamaratky:"Tiez musis manzelovi hovorit ked dosiahnes orgazmus?-"ja nemozem, nesmiem mu volat do prace!!!!"

😀

wolfskinka
17. jún 2009

baby mna drbne akurat volala ta baba zo socialky ze stoji u nas pred vchodom ... mala prist o 20.30 vecer a teraz je tam, ja nemozem odist z roboty a muz tiez nie ... ma ide drbnut skusaju nase nervy nic viac

katti77
17. jún 2009

finelka: moja sestra bola na operácii krčku, zobrali jej len časť takú menšiu, a o päť mesiacov nato otehotnela, takže asi to problém nebude 😵

finelka
17. jún 2009

orsulka 😀 😀 😀
wolfi bozinku a co hodinky nemaju 😕 ?

wolfskinka
17. jún 2009

finelka ... moj muz skoro na nu vyletel, som mu vysvetlila ze musi byt kludny lebo nas skusaju

orsulka
17. jún 2009

katti......... 🙂 tak dakujem za potvrdenie..... hned si človek istejši ked ma aj takyto dokat 🙂 🙂

wolfi...a to je ten klud a pohoda o ktorej som pisala 🙂))))))))))))))))))) socialka.....už len ten názov hovori za vsetko!!!! 😀 😀

wolfskinka
17. jún 2009

baby drzte palce aby sa to s nimi dalo dohodnut na poobedie aby nam potom nerobili problemy ale tiez zavolaju rano o 7.30 ze pridu vecer o 8.00 a potom rano o 8.30 stoji u nas pred vchodom ... no su oni normalni ?

katti77
17. jún 2009

orsulka: a má takého valibuka, že až....to len aby si sa mala načo tešiť 😀 ....

finelka
17. jún 2009

myslis, ze to je sucast nejakej taktiky??? ze by ? to skor nieco doplietli 😉 ale vies co? ja by som vyletela tiez 😀
vsak ked ste obaja zamestnani a navyse ste dohodnuti na vecer, nemozu cakat, ze ich rano o 9 budes doma vitat medzi dverami no

orsulka
17. jún 2009

ja idem na vseobecnu zdravotnu poistovnu............................... pa

katti77
17. jún 2009

wolfskinka: držíííííím a určite sa s nimi dohodnete, ale myslím si, že im sa skôr dá v ranných hodinách tak to skúšajú....neboj všetko dobre dopadne....

finelka
17. jún 2009

kati dakujeeem 🙂
wolfi, nie nie su normalni 😀 a mozno im je jedno 8 hodin ako 8 hodin, a ci rano ci vecer, vsak koho by to trapilo 🙂

wolfskinka
17. jún 2009

katti no teraz je to hra o nervy ,maju tam napisane moje cislo ze maju kontaktovat mna .. zase psychologicky efekt idu na to cez chlapa a zavolaju mu do roboty a cisdlo si zistili v zozname

finelka nie su normalni, ale nesmieme vybuchnut

finelka
17. jún 2009

wolfi to vazne??? fakt to na vas takto skusaju? no ty brdo ale vsak to sa FBI aj CIA mozu schovat oproti slovenskej socialke 😀

wolfskinka
17. jún 2009

no presne ... sedim tu ako na ihlach ako to muz vybavi s nimi .. drzte palce, teraz iim ma volat

wolfskinka
17. jún 2009

zajtra o 12.00 pride, muz to s nou dohodol tak dnes stiham aj upratat vsetko tak ako ma byt

finelka
17. jún 2009

wolfi drzim drzim, jaj uz ste sa dohodli, super 😉 , ale nestresuj sa hlavne, urcite mas doma vsetko pekne upratane uz teraz 🙂

snecka
17. jún 2009

Ahojte,
môžem Vás poprosiť o radu, pichám Dekáč a už týždeň som chorá na mraky, priedušky, nádcha, viem že by som nemala byť chorá len neviem v ktorej časti stimulácie, myslím si že vtedy keď budem pichať Gonal, však?
Chorale ako inj? je ti lepšie, ja to zvladam v poho a ďakujem Orsulke že ma nezabudla pri stimulantkách, som sa trošku bála že ma medzi seba neberiete. ☹ 😅
Wolfi toho slimáčika som nehačkovala ja. Ale naša Kuspit by takého určite zvládla, ja určite nie. 😉

wolfskinka
17. jún 2009

finelka .. no budem musiet byt zajtra vysmiata a posobit vyrovnane

snecka ja by som to tiez nezvladla, ja ani gombik neviem nasit

finelka
17. jún 2009

wolfi, tak by si si to tu mohla nacvicovat 🙂 , ale nie, to zvladnete urcite 😉

finelka
17. jún 2009

snecka, ja by so ti rada poradila, ale netusim ☹ , no ked sa vratia kocky, co maju taku skusenost, urcite sa ozvu 🙂 . Inak ale ten slimacik je naozaj super 😀

wolfskinka
17. jún 2009

finelka no budeme musiet

no baby prejdime na inu temu, lebo sa zbytocne tym zatazujem, musim sa ukludnit

orsulka
17. jún 2009

snecka......no nezabudla som na teba......ale zato na KATY!!!! sorry !!!!! 🙂 🙂 ospravedlnenie.....

no nemala by si byt chora akože vobec...hihihihihih...počas žiadnej časti stimulky, ale toto sa už riešiť nedá....že???? 😀 😀 😀 jednoducho to treba cim skor dostať zo seba von.....najlepšie osvedčene babičkine recepty!!! ela prirodných vitaminov v ovoci a zelenine....caj, med, citron, cesnak.....čo ti budem vraviet...ved vieš 🙂 😉 doležite je aby si aj na odber bola ok....budu tam na chvilku uspavat tak aj kvoli tomu....a no a potom už plne zdrava na vklad...dobre moja?????

wolfi...tak prvý test nervov máte za sebou 😀 😀 😀 nádhera...že aká testovačka ...hihihihih

wolfskinka
17. jún 2009

orsul nadhera este teraz ma cuka, uvidim co povie zajtra ... musim tak vyupratovat ze sa bude byt lesknut a vsetok bordel co sa mi nezmesti do skrine znesieme do pivnice

orsulka
17. jún 2009

wolfi 😀 😀 😀 😀 stratégia na 1!!!! 😀 😀 😀

snecka
17. jún 2009

Dakujem Vám, no Orsul vôbec si ma nepotešila, ja už ani nepamätám kedy som bola prechladnutá, že som zrovna musela ochorieť teraz 😠, mohli by tie lieky a inj. oslabovať imunitu? 😒

wolfskinka
17. jún 2009

orsul no ved to .. musi to vyzerat tip top ale zase nie uplne nabliskane aby nepovedali ze som puntickarka

orsulka
17. jún 2009

wolfi..... 😀 😀 😀

snecka...myslím, že nie....ono to je asi len zákon schválnosti......ale neboj, vyliečiš sa a vsetko bude OK...este len, nech to nechyti drahy... 😉

wolfskinka
17. jún 2009

orsul ais tak nejak ... ozja mailiky od teba su super .. len posielaj posielaj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre