Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
5. jan 2010

žienky čafte...ja som tu od rána, čítam, len akosi mám dnes nafigu náladu, tak sa mi nechce ani písmenkovať...v noci som sa zobudila na hrozný sen, taká živá nočná mora, ako keby niekto bol pri mne sa rozlúčiť, tak ma zatlačilo to perín a musela som nasilu oči otvoriť, nech to prejde...nemohla som zaspať, furt oči rozčapené, aby sa to nezopakovalo...ale nakoniec som akosi zaspala...ráno v panike som našim volala, ale sú v pohode, nové nič, tak asi všetci žijú 😅 🙂 ale bolo to desné...také nepríjemný pocit...
no a dnes som 25dc, takže predms stavy ako vyšité...a to tu v práci musím sedieť do večera, ale čo už 😖 😔

marta222
5. jan 2010

Janicca, veď to treba - keď si strašne prepracovaná a pekelne sa v práci na niečo sústredíš, treba sem-tam aj vypnúť - na koňovi sa super odreaguješ... Alebo, keď ma niekto v práci vytočí ... No, nemám pravdu? A že sme šikovné - to je bez debaty 😉 . Veď kto za nás urobí našu prácu? Ale našťastie, robota nie je zajac - postojí aj dlhšie. 😀

janicca
5. jan 2010

orsul ááááá kua to ma nenapadlo ...... 😀 😀 😀 drahému stále hovorím aha ty si chlap ty nevieš robiť dve roboty naraz ... 😀

orsulka
5. jan 2010

kamka.....zlatusik moj krasny....a práve taketo dni nás posunu vpred.....niekedy....ale uvidis, že zajtra sa tiež rozvidní a bude svetlo .-)))))) taketo sny dokažu inak pekne pokaziť cely den, ale pokial si zistila, že vsetci su OK.....tak pohoda 🙂)
do prace si si mala kupit velikánsku čokoládu!!!!!!! tá ukludni nerviky 🙂 🙂

janicca
5. jan 2010

kamka ahoj moja tak také sny nenávidím ako keby ťa priľahlo je to hnusné....... ale to určite robia tie pms syndróm ja mávam niekedy hrozné stavy najlepšie je keď niekde vypadnem alebo robím fyzickú aktivitu....ja mám dnes 33 dc som nabitá energiou ako keby som si dala jaký gumi ďžús..... 😉 😉 najlepšie by bolo keby už neprišli .....

martula tak tu sa naozaj odreagujem a hlavne dnes stále sa usmievam kolegyňa si myslí že som na hlavu keď mám stále usmev na tvári lebo ona nevie že si tu čmáram ....... 😉

kamka17
5. jan 2010

jani...ty si riadny utajený agent 😀 😀

orsul...no čokoláda...to ma veru na nákupe nenapadlo, ale bufet to istí 😉 😉

marta222
5. jan 2010

No, veď aj mňa sa moja kolegyňa minule pýtala, že čo sa tak usmievam ako slniečko, keď som čítala MK - tak som ju presviedčala, že sa jej to zdá 😀 😀 😀 a že mi vôbec nie je do smiechu.
Tak ty zajtra ideš lyžovať, však? Ja lyžovať neviem, ale vlani sme si kúpili bežky - tak možno pôjdeme vyskúšať - chodíme do KNM na Kamence okolo štreky, dá sa odtiaľ prejsť až do Ochodnice..
kamka, aj ja som mala v noci akési hrôzostrašné sny, ale pripisujem to tomu, že včera sme pili po fajronte v práci šampanské na oslavu nového roka - takže u mňa asi preto. Ináč, verím ti, že je to strašné, poznám to, a nielen po šampuse.

orsulka
5. jan 2010

kamka......ja ked mam taketo nervy...tak mne cokoladka, alebo niečo sladke pomože..... 🙂 🙂

janicca
5. jan 2010

kamka aký agent ??? 😀

lucula73
5. jan 2010

som tu na skok,veru ma to pečenie zložilo,teraz som vstala, 😒 idem dočítať,kým nemáme návštevu...

marta222
5. jan 2010

Tak sa majte dievčatá, pre dnešok sa lúčim 😉 , vo štvrtok ráno som tu ako na koni alebo na koňovi 😀 😀 😀 ?

lucula73
5. jan 2010

survi -daj si paralen,to možeš,ja som včera hodila do seba ibalgin,bolo mi všetko absolutne jedno....a skončila som so všetkým pečením,sľubujem.....ešte že dnes spratal moj mm aspoň kuchyňu po mne..to asi za ten včerajšok mal výčitky...

orsul - no opýtame sa domiky na ten koláčik..

ale ste sa riedne rozpísali.....
kamka - neboj,zajtra bude určite lepšie,aj ja som mala včera hroznú depku....
a na sniežik by som šla,ale nemožem...však na rok vyskúšam aj ja lyže...

kamka17
5. jan 2010

jani..no že v utajení si tu s nami dopisuješ 😎 😉

kefalinek
5. jan 2010

Baby ahojte, ja sa chcem spýtať ja som tiež začala chodit do Heliosu boli sme tam len dvakrát, neviete mi povedať kolko to asi trvá po prvej navšteve až po samotné oplodnenie? My sme s manželom celkom zdraví, lenže ja som pri dvoch operáciach prišla o vajičkovody, takže dá sa povedať ze ideme na istotu, máme uz len toto IVF.

lucula73
5. jan 2010

kefalinek vitaj,no ak vám spravia základné vyšetrenia,ak vám ich vobec treba,ale asi ani nie,tak vypíšete žiadosť do poisťovne,kmk ju schvália to trvá tak priemerne mesiac,potom si pojdete do Helíku po lieky a možte začať.. 😉

orsulka
5. jan 2010

tak a ja tu este zotrvavam, lebo cakam na draheho aby prisiel po auto na ten zajtrajsi prevot.....a este ho zdržali v praci....a neviem že do kedy tam bude.... 😔 😔 hlavne, že na 16-tu sme pozvani na oslavu.....ale sak tam hadam dorazime 🙂))))

lucula73
5. jan 2010

orsul -no ty po 15-tej si tu naozaj rarita 😀 ,ale neboj,určite to stihnete..

orsulka
5. jan 2010

lucul....hihihihihih....javiem....ved preto som napisala, aby ste si vsimli 😀 😀 😀 😀 😀
len dufam, že tu nebudem až do vtedy, že aj Kiarka skonci inveturu 😀 😀 😀 😀

janicca
5. jan 2010

bububu už som zase tu ale už som domka ..... 😉

kamka aj tak som nepochopila .... ale hlava ma moc nebolieva tak že prázdnu ju nemám...... 😀 😀 iba keď mám mrchu dostať
kefalínek vitaj medzi nami .. 😉

orsulka
5. jan 2010

janicaa......aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...som sa lakla!!!!!! 😀 😀

janicca
5. jan 2010

heš heš heš hajde dom ... 😀 😀 ja pôjdem kostru vystrieť lebo už sa mi dá z PC bleee...

janicca
5. jan 2010

ešte jeden na dnes trošku perverzný.... 😀

- Ked chlap sulozi, ktory jeho sval je najviac namahany?
- Konecnik. Aby sa od radosti neposral.

wolfskinka
5. jan 2010

janicca dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee xixixi

domika9
5. jan 2010

ahojte ja dnes až teraz dočítavam konika mm mal notebook v praci a počítač sa mi nechcelo zapinať a pravdu povediac sa mi ani nebol čas -dnes som si pekne poprata po sviatkoch všetko
tak a teraz ku tomu kolaču tak mate ravdu mne sa to tiež raz stalo a to mi vtedy kupila svokra platy takže neviem čo to boli zač ale vtedy kupila aj sebe take iste na nejaky kolač a vtedy sa nam to stalo s oboma kolačmi takže sme to dali za vinu tym platom ale teraz ma napadlo že by možno stalo za to vyskušať ich dať na plech o niečo skor ako idete davať plnku nech akože trošku obschnu na vzduchu že ked maju niečo do seba natiahnuť nejaku vlhkosť tak do suchšieho platu -chapete ako to myslím

kiara15
5. jan 2010

ahojte vsetky tak ja som konecne doma po inventure chvala bohu dopadla super 😉

orsul tak si neostala dlhsie ako ja 😀 😀 😀

suri veru vcera som bola taka unavena az som nemohla zaspat 😒

domika9
5. jan 2010

kiari čauko , ako sa mi maš? 😉

kiara15
5. jan 2010

domi ahoj mojko ale nic moc este som taka vselijaka a teraz ma hneva konik lebo hapruje ledva sa sem clovek dostane 😒

domika9
5. jan 2010

joj aj mne a ešte k tomu mm sťahuje niečo tak mi ide internet rýchlosťou blesku pokial mi niečo načíta tak ma aj chuť prejde a idem radšej preč od pc 😀

kiara15
6. jan 2010

ahojte vsetci konecne ide normalne konik vsak ma vcera porazalo 😉

domcek
6. jan 2010

Cau kiara tu je dnes akosi ticho asi vsetky lyzuju. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre