Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
7. jan 2010

kamka......tak už keby už len o to islo, tak by som ti fakt želala aby si do tej prace nemusela vobec, a ked tak až po troj ročnej materskej!!!!!! ved to je fakt na nervy!!!!!

na preprabku som cakala tri roky, kym sme sa rozhybali....... 😝 😝 verim, že tento rok to aj uspesne dokoncime 🙂 😉

janicca
7. jan 2010

kamka vieš ako sa hovorí od kapusty ric popustí ..... 😀

tri dva jen štaaaaaaaaaaaaaart a ja už valím domkov majte sa krásne babule medule ...... 😉 😉

marta222
7. jan 2010

Aj ja už bežím domov, majte sa krásne, pekný zvyšok dňa 😉 .

kamka17
7. jan 2010

no čafte, si užite zvyšok dňa a pomaly sa aj zvíkendieva...

orsulka
7. jan 2010

aj ja aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! odchádzam....
krasny zvysok dna vsetkym.....cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

surviver
7. jan 2010

Čaute babulky moje🙂

Ja sa s vami na chvilu musim rozlučit,lebo zajtra nastupujem do nemocnice,aj sa tešim ,aj mam take zmiešane pocity...obavy ,strach....ale čo už ,hadam to nejako zvladnem 😉 Už musim maleho vyslobodit z bruška ,lebo je mu už asi domček maly...kuk album 😀

tak sa mi tu pekne opatrujte,pismenkujte a verim,že ked sa vratime domov,tak tu budem čitat,len same dobre spravičky 🙂 Tak vam prajem všetko naj do nasledujucich dni...paaaaaaaaaa 😵 😵 😵

kamka17
7. jan 2010

survi...držím strašne palce, verím, že to s malým zvládnete na 1* a prajem, aby všetko prebehlo bez problémov a s čo najmenšou bolesťou 😉 a ak sa ti bude dať, tak potom nejako odkáž, že už ste na svete, že ste ok a tak...však vieš, že sme zvedavé na každého nového heliosáka... 😉

kiara15
7. jan 2010

ahoj bambulky tak konecne som vas ako tak aj docitala aj ja som spokojna zo svojim gyndosom 😉

suri zlatko veeelmi ti drzkam palcek nech to v pohode zvladnete co verim ze aj zvladnete 🙂 🙂 🙂
mysli na to ako uz budete spolu lezkat v postielke 😉 potom nam pekne napises podrobnosti este raz vela stasticka vam zelaaaamm 😉 😉 😉

janicca
7. jan 2010

survi držím palce na rukách aj na nohách nech ste ty aj malučky v poriadku nech všetko dopadne tak ako má ... 😉
kiarka no ahoj moja... 😉 tak konečne sme sa tu stretli ale neviem koľko tu ešte vydržím lebo mi to tu ide ako v lete na saniach neviem poslednu dobu to tu akosi blbne a hlavne večer.....Ináč sa mi máš ako ?

kamka ešte zarezávaš v práci ?neboj už dlho nebudeš .... 😵

kamka17
7. jan 2010

jani, no jasne, ako inač, ja len v práci, šak niekto robiť musí, či ako ???

kiari čaf 🙂

kiara15
7. jan 2010

janica ahoj mojko veru nemozme sa volako stretnut ale aj mne to tu leze na nervy co stym maju ja neviem.
inak sa mam ako tak na ivf pojdem asi 08/09este sa rozhodnem a ty kedy???

kamka ahoj citala som ze ty uz zacinas budem ti drzkat palceky 😉 😉

orsulka
8. jan 2010

dobre ranko prajem....u nas krasne sneži !!!!!! až na tie cesty 😝 😝

survi....tfuj-tfuj-tfuj.......držim palceky, nech vsetko ide pekne ,rychlo a hladko, a nech ste obaja v poriadku 😵 😵

kiarka.....ahojček...včera som bola po nakupoch v PD, ale nestihla som sa zastavit, v praci ma nadahaňali jak zdutu kozu....tak snad nabuduce...alebo dame nejake to "novoročne" kafco .... 🙂 🙂 🙂

orsulka
8. jan 2010

😔 😔 😔 ja dnes pracujem sama????????????????? 😔 😔 😔

marta222
8. jan 2010

Ahojte. Survi, aj ja ti držím silno palčeky, neboj všetko bude OK. Teším sa na foto 😉 ...
Orsulik, neboj, aj ja pracujem. Aj u nás krásne sneží, tak rozprávkovo - ako z pohľadníc 🙂 🙂 🙂 .

orsulka
8. jan 2010

uff...uff...uff....to mi odlahlo.....skoro som podľahla panike, že je hádam sobota!!! 😀 😀 😀

kuspitka
8. jan 2010

Ahojte.
survir budem drzat velmi palce moja.

orsulka
8. jan 2010

ahoj kuspitka 🙂 tak ako ste vcera prežili ten prvy samostany den s Kamilkou????? bolo vam fajn??? 🙂 🙂

kuspitka
8. jan 2010

orsulka tak sme museli ist ku lekarke mala zvracala strasne.
dnes je kludna ako baranok.
aj noc sa mi zdala taka cudna len raz sme boli hore

marta222
8. jan 2010

😀 😀 😀 orsulik, ešte vydrž, zajtra bude sobota. Ale, veď by si mohla pracovať aj v sobotu, nie? Neviem, či ma to náhodou o týždeň nečaká - keďže sa mi blíži termín odovzdania ročnej uzávierky 😒 .

orsulka
8. jan 2010

kuspi.....no tak možno bolo unavena zo včerajska, že zvracala....a tak potrebovala veeela spanku....aspon ste sa vyspali aj Vy 🙂)))))
a lekarka co povedala?????? prečo to mala???

orsulka
8. jan 2010

marti......nebláááááááááááááázni dievča !!! sak ako mohla by som, ale prečo by som mala???? 😀 😀 😀
tak hádam to stihnes v priebehu týždna a nebudes chodit do prace v sobotu!!!! 😉

kuspitka
8. jan 2010

ze je pazrava.
uz mame 3160g a za tyzden sme pribrali 300g.

orsulka
8. jan 2010

kuspi..... 😀 😀 😀 😀 krááásna diagnoza ... 😀 😀 😀 tak to aby si jej cicík od ust odtřhala!!! 😀 😀 😀

janicca
8. jan 2010

holáááá holáááá piatok voláááááááá .......čaute babule u nás krásne sneží úplná romantika ja sa z tej zimy teším ako malé deco ..... 😅

kiarka tak som si myslela že hodíme debat večer konečne sme sa tu stretli a mi vyhodilo net...nooo kedy sa mi chystáme na IVF myslela som že marec ale normálne som rozmýšľala že to nechám až ku jeseni ale v roku 2010 určite....

a osobný pozdrav pre momentálne pracujuce žienky ORSUL,MARTULA...... 😀 a s tou sobotou nestrašte . 😉

kuspi tak malá sa asi prejedla veď boli svátky ale neboj určite bude v poriadku... 😉

kamka máš to za pár ešte to vydržkaj v tej práci a uvidíš ani sa nenazdáš a budeš si užívať tehu pekne domka ... 😵

kuspitka
8. jan 2010

orsulka ked to urobim tak place ako besna.
janica hej asi to bol ten problem.

orsulka
8. jan 2010

kuspi.....ale ved si najdete spoločný a správny system na zvájomnu spoluprácu .-))))))))))))

janica.....no servus hviezda jasnáááá 🙂 🙂

večer nebyvam na koniku, ale stale pisete že su večer problemy nejaké 😠 😠

marta222
8. jan 2010

kuspit, tak to hádam nebude nič vážne - no, čo už keď jej chutí papať. Moja neter má 10-mesačného syna a ten stále musí niečo cmúľať, keď mu nechcú dať, že už má dosť, tak reve ako divý. Veď aj tie líčka má okrúhlučké ako syslík a keď sa narodil mal vyše 4 kíl.
Ahoj janicca, tak my sa vraj chystáme zajtra na tie bežky do Mostov u Jablunkova - tam, kde si bola ty lyžovať. Nejdeš aj ty zajtra 😉 ?
Orsulik, no dúfam, že to stihnem, ale keď som skoro celý deň na koňovi 😀 😀 😀 . Ale, samozrejme popritom aj pracujem 😉 .

matelko1
8. jan 2010

ahojte.
kuspitka este raz blahozelam ku malej kamilke.uz som si aj fotky prezrela,no je nadherna 🙂 ...pekne sa len drzkajte 🙂

orsulka
8. jan 2010

kuspi....veru aka gulka, ked išla 1x von 🙂 🙂 🙂 🙂 pekne dievčatko 🙂))

orsulka
8. jan 2010

marta.....to je jasne, že popri sa aj pracuje.....tak ja som prave dokončila inveturu pokladne mojej kolegyne..... 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre