Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
8. jan 2010

Ja som myslela, že by sme šli na jedných - išla by som ja - zobrala by som ťa na chrbát a zasa po chvíli by sme sa vymenili - ako čert a káča 😀 😀 😀 . Veď ja mám bežky tiež iba necelý rok a lyže vôbec - keďže lyžovať neviem...
No, tak to necháme na inokedy, keď máš zajtra program... Ja zajtra zistím, ako to tam vyzerá 😉

janicca
8. jan 2010

tak keby sme sa zišli taká partia tak ozaj nám nie je treba lyže a bežky.......tak mám nápad jedna bude bežkovať a ostatné budú v bufete sedieť a uvidíme kde sa nám bude najviac páčiť... 😀 😀 😀

Orsul ty si profesionálne tancoval??? ak sa môžem spýtať ... 😵

marta222
8. jan 2010

Jani, som za... A čo keby sme sa v tých činnostiach solidárne striedali, aby nikomu nebolo ľúto 😀 😀 😀 ?

janicca
8. jan 2010

no klasika bežky a lyže oprieme o plot a skončíme v bufete aby nikomu nebolo ľuto a vec je vybavená tam nám úraz nehrozí akurát tak opica ... 😀 😀 😀

marta222
8. jan 2010

Keby jedna ... , ale dokonca tri opice 😀 😀 😀

marta222
8. jan 2010

Dievčatá, mne už sa nechce nič robiť.... Už sa mi zvíkendieva. Už to tú pol hoďku nejak vydržím 😉 .

orsulka
8. jan 2010

jani.......nie profesionalne, hoci to by ma bavilo.....len amatersky 🙂

tak sledujem, že by sme sa nemuseli trepat do Mostov, ale dame stacil by nejaky ten bufet, možno na pol ceste ku kme a ku Vam .-)))))

marta222
8. jan 2010

Tak pozerám, že sme tu aj umelecky nadané...
Ja som zasa kedysi spievala v kapele - tiež amatérsky, chodili sme po zábavách, plesoch, svadbách a tak... Ale, už sa mi nechce - už som na penzii 😀 😀 😀 .
Orsulík, to nie je zlý nápad 😉 ...

janicca
8. jan 2010

orsul tak teraz si to vymyslela na jednotku my sa uskromnime určite nám postačí bufet 😀 ....len kde bude ta polcesta že by Žilina ??? to by nebolo asi fér určite by sa pridala aj Kamka...kde je vlastne dnes ??? a ozaj ostatné tehule su kde tie sa na nás už asi ........ 😖

orsulka
8. jan 2010

jani!!!! no no no....to akože ja mam do ZA tak isto ako VY?????? dežeeeeeee!!!!! tak navzhujem KLAK 🙂))) salaš .-))))

marti....ked dame stretko tak tak ako ty budes spievat tak ja budem tancovat...hahahahahahahahahah

tehulky...no survi dnes nastupila do nemocky...a tak sa jej hadam dobre dari......myslime ved na nu!!!!

ani domika davno nebola....luculka....domcek.....romy...denis....a podobne....

ani mamina cikytka.... 😖 😖

marta222
8. jan 2010

No, veď to ... Akosi nás zanedbávajú...

Dobre, orsulík - tak nejak dohodneme to stretko... Len neviem, či sa ti bude dať tancovať na to, čo ja budem spievať hihihihi (a či nás nevyhodia z toho bufetu, keď budeme robiť randál 😀 😀 😀 ).

janicca
8. jan 2010

a to som si myslela že ťa natiahnem do ZA ..... 😀 do rici keď ja som taký šofér jak naozaj vodičák mám len taký kabelkový keby že jazdím nie je problém sadnem a frčím .........tak na Kľaku môže byť teraz suprovo...kurnik musíme niečo vymyslieť....... 🙄

tak tehule asi odpočívajú ....... 😉 ešte pár minut a frčím dom 😉

marta222
8. jan 2010

janicca - tak to sme na tom úplne rovnako, ja mám vodičák 2,5 roka a v takomto počasí som hádam ešte ani nejazdila, takže .....
Tak sa majte, pomaly balím 😉. Prajem krásny víkend.

janicca
8. jan 2010

ja ho mám 13 a len tak víkendovo ... 😉 teraz by som si netrúfla ... 😉
babulky lúčim sa svami . 😉

orsulka
8. jan 2010

prajem vam krásny vikend......nech vyjde vsetko co sme si naplanovali .-)))))

pa pa pa

katy7
8. jan 2010

Ahojte babulky, no ze ake akcie sa tu chystaju, lyziarsko, tanecno spevacne 🙂 Tak to by bolo super.

Survi silno drzim palceky, nech vsetko prebehne hladko 😉

katy7
8. jan 2010

babulky, vy ste tu spominali nejaky dzusovy kolacik, mohli by ste mi hodit recept do IP prosim, mam strasnu chut na nieco dobreeee 🙂

kamka17
8. jan 2010

čafte bambulky...ja som dnes trochen obsentovala, lebo som bola v meste zaniesť gate na opravu zipsu a potom u našich a oni nemajú net, tak tak...ale som sa fajne pobavila na vašej konverzácii...čiže v podstate máme rady zimné športy, ale stačí nám aj bufet 😀 😀 😀 alebo salaš ma klaku 😎 😎 čiže sa pridávam, len fakt by to chcelo šoféra zo žiliny, lebo ja šoferák nemám vôbec...alebo však autobusy jazdia...takže kedy ??? ale budúci víkend ja robím, takže až potom, ok?

no a s tým kultúrnym programom...my ostatné budeme diváci 😀 😀

a prajem aj ja všetkým pekný víkend, užite si ako chcete, hlavne relax a pohodu 😉

cikyta
8. jan 2010

Orsulík,ja vás mám pod palcom! 😀
Začnem čítať a už mám zavesenu za tepláku malu pijavičku a plieska mi po klávesnici. 😖 Ved aj teraz mám čosi na obrazovke prilepene-neidentifikovatelne 😅
(Najnovšie totižto musíme papať za pc 😠Inak nezje nič.Musím pustiť Mickey mouseho a "myšací tanec" a tak pchať lyžičky do pusy 😒)
Takže veškerý môj kusok volneho času je nenávratne preč 😀
Ale raz...............to roztočíme 😉slubujem Helinky 😉

domika9
8. jan 2010

ahojte kočky ja som tu len včera som mala ,,menšie ,,trable so špinením tak pc ani nezapínam cely den ležím a len ked príde mm z prace a zapne si nb tak sem nakuknem aj to len tak som včera nakukla ale dnes je to o niečo lepšie tak snad to bude dobre 😉

domika9
8. jan 2010

marta a ked si mala tu infekciu tak sa ti to nejako prejavovalo mala si silny alebo nejaky iny vytok mala si svrbenie a podobne ? ja mam už tretí krat nejaku bakteriu dr. vravel že asi preto aj to špinenie sa mi pustilo tak sa obavam snad to malemu nijako neubíži , ja som sa zlakla či to nieje hlienova zatka

cikyta
8. jan 2010

Neboj Domika,bude dobre.Viem si predstaviť ten strach ☹
Sakra už to nejak dobačujeme do toho marca! 😉 Aj ked s odretými ušami,ale dobačujeme!

domika9
8. jan 2010

tak tak ciky dajako urtimem aj ked by som si mala nohy zlepiť lepiacou paskou 😉

domika9
8. jan 2010

len teraz neviem ako prežijem víkend a ešte do stredy kym budu vysledky ☹

cikyta
8. jan 2010

Domika-ja viem ako to prežiješ.........Zoberieš si do ruk niečo,čo je tvoj koniček,relax,potešenie a budeš s vyloženými nôžkami len to robiť.
Či už kniha,kreslenie,štrikovanie...Niečo,pri čom nebudeš mať čas myslieť na zle veci! 😒

cikyta
8. jan 2010

A dobre je-vyvýšiť si matrac pod zadkom vyššie.Aj v nemocke to tak robia,ked udržiavaju bábo.Tak preventívne to skus.

orsulka
9. jan 2010

dobre rano....tak stratene Helinky sa objavili 🙂))))))))))))

Domika...verutak moja...nožky hore a pekne oddychuj ako doteraz, uvidis vsetko bude v poriadku..držim palce 😵

Ciky...ved Sisi to nemysli zle, vlastne sa len pripravuje na to ked bude vacsia...napr. moja polovicka tiež papa za PC....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
9. jan 2010

dobré ránko prajem 😉

domika len sa ty pekne opatruj tak ako ti babeny radia a žiadne namáhavé práce len pekne s nožkami hore ... 😉

cikytka tak malá Sisinka sa drží hesla čo sa za mladí naučíš......veď aj ona je naša potrebuje mať predsa prehľad čo sa tu deje ..... 😀

Orsulka tak u nás to počasie nie je o nič lepšie tu prší... 😒 ozaj drahému som spomínala výlet na kľak a nevypadal že by bol proti tak nejako to zorganizujeme určite by aj Kiarka išla ....... 😉

kamka17
9. jan 2010

čafte žienky...ani som nedúfala, že dnes tu niekoho nájdem 😉

jani...takže so sánkovania nebude nič 😒 my sa chustáme len na takú menšiu prechádzku do lesa, tak hádam tiež nezačne pršať
a kedy sa to teda ide na ten Klak?? a zoberiete ma??

domi...dúfam, že nesedíš za pc, že poctivo s nohami hore a podloženým zadkom oddychuješ 😉 neboj nič, všetko bude ok

janicca
9. jan 2010

KAMKA tak to je úplne samozrejme že keď sa uskutoční výlet na Kľak tak si na zozname cestujúcich !!!!... 😉 bola som u babky trošku jej uprať ešte jej nakupim a mám veget...z toho počasia ma asi picne.... 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre