Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
15. jan 2010

no orsul s tým platením je to tak Wolfi zostala tehu tak nás pozvala a platila !!!Kamka zostane tehu a už zaplatila !!!Ja ešte určite nebudem tehu keď budem platiť ale budem na rade!!! Marta bude platiť samozrejme tiež bude tehu... 🙂 tak asi toľko k tomu plateniu... 🙂 volá sa etna je taká piknatná...myslím že môže byť lalallal ... 🙂

orsulka
15. jan 2010

janicca....nie je to až tak zléééééééééééé ...... 😀 😀 pikantnu ja môôôôôôôôôôžem...mˇňááááááááá m !!!!!

ked jabudem tehu...platim celemu konovi.....!!!!! 😀 😀 😀 😀

marta222
15. jan 2010

Jani..... to si odkukala odo mňa... Ja som povedala, že budem chorá 😉 , keď budem na rade, to už je teraz nápadné 😀 😀 😀 .
Musíš si vymyslieť niečo iné - napr., že si spadla pod lietadlo 😀 😀 😀 alebo niečo iné originálne...
Orsulik, tak príď, keď budem na rade ja - môžeš si dať aj 3 pizze...

orsulka
15. jan 2010

marta........tak to dojdem...... 😀 😀 😀 samozrejme si myslela 3 kusky, vsak??? 😀 😀 😀 lebo tri pizze to kto by zjedol narraz??????? 😀 😀

a myslite že na salaši na Klaku robia aj pizzu alebo len halušky?????? 😕 😕 😀 😀

marta222
15. jan 2010

Nie, orsulik, myslela som 3 ks pizze po 8 kúskov... No, nemusíš naraz zjesť.. Môžeš si predsa dať zabaliť, nie 😉 ?

Na Kľaku som bola naposledy vlani v marci a myslím, že tam pizzu nemali.. Ale, ktovie, možno sa odvtedy zlepšili 😉 ..

orsulka
15. jan 2010

marti...tak potom ťa poprosim aby mi tu jednu rozrezali len na 4 kusky a nie na 8 kuskov...lebo 8 by som nezjedla..... 😀 😀 😀 😀

janicca
15. jan 2010

Marti ja niečo vymyslím....... 😀
Orsuuuuuul ....... 😀 😀 😀
Na kľak chodím každý deň tak tam robia aj pizzu aj halušky ....... 😀 😀

orsulka
15. jan 2010

janicca....ta ty si jaká zbehlaá???? 😀 😀 😀

a ja este cca 10 min!!!!!!! wooooooouuuuuuuuu!!!!!! wooooooouuuuuuuuu!!!!!! wooooooouuuuuuuuu!!!!!!

janicca
15. jan 2010

babulky zatial sa majte ja sa presúvam dom .... 🙂 prajem pekný víkend ..... 🙂

Marti dohodnuté... 😉

orsulka
15. jan 2010

janicca......pa.krasnu lyžovačku dievča .-)))))))))

marta222
15. jan 2010

Orsulik, máš pravdu, 8 kúskov je predsa len dosť veľa 😀 😀 😀 - ak chceš, nemusia ti ju rozrezať vôbec - 1 kus vcelku predsa zješ hravo, nie?
Tak pomaličky balím caky-paky a padám domov. Tak krásny víkend všetkým.... , oddýchnite si a užite si ho 😉

orsulka
15. jan 2010

marti...ked v kuse, tak potom aj tie tri...hahahahahahahahahahahahahahahahaha

marti...aj tebe krasnu bežkovačku .-)))))))

myslite na mna ako dnes škrabkam steny v izbe.....a zajtra plesik....a večer zábavička .-))))))

vsetkym pekny vikendik prajem......idem už aj ja....

mam Vas všetky rada!!!!!!

pa pa pa

janicca
15. jan 2010

Orsulííííííííík aj my tebaaaaaaaaa a príjemnú zábavu prajem 🙂 🙂

orsulka
15. jan 2010

janicca...heš-heš-heš !!! 😀 😀 😀

kamka17
15. jan 2010

no asi tu už nikto z pracujúcich nie je, ale to neva...len hlásim, že misia splnená, lieky v chladničke a kade tade po byte, s koordinátorkou a doktormi dohodnuté tehu na začiatok marca...a zatrhli mi brušné tance 😢 😢 😢 akurát, keď ma to začalo baviť...no nič to, horšie hádam už nebude 😀 😀

marti...všetko zlé je na niečo dobré, myslím toho starého otca a zrušený ples

na klaku isto pizzu nerobia a ani čapovené pivčo nemajú, ale vyprážaný syr robia isto...orsul, jani 😉 ..., takže žiadne strachy, haldné neostaneme...už aby sme tam boli 😀 😀

wolfskinka
15. jan 2010

marti poriesili, este dnes isli dat ziadost o vypilenie a zajtra rano odchadzaju, tatino imi dohovoril

orsulik no niekedy by si mala dojst

a ozaj dokedy ste sedeli ?

kamka17
15. jan 2010

tak kuk album...

cikyta
15. jan 2010

Kamka tak super-marec to // istí.V každom prípade posluchaj a brušne tance tancuj už jedine na manželíkovi 😀
Kamka-to ste boli len 4 babenky na stretku? Inak vám to sekne herečky 😉

brmbolcek
15. jan 2010

zilincanky ste 🙂 🙂 🙂 hotova svata trojica 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
15. jan 2010

ja si myslim ze kamka to stihne do konca februara aby bola 2v1 😉 😉

cikyta
15. jan 2010

Brmbolček-bodaj by. 😉

brmbolcek
15. jan 2010

ciky .. ako tvoj nufacik ???? 😎 😎 😉 😉 mas ho cely ???

janicca
15. jan 2010

kamka naberá to ten správny smer...marec!!! obdobie jari začínajú stromy pučať ,trávička sa zelenať a ty nám rozkvitneš ako ten najkrajší tehu kvietoček .... 🙂 ))) jooooj či sa len teším a držím palce.... 🙂 neboooj ešte budeš tancovať ako bude malé pískať máš tu možnosť sledovať ako nám Cikytka tancuje pri malej Silvinke... 🙂

wolfi sedeli a kecali sme cca do 19:00 🙂

brmbolček a ty kedy plánuješ ET alebo som to tu nejako prehliadla ??? 😉

brmbolcek
15. jan 2010

ahoj janicca- dakujem za opytanie 🙂 🙂 🙂
no zajtra rano volam a povedia mi co a ako dnes je 4den, zajtra 5den tak uvidim ..... malo by to byt cez vikend ak to vydrzi , bud v sobotu alebo v nedelu

janicca
15. jan 2010

brmbolček tvojím bojovníčkom posielam veľa síl a pozitívnej energie 🙂 šup šup do bruška ... 😉 a čo Danka nevieš ako sa má ??

cikyta
15. jan 2010

Brmbolček-tak zajtra držím palce.5 a 6 den je najdôležitejší.Výkend je tvoj 😉

brmbolcek
15. jan 2010

&Danka bude, tiez zajtra vediet ako ja .... 🙂 🙂 tak viac az zajtra , no sme nervozne a co viem sa obe bojime zajtra volat co nam povedia... inak Danka mala paradnu urodicku naposledy mala 6-jednotkovych a 3 dvojkove tak si myslim ze jej to tak bude aj zajtra 3nasobne pokracovat , moc jej drzim palce aby jej to vyslo ..... 😉 no uvidime zajtra aka zmena nastala bude to 5den ....

cikyta
15. jan 2010

Brmbolček-takže:
Blbne mi net.Kým mi niečo načíta,tak si aj 2 krát zdriemnem.A skušala som hladať spätne,čo si písala o vajíčkach-kolko presne máš,lebo som zabudla a nech som neni za blbu...
Takže za blbu som,lebo som to nenašla ☹

wolfskinka
15. jan 2010

kamka pekne fotecky akurat vam tam niekto v tom bielom spati ... xixi

wolfskinka
15. jan 2010

brmbolcek drzim palce TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre