Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
18. jan 2010

mzuzka, a ty nejdeš rodiť sekciou? Kedysi dávno som počula, že pri dvojičkách sekciu plánujú o 2 týždne skôr - čiže okolo 38 týždňa, vraj by sa ani nemali držať do 40 týždna... Ako to bude s tebou?
kamka17, na teba mám takú pracovnú otázočku - možno mi budeš vedieť poradiť... Napíšem ti IP 😉.

cikyta
18. jan 2010

Martuš-hej dr.Gaťovej to až tak nestojí 😉 Tak "přimněženě". 😀
Zuzka-No som zvedavá,ako ti to ešte porastie.Juj to bude!!!
Kuspit ahoj.Bola si už na sone?

cikyta
18. jan 2010

Kamka-juj že poobedná....Do kolkej?

orsulka
18. jan 2010

ahoj kuspitka....veru, ako ste dopadli na tom sone???????? s bruskom?????? 😕

orsulka
18. jan 2010

kamka....nech ťa tesi, že aj tých poobedných bude hadam už len malicko.....a potom už pohodove snažilkovanie!!! 🙂 🙂 😉

kuspitka
18. jan 2010

cikyta ano boli sme tak reflux nemame,ale lekarka moja nam dala ten gel tak dnes uz durka prinutim vecer,aby sme to jej dali.
tak kakat nevem ani prdkat dnes som jej rano stlacala brusko.
nevie uz ani od vycerpania zabuvat tak placeme stale.
zajtra ideme na nozicky dufam,ze povie nemusi byt siroke aj to jej zabranuje kakat

orsulka
18. jan 2010

kuspitka.....takže sono dopadlo dobre......hmmm...ale prečo ma to brusko stale tvrde????????

ciky......... 😉 😉 😉

kuspitka
18. jan 2010

orsulka nik nevie .musim ho jej stale stlacat,keby aspon tak zalostne neplakala.

cikyta
18. jan 2010

Kuspitka-Skus teplu plienku na bruško+harmančekový čajík.Na klbikoch držím palce.Daj potom vedieť.
A ten gel,čo vám dala dr.je ten,čo som ti písala?
Orsul 😉

kuspitka
18. jan 2010

cikyta ano je to to presne.cela skatula stoji 11eur.
mame doma harancek kupila som,ale ona nechce nic ani vodu pit
idem zehlit mam velku kopu.
este pridem ak sa mi bude dat

cikyta
18. jan 2010

Velmi držím Kamilke palce,nech to už tolko netrápi to bruško ☹

cikyta
18. jan 2010

kuspitka-tak pi ty ten čaj.Feniklový,harmanček atd...

kuspitka
18. jan 2010

cikyta mne zas lekarka malej povedala nech nepijem ziaden caj lebo aj laktačný jej moze robit zle na brusko

cikyta
18. jan 2010

Ja len,ked nechce ona piť čaj,tak ho pi ty,nech sa to má ako do nej dostať.Ale zase je aj pravda,že čo doktor,to iný názor.A vyber si 🙂

janicca
18. jan 2010

ahojte moje krásne tak konečne som sa k vám dostala idem ma tu trafiť raz to tu ide pomaly potom sa mi kolega za ritou prechádza no pondelok jak vyšitý no hlavne je že nasnežilo ..... 😅

kiarka no myslím už je jedno v akom poradí pôjdeme hlavne je nasadnúť do toho správneho vláčiku a ísť po tích správních // // // ... 🙂

martula bolo fajn až na ten vetrisko skoro ma odfukllo normálne mám takú slabšiu svalovku ... 🙂

kuspit nebojkaj moja bude dobre vidíš čo nám vyrastá z malej Sisi .... 😵

zuzka to máš taký väčší balónik .... 🙂 )))

Kamka už to nejako vydržíš s tou pobednou veď už to máš za pár ... 🙂

Orsul ako steny su už poškrabkané ???? 🙂

kuspitka
18. jan 2010

janica viem ,ze musime mat nanu trpezlivost,ale niekedy to nejde.uz mame jeden mesiac

orsulka
18. jan 2010

janicca.......oskrabane...!!!! a už som sa ciatocne aj prachu zbavila v sobotu, sak som makala jak diva...aj s mrchou od rana!!! hahahahaha......

marta222
18. jan 2010

Ahoj jani, no vidíš, aj mne drahý hovoril, že tam včera riadne fúkalo - ešte dobre, že som ostala doma. V sobotu bolo na bežkách krásne... Aj nám tu teraz trošku sneží, ale ešte je stále málo....
orsulík, ozaj a ako bolo na plese? Zatancovali ste pekne 😉 ?

janicca
18. jan 2010

tak to je fajn zase ste o krok ďalej,potom príde na rad stierka,maľovanie,nábytoček aaaaaaaaa veď ty vieš ...my sme boli včera len tak kuknúť s drahým manželskú posteľ aj by som si vedela vybrať šak ešte porozmýšľame.....

orsulka
18. jan 2010

marti......ples vybaorne...decka odtancovali perfektne....velmi sa pacili, tak som bola spokojna a hrdá .-)))))

janii......tak ja som s postelou mala celkom problem si vybrat.......ale nakoniec som si vybrala...ale skor ako tamtu pojdem kupit, určite este co to pobeham 🙂))))

tak mne nesiel kon.....a tak som normalne musela trvdo pracovat!!!!! 😀 😀 😀 😀

janicca
18. jan 2010

šak ten Kon dnes akosi blbne.....

ORSUL a to normálne moderné tance abo čo to tancujete ??Ta 😕

Marti v sobotu bolo úplne že ideálne počasie ale ja som z hnila domka ale to neva aj tam treba čo to urobiť.....

orsulka
18. jan 2010

JANICCA.....ano showw choreosky...na plesy a rozne akcie.....mame aj standard...choreosku .-)))))
ta neznas????? 😀 😀 😀

marta222
18. jan 2010

No veď, aj mne dnes MK už 2 x vypadol..

Orsulik, tak to je dobre, že ste sa páčili - taký pocit hreje pri srdci, však?

Jani a boli ste lyžovať v tej Rajeckej Lesnej?

kefalinek
18. jan 2010

kuspitka ahoj na nozičkach ti aj taka si povie ze musis balit do troch mesiacov, nasu malu bolievalo tiez brusko a velmi jej pomahal Hipp čaj harmačekovy- kamilkovy. kludne jej mozes brusko potierat mastickou vola sa Pupik to jej neublizi.

janicca
18. jan 2010

Orsul ja nepoznáááááááááám ......... tididadtouaaaaa...... no už mi to došlo asi také niečo ako v plese opere ???? 😀 😀 😀 ahaaaaaa normálna choreoška ta už chápem...

Marti hej boli sme v tej Oravskej lesnej keď sme prišli a vystupili z auta tak som sa chcela najradšej vrátiť ale to zorganizovala moja sam najlepšia polovička tak som bola radšej ticho..... 😝

janicca
18. jan 2010

tak dnes mi Kon už asi po 150 krát vypadol...a ešte k tomu tu máme dnes strašnú zimu normálne sedím v deke zabalené ako doma pred telkou to je hrozné a u riaditel môžem sedieť v plavkách to je nespravodlivé !!!! 😠 😠

orsulka
18. jan 2010

jani...tak vpraci to mam s tou zimou asi podobne...vždy po vikende je tu kosa jak v Ruskom filme!!!!!!!!

už sa asi idem aj z prezuviek prezut do normalnych zimnych topanok, lebo ma aj oziabať zacina!!!!! 😠 😠

janicca
18. jan 2010

a potom že to tam dole nemám v poriadku keď musím sedieť v takej zime tak sme sa posťažovali a môžme pracovať ... 🙂 ale figu keď oni nebudu kúriť tak ja nebudem pracovať !!!!

martula hádam dnes nepracuješ keď ta tu niet ???? 😉

cikyta
18. jan 2010

Tak prídite na kafíčko.Tu sa zahrejete. Pokvapkám vám aj trošku "ostrejšieho",zavesím malu a bude sa z vás aj liať,ako sa dopotíte 😀 Čakáááááám........

marta222
18. jan 2010

janicca, bola som na obede. Ale, samozrejme aj pracujem... lebo termín účtovnej závierky sa mi nezadržateľne blíži... A ešte mám kopec roboty. Tak, aby som tu nakoniec nebežala ešte cez víkend 😉 . Ale, samozrejme, sledujem Vás...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre