Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
25. jan 2010

jani... ty máš teda prehľad, klobúk dolu... A s tým tvojím baklažánikom to hádam nebude také zlé 😀 😀 😀. orsulka - môžeš byť spokojná, janicca ti to zhrnula do bodky...

janicca
25. jan 2010

ciky aké mladé prsty???? veď ja som už stará vražda 33 rokov ..... 😀 o psychických som vedela len som ťa nechcela prezradiť ...... 😀 😀 😀

cikyta
25. jan 2010

Jani 33...ale ducha máš na min.na 23! A ten sa počíta. (Môj je niekde medzi 50-60 😀 )
Jani a k tým psychickým-ved to každý vie,ale aj tak sa somnou "kamošíte" 😅

orsulka
25. jan 2010

JANICCA......velke DAKUJEEEEEEEEEEM !!!!!!!
takýto suhrn....no ani neviem či som si taky zaslužila 😀 😀 😀 hlavne tie komentáre k tomu .-)))))))

cikytka....dakujem pokladik......dufam, že ju bozkavas cez rusko, aby si ju nenakazila!!! 😀 😀 😀

kamka.....moje diefčatko, tak už začala.....super......a už si kamka na PN-ke???? alebo este v praci???????

brmbolcek.....a tusim aj Dana...ved boli spoločne v jeden den.....tak velmi držim palceky !!!!!!!!

marti.....tak zadok hadam fakt neboli a možes pekne v kancli sediet na zadku a pracovat 🙂)) hihihihihihihi

inak...len pre zaujimavost....moj drahy už tiež vie ako je to pichat injekcie do bruska...hihihihih...fraxiparin....ale picham mu ho ja..!!! 😉 😉 😉 povedal, že ja mám skusenosti.....ale je statočny 😀

baby...aj vam to ide tak pomaly??? alebo mam len ja problem v compe 😠 😠

janicca
25. jan 2010

joooooooo Ciky keď máš doma takého čerta ktorý ti dá zabrať tak ja sa ani nečudujem.....neboj len aby nebolo ešte horšie ........ 😀 myslím že sme tu všetky na jednej lodi tak že tvoje problémy sú aj naše problémy.. 🙂 🙂

martula že baklažán a ja rozmýšlam čo si tým chcela povedať ... 😀 😀

janicca
25. jan 2010

myslím že problém s Koňom pretrváva už dlhšie aj mne sa to tu vlečie ako vlete na saniach a hlavne večer už ma to začína pomaly serinkáť ... 😠 tak to musel byť riadny úraz keď pichá to je myslím proti zrazeninám alebo sa mýlim ???

janicca
25. jan 2010

áno áno áno aj Danka a do konca moja rodná na ňu som zadbudla .... 😉 tajne dúfam že to budú // 😉

cikyta
25. jan 2010

Jej Orsulík a kolkatku pichá? Tiež som si to pichala celé tehu+2 mesiace po.

janicca
25. jan 2010

a mne sa dnes vôbec nechce pracovať a to je ešte len pondelok šak do konca týždňa času dosť....normálne tu máme dnes teplo a to sa v pondelok vôbec nestáva....

dana10
25. jan 2010

Ahojte práve som si Vás dočítala.No ja to nevidím ružovo u mňa.Začala som špiniť a poto aj mierne krvácať od 4dňa po ET/29DC/ a trvá to dodnes, stále ležím s nohami hore a vložkou medzi nohami no to je des.Od Gáťovej už mám predpísaný aj duphaston tak sa trochu ukľudnilo ale naďalej to pretrváva 😠 😠

marta222
25. jan 2010

No, mne išiel kôň v piatok strašne - dnes je to celkom v pohode, povedala by som...
jani, tak vidíš, že to nie je s tebou také zlé - si aj celkom chápavá 😀 😀 😀 .
Ani mne sa nechce pracovať, ale ešte nemám uzávierku a ešte mám kopec roboty okolo toho... Pomooooooc, ja to asi nezvládnem 😒 😒 😒 ...

cikyta
25. jan 2010

Ahoj Dani.Juj ☹ Na tehu je vždycky zaujímave to,že aj napriek špineniu,či krvácaniu to môže dopadnuť // a preto len pekne ležkaj a nevzdávaj!!! Všetky ti držíme palce strašne moc! 😉

dana10
25. jan 2010

Ciky a aj ostatné ďakujem za podporu.Nechám sa prekvapiť ideme s brmbolcekom na sono a krv 1.2 ?????.Nemám žiadne príznaky na tehotnosť.

janicca
25. jan 2010

Dani tak treba len dúfať že to bude v poriadku aj Wolfi každú chvíľu krvácala a špinila a vidíš aká štastná tehula je z nej...a može sa stať že jedno tam zostalo a jedno odišlo len treba veriť...a keď je to len mierne tak ty sama najlepšie vieš....stráááááášne moc ti držííííííím palce ..... 😉

marti ale čo by si to nezvládla veď ty si šikulica .....ale ak chceš tak ti dojdem pomôcť veď viem že dva a dva su štyri..... 😀 😀

orsulka
25. jan 2010

danuska...presne tak ako vravi Cikytka....aj mne doktor povedal, že aj ked je dokonca silne krvacanie, tak to este nemusi nič znamenať......hoci každa si svojmu organizmu rozumieme najlepsie.....ale len tak dalej, pekne nožky hore, a oddychuj a hlavne to nevzdavaj!!!!!! posielma energy !!!!! veeeeeeeela !!!!!!!

cikytka...presne som to mojmu vcera vravela, že ty si pichala toto cele tehu....on ma len ako prevenci 0,4..🙂))

baby...ja už zas nemam nervy na toto spomalenie!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

janicca...je bobma babula, fakt si zaslužial pochvalu za "súhrnní spravodajstvo" .-))))

marta222
25. jan 2010

dana10, aj ja ti veľmi držím palce... A s tehotenskými príznakmi sa netráp, ešte je zavčasu, ešte nemusíš nič cítiť...

jani, tak príď, pomoc sa mi určite zíde....

wolfskinka
25. jan 2010

janni pijem vineu na hektolitre, vcera som isla spat o 21,00 ma strasne hlava bolela, tak preto som tak zavcasu vstala

ciky a co mam robit, nahradila som vino vineou, uvidime ci to zaberie

inac aj mne ide konik strasne pomaly nacitava to celu vecnost

orsulik ahojki

kamka ako pichanie... psychicky pripravena ???

brmbolcek TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a nepripusta sa iba / je ti to jasne, ze mas ist do lekarne kde predavaju // testy 😵

janicca
25. jan 2010

martula no účtovníctvo neviem neviem či by som to zvládla...... ale veď ja sa rýchlo učím....
dnes mám úplne že funky náladu to slnko a zima ja by som to brala aj celý rok asi som trušku ináááá 😕 ale veď každý sme najaký .... 😉

janicca
25. jan 2010

wolfi a už je lepšie ???

marta222
25. jan 2010

jani, daj pokoj 😠 . Zima - celý rok, to by som nezvládla... Ale aj mne sa takéto slnečné počasie páči, ešte keby pripadlo trošku viac snehu...

janicca
25. jan 2010

a vieš čo Martula asi máš pravdu s tým počasím no dobre ukecala si ma .... 😀

wolfskinka
25. jan 2010

janni v noci som si davala studene obklady na hlavu, tak to preslo, ale trpela som od 12,00 obeda az skoro do rana, bojim sa dat si nejaku tabletku ... som sa rozpravala nezavisle s dalsimi 2 doktormi a aj ti obidvaja povedali, ze v mojom pripade aj ked budu vysledky dobre amniocenteza urcite, tak vyzera to tak, ze asi nebudem mat na vyber .. zatial mi to vsetci lekari s ktorymi som sa bavila doporucuju ... tak asi mi nic ine nezostane

marta222
25. jan 2010

wolfi a máš nejaké problémy, keď ti všetci doktori odporúčajú amniocentézu? Aj napriek tomu, že máš dobré výsledky?

wolfskinka
25. jan 2010

marti vraj ked som 2x potratila, ze tie dve deticky neboli v poriadku ked odisli, lebo ziadny problem som nemala, potom moja diagnoza a lieky ktore stale uzivam a dalej moj vek 35 rokov, uz je hranica kedy robia maniocentezy kazdej

orsulka
25. jan 2010

wolfi....no čaf bambulka .-)))) tak dnes si ranní ptáče .-)))))

dani...tak kontrola aža o tyžden, a do vtedy treba tie nožky hore držať .-) 😉 😉 😉

marti....tak zimu nemusim ani ja mať celý rok!!! ........ ja som raky letny typ...asi....-))))ň ale s wolfi by si si čo sa zimi tyka, určite rozumela 🙂)))))) ona by tiež len lyžovala a lyžovala.... 😉 😉

cikyta
25. jan 2010

Orsulík.Hm.Začínala som s 0,3ml a skončila s 0,8ml.
Wolfi.no vinea je fajn potom aj na mlieko.

wolfskinka
25. jan 2010

no ved som isla spat o 21,00 tak som vyspata ... xixi, uz som bola aj nakupit aj navarene uz je, a idem zehlit poobede a prat , no co uz mam robit ked musim byt doma

hu.hu
25. jan 2010

cafte baby,
na chvilu sa vam vkradnem do temy. idem do centra na 1. konzultaciu (sice nie helios) a neviem co potrebujem. prinesiem asi vsetky vysledky co mam, hmm? (HP, SPG, ostatne vysledky krvi)
dik za odpoved

wolfskinka
25. jan 2010

huhu do heliosu nepotrebujes nic, oni si vsetky odbery a vysetrenia urobia sami ani odporucenie od gyndosa nepotrebujes, tam sa len objednas a oni vsetko urobia

marti ozaj ako bola si na tej genetike ?

cikyta
25. jan 2010

Orsul,ked si predstavím,že by si mal takto pichať môj muž,tak mi je takto: 😀 Radčej by umrel 😀
Huhu-dones si všetko čo máš.Oni si to pozru a urobia aj svoje vyšetrenia.Nemusíš mať zosebou nič,ale aspon niečo je vždy fajn 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre