Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
25. jan 2010

wolfiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii--- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , to nema chybyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ten moj mi uz volal , co treba kupit a uz sa blizi domkou 🙂
Wolfi zavolaj svokre nech ti ho posleeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀

domika ani si neviem predstavit ako to moze chutit 🙂

marta222
25. jan 2010

Tak tu sa veselo varí a konzumuje...hmmm, kamka17, ty si chýrna kuchárka - stále vyváraš akési špeciality - nedonesieš mi? Ja som totižto ešte v práci ☹ ☹ ☹ a veru tu nemám nič dobré na zjedenie, okrem čokolády....
janicca - tak konečne to mäsko s ryžou? Už sa naň chystáš dobré 2 týždne 🙂 🙂 🙂

kamka17
25. jan 2010

no marti, keby to bolo bližšie k tebe, tak by som ti aj doniesla...a keď nič iné nie je, aj čokoláda je dobrá 😉
a už toľko nerob, však aj zajtra je deň 🙂

kamka17
25. jan 2010

a s tým odberom krvi som to už pochopila...trošku dnes som spomalená, ale však nevadí 😅 😖

janicca
25. jan 2010

taaaak mäsko sa už dusí už sa teším ako si zajtra pochutnám ale dám si len kapustu taku trošku udesenú chcem nabehnúť na delenú stravu tak uvidím či sa mi to podarí o výsledkoch na váhe budem informovať... 😀 😀
Kamka áno na lačno 😉
Martula chúďa tak ty ešte v práci no to není len tak sa na MK zašívať a potom pracovať do bezvedomia... 🙂 a do kedy máš v pláne tam pobudnúť???

kamka17
25. jan 2010

jani...si dobrá...masko sa dusí a ty si dáš radšej kapustu 😀 😀 také logické, ale šak poho, je keď som sa chvíľu snažila trochu držať na delenej strave, tak mi to pomohlo, tak skús 😉

janicca
25. jan 2010

kamka myslela som miesto ryže kapustu ako šalát prílohu už chápeš .... 😀 😀 aj ja som to kedysi dodržiavala cca rok a vysledok bol 12 kg dole ale samozrejme som aj aktívnejšie športovala tak má to niečo do seba ... 😉

marta222
25. jan 2010

Tak dievčatá, na dnes končím, zajtra ma tu máte zasa... Ešte si beriem nejaké veci domov, už len nejaké porovnávania a opravy - tak, aby som vedela kde a čo... a zajtra pokračujem... Ale, už som hladná ako vlk - narobili ste mi chute, už mám toho na dnes dosť... Tak sa majte krásne, príjemný večer všetkým 😉

janicca
25. jan 2010

martula tak prajem dobrú noc a robotu si domkov neber aj zajtra je deň....nie je zajac neutečie zajtra si ju tam nájdeš ...pápá tak zajtra 🙂

katy7
25. jan 2010

no baby, vy tu o alkohole a aj ja sa musim priznam, mm si v sobotu k veceri otvoril vynikajuce cervene vinko az mi slinky tiekli, tak som si len jazycek omocila pre chut a veru by som si bola aj poriadne chlupla, keby som sa nebala o drobca

wolfskinka
25. jan 2010

brmbolcek dobry napad len neviem ci by to zabralo 😉

katy7 no pekne po mne a domike dalsia nadejna tehotna alkoholicka

hlavne ze sa mi tu vsetky rehocete, ze mam chut na alkohol a kuknite uz tretia s dobrovolne priznala, co bysi nieco vypila

domika, katy tie nase deti maju zlastne chute 😀 😀 😀 v horoskope detom narodenym v roku 2010 je napisane zeto budu hyperaktivne deti ale o alkohole tam nic napisane nebolo 😀 😀 😀

orsulka
26. jan 2010

NO TAK AHOJTE.....pekne rano, krasny pracovny den......a neviem čo vsetko este......
tak skusim precitat co od vcerajska nove........(ak mi to ovsem nacita).....
ja som poobede nestihala ani KUk urobit, lebo dojdem dom...a svokrovci........a vo vedlajsej izbe elektrikar.....robil hluk na celu bytovku..🙂)))))

kuspitka
26. jan 2010

Ahojte dievcata.
tak my placeme skoro stale.mala ma uz 3930g tak to je pekna vaha.
lekarka nam povedala,ze mala je pazrava.
ako sa mi mate dievcata&?

romy01
26. jan 2010

dobre ranko, kočandy

ako sa dnes mate ?

wolfi - aj ja slintam ked si mm da nejake to bublinkove, mam na to chut viac ako na kavu - a to som bola kavovy zavislák. Ja to riesim sem tam colou.

brmbolcek
26. jan 2010

pekne utorkove ranko ci dopoludnie... 🙂 🙂

orsulik to je ukor nas co byvame v byte pocujeme vytah, kroky nad nami , ked je balkon otvoreny vsetko ide dnu.... a tak 🙂
ako sa ma pan marod ? dobre sa o neho staras ?

kuspi- to mas riadneho hladosa 😀 no asi si mu davalamalo ked bolo v brusku... ale len jej daj kamilke nasej nech nestrada , cochila bude aj klobasku ani sa nenazdas

.. u mna vsetko zatial po staraom, testovat este nejdem , nemam odvahu a bojim sa ! skusim az den pred helikom nes je to 10den od ET

a inak nasa krivka si uz nasla dve ciarocky vcer vecer 😉 ORSULIK ona je s PD a ma 38 ale sa prestahovala do ZA... tak mozno tvoja kamoska aj ti to tu pisala.. ale ked ten net tak hapruje..

Wolfi a ty este spis ? ci sa prevracias na druhu stanu bokom 😀 😀 😀

Kamka- napisa ko ti dne dopadla krvicka, poobede by ti mali volat a dat vediet, boze tot si cakala na schvalenie ziadosti a uz mas aj proveru uzivania za sebou, boze ako to leti.....

domcek
26. jan 2010

Cafte ja tiez tak v rychlosti,
Mala je poslusne dievcatko skoro stale spinka alebo papa ak zaplace 2-3x do dna aj to koli tomu ze mama je pomala a nechce dat cicu. Lebo slecna je mala pahltnica.
Takze asi tak ked bude viac casu popisem viac.
Survi pozdravujem ta aj Timurka.

kuspitka
26. jan 2010

bermbolcek tak bola by som rada,keby uz jedla nieco ine ako mlieko.je to hlados

brmbolcek
26. jan 2010

domcek - zelame vsetko naj naj , pahltnej Stelle 🙂 🙂 🙂 🙂 a Timurko je teraz ako taka telka rodicia sa na neho chodia stale divat 😀 😀 maju obraz v obraze.... 😀 ved kto by to nerobil keby sme i mi mali tak nadherny zivy obrazok domka 😉

kuspi ani sa nenazdas a uz bude papat aj to ...... 😉

janicca
26. jan 2010

ahojte kočky ... 😉
tak dnes som bola u toho nové ho gyndoša urobil citológiu,chlamídie,kultiváciu výsledky cca 3 týždne a navrhol mi clostilbegit dúfam že som to dobre napísala ...keď otvoril kartu tak hne´d povedal že najväčší problém je u partnera tak tomu clostil.....nedávam tomu moc veľku šancu...máte s tým niektorá skusenosti ??? ak áno tak šup šup info ... 😉

lusina
26. jan 2010

Ahojte babule,
ako sa máte? dufam, že len dobre 🙂
janicca-clostilbegyt je na tvorbu vajok a podporu ovulácie, a to papaš ty nie mužík 😉 ja som bola minuly rok živená 😀 na clostile, ja som po nom mala 3-5 vajok, ked boli zrele tak pregnyl aby praskli všetky a plánovaný sexík alebo insemku. 🙂

orsulka
26. jan 2010

Brmbolcek...moja draha polovicka ssa ma zle, nech sa staram najlepsie ako viem......bolest nepusti.....preto je to na ho.. ved viete......ale asi to musi len vydržať......ale staram sa ako najsamlepšie viem... 😉 😉

kuspitka.....vy rastiete ako z vody a nie z mliečka... 😀 😀 😀 tak hadam jej tn plač čoskoro ustane....

domcek...Stella...to je zas iná hvieždička....asi neviete, že ju mate, ked tak malo mrnká .-))))))

janicca....ja som ho brala tiež, ked sme boli teraz na poslednom IUI....no nikdy nevieš čo sa može stať, organizmus to moc nezaťaží a pomože vytvoriť viac vajok.....a možno sa sa zadari....ved boli aj take pripady...nie???? ANO!!!!!

kamka...ty si bola dnes v Heliku na kontrole?????? a tak ako si dopadla, co noveho???????? a kedy pojdes už na tu PN...??? alebo už si????

romy01
26. jan 2010

kuspitka, domka - ale si to uzivate, ze ? teda aj ja uz chcem lietat okolo drobca 🙂

orsulka - to su chlapi, ked ich nieco boli tak hold musime skakat - niekedy rady, niekedy nerady, ale nic sa neda robit. Aspon si to nacvicis pre maleho svista co si coskoro upletiete 😀

janica ja som mala po clostile tiez vzdy 3 pekne folikuly a takmer naraz rastli a boli aj krasne velke. No u nas bol problem okrem mm spg aj moje dalsie hormony, takze sa nam to nepodarilo.

domcek
26. jan 2010

Orsulka ano hviezdicka je fakt uzasna spokojne to dieta.
Aj teraz sme si hodinku a pol pokecali, pospievali, napapali a uz zasa spinka.
romy uzivame so fakt je to krasne a dufam ze kazdej z vas to bude dopriate. 😉
No idem nieco spravit kym mala spinka dnes som este ani nepostlala. 😅

janicca
26. jan 2010

dik za info ja viem že ja to budem papať....ja vidím najväčší problém v spg ale človek nikdy nevie....šak skúsime všetko čo sa bude dať...........

janicca
26. jan 2010

lusi ja som to tak napísala ako keby to mala nrať drahý....... 😀 jemu by som radšej injekcie naordinovala nech si skusi pichať ........ 😀 😀

Kamka hallooooooooooooo podaj info ...... 😉

majte sa krásne babulky ....... 🙂 )))))ň

cikyta
26. jan 2010

Ahojte kočky!
Brmbolček-Krivka si našla //? 😕
Dnes som bola u dr.a kým mi doma strážil malu muž,tak jej dal piť čajík a ona otočila hlavičku a lup ho na cicík!!!Muž sa smial.Vraj to šteklilo,ako ťahala a potom ten sklamaný výraz 😀 😀 😀 ked mu z neho nič nešlo 😀 😀 😀

domika9
26. jan 2010

janicca ja som brala clostil 3mesiace a vytvoril sa mi po nomstele len jeden folikul tiež potom nasledoval pregnyl aby folikul praskol a planovanie pohlavneho styku a vidíš ale mm nemal žiaden problem čiže spermošky boli ok (tak 50na 50) ale krajko vravel že to je dobry spg

brmbolcek
26. jan 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

jancca- tak ja ked som uzivala clost..... som mala tolko vajok ze ma nepripustili na IUI.... dr. mi povedal ze to tu este nemali ze som na tom akoby som sla na IVF. Na dalsi mesiac opet som sla do toho clost. znova ma nepripustili, nakoniec sa mi to podarilo mat menej vajok pri uzivani colst. pol tabletky denne aj tak iui nevyslo, lebo ja som ich mala cca 10-12 a viac a oni pripustaju sa mi zda 3-max.4vajok. Ale ako pises toto ti tvoj dr.predpisal 😉

orsulik- o tom niet pochyb ze mu davas to najlepsie 😉 ale chlap je chlap 😉

ciky aho- ano krivka si nasla jej vkladali 2 to preto jej test skor ukaze ako tej co ma jedno.... ale chce to cas , ja sa este bojim, nemam odvahu

krivka5
26. jan 2010

brmbolcek...ani ja som nemala odvahu,ale zvedavost nakoniec zvitazila.chcela som testnut aj vo stvrtok ci je silnejsia,ale testnem asi uz zajtra rano 😒

brmbolcek
26. jan 2010

jasne ved skus, tebe to skor ukaze bo mas dve bombulky 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre