Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
30. jan 2010

ahojte
kamka no ako si to zvladla ? alebo zvladol drahy ??????

krivka5
30. jan 2010

ahojte!
bombrlcek...ja idem na krv v utorok, ja verim ze sme urcite obe tehu 😉
ciky...mala je krasnucka a ocka ma ako gombicky 🙂
domi...preco si vlastne pichas injekcie?

brmbolcek
30. jan 2010

pekny vecer dievcence

wolfi tak ako bolo vo vratnej , poprechadzala si sa ? a nasla som este par mien, Tobias, Samuel, Damian....

krivka- potichucky-prosim 😉 😉 😉 dnes mi mm kupil test taky kazetovy.. tak ak budem mat zajjtra odvahu tak testnem , dnes je tomu 14 dni presne po vklade.... a na krv idem 1.2 v pondelok

wolfskinka
30. jan 2010

brmbolcek, hej poprechadzala ale iba hodinku snezilo a muzovi sa v snezeni nechcelo moc lyzovat tak sme nakoniec sedeli na chate, Tobias sa mi paci, dakujem za tip

neviem ci si pamatate miroslavu89, tak porodila v 22tt cisarskym, babetko ma 520g, zacalo sa dusit na pupocnej snure tak ho museli vybrat ...

brmbolcek
30. jan 2010

hej hej , a teraz cakaju ako sa to bude vyijat ma iba pol kila , no dufajme ze sa im polepsi ...... boze ale ako sa to mohlo stat porodit 22tt.?

domika9
30. jan 2010

krivka koli predchadzajucim potratom mi ich nasadila hematologička , zistila mi aj trombofilnu mutaciu ale ta vraj potraty nesposobuje ale že ona ma ine skusenosti tak mi dala injekcie picham si ich od začiatku tehotenstva
no dnes som si pichla do nohy ale bolo to brutalne taka hrča sa mi tam spravila ani som celu davku nedopichala a zvyšok som si pichla do brucha lebo som to nemohla vydržať

cikyta
30. jan 2010

Brmbolček,ja verím,že pôjdeš v Krivkiných šlapajách a ráno nám oznámiš,že máš // a od radosti si urobíš aj foto album a ukážeš aj nám tvoje kolajničky! 😉

Domika-trafila si žilu v nohe.Musíš kusok vedla druhý krát.(už sa mi diriguje,čo? 😅 ) Mojko ☹

domika9
31. jan 2010

dnes skusim zase do nohy no neviem či sa mi podari preorientovať sa ved to je brutalne , teraz som si fest dlho pichala len na pravu stranu brucha a ta koža sa mi tam akokeby znecitlivela tak to tak inak vnimam a ked je už ihla dnu je to malina ale ta noha možno to chce len cvik

cikyta
31. jan 2010

Domika-zaťať zuby 🙄

cikyta
31. jan 2010

Brmbolcek....Tak? 😕

brmbolcek
31. jan 2010

cikyyyyyyy a ke to ttttttttttttttttttttttuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

kukni ALBUMIK 🙂 🙂 😉 😉 😉

mala si pravdu, trapila som sa s tym albumom ale nakoniec to pan manzel chytil do ruk a mi to poriesil 😀

Ciky dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, ze si na mna myslela 😉 kiarka,orsulik, janicca, marula, survi, kamka a wolfi teba som posluchla s tym testikom aby tam boli //

...a ostatnym kt. som nespomenula babulkam dakujem za kazde slovo a radu 😉 😉

cikyta
31. jan 2010

Brmbolcek má dve čiaročky! Brmbolcek má dve čiaročky! Brmbolček má dve čiaročky!
A my gratulujemeeee.Jéjda!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janicca
31. jan 2010

ahojte babule ...... 🙂 🙂 🙂 prajem pekný zvyšok dňa ......

a čo to tu číííííííííítam ????? jééééééééééj BRMBOLČEK tak už si nás konečne donaťahovala veď to su není koľajničky ale riadné kolajnice tak a je to tutofka gratulujéééééééém 😵 😵 😵

zrkadielko no kto je najkrajší na svete ??? predsa naša SISINKA .... 🙂 to je herečka zase raz zabodovala to foto je super.... 😀 😀

hurááááááá zajtra do práce 🙄

krivka5
31. jan 2010

brmbolcek...taku dobru naladu si mi urobila,normalne sa z teba vytesujem 😀
asi kupim zajtra este jeden testik aj ja... 😉

orsulka
31. jan 2010

brmbolček......som vedela, e pre niečo ten konik musim zapnut 🙂)))))))

G RA T U L U J E E E E E E M M M M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

teším sa s Tebou 😵 😵 😵 😵

orsulka
31. jan 2010

Sisi...tysi najkrajšia na svete!!! 😀 😀 😀

janicca
31. jan 2010

ORSUUUUUUUUL ahoj moje slunéééčko tak ako už máš sieťky ponaťahované ,vymalované ako tvoja sam najdrahšia polovička už je lepšie??? stále picháš injekcie???

cikyta
31. jan 2010

Odkaz od Sisi:
-Dakujem tety. Normálne som od radosti zaspala a už ťahám 3 hodinový rekord,aby som nemusela spinkať v noci!!!! Lebo "náhodou" by sa vyspinkala aj moja maminka a to by ma "tromfla"v tom,kto by bol najkrajší a ešte to tak!!! 😀

janicca
31. jan 2010

Ciky 😀 😀 😀

orsulka
31. jan 2010

cikY.... 😀 😀 😀 😀

janica...ahoj mesiačik 🙂)))))
v izbe sa neurobilo zatial nic, len elektrika sa dala na poriadok, nove zastrčky a tak......este brasko nemal čas dojst ostierkovat....

drahy už je lepšie, noha tak neboli...ale bude dalej PN s dlahou 14 dni ☹ ☹ ☹

injekcie picham stale..... to asi aby som z cviku nevysla 😠 😠 ked nie je ja, tak on.... 😉

cikyta
31. jan 2010

A Orsulka-picháš mu ich do brucha?

brmbolcek
31. jan 2010

dievcatka moje tak uz som tu ..

velmi pekne este raz dakujem za gratulacie ale este potichucky este nemame vyhrate stat sa moze vselico

ciky... mala Sisi to zrkadielko chyta asi po tebe, ved od koho sa to mohla naucit 😀 😀 😀 a podoba sa pomaly aleisto na tatina, taky hnedooky kukucko 😀 😀

Janicca- srdecna vdaka i tebe Orsulka, poviem vam ze ma rano chvelo, triaslo a bola som taka rozrusena ze som nevedela co robim 😉

orsulka
31. jan 2010

ciky....ano....kde si povie...bud na pravu alebo na lavu stranu od pupku 😀 😀 😀
už bol nutený si 1x pichnut aj sam...lebo ja som zabudla.... 😀 😀

cikyta
31. jan 2010

Tak Orsulka,to si môže aj vyberať? CCCC aký to prepich!
A ako to zvládol sam???? (Viem si predstaviť) ale možno ho podcenujem a zbytočne hádžem do jedneho vreca s ostatními chlapmi 😅
Brmbolcek-užívaj si to.Teraz to bude už len krásne! Ju aku mám aj za teba radosť.
No ja idem.
Musím "fetalovať" 😢

cikyta
31. jan 2010

Ozaj Brmbolcek-ja už od narodenia márne na Sisi zízam a nič tam zomna nevydím. 😠 Môžem ju akokolvek obracať............nič ☹

janicca
31. jan 2010

Orsulka to aby tvojmu drahému nebolo ľuto že len ty picháš tak aj on si naordinoval injekcie aj keď mu to trošku blbo vyšlo ale čo už aj to sa stáva,prajem skore uzdravenie .....najlepšie by bolo keby z nás už nikto nemusel nič pichať .... 😉 že aké pekné číslo príspevku 8888 😵

brbmbolček ty máš na to plné právo byť rozrušená a nemaluj čerta na stena zatila všetko šlape tak ako má...tak ešte raz tfuj tfuj tfuj... 😉

cikyta
31. jan 2010

To bol a je celý tato! (Dokonca ho volá mama a mna volá baba) No tak dík.To mám za tu dobrotu 😠

janicca
31. jan 2010

Ciky akurát rozmýšľam že čo znamená FETALOVAŤ????.... aha už viem príd aj ku mne 😀 😀

orsulka
31. jan 2010

Ciky.....ta podoba podla mna este dorazi...časom sa jej viac vyformuje tvarička si myslim...ale zatial jedna pravda, že je to cely TAT!! 😉 😉 😉

brmbolček.....tie pocity pozname.....presne tak isto som sa ja klepala pri rvom svojom teste v živote......hlavne je, že to dopalo na //.................... zajtra bude zas trosku radosti v Heliose, ked si ta pozru 🙂)))) a teraz sa este viac opatruj a davaj naseba bacha...hlavne vonku na snehu...bez nejakych padov .-)))))

janicca...zajtra pracujes??? a boli ste lyžovat cez vik???????

janicca
31. jan 2010

Ciky to máš tak za dobrotu na žebrotu neboj Sisinka ti to raz vráti ... 🙂 )))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre