Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
31. jan 2010

Jani-najlepšie by bolo,keby každý z nás už mohol iba pichať.No každý tu svoju injekciu. 😉

orsulka
31. jan 2010

Ciky......tak je som neprala už styri dni...od kedy je drahy cele dni len v pyžame, tak to pradlo sa pomalsie zbiera..!!!!!! 😀 😀 😀 a tym padom netreba ani fetalovat 🙂)))))

cikyta
31. jan 2010

Orsul-no ale zato sa viac napicháš,ked je v pižame! Aj ked už to fetalovanie odpadlo 😀

cikyta
31. jan 2010

Ježiš ja už ozaj idem,lebo mám sproste chlpate myšlienky 😅

orsulka
31. jan 2010

ciky...už ideš realizovat....čooooooooooooooooo??????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
31. jan 2010

Orsulka jasné zajtra idem do práce a lyžovali sme od piatku až do dnes tak čo som vypotila na kopcoch som teraz patrične dobehla tak len tak odfukujem.....aj moje krsňátko som postavila prvý krát na lyže a išlo mu to úplne bombovo a dnes bol karneval na svahu tak malý bol nesmierne štastný a ja s ním normálne som mala slzy v očiach ako sa tie deturence jašili...načerpala som kooooooopec pozitívnej energie jednoducho víkend bol fantastický..... 🙂 )))))

orsulka
31. jan 2010

janicaaaaaaa......tak super....prijemne s užitočným, este aj s emociami 🙂)))))) a len odfukuj, ved si zaslužiť...ta ne???? 😀 😀

janicca
31. jan 2010

tak pekne po poriadku pichačka,fetalovanie a potom čo to chcete ísť robiť ???tomu nerozumiem ...... 😀 😀 my s drahým sme ako medvede cez zimu len spíme ....... 😀 😀 😀

janicca
31. jan 2010

ta hej zaslúžim si a dva krát toľko .... 😀 😀

brmbolcek
31. jan 2010

ale ciky ja by som nasla ten znak ktory sa ti podoba, zeby riasy ? 😀 😀

Janicca - normalne ti zavidim taky uzasny vikend normalne z tvojich riadkou citit pokoj a oddych , a samu radost 😀

Orsulka u nas je to s tym pradlo take iste i ja som sa valala cele dva tyzdne po ET v pyzamku 😀 a dnes som uz aj pozehlila

dievcence a neublizi to drobcovi ked ma budu pozerat zo spodu ????

orsulka
31. jan 2010

brmbolcek......nie neobliži...ved oni vedia ako na to....každa ato vydržala...neboj .-)))))) a este ked doktorovi alebo doktorke rovno povieš, že si testovala..... 😀

janicca
31. jan 2010

Brmbolček aj ja tebe závidím ale v dobrom veríííííím že aj ja si raz nájdem také krásne kolajničky ... 😵 😵 😵 😵

brmbolcek
31. jan 2010

janicca - dievcence bude mi ctou ked budete za mnou napredovat 😉

orsulik - tak dobre ja poviem dr. ze som testla inak to by ma nenapadlo, boze ja som este nevychladla z toho soku

orsulka
31. jan 2010

brmbolcek....a možno sa ťa to aj opyta....aj na to su zvyknutí .-)))))) že baby testuju .....

my sme sa boli osprchovat.....tak to vam celkom ina drina, ked je jedna noha v sadre...hahahahaha 😀 😀 😀 a tej vody okolooooooooooooooo 🙂) 😀 😀

janicca
31. jan 2010

Orsulka tak miesto pichania radšej sprcha tak to je tá lepšia varianta .... 😀 😀

wolfskinka
31. jan 2010

brmbolcek ani nevies aku si mi urobila radost ....

janni ja sa tiez na tu moju fetalku ale akosi sa mi moc nechce klasika

kamka no ako ste pichli ?

janicca
31. jan 2010

Wolfi čaves ako víkenduješ?že sa pýtam šak ty už máš víkend naplanovaný na dobré tri roky... 😀

wolfskinka
31. jan 2010

janni boli sme vo vratnej, muz lyzoval a ja som sa prechadzala a bufetovala a poobede som zalomila na 2 hodiny, taka oslahnuta vetrom a snehom, sa mi spalo, som zvedava co budem robit v noci

janicca
31. jan 2010

no idem hodiť aj ja sprche bo to moje háro vypadá hrozne šak tri dni v kuse čapicu na gebuli to není bohviečo 😕

wolfskinka
31. jan 2010

tak si si aj ty polyzovala ... a kde ste boli lyzovat na Raci ?

janicca
31. jan 2010

wolfi v noci budeš spať trošku otrava kyslíkom, ošľahnutá vetrom neboj budeš hajať ako bábo ... 😵

a už idem ale sa mi nechce ja som taká unavenááááá a že zajtra mám ísť do práce .... 🙄

wolfskinka
31. jan 2010

no utekaj nech zajtra v praci nespis

janicca
31. jan 2010

v piatok sme boli na Makove a sobota,nedela Horný Vajčov učila som krasňa lyžovať tak sme radšej zvolili takú somársku lúčku....cez týždeň na večerné na Raču už teraz drahý plánoval ... 😉

janicca
31. jan 2010

Wolfi a just nejdem.... . 😀 😀 nie krasňa ale krsňa 😝

wolfskinka
31. jan 2010

no dam ti potom naucit toho naseho drobca .. xixi

cikyta
31. jan 2010

Tak ofetalované mám a ideme sa hráť,možno až do rána bieleho,kedže mi herečka spala 4 hodiny. 😝
Inak Orsulík-prepáč,že som bola trápna (ako vždy) a smejem sa z tvojho mužíčka,že pichá atd...Ja mu samozrejme velmi držím palce,nech sa chudáčik vykuríruje a môže zase s tebou hodiť tanček 😉

wolfskinka
31. jan 2010

ciky som pozerala silvinke fotecky, krasnucka je s tym jej ucesom

orsulik nech sa drahy rychlo vykuriruje, nech mozete zase hopsat o 106

orsulka
31. jan 2010

ciky.....ved vieš, že ja sa nehnevam ....ty jedna drndula 🙂)))) na teba sa mi aj tak neda, aj keby som ako chcela....🙂))))))))

wolfi....čaf moja......ved ty si drobca naucis lyžovať sama.....nepamatas ako sme vraveli, že on sa s lyžiarkami už narodi...hihihih 😀 😀 😀

orsulka
31. jan 2010

o to hopsanie ani tak nejde ako ho mrle žeru, že nemože ist lyžovať......zaciatko marca by mal ist do talianska na tyžden na lyťovačku...a tak ani nevieme, či to vobec bude možne..... 😔

wolfskinka
31. jan 2010

orsul na neho ja nebudem mat nervy, to si ho dam na zaciatok naucit ja az ked bude lyzovat na vleku, vzdy je lepsie ked dieta uci niekto cudzi aspon na zaciatok,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre