Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
31. jan 2010

orsul a on to mal zlomené abo vytknuté ??? ja som si v novembri roztrhla postranný väz na kolene a bola som lyžovať až v marci ale to je asi niečo iné ako má tvoj drahý ....

wolfi tak moje krsňa ma prekvapilo je veľmi šikovný išlo mu to fakt dobre zatial ešte nebol na vleku len na takom páse sa vozil bola tam poma išla dosť rýchlo tak som sa bála ho tam dať...vlek nás čaká na budúci týždeň 😉 a určite budeš mať nervičky na toho tvojho drobca aby si ho naučila lyžovať ... 🙂 )))

wolfskinka
31. jan 2010

janni obavam sa ze nie ja som naucila lyzovat deti kadekomu ale na vlastne nebudem mat nervy a hlavne to uz neodslapem s mojimi kolenami preto som aj prestala ucit, na vleku sa vozit nie je problem, ale slapat s dietatom to uz problem je, sa mi zle chodi s mojimi ortezami na obidvoch nohach , ale ved nejako toho naseho drobca naucime lyzovat

janicca
31. jan 2010

Wolfi ja mám zatial len na jednej ..... 😀 😀 a dúfam že to aj zostane !!!ale noooo nepredbiehajme udalosti neznamená keď su rodičia sportovo založení že budú aj deti.... 🙂 )))

janicca
31. jan 2010

tak dievčence dobrú noc vám prajem a krásne sny... 😵 😵

mzuzka
31. jan 2010

no uz som vas dociiitala, kraaasna spravicka, pripajam sa aj ja brmbolcek ku gratulacii 😉

ciky, ked velmi potrebujes najst v sisi kusok z teba, tak jednoducho kukni medzi labky, tam sa dufam na tatu nepodoba 😀

orsulik moja stratena, ahoooj

kiarka, mas pravdu, uz ma prekacuje to brusko a uz je zase vacsie, lytka uz mam ako bezne mavam stehna, take vypracovane a opuchnute 😅

kiara15
31. jan 2010

pekny vecer vedela som preco sem idem 😉

BRMBOLCEK veeelkaaaa graaaatuuuulaaacia tesim sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sice som to tusila 🙂 🙂 🙂

ste raz gratulujem 😉 😉 😉 😉 😉

wolfskinka
31. jan 2010

janni ja mam na lavom kolene plastiku vaziv a 3 operacie a na pravom mam odtrhnute krizove vaziva, ktore potrebujem dat odoperovat len ked si predstavim 3 operacie kolena tak sa mi do toho moc nechce

mzuzka ako sa mate ? zachvilocku to uz budes mat za sebou

domika9
31. jan 2010

brmbolček super gratulujem 😉 😉 😉 taka som rada že sa to začína zase rozbiehať 🙂

mzuzka
31. jan 2010

ahoj kiarkaaaaa

wolfi, da sa, ako tak v ramci moznosti 🙂 gulkam sa gulkam

domika, co keby si si kupila v lekarni ten baby krem, na znecitlivenie lokalne, ze by si si to miesto vpichu najskor ntrela tym znecitlivejucim kremom a ked to bude troska strpnute, vtedy stuch, aspon kym si zvyknes na nove miesto

orsulka
1. feb 2010

dobre ranko prajem...tak ja opat z prace .-)))))))

mzuzanka.....ja som nebola stratena, len na dovolenke ...hihihihih.....

janicca...drahy ma vyron.....ale dost velky, zatial na rontgene vidiet len to, že to nema zlomene, ale v akom stave su šlachy a chrupavky to nevie nikto...este stale ho to boli - páli...hlavne v noci

brmbolcek....hned sa naám ohlas ako sa vratite z Heliosu a oznam krasny vysledok, najlepsie s fotečkou .-))))

mzuzka
1. feb 2010

dobre ranko prajem aj ja

orsul neklam, na dovolenke sa oddychuje a podla toho co si robila, to teda oddych ozaj nebol 😉

orsulka
1. feb 2010

mzuzka.....ja mákam doma už druhy tyžden...to je pravda...... 😔 😔 ale v stredu sa chcem objednat na masaž chrbta, lebo už ani neviem, že ho mám !!!!!!!!

ako sa daru Zuzanka????? este stale ste 3 v 1 😀 😀 😀

mzuzka
1. feb 2010

ano moja, este stale som matrioska, takze pre sviste dobre. a ja to niako dotlciem, ale ako som pisala kiarke, uz ma veru pomaly a isto prekacuje ten kotol. predsa, 15kg je dost a nepribrala som absolutne nikde . len brusko. dokonca som asi aj pochudla na svojom tele. paprce mam ako cinsle palicky 😀 no hotovy hajzlovy pavuk,co ti poviem. ked ma marek taha z vane, tak vzdy lamentuje, ja sa aj bojim ta tahat za ruky, ze ti ich dolamem, alebo co 😀 inak keby ste nas videli, ako leziem z vane, sa pocurate smiechom 😀 jednou nohou stoji vonku, druhu si vlozi pred moje nohy do vane, ja sa mojimi o jeho zapriem, potom ma potiahne za ruky, ja sa dam do takeho polostoja polosedu a potom ma za rit vytlaca nahor aby som sa postavila 😀 sranda, no co uz , ja proste tie sviste nevladzem zdvihnut, ten chrbat niako neposlucha uz 😀

minka051
1. feb 2010

mzuzka ahoj no to máte doma tedy kopec srandy 😀 😀 Na niečo si ja teiž podobné pamätám ale to bolo už velmi dávno. No dúfam že o chvílku to čaká aj mňa 🙂

kamka17
1. feb 2010

dobré ránko sa praje... 😎 😎

brmbolcek...gratulujeeeeeeemmmmmmm 😎 😎 😎

no pozerám, že tu sa robia cez víkend rozne veci...lyžovanie, fetalovanie, pichanie...veru ja tu mám kopu prádla ešte z minulého týždňa 😅 a nemá mi ho raz kto požehliť 😅
a u nás pichá stále drahý..injekcie...a zvláda...

a ciky aká bola noc?? asi ste sa velmo nevyspali..?

minka...no tomu ver, že ťa to vstávanie z vane s pomocou drahého čaká, veď prečo inak by si podstupovala všetko toto... 😉 😉

cikyta
1. feb 2010

Ahojte.
Zuzka 15kg? Ja som pribrala 20kg a už mám to,čo pred otehotnením. 😉 Ale ty ešte priberaj a držkaj si brušinko 😉
Kamka-Noc=Vraždím! 😠 Proste ako by som to opísala...Daj si na každu hodinu budík a 15 minut sed s holým ceckom a padajucou hlavou ako sliepočka 😀

minka051
1. feb 2010

cikyta a vieš si predsaviť mať pri tom dve deti 🙂

cikyta
1. feb 2010

Minka-ak by mali tak,ako tvoje,tak hej 😉 Ale v rozmedzí roku a temperamentom Sisiným veru nie 🙄 Ale takých velkých pomocníkov by som brala...Vždy som chcela,že budem mať Sisu a druhe po min.10 rokoch,ale už to nepôjde.

cikyta
1. feb 2010

Každopádne pozerám,že ty ich máš 3 roky medzi sebou,tak si to tiež mala pestre 😉

orsulka
1. feb 2010

mzuzka...... 😀 😀 😀 😀 tak si celkom živo predstavujem...... 😀 😀 aj ked pre teba to možno nie je až taka sranda......a hádam by bolo lepsie keby si sa len tak postojačky ospršila 🙂))))))) radsej si nesadat 🙂))))

minka........čaká veru čaká !!!!!! tfuj-tfuj.....len oddychuj.....!!!!! to je rozkaz!!!!! 😉 😉 😉

kamka....tak vy to mate vymenene ako u nas doma 😀 😀 😀 ale podstatne je, že to zvladaš aj ty.....nejake zmeny??? trosku boli podbruško ci ani nie??????? a kedy ides na sono???????

Ciky so Sisi asi este spia, ak sa hrali až do rana..... 😀 😀 😀

kamka17
1. feb 2010

ciky...no nič príjemné, ale možno to vyskúšam, nech viem, čo ma čaká 😅 😉
ale aj tak Silvinke posielam pusinu na celý ksichtík a tebe prajem, nech z toho čím skor vyrastie a nech sa aj ty v noci vyspíš 😉
inak je Silvinka už zdravá???

cikyta
1. feb 2010

No nádcha jej prechádza,len očko má slzave a ráno karpinkove,takže zápal.Zajtra ideme do poradne,tak si ju tam preklepnu 😉

minka051
1. feb 2010

cikyta ja som myslela pri tom nočnom kojení dvojičky.. 😀

kamka17
1. feb 2010

orsul...na sono neviem, ale na krv asi budúci pondelok a to mi naordinujú gonal...a inak zatiaľ ma nič nebolí...teda po tom, ale pri tom je to dosť drsné...ale prežijem 😉

ciky...a malá sa budí, že je hladná,alebo že vymýšľa a nechce sa jej spať??

cikyta
1. feb 2010

Minka-pardon,zle som to pochopila.Ešte driemem 😅 (Či už driemem?) 😅
Kamka-Toť otázka...! Ale hlad to 100% nieje. 😉

cikyta
1. feb 2010

Proste začne mrnčať ako mačiatko a jediná vec,čo ju utíši a zaspí je prso do pusy.Akože miesto dudla 😒

minka051
1. feb 2010

cikyta no ja len rozmýšlam že ked budú dve ako to dokážem ich naraz nakŕmiť... Veď aj z jedným som mala dosť. Asi sa bude musieť naučiť kojiť aj moja polovička. 😀 😀 😀 😀

kamka17
1. feb 2010

minka...neboj nič, keď budú dve, tak ani ťa nenapadne premýšľať, čo a ako, proste prirodzene si nájdeš nejaký systém na kŕmenie oboch...takže žiadny strach.. 😉 😉

a neviete, akosa má lucul a Matúško?? sa mi o nich snívalo 🙂

cikyta
1. feb 2010

No veru Minka-treba skusiť-hádam rozťahaju aj polovičkov prsník?! Ved minule som pozerala v TV,že to je vec psychiky,tak nech začne už teraz trenovať 😀
Môj trenuje a celkom mu to ide,len keby si ho oholil.Sisu to šteklí a kašle sa mu naň 😀
Kamka-ty si silná žienka,ako všetky tu,takže to všetko zvládneš lahko. 😉až po ...............//

wolfskinka
1. feb 2010

ahojte dobre ranko

kamka tak sikulka ten tvoj drahy

ciky takze ste zase nespali a silvinka si robila diskoteky

no dnes som sa postavila na vahu aaaaaaaaaa ... 82,8 cize oproti poslednej poradni zase pol kila dole, ja to nechapempred stimulkou som mala 85,5 a odvtedy sa akosi nemozem pohnut z miesta, ma v pondelok sestricka na poradni riadne vyzvrta za tu vahu, ale ja jem aj v noci, ja to nechapem, asi guľko cvičí potajomky za mňa alebo čo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre