Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
4. feb 2010

tak ja zas nemožem...vraj Klak je vraj nezjazdný.......hoci len pre nákladne autá, ale mne to stačí 🙂))))) takže sorry baby.....ale Vám to prajem 🙂))))

marta222
4. feb 2010

orsulik, nevadí, keď sa oteplí a zlezie sneh, tak dáme riadne veľké stretko 😉 - všetky!!!

janicca
4. feb 2010

jasnééééé bubule šeeeeeeecky ste vitané berte kone, vozy,sane a dojdzite .....samozrejme s našou kráľovničkou SISINKOU na čele ...... 🙂 ))))))

kamka17
4. feb 2010

čafte...no supiš, knm síce nemám ďaleko, ale nejdem riskovať...tak si babule riadne užite, nie že budete zase ohovárať 😉 😉 😎

inak v helíku všetko ok, bolo málinko ľudí, tak som sa rýchlo vybavila, ale dopichali ma na tri razy, lebo ja nemám žily, tak nakoniec mi krv zo zápastia brali, bude modrinka, ale neva...len neviem, odkiaľ mi ju budú brať nabudúce 😅 😕

no a veru cesty hlavne v martine katastrofa, asi cestári opravujú odhrňače 😎 teraz v lete 😀

marta222
4. feb 2010

Ahoj kamka, neboj, to vieš, že budeme ohovárať 😀 😀 😀 , to sa predsa musííííííí!!!
No, takže už sa blíži ďalšia tehuľka, však?

kamka17
4. feb 2010

marti však jedine, inak by sme do toho predsa nešli, keby sme tomu neverili, že skončíme s // 😉 😎
a pevne verím, že potom sa pridá aj severnejšia časť slovenska a bude // (diaľnica) až do poľska...na kočíky a podobné veci potrebné 😅 😀

janicca
4. feb 2010

no jasné že budeme ohovárať.... 😀

kamka brrrrr že zo zápästia a to ako preboha už teraz mi je zle chúďatenko moje ale šak ty si šikulica ty zvládneš ... 😉 ta do KNM máš asi tak ako my do ZA !!! vieš no nejdem ťa prehovárať ani mne by sa nechcelo niekde trepať v takom počasí ... 😉))) tak snáď neskôr keď budeš hlásiť že si tehu .... 😉

martula a bola si včera na bežkách???

kamka17
4. feb 2010

jani...neboj nič, zleze sneh a prídem aj za vami aj do knm...aj de budeš chcieť 😉 😎

janicca
4. feb 2010

jooooooj šak teraz som ja na rade s platenííííííííííííím tak preto len dve sa stretneme ......... 😀 😀 😀 😀

kamka17
4. feb 2010

haha, no to ma teda veru nenapadlo, si ty ale riadna potvorka, ako si sa tomu elegantne vyhla 😀 😀 😀 😀

marta222
4. feb 2010

Tak sa majte dievčence, už bežím... Jani, potom sa ozvem 😉 .

janicca
4. feb 2010

martula paaaaaaa a ja bežíííííím na poradu s jedným múdrym Debilom ... 😠

Kamka .... 😀 😀 😀 samozrejme srandujem 😉

romy01
4. feb 2010

cafte, ja si sem len napisem poznamku, ze potiaôto som vas stihla precitat, lebo odchadzam von aby som necitala nanovo 😀
Inak pozdravujem vsetky stetošky len pozor na kopy snehu a lad pod ním

janicca
4. feb 2010

hallo kde ste všetky ???? 😕

kamka17
4. feb 2010

no kde by sme boli, tu ... len ja konečne skoro po dvoch týždňoch žehlím..!!! 😀 😀 ale nikomu ineému želiť nepojdem, netešte sa...
no čo, poradila si tomu múdremu, nech je ešte múdrejší??

brmbolcek
4. feb 2010

ahojte slniecka, stvrtkoveeeeeee 😀 😀 😀 😀

bola som u zubarky, .... trosku som pozehlila , oprala,.. a teraz si vas idem precitat co je nove 😉

janicca
4. feb 2010

kamka a to už ako a ja že dnes budem mať konečne požehlené........ 😀 😀 to už nepomôžeš aj pre takích slnko sviete ........ 😝

brmb čafko zubárka ma čaká o mesiach už teraz sa na ňu teším ..... 😉 baby von treba ísť hlavu prevetrať keď je tak super a žehlenie počká.... 😉

brmbolcek
4. feb 2010

Kamciatko-------- servus mojaaaaa tak to je super, ze uz prisla mrska, to je iba lepsie pre teba tym skor budes mamina 🙂 🙂 🙂

Ciky. ahoj moja ako sa ma nas velky pirat 😀 😀 Sisinke uz mozte zatarasy odstranit ju uz udrzia jej nozky sikovne 😀 😀

martulik- tak potom hod foto, nech je uz ake je ale ver ze ti to bude svedcat,

Wolfi- a ty si nam este nedala foto, tvojho noveho ucesu.... 😉

Janicca- ked sme pri tych ucesoch , dnes urobte na stretku foto a poslite s KNM 😀 😀

janicca
4. feb 2010

brmb no hneď pobežím domov pre foťak nech vidno aku mám hlavu doebatú od poslednej návštevy kaderníčky ..... 😀 😀

janicca
4. feb 2010

a kde sa flláka naša Wolfskinka no hádam ešte nespí u nej všetko možné...... 😕 😅

kamka17
4. feb 2010

jani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 "hlavu doebatú"....to je aká????

janicca
4. feb 2010

noooooo Kamka veď vieš nechcem vás tu kaziť a písať vulgárne alebo pokazené už nepokazíš a či ako to je ???....... 😀 😀 veď som písala že ta farba nevyšla podľa môjho gusta je tam viac bieleho melíru ako bolo treba ... ... 😠 ešte že nosím furt čiapku a kapucnu na tej gebuli a do jari sa to vymyje áspoň dúfam ....... 😉

brmbolcek
4. feb 2010

janicca- doebatu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to som uz terazzvedava 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzanka.h
4. feb 2010

Ahojte princezničky... Vidím, že sa máte dobre. Aj mi sa máme fajn.Pri Juráškovi toho veľa nestihám tak Vás chcem iba rýchlo pozdraviť.

kamka17
4. feb 2010

zuzanka...ahoooooj...to som rada, že ťa tu vidím aspoň na skok a že sa máte fajne...tak vystískaj Jurajka, vybozkávaj a tak...a opatrujte sa 🙂 🙂

wolfskinka
4. feb 2010

ahojte,

kamka som rada ze je vsetko ok,

ja som bola cez vychadzku na nakup a teraz varim, tak nestiham

dovolala som sa genetičke do martina a povedala mi, že ona si zoberie krv a urobi mi aj sono a ak bude vsetko ok, nebudem musiet isť na amniocentezu, tak som sa potešila, lebo vraj po IVF to moc nedoporučujú iba v prípade,že sú zlé výsledky, takže budem mať všetky výsledky dvojmo aj od mojho gyndosa a aj z genetiky z martina tak hadam ma ta amnio obíde, nerada by som riskovala aby sa guľkovi niečo stalo

janicca
4. feb 2010

a to som platila "len" 33 jurošov no keď som videla ten výsledok tak ma skoro eblo.... ale aj to sa stáva na buduce to bude odrazu bez vlasov.. 😀

zuzanka ahoj akurát minule som kukla albumík Juraj je nádherný chlapček ... 😵 😵 držkajte sa ...

kamka17
4. feb 2010

jani...nič si z tých vláskov nerob, ako hovoríš, však vyrastie...ja som tiež tak išla na melír ešte niekedy v lete a s bielou hlavou som odchádzala...no šak a čo, sem tam nejaká zmena je ok...a neboj, isto sa aj kaderníčka poučí nabudúce 😉 😉

wolfi...tak to by si mala super, keby simala výsledky aj bez tej amniocentezy...ale radšej dvakrát potvrdiť ako sa ray pomýliť...

janicca
4. feb 2010

Kamka no jasan že si nič nerobím nosím čiapky .... 😀 😀

Wolfi no vitaj a ja že sa ešte len vyvaľuješ v posteli a ty taká aktívna...no bodaj by si nemusela ísť na tu amnio držkám palce nech to dopadne poďla tvojích predstav..... 🙂 )))

janicca
4. feb 2010

tak aspoň posuniem na prvu stranu ..... 🙂 )))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre