Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

jarmila2804
10. feb 2010

ahojte.....absolvoval niekto IVF? MNE TO NEVYSLO ☹

janicca
10. feb 2010

ORSULIIIIIIK ale ty si šikulica ty to zvládneš pre teba je to len kvapka v mori ... 😉 😉 neboooj bude aj horšie to je povzbudenie čooooooo .. 😀 😀 😀 😀 😀

Sisi to je hviezda no neskutočné TO dieťa ..... 😀 😀 😀

HALLLLOOOOO BABULE ZVOLÁVAM BRIGÁDU IDE SA KU ORSULKEEEEEEEE !!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
10. feb 2010

dobré ránko prajem hviezdičky 😎 😎

ciky...Silvinke pusinu na líčko posielam za to nočníkové cikanie a poriadky može prísť urobiť aj ku mne, aspoň povyhadzuje drahého nepotrebné veci a nebude sa mocť on na mňa vyhovárať 😅 😉

orsul...ešte kúštik vydrž, veď čochvíľa bude Ferino bez barlí a potom si užiješ to obskakovanie ty od neho 😉 😉
objímam ťa a posielam veľaaaaaaaaa sily a 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎

survi...malý je nádherný, a bruško...ako píšeš, musí z toho vyrásť 😉 opatrujte sa

lucul...boli ste u tej doktorky skrz tú žabku?? musí sa Matúško asi zaklimatizovať na iné prostredie, však to nie je len tak, zo dňa na deň ho takto "presťahovať" domov 😕 ale bude aj s ním všetko ok, len si to treba odžiť, aby ste nezabudli, že bol očakávaný a vytúžený 😉 Veronika je rada, že má brata??

cikyta
10. feb 2010

Jarmilka-trištvrte žien,čo su tu to absolvovalo a niekomu to višlo na 1.x,niekomu na 2.x,či 3.x a niekomu ani po niekolkonásobne x to ešte nevišlo.

janicca
10. feb 2010

jarmilka ahoj a vitaj medzi nami je nás veľa čo to nevyšlo na prvý krát ale nádej nikdy neumiera..... 😉 😉 tiež chodíš do helíku???

cikyta
10. feb 2010

To by bol dobrý nápad s tou brigádou..........
Stále niekomu Orsulka pomáha,tak by si zaslužila,nech už niekto pomôže aj jej.
A inak...bánbožko vidí,čo Orsulka robí a viem,že ju zato čochvíla obdaruje tým NAJVACSIM darom 😉 Ešte chvílku Orsulík! Hlávku hore! 😉

brmbolcek
10. feb 2010

pridavam sa k ciky.. svata to pravda, Ciky vies kedy ti uveri manzel s tym serblikom ? ked mala uroby velku potrebu kaki, kak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jarmila2804
10. feb 2010

cikyta....ja viem....mozno je to vekom..lebo inak sme obaja v poriadku....velmi tužim mať dieťatko.....

cikyta
10. feb 2010

Jarmilka-nebud smutná.Bud tu s nami a nabuduce ti to určite výjde 😉 Je to ťažke,no treba bojovať dalej!!!

marta222
10. feb 2010

OK, orsulik, pridávam sa ja ja... kedy máme prísť na tú brigádu? Dúfam, že ti nebude vadiť, že soplím - budem sa držať čo najďalej od ostatných, aby som neprenášala bacily (zavrieš ma trebárs do kúpeľne) 😀 😀 😀

cikyta
10. feb 2010

Brmbolček-myslíš? 😀
Jarmilka-môže to byť hodcičím.Ono ked to nevýjde,tak si človek domýšla milion príčin a najhoršie je,že tu príčinu neobjavíš.
Ani ja ju neviem,prečo nám to 1.krát vevyslo,Prečo z tolkeho množstva nemáme ani jedneho mrazáčika...
Neobvinuj nikoho.To je hlavne.Hor sa dalej... 😉

marta222
10. feb 2010

jarmila2804... takých ako ty je tu kopec, ani ja nie som už najmladšia, tiež mám všeličo za sebou.. Takže hlavu hore, treba veriť a nevzdávať sa. Aj mne veľmi pomáha, že tu chodím medzi tieto skvelé žienky 😉 .

jarmila2804
10. feb 2010

dakujem cikyta 🙂 🙂 🙂 🙂 Budem bojovať 😉

jarmila2804
10. feb 2010

dakujem aj tebe Marta222... Dnes budem volať do Heliosu tak sa dozviem čo bude dalej......zatial Vam dakujem....

brmbolcek
10. feb 2010

toto je taka nasa smutna vrba toto forum, ked je zle napiseme, ked je problem odpovieme ked je radost tak sa o nu podelime a tak to u nas chodi, a nikomu tu zle neni prave naopak , preto sa nam zije lahsie , pravda Orsulik ty nas tu davas do laty a nejednej z nas uz podrzala ked sme sa rucali a to patri pre kazdu ci ciky...a ostatne 🙂

Orsulik- pomaha to : 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ? verim , ze trosinku ano 🙂 ja sa polepsim ak to nezabera , staci povedat 😉 🙂

monita81
10. feb 2010

ahojte. 😀
Janicca dakujem za privítanie.
cikytka úžastná správa ale čo iné môžeš čakat od úžastneho prcka.ak budeš potrebovať pomôcť so sisou,tak ju kľudne pošli aj mne.minulý týžden som mala 2dni dvojročného synovca a pohodička aj ked upratoval všetko podľa seba ale to som už neriešila,určite by si rozumeli.mame dostatok skrín 😉 😉 😉

janicca
10. feb 2010

brbmbolček krásne si to napísala ........ 🙂 ))))

baby a už ste zbalené ????? ... 😀 😀 😀

martulík kamka čafte .... 😉

brmbolcek
10. feb 2010

ja este dotlacim banan, a mozme vyrazit 😀 😀 😀 , Janka dakukem, co citim to pisem 😉 😉 😉 😉

orsulka
10. feb 2010

ciky.......no toto ????? e-e ..... 😅 😅 😅 ty toto ano..... neboj, ja som o chvilku z toho vsetkeho von 😉

kamka17
10. feb 2010

orsul...no to sme myslím všetky okrem ciky pochopili, čo si chcela tým poseldným príspevkom povedať 😅 😅 😀 😀

a počkajte, ja ešte musím zbehnúť na nákup, keď tu nebudem, nech má drahý čo papať 🙂

kamka17
10. feb 2010

inak počujte...robia odber a následne vklad aj keby som bola že chorá??? lebo sa o mňa niečo pokúša, chvíľu nevládzem, potom zase chvíľu že ok...tak idem dnes vitamínové bomby do seba tlačiť, lebo nerada by som ochorela 😕 😔

janicca
10. feb 2010

ináč ja ten príspevok od Orsulky som pochopiala hneď na prvý šup ....... 😝 😝 😕 😀 😀 😀 😀

kamka tak to ti neporadím čo sa týka choroby počas stimulky ale si myslím že ak to nie je chrípka alebo niečo horšie tak sa nič nedeje ......a tá únava môže byť aj hormonmy či nie ???

cikyta
10. feb 2010

Kamka-tak mi to prelož,ked teda ste to všetky pochopili,len ja nie 😀 😀 😀 Sa tu rehlím pekne 😀

Kamka-neviem s tým odberom a vkladom,ale asi nie.To sa musí pár hodín-či dní vyvíjať to embrijko.Musí mať nejaké bunky.Ale neviem...nepočula som o tom ešte.Najskôr po 2-3 dnoch bol ET od OPU.

cikyta
10. feb 2010

Janica,no fajn! Dalšia!!!! 😀 😀 😀 Tak ja som potom už definitívne zdementnela na tej MD,ked tomu nerozumiem.

kamka17
10. feb 2010

ciky...no musela som si pozrieť dozadu, čo si písala, aby som pochopila, čo chcela orsul povedať...no orsul sa nestačí diviť nad tým, čo píšeš o tom pánbožkovi a o tom, že orsul všetkým pomáha, drží nás tu nad vodou a že už teda by si aj ona zaslúžila nejakú odmenu...a asi súhalsí s tou brigádou u nej 😅 😅
teda tak som to ja pochopila...neviem či dobre 😕 😕 😅

orsulka
10. feb 2010

jaaaaaaaaaaaaj....dakujem bambulky....viete dodat sil a energie, ale predovšetkym usmev na tvari.....pekne som sa pobavila 😀 😀 😀

ja vas tu rada uvitam, ale určite nei na brigadu.....sak by zatial nebolo čo robit 🙂))))))))))))))

a tieto moje prispevky....no niektore co odpisem na vyssie uvedený prispevok ako Cikytke, na ten jej že ☹ tak som dpisala, že .-e-e....no a kym mne to prida, tak sa stihne medzi ne vtesnať este dalsich 10 prispevkov 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolceeeeeeeeeeeek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pokladik si !!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 dufam, že vidite vsetky že už sa usmievam !!!!! teda možno až rehocem.... 😀 😀 😀

janicca
10. feb 2010

Ciky nooooooooo vygoglila som si slovník cudzích slov a že vraj je to tajomstvo tak to nemôžem nikomu povedať ...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
10. feb 2010

kamka ...... 😵 😵 😵 😵 tak mňa by to ani vzadku nenapadlo ........ 😀 😀

cikyta
10. feb 2010

Kamka-hej.len som nevedela že TOTO (čo toto?) EEE (čo EEE?) 😀
Orsulik vidím , ako sa smeješ,aj počujem otrasy od PD 😀

janicca
10. feb 2010

babule ste naozaj zlate normálne som sa schuti zasmiala....... 🙂 )))sa mi páči ako sa tu perfektne doplňame 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre