Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
11. feb 2010

kamka - a s tým hrncom som to asi fakt "posr...". Ten trojlitrový je asi na nič - pre všetky, keď prídete na obed je malý a zistila som, že sa mi asi nezmestí do mikrovlnky - čiže na to je dosť veľký, takže budem musieť piecť a variť v ňom len v rúre 😒 ...

brmbolcek
11. feb 2010

KAMKA-tak ja zase pravy opak, radsej odber krvi- ako inj. do zadku 😉

Ciky- to tvoje dieta nema chyby !!!!!!!!!! ci piskotka, ci upratovanie, normalne si to dieta zasluzi zlaty metaaal ! 🙂

kamka17
11. feb 2010

ciky...veď ja sa už neviem dočkať, ale nemožem to dať veľmi najavo, nech si drahý nemyslí, že mi hrabe 😅 😉
len ma dnes trochu naplašila teta embryologička skrz vajíčka, že záleží hlavne na ich kvalite a ja veru neviem, v akom budú stave...ale nejdem dopredu nič riešiť, aj tak to už nemám ako ovplyvniť a všetko bude tak ako má byť...čiže dobrééééé to bude...a teda ešte sa s nimi potom musím dohodnúť, že dievčatko chceme 😎 😀

marta222
11. feb 2010

wolfi a načo ideš v utorok na genetiku? Veď tam sa chodí až s výsledkami amnio, nie? Či to mám nejako pomýlené?

brmbolcek
11. feb 2010

Kamka- a kolko chcete vkladat ?

Minka- tak ako volali ?

kamka17
11. feb 2010

wolfi...a do nemocky akože načo ???????

folíkov veru neviem koľko, lebo však klasika, doky si to hovorí len pre seba, tak kto to má stíhať rátať...ale bol spokojný, tak asi ich je dosť 🙂

kamka17
11. feb 2010

brmbolcek...to sa nedá dopredu povedať a ani to zatiaľ neriešim, počkáme pekne, ako sa budú fazuľky vyvíjať...aby sme to nezakríkli, vieš 😉 🙂

cikyta
11. feb 2010

Kamka-bude to tak,ako to zhypnotizuješ.čiže: // a dievčatkove!!! 🙂

kamka17
11. feb 2010

ciky... 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀

minka051
11. feb 2010

Ahojte tak je to tak ako som písala. Nič drobčekovia už nie sú. Ale idem na KET tak teraz sa musím znovu pripraviť a to je posledná možnosť. Dúfam že mraáčik bude silný a zvládne to. Možno sa mu viac bude páčiť na teplúčku ako v tej zime. 🙂

marta222
11. feb 2010

minka051, tak ti veľmi budem držať palce 😉 . Chvíľku si oddýchni a na jar, keď sa začne všetko prebúdzať k životu, tak sa to určite podarí....

cikyta
11. feb 2010

Minka- 😔
Ale mrazáčik bude bojovník a poriadne silný,predsa len bude mať bruško sám pre seba a bude mu tak suuuuuuuper celých 40tt! 🙂

wolfskinka
11. feb 2010

marti vzdy pred amniocentezou sa chodi na geneticke vysetrenie a sono a genetik ta objedna na amnio, to je cela peripetia ....

kaamka ked pojdem na amnio tak ma v stredu prijmu, urobia amnio a nechavaju si po amnio az do stvrtku a ked nie su komplikacie vo stvrtok pustia domov

marta222
11. feb 2010

Ach tak, wolfi, ďakujem za vysvetlenie, mala som to nejaké pomýlené... Tak držím palce, nech je všetko OK.

monita81
11. feb 2010

ahojte.vy ste sa teda rozkecali,pozdravujem všetky. 😉
Minka,budeme ti moc držať pršteky a budeme bojovat s tebou 😠.ináč aj mne skáče hrniec s huspeninou.
Kamka,máš pravdu s tou kvalitou,ja som mala 10 vajek z toho 8 jednotkových a na druhý den ostalo len jedno jednotkové a ostatné dvojkové a trojkové.na šiesti den bolo už len jedno dvojkové a to sa neuchitilo.Doki vravel že boli nekvalitné,no ale čo robiť pre ich kvalitu,to netuším.ale prajem ti aby boli čo najnajnajsilnejšie. 😠
takže naša Sisi sa vystavuje,musím potom na nu mrknút.

wolfskinka
11. feb 2010

marti dakujem dufam, ze to dopadne dobre a gulkovi to neublizi

marta222
11. feb 2010

No wolfi, ja by som sa bála hlavne toho... Ten samotný zákrok nie je vraj vôbec bolestivý, trvá to len pár minút, takže sa to dá prežiť. Neboj, verím že to dobre dopadne a samozrejme aj výsledky budú OK, budem na teba myslieť 😉 .

wolfskinka
11. feb 2010

marti no najskor musim absolvovat tu genetiku v utorok a potom dufam v stredu hned nastupim do nemocky, nechcem cakat dalsi tyzden

janicca
11. feb 2010

tak ahojte babulky tak konečne som sa sem dostala ... 😉

tak pekne po poriadku ,kultivácia ,citologia ,chlamýdie výsledky vyšli OK tak som spokojná.....doktorko mi predpisal clostilbegyt už som jeden aj zožrala 😀 a ďalší si dám večer a 19.2 idem na včeličku pregnyl a potom že ťuťumuť... 😀 a keď sa nič neudeje tak zase odznova clostil,pregnyl,ťuťumuť... 😀 tri krát a dosť a keď zase ništ tak IVF to istí .... 😉 noooooo ale nepredbiehajme !!!!. 😉

ciky ako už je lepšie už si odrazená..... 😀 😀 😀 a Sisinka ako dnes poslucha???? potvorka jedna malá . 😵 božtek na noštek posielam princezničky.....a to som veeeeeelmi rada že foto Sisinky sa našlo 😵 😵 😵

marti tak ako mám prísť na t večeru bo obed sme prepásli alebo až zajtra .... 😀

kamka a čo tam po počúvaní mudr pudr ... 😀 veď oni ti to tam pekne naplánujú a spočítajú ty si prídeš pekne na hotové ...... 😀 ako vraví Ciky budú to dve // a bude to babula ... 😅 😝

wolfi uuuuuf ty si ma vyľakala že načo do nemocky až keď som si to dočítala tak som pochopila a hlavne sa nebáť a myslieť pozitívne držkaj sa babula

aaaaa ešte som zabudla božtek pre malú stellu posielam a chcelo by to nejaké foto !!!! 😵 😵

brbmbolčel tak ja ani ani bleeeee ja injekcie ozaj nemusím .....no ale čo narobíme ... 😉

orsulka a ako drahý ???? ako ste pochodili na tej kontrole ??? je to lepšie ??? 😉

janicca
11. feb 2010

monita ahoj a teba som zabudla pozdravit ospravedňujem sa 😉 😉

a ako sa má asi tak naša Zuzka s Riškom a Markom určite je všetko v poriadku a čo chvíľa budú domka .... 😵 😵

janicca
11. feb 2010

Hallooooo kde ste kto ??? tak sama so sebou si mám pokecať ????? 😀 😀

janicca
11. feb 2010

jeeeeeeeeej Ciky .... 😉 Sisa zase raz excelovala a tie komentáre k tomu.... 😀 😀

no rozhodla som sa že vás bude aspoň posúvať keď už nič iné ....... 😀 😀 😀

domika9
11. feb 2010

ahojte tak som vas dočítala minka ☹ škoda a mne sa snívalo že si tu mala pri nicku dnes nie 2D ale 4D tak som na teba myslela

janicca
11. feb 2010

domika ahoj tak tebe sa to ozaj kráti tak keď ti začnu tie týždne posúvať tak to budeš mať už pomaly v marci....boooože ten čas tak letí........ 😉 ako sa cítiš ?

domika9
11. feb 2010

no citim sa celkom dobre len nemožem dýchať tak mam pocit že sa zadusím v noci a aj cez den ale inač je to super zatial som vela nepribrala tak sa možem aj pohybovať aj ked šnurky sa už viažu ťažko 😉

janicca
11. feb 2010

tak to treba už len vydržať a čo chvíľa máš to za sebou ......... 😉 s tým dýchaním to býva asi u väčšiny abo ????....šnúrky nech ti zaviazuje drahý... 😉 škoda že je zima hodila by si nejake šlapajdy bolo by po probléme .... 😉

domika9
11. feb 2010

no mne sa stažilo dýchanie asi okolo vianoc , niekedy je to lepšie a niekedy horšie ale za chvílu je po všetkom a bude mi to chybať 😉

janicca
11. feb 2010

lepšie to už nebude malý si už začína pýtať svoje má málo miestočka tak maminku tlačí ale určite to musí byť krásny pocit .... 😵 😵 a to ti verím že ti to bude chýbať. 🙂 ))))) ozaj ty si mala plánovaný sexík ak sa môžem spýtať??? a následne na to si zostala tehu ???

domika9
11. feb 2010

ano presne tak janic na treti pokus som ostala tehotna ale isto vieš že u nas nebol až taky velky problem v otehotneni ale v inom 😉

janicca
11. feb 2010

áno to viem asi taký nejaký problém ako Martula....a brala si aj clostil ?mne to teraz doki nasadil ale u nás je najväčší problém asi spmg....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre