Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
15. feb 2010

romy ja som si tie vysetrenia nevymyslela moj dr. ma tam vsade posiela,
no a dalsi problem, nemam v knizke zapisane skoro nic, ani tt .. lebo akosi sa nevedia dohodnut v ktorom tt vlastne som, u jedneho v 15 u druheho v 17 tt, tomu sa hovori nadstandartna starostlivost za 250 euro ....

zajtra sa to cele rozhodne a bude uz dufam dobre, drzte nam palce .... podla mna za to moze aj moj dr. ktory ma stale niekde posiela zbytocne ma doplasili vsetci a teraz si ma pohadzuju ako horuci zemiak a nakoniec mi zahlasia, ze je to len na mne ako sa rozhodnem

janula18
16. feb 2010

Dobré ránko všetkým.
Mne sa včera večer prvý krát podarilo si pichnúť dipherelin samej. Tak dnes ráno by som si chcela pichnúť Menopur tiež sama, lebo mužík je v robote.
Tak menopur by som si pichala ráno okolo 9 hod, a dipherelin o 20 večer. Dúfam že to nebude problém, ak by mi menili dávkovanie toho menopuru že si to budem pichať doobeda. Ale pri prvom IVF som mala stále 150j

orsulka
16. feb 2010

dobre rano...

Janulka...no super anielik...len tak dalej si šikulka, ked si zvladla jedno pojde i druhe 🙂)))))) k tomu 5 DC sa ja neviem vyjadrit, ale tak hádam to bude vsetko OK a bez problemov sa foliky vytvoria v dobrej kvalite aj v dobrom množstve....hlávku hore !! 😉 😉

Wolfi......už ti naozja prajem pekne tehulkovanie a nie furt chodenie po Dr. hoooore-doooole..... 🙂

janula18
16. feb 2010

orsul, to že začínam na 5 dc už neriešim. Proste to už nezmením, aj ked ma mrzí že potom transfer bude asi na 23dc čo bude len tri dni pred mrchou, ale uvidím.
Ráno som si spravila 1,5 l čaju tak teraz popíjam, ale k tomu ešte nejakú vodu vypiť, to bude otrava. Ja normálne nevypijem ani ten liter, tak to bude teraz sranda.

janicca
16. feb 2010

dobré fašiangové ránke prajem babulky .... 😉 tak čo idú sa šišky piecť??? dnes sa ešte dobre napapám a od zajtra chudnem ....... 😀 😀 😀

wolfi naozaj už by si si mohla začať konečne užívať to tehulkovanie myslím že aj ty sa úplne zbytočne stresuješ ja viem ako to je keď nasadia do hlavy chrobákov a potom nevieš čija si.....ale ja hovorím tvoj guľko je a bude zdravý ako buk .... 😉 😉 😉

janula tfuj tfuj tfuj do úspešného konca ...... 😉

Orsulik ahoj moja ... 😉 😉 😉

janicca
16. feb 2010

Martula halloooooooooooooo de si ????????? ............ 😉 😉 😉

marta222
16. feb 2010

Dobré ránko, dievčence... Dúfam, že máte dobrú náladu - dnes je posledný fašiangový deň... Jani, aj ty od zajtra chudneš? Ide byť pôst, tak treba telo očistiť. Aj ja sa strojím, len neviem, do kedy mi to vydrží 😀 😀 😀 .
janula18, držím palce...
orsulik, ako? Už fašianguješ?

janicca
16. feb 2010

Martula aj ty od zajtra ???....... aj ja ........ 😀 😀 dnes ešte môžem zajtra už nie ...... 😀 😀

orsulka
16. feb 2010

Ake fasiangy...????? hahahaha...ja viem o nich len z nejakych televiznych novin........ inak nemam šajn....ani šišky nepečiem, ani basu nejdem pochovávať.....!!! 😀 😀 😀 ja mám roboty vyše hlavy, na zábavu ani len nepomyslim.... 😀 😀 😀 😀 😀
a chudnem v kuse už posledných 15 rokov !!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 nič nove u mna ...hahahahahahaha

kamka17
16. feb 2010

dobré ránko prajem...no nám veru mamina v sobotu šišky doniesla, mňamkové boli, ale stačí tak raz do roka, lebo to by vyzeralo...teda by sme vyzerali 😀 😀

počujte, neviem, či má niekto skúsenosti, ale keď idem zajtra znova na kontrolu, odber može byť tým pádom najskor v piatok, že?? nemalo by sa stať, že mi ho dajú hneď na štvrtok..??

marta222
16. feb 2010

orsulik, veď to zasa nepreháňaj s tou prácou - to nie je zajac - neujde... A sem-tam sa treba aj zabaviť, nie? A predsa fašiangy sú na to ako stvorené 😉 . My budeme mať dnes šišky - ,mňam - 😝 😝 😝 , teším sa na ne...
Ahoj kamka 😉 .

janicca
16. feb 2010

Orsul ide hlavne o to chudnutie !!!!....... 😀 😀 😀 šisky pečie mamina ináč ani ja by som nevedela že kedy to treba .... 🙂 a zábava ???? tak to ja chodím so sliepkami spávať pre mna by to bolo utrpenie ja už som stará vražda..... 😀 😀

kamka ahojček tak ja som bola na poslednej kontrole vyšlo mi to na utorok vo vo štvrtok bolo OPU tak to asi vychádza aj tebe...a či býva OPU hneď na druhý deň po kontrole tak to neviem ... 😉

janula18
16. feb 2010

Takže prvá včelička pichnutá 😀

brmbolcek
16. feb 2010

pekne ranecko 😀 😀 😀

Kamka - nie nie, neprichadza do uvahy, aby si sla vo stvrtok, lebo ak ide zajtra na kontrolu co je streda , tak vecer si das pichnut pregnyl na pohotovosti a najskor v piatok rano 7:30h, pojdes na OPU..... a mozno ze ti este zajtra na kontrole daju HCg stiplavku do zadocku ale to iba v pripade potreby 😉 😉 😉

kuspitka
16. feb 2010

Ahojte.prajem vam pekny dnik

kamka17
16. feb 2010

brmbolček...dik, štiplavku mi už dali včera duhú a hádam už nebude ďalšia 😒
a dik z odpovede...takže najskor piatok mi to istí...

janicca
16. feb 2010

brmbolček áááááá na ten pregnyl som zabudla tak Kamka ostáva na 100% piatoček...... 😵 😵

brmbolcek
16. feb 2010

ano anko- Janka- Kamke to vychadza na piatocek 🙂 pochybujem zeby v sobotu robili OPU, je to mozne ale ona je zrela na ten piatocek 🙂 🙂 🙂 vsak ono sa hovori to najlepsie na koniec 😀 😀 😀 Kamka tfuj, tfuj,tfuj...

brmbolcek
16. feb 2010

Kamka- ano piatok je tvoj 🙂 🙂 🙂 , a ze su tie stiplavky neni prijemne, mna tam zvrtlo teda ze naporiadok, kto ti to tam pichal ? aka sestra ? i ja som dostala 2 😉 😉 😉

wolfskinka
16. feb 2010

ahojte tak baby dopadla som takto ...
bola tam taka mila zlata doktorka, vsetko mi vysvetlila a povedala, ze vysledky su velmi dobre, ze ona by do toho nerypala, tak sme sa dohodli ze by som pockala na to geneticke sono v 20tt a ak by nieco nebolo ok tak az potom amnio, ale ze nepredpoklada, ze by nieco bolo a ze indikacia na amnio sa posunula vekova hranica z 35 na 38 rokov a ja mam 34 takze uz ani do tejto hranice nespadam ... dufam, ze som sa rozhodla spravne

kuspitka
16. feb 2010

kamka dala si sa na IVF juj to ma tesi.

marta222
16. feb 2010

wolfi, to je super - tak vidíš, konečne sa niekto našiel, kto ti všetko pekne povysvetľoval. Ja by som sa na tvojom mieste rozhodla rovnako, ako píšeš - netreba do toho rýpať...
ahoj kuspitka, ako sa máte s Kamilkou?

wolfskinka
16. feb 2010

marti presne, ale doteraz ma vsetci len strasili a konecne niekto aj poradil, nechapem na kiereho boha som sa hrabala do toho martina ... ked v ziline je taka milucka doktorka

janula18
16. feb 2010

wolfi, ja som bola na amnio, lebo som mala zlé výsledky z krvi, ale už by som asi na to nešla. Ak máš krv ok, a na sone je všetko ok, tak fakt nevrtať do toho.

kuspitka
16. feb 2010

marta nanic.
kamilka nam stale place asi ju pali zaha musi byt pricina preco stale po papani placeme.
teraz pustam jej hudbu .v noci nam isl hudba a celkom pekne buvala

marta222
16. feb 2010

kuspit, tak to je nepríjemné. A doktorka ti nevie nič poradiť?
wolfi, tak to ani ja nechápem načo ťa poslal do Martina na genetiku a ešte aj do Žiliny... To sa všade robí iné vyšetrenie? Či ako mám tomu rozumieť...

wolfskinka
16. feb 2010

hej mam vsetko ok ... mna tam nahnali a naplasili kvoli veku a IVF a potratom

kuspitka
16. feb 2010

marta boli sme v nemocnici tam nam povedali kolku a reflux nema tak co je zaproblem.
ja uz budeme stoho chora.este ideme na gastro ak sa tam nic nezisti tak neviem uz co moze byt v tom

janula18
16. feb 2010

ak je všetko ok, tak vek by som neriešila. Ešte nemáš nejak veľa. Moja švagriná mala deti po 35 skoro 40 a sú zdravé, a tiež 2x potratila.

wolfskinka
16. feb 2010

mna doplasili dr. vsetci hovorili amnio amnio a nakoniec vysledky ukazali ze nie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre