Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
18. feb 2010

No, na výsledky čakám - boli sme tam 22.1. a povedali vraj do mesiaca by mali byť - takže vlastne ešte neprešiel ani mesiac, tak dúfam, že na budúci týždeň to príde 😉 . Tak ty sa zajtra zasa ulievaš. No, toto... Tak sa majte krásne, idem už pomaly baliť...

janicca
18. feb 2010

tak páááááááá aj ja balím caky paky a valím domkoooooov......pekný zvyšok dňa prajem ............ 🙂 🙂

wolfskinka
18. feb 2010

hej iba pri hokeji, iny kolektivny sport nepozeram .... hokej cele majstrovstva sveta sedim nalepena na telek a nadavam ... 😀 😀

marti v pondelok budu vysledky neboj, ale ked tam zavolas mozno uz aj su, za pokus to stoji

cikyta
18. feb 2010

Ahojte.Jani-zajtra pojdeme k tete dr.pre istotu,lebo má kolisave teploty.Raz 36 a po 2 hodinách už 38,5! A občas grcká,grgá,mrnčí snád aj pre to,že vrabec preletí 😠 a ja som už zrelá na slučku 🙄 😅

janicca
18. feb 2010

Ciky no ako keby si toho nemala dosť s predajom bytíka a ešte sa k tomu pridali aj Sisine zúbky treba už len dúfať že to budete mať čím skôr za sebou a malá bude čoskoro v poriadku a samozrejme aj ty....držkajte sa a prajem skoré uzdravenie .... 🙂 )))

romy01
18. feb 2010

ahojte helinky

mzuzka malí si zlatí, len nech sa im pekne drí a aby si sa čoskoro uzdravila. Tatka pochvaľ za to prebalovanie - to si netrufne hociktory muž 🙂

janicca
19. feb 2010

dobré ránko vám prajem....... 🙂 u nás to vypadá na pekný slnečný deň no som zvedavá do kedy .....

keď už nič iné aspoň vás posuniem lebo je to skoro III strana........... 😝 😝

Orsulka chýýýýýýýýýýýýbaš náááááááááááám hallloooooooo kde že si ????????? 😕 😕

martula má dnes dovču tej je hej ... 😉

Kamka čakám na správičky ....... 😉 😉

Ciky dúfam že už je malej SISE lepšie.......... 😉 fufuufuufu na zúbky

kuspitka
19. feb 2010

Ahojte,
cikyta mame reflux aj na sone to ukazalo pekne dostali sme nutriton zatial zabera.
to my je luto,ze mate teplotu

janicca
19. feb 2010

goooooooooooool........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je pracovná morálka ......... 😀 😀

janicca
19. feb 2010

Kuspitka tak teraz s tým treba len bojovať myslím že aj Sisinka malá taká problémy tak Cikytka ti určite poradí čo ?ako?kedy ?treba dať podložiť atď......... 😉

kuspitka
19. feb 2010

janica tak musi buvat v polohe 45stupnov nosit na rukach lezato nechce.ale apson sa nam to trosku uz napravilo kus menej placeme.
inak nasu malu rusila telka .tak u nas tak ticho .

wolfskinka
19. feb 2010

ahojte .. tak nakoniec sme vyhrali ... super 😵 😵 😵 😵 😵

janicca
19. feb 2010

wolfi šak teba musel triafať šlak pri nájazdoch ......... 😀 😀 😀

Jooooooooj Kuspi ale nebojkaj bude dobre len teraz budete musieť tancovať ako bude mala pískať ....... 😒 radšej nech je TV vypnutá ako keby ju to malo rušiť..... 😉

kuspitka
19. feb 2010

janica apson tolko neplace

wolfskinka
19. feb 2010

janni no to teda triafal ... chudacik gulko to bude iny fanusik ... xixi, este aj v bruchu sleduje hokej, ale krotila som sa, dnes som nenadavala

😀 😀 😀 😀

uvidime ako budu hrat s lotysskom, to by mohli vyhrat, ked porazili favoritov olympiady

idem ja do mesta kupit nejake tehu rifle, zatial papa

cikyta
19. feb 2010

AHOJTE.
No kuspitka-ja som to vedela! Ved ste mali všetky príznaky.Tak vtedy na tom UTZ do riti nakopať,ked to nezistili hned.Ved reflux sa pozerá minimálne 10 minut sonom!A potom sa to spočíta a urči sila refluxu.
No nutriton je fajn vec,len teraz pozor,aby ju nezapekalo z toho.Skoda,že vam gastrotus nepomáha.Všetkým pomáha... ☹

Inak-Sisa neteplotuje.Ráno sme (podržte sa) zaspali k dr.!!!Takže ocko nás dobije na halušku,ked príde domov.No čo už.Aspon sme neochoreli ešte viac od chorých deti v čakárni, 😉

kamka17
19. feb 2010

ciky... 😉 😉 to už by mohol byť príznak toho, že sa Silvinka dostáva do "normálu", tak možno ak bude do večera ok, ocino vás ani nezbije, tak sa držte a hádam to rýchlo prejde

pekný dník prajem, snliečko sa už síce schovalo z mraky, teda aspoň u nás, ale vyhrali sme, to je doležité 😎 😎 😉

cikyta
19. feb 2010

Kamka-ako?

wolfskinka
19. feb 2010

ahojte,

tak rifle som kupila, predavacky mi necheli verit ze som v 19tt, tipovali tak koniec tretieho mesiaca, hovorili ze sa mi to asi uklada do bokov, boli strasne mile, este si ich musim dat skratit a mozem zacat nosit svoje prve tehu rifle v zivote 😵 😵 😵 😵

kamka som zvedava tak ako ????

kamka17
19. feb 2010

ciky, ja dobre, doležité je teraz, aby vy ste boli konečne ok... 😉
v pondelok je odber, folíky som nestíhala počítať, ale je ich dosť a doky ma pochválil, tak som na seba pyšná, ale budem rada, keď budú vonku 😅 ešte zajtra posledné injekcie a bude pokoja aspoň od nich 😖
inak keď pozerám Silvinku na nástenke, tak sa vždy usmievam ako pako, si musia o mne myslieť tie žienky, že mi hrabe 😎

jo a pokecali sme chvílku s janulou, však ona sama napíše, ako je na tom... 😉

kamka17
19. feb 2010

ciky...kukám fotečku, Silvinka je iný jogín 😀 😀 taká poloha sa hocikomu nepodarí...

wolfskinka
19. feb 2010

kamka tesim sa s tebou tak v pondelok velky den.... tfuj tfuj tfuj drzim vsetky prsteky a aj gulko ti drzi prsteky,
tinka ma odber v utorok, skoro ste sa trafili .. xixi

kamka17
19. feb 2010

no škoda, že nejdeme v jeden deň, ale to neva, aspoň budeme naraz mať pozitívny výsledok 😉
a dik 😉

cikyta
19. feb 2010

Kamka-tak to je výborne! Len si opatruj folíky ešte a nenamahaj bruško,nech ich "neporozbijaš" 😅 Pondelok ti budeme držať palčeky a myslieť na teba!
(Kamka-no jogin mi robil repete aj teraz 😀 kuk album.)

cikyta
19. feb 2010

Kamka-pondelok má moja stará mama meniny.(teda,mala by.Už je v nebičku 😔 )Tak hádam ti prinesie šťastie a pošle silných bojovníčkov pre teba 😉

wolfskinka
19. feb 2010

ciky no super, ja by som to nerozdychala keby som tak spala, by ma seklo ... 😀

cikyta
19. feb 2010

Wolfi-ja spim v ešte horšej polohe-lebo ju musim sledovať 😀

surviver
19. feb 2010

ahojte 🙂

kamka v pondelok,držim palce 😉

ciky,no mala Sisi je riadna gymnastka v posteli 😉

wolfi,tak konečne pokojne tehulkuješ,tak nech sa Ti dari 😉

kuspi,aj my mame reflux ☹ ,včera sme boli na poradni,maly pekne rastie už ma 55cm,čiže plus 5 cm a 4350g,čiže plus 1000g od pôrodu 🙂 len nam stale strašne plače,raz pre reflux,inokedy pre koliku a zapchu,a skoro vôbec nespi 😒 už som z toho totalne vyštavena ,ale najviac mi je luto Timurka,lebo tie plače su fakt hrozne,až sa zachadza ☹

tak sa majte fajn a pekny vikend všetkym helinkam 😵 paaa

wolfskinka
19. feb 2010

ciky no uz sa tesim ked sa nas maly narodi co bude predvadzat .. xixi

survi no tak stres z amnio presiel, lebo som na nu nakoniec nesla, teraz idem 1.3. na geneticke sono do heliosu tak dufam, ze bude ok

cikyta
19. feb 2010

Survi-len pevne nervy a vydržať.Ono to prejde a reflux zmizne za chvilku.Ešte pár týždnov ☹
Potom prídu zubky atd 😅 Ale nie.Držím palčeky Timkovi nech sa dlho netrápi.
Páááá ideme von,lebo mi zničí všetok nábytok tento čertik.Už si dotrhala vreckár na postielke 😠 A ja že to po nej ešte niekomu predám.No prd makový!!!Všetko zničiť-je naše heslo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre