Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
21. feb 2010

Jani-tak pregnylujete vo velkom.... 😵

janicca
21. feb 2010

ta ne a čo som horšia ako ostatné ???.... 😀 😀 no neviem či to má význam ale za pokus to stojí.... 😉
tak Sisa taká fanynka si predstav asi bude z nej nejaká športovkyňa šak človek nikdy nevie.... 😅 napr kraso... 😵

cikyta
21. feb 2010

Z nej horolezec.Štvera sa po postielke,postely,šuflikoch,mojich teplákových nohách a už ked ju mám na rukách,tak štvera po ceckoch na hlavu a neviem ešte kam by šla,keby som bola Saxana dlhoruká... 😒

janicca
21. feb 2010

ciky.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak vy máte doma naozaj veselo to musí byť podarené jak po tebe lozí... 😵

cikyta
21. feb 2010

Jani- 😀 Veru veru....A ešte ked ti trhá dvoma prstíkmi znamienka 😀 😀 😀
Ved uvidíš sama za pár mesiacov 😉 Dohodnute????

janicca
21. feb 2010

jasan dohodnuté !!!! 😉 ináč s tými znamienkami to majú deti počarované a moj malý synovec ako náhle som ho brala na ruky automaticky mi znamienka natahoval čo mám na krku a ja mu vždy že to je hovienko .... 😀 😀 😀

janicca
21. feb 2010

už idem ta het od toho compu lebo tu len hujoviny na nete vyhľadáv ,čítam a potom mám z toho hlavu ako melón a ešte ktomu má aj chrbtica boli jak sviňa ako náhle si sadnem asi by to chcelo aj masáž ..... 😉

cikyta
21. feb 2010

Hovienko? 😀Ked dopije cicu,tak mi chytí bradavku a vytočí ako štupel na flaši.Akoby mi chcela zavrieť kohutik 😀
Piatok,ked prišiel muž z roboty,mal na ponožky drobnu dierku (taku na jej prstík)
Nikto by o tej dierke ani nevedel,ale Sisa hned svojím orlím zrakom mu tam rýpala furt prstíkom do toho a nahánala ho 😀 To bolo jej odjakživa také dieročky.Viem uplne presne,kde mám aký šrobik v domácnosti,čo som o nich 10 rokov ani netušila!!!Sisa ich vyšmíruje a ďobe do nich prstíkmi.

cikyta
21. feb 2010

Jani-tak pááááááááá ☹

mzuzka
21. feb 2010

ahojteeee,

ciky podla toho co hovoris ma skvele pozorovacie schopnosti a pravdepodobne z nej teda bude riesitel aktov X 😅

cikyta
21. feb 2010

Ahoj zuzi!
Nooo riešitel 😀 Na také veci nemá trpezlivosť 😀 Ona kontroluje,šprtá,skoro pri tom ani nedýcha a zrazu to kontrolovane miesto vybije ručičkou 😀
A vy ako velká rodinka? Pekne hajkáte,posluchate? 🙂

cikyta
21. feb 2010

Ježiš kolko je hodín!
Musim si isť umyť farbu z prašinky.Pápá 😉

domika9
21. feb 2010

ciky Siska je fakt beťar 😉

cikyta
21. feb 2010

Ahoj Domi 🙂

domika9
21. feb 2010

ahoj 🙂

wolfskinka
21. feb 2010

ciky ja som pozerala v noci, nastavili sme budika ... 😀

brmbolcek
21. feb 2010

ahojte dievcatka, som strasne nachladnuta, starsne kycham a smrkam 😉 😉 😉 , neublizuje to mojmu brmbolcovi ? to kychanie a smrkanie 😒 😒 😒

cikyta
21. feb 2010

Wolfi-ty v noci spi,lebo ked si gulko nastaví budika,zostane mu to aj dlho po pôrode-vymenene dni 😀 A to by bola iná sranda 😀 Vdaka olympiade.
Brmbolcek-no jasne,že nahladnutie nieje práve ideálne pre maličke a tak sa snaž šup šup vyzdravieť. 😉

Dobru noc.Od zajtra som zase slamená vdova s jedným záväzkom. 🙄 🙂

wolfskinka
21. feb 2010

ciky no ved vdaka olypmiaped .. ja mam v zivej pamati ako si hovorila, ze silvinka musi s narodenim vydrzat lebo ze su majstrovstva sveta ..... ...... 😀

orsulka
22. feb 2010

dobre pracovne ranečko helinky..🙂)))

mzuzanka....krasna prifolova fotecka....sledujme, že ich más plné ruky 😀 😀 😀

Cikytka.......aj ked slamenná vdova....aspon ťa nebude mať kto zlostiť... 😉 😉 😀 😀 😀

Brmbolček.....prajem rýchle uzdravenie !!!!!

wolfskinka
22. feb 2010

dobre ranko ... kamka drz sa dnes ....

cikyta
22. feb 2010

Dobre ranko dievčence.
Veru Kamka,dnes ti držíme palčeky.
Orsulik-mysliš? Už sa to celkom lahko podarí aj Sise 😀 Začala mať svoju hlavu a občas ma aj zbije ☹
Wolfi-fakt! Celkom som na to zabudla.To bol hokej a hrali sme tak,že sme išli predčasne "domov",takže som o nič neprišla.Viem,že den,ked som rodila mal byť večer hokej a bála som sa,že ma tam dr.nechaju a pojdu na hokej 😠 (Aj ked-možno by sa mi bez nich rodilo lepšie 😠 )

marta222
22. feb 2010

Ahojte dievčence, ako po víkende? Kamka - držím palce 😉 . Wolfi, ty čo dnes tak zavčasu? Či bol ráno hokej?
Tak nakoniec sme v piatok v Heliose neboli, neprišli ešte výsledky z genetiky, tak som nás preobjednala na 4.3. Takže tak. Ahoj ciky... ako Silvinka?

wolfskinka
22. feb 2010

marti ale malemu sa akosi nechcelo spat tak ma zobudil ... ale mam zase kopec roboty tak aspon vsetko pekne postiham ... idem na nakup, uvarit, a upratovat a prat a zehlit ...

marti ako ti dopadli tie vysledky ??????

marta222
22. feb 2010

Wolfi, veď som písala, že sme neboli ani v tom Heliose kvôli tomu, že ešte nemám tú genetiku. Tak dúfam, že do 4.3. príde 😉 .

danielitka26
22. feb 2010

ahojte bambulky 🙂

janula18
22. feb 2010

danielitka ahoj, čo máš nové, dlho si sa tu neukázala

mzuzka
22. feb 2010

prajem vam pekny zaciatok tyzdna. 😅 ja len tak na skok, dnes uz sluzime s chlapcami sami, ocinovi skoncila otcovska, takze spi po prvej sichte 🙄 no uvidime, ako sa zladime. tu stale tak leje, to je nenormalne. taky smutny den.

janula18
22. feb 2010

Mzuzka malý sú stašné zlatý, ja som práve v štádiu druhého IVF, tak asi takto o týžden pôjden na OPU, tak dúfam že to už teraz víde.

wolfskinka
22. feb 2010

marti sorry som to asi nejako prehliadla
kamka uz ma vajka urcite vonku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre