Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
23. feb 2010

martula 😉 😉

janula18
23. feb 2010

Tak mi znížili dávku menopuru na 112,5 j , tak by som si mala pichať 1,5ml nariedeneho, lenže ja mám striekačky len 1ml tak asi to budem musieť pichať na 2x, alebo si kúpiť tie väčiš striekačky s tými hnusnými ihlami ☹
Kontrola zase v piatok

surviver
23. feb 2010

marti som rada,že to chapeš...a prajem nam ,aby sme sa mali už len dobre všetky 😉

cikyta
23. feb 2010

Fuha Janula. ☹ Máš to teraz ťažke,ale už len chvilku mojko vydržať s tými blbými ihlami. ☹

janula18
23. feb 2010

ciky ja teraz mám inzulínové striekačky, tie majú také menšie ihly, len sú to 1ml. A teraz potrebujem natiahnuť 1,5 ml. Tak asi budem pichať na dvakrát, taz 1ml a potom na druhú stranu 0,5ml.
Ešte uvidím ako sa do zajtra rozhodnem

cikyta
23. feb 2010

Hm. ☹

janula18
23. feb 2010

Aká bola prechádzka?

cikyta
23. feb 2010

Nooo.Moc toho nepospala,tak bola väčšinou v detskom kutiku v cukrárni a tam dorábala.Behala hore dolu.A ja som ani nedýchala,nech niekde nespadne.Už chodi normálne a ja si furt neviem zvyknuť 😅

cikyta
23. feb 2010

To možno robia tie krkolomne urazy,že teraz mám o nu taký strach 😒

janula18
23. feb 2010

Mne malý začal tiež veľmi zavčasu chodiť, a raz padol vonku na lavičku a rozťal si v puse tu uzdičku, ale teraz som rada, lebo on to mal dosť zrastené a zúbky mu rástly veľmi od seba, a časom sa mu dali pekne pri seba

cikyta
23. feb 2010

Fuha ☹
Inak vidno,že si z PD,lebo píšeš že "pri seba" nie "ku sebe".Tu sa mi za to vysmievaju,že tak tiež rozprávam.Tiež som od PD tak preto 😒

kamka17
23. feb 2010

čafte...no iný kraj, iná gramatika a skloňovanie...mne sa to tiež občas pritrafí povedať, a to som rodená žilinčanka...ale kamošky z nitry a levíc robia svoje 😉 a mne sa to náhodou aj páči...pri rieku a podobne 😅

janula18
23. feb 2010

od je strašný šinter, všade ho je. Vcelku sa čudujem že sa mu nič vážnejšie zatial nestalo.
A pusa sa mu vôbec nezastaví, buď stále rozpráva ,alebo je. A aj pri tom stále musí rozprávať.

cikyta
23. feb 2010

Kamka 😀 Janula,no tak teraz máš na rade dievčatko,ktore nebude tak žive a bude poslušne sedkať 😵

janula18
23. feb 2010

Veď uvidíme či sa to podarí, ale podľa veštenia prstenom by druhé malo byť, a vychádza to na dievča. Tak sa necháme prekvapiť 😀

cikyta
23. feb 2010

No prosím!!!! 😀

kamka17
23. feb 2010

hihi...ciky aká srandistka, že tiché dievčatko...z helíku??? ak bude z takých besných spermošov, ako tvoja Silvinka, tak sa Janula má na čo tešiť 😉

a Jani, však aj Šimonko asi po niekom bude, keď je taký ukecaný 😉

cikyta
23. feb 2010

No Kamka!!! 😀 Tak to máš pravdu.Uplne som zabudla.

janula18
23. feb 2010

no neviem, neviem.
Inak môj si vyklbil v nedeľu rameno, tak to ma teraz také zafixované. No neviem ako pri OPU ako to on sám zvládne ten odber, aj si "to" robiť aj kelimok držať, ked ma funkčnú len jednu ruku.
Či mu nebudem musieť pomôcť a potom utekať rýchlo na zákrok.

Inak kamka ako ty, embrijká mali aké známky?

kamka17
23. feb 2010

jani, však ty už budeš po odbere, keď pojde drahý na "to"...a asi ťa z postele nepustia, ale neboj, chlapi sú vynachádzví, on to zvládne aj so zafixovanou rukou 😉
a dnes nás neznámkovali, len zo včera čo hovorila, tak dva vajká boli na 3, ale tie asi aj vylúčili z ďalšieho boja, tak som zvedavá na štvrtok, ako oznámkujú zostávajpce embrijká 😉 ale ako bude, tak bude, už len na ne myslieť musím a posielať pozitívnu energiu, nech sa tie naše zázraky pekne vyvíjajú

ciky...ale nenahnevala si sa za to, čo som o Silvinke napísala??? však vie, že to ja v rámci srandy 😅 však ja ti ju v dobrom závidím, že sa z nej možeš vytešievať 😉

janula18
23. feb 2010

A ako sa cítiš?
Nevieš dokedy má Krajko dovolenku?

kamka17
23. feb 2010

lucul má nové fotky Matúška: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Krajko má dovolenku vraj do štvrtka...
a dnes sa cítim konečne ok, hlavne sa vyešujem, že nemusím už do seba nič pichať, len utrogestan mi dali na vkladanie, ale to aspoň nebolí 😅
a ty sa ničoho neboj, určite prídeš na to, ako pichať tú komplikovanú dávku...prinajhoršom kúpiš ihly a strikačky, nech to máš pichnuté na jedenkrát ☹

kamka17
23. feb 2010

jani..oprava posledného smajlíka...mal byť: 🙂 🙂 😉

jerryjanka
23. feb 2010

ahojte bosorečky
kamka krasna uroda

ide niekto v pondelok do heliku?

janula18
23. feb 2010

ja som fotky už videla, aj som jej písala na skype.
Ja som pri prvom IVF po OPU bola v pohode, nič ma nebolelo. Tak uvidím teraz, lebo je to úplne iné, aj teraz ma veľmi omína brucho, to asi tým že je to všetko na tej jednej strane.
Inak super že už by tam mal byť v piatok, ked pôjdem na kontrolu. Pôjde to rýchlejšie.

cikyta
23. feb 2010

Kamka-No nahnevala som sa a ako!!! 😀 Co je pravda,nieje hriech! 😀
Janula,tak popros sestričku 😀 nech mu podrží kelimok 😀

janula18
23. feb 2010

no ochotný tam sú, ale že by tie sestričky boli až tak? 😀 😀 😀
Uvidíme ako bude o týždeň.

kamka17
23. feb 2010

no jani, verím tomu, že keď budú robiť obidvaja, že to pojde rýchlejše, lebo to čakanie je fakt o držku 😖
ja som inak viac folíkov mala na pravej strane, aj ma tam viac tlačilo a bolelo, takže aj u teba to asi bude podobne, že na jednej strane sa ich "urodí" viac, ale doležité je, aby z nich aj niečo bolo

jerry...no nazdar, som rada, že si sa ukázala, pozerám vás priebežne v druhej témičke, aj som pozerala, že ste zas na clostile a "hrozí" vám iui, tak verím, že to vyjde 😉 😉 a neviem, či niekto ide do helíka, ja isto nie, ale možno sa niekto ozve

cikyta
23. feb 2010

Janula,ved skuste a potom daj vedieť,ako to dopadlo.Jáj!!! 😀 😀 😀 😀
Luculkin Matusko je fešák.Taký tmavý ako Sisa.Bude to Italiano idol ženských srdc!!!

dasah
23. feb 2010

cafko baby.........doky uz dnes pracoval tak uz nedovolenkuje ..mne po vcerajsku zostali zatial 8 bojovnikov 🙂 🙂 🙂 ako sa mas teraz kamka? a vcera som sa nie zeby nepriznala,ale ani na um mi neprislo zeby som o tebe vedela s fora..ale kukla som na tvoje fotto a hned som vedela kde si lezala a tak 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre