Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

maryah
26. feb 2010

jeeej, cikyta, dakujem za odpoveda, ale az teraz mi doslo, ze co za hlupost som to napisala... mala som na mysli, ze ci niekoho boleli vajecniky po odbere a nie po transfere 😅 . boze, to tak dopadne ked myslim na milion veci...

janicca
26. feb 2010

maryah nič si z toho nerob je to neskutočné množstvo informácií čo sa týka IVF ....my sme vedeli čo si tým chcela napísať ....... 😵

maryah
26. feb 2010

tak to mas pravdu janicca, je toho strasne vela...

kamka17
26. feb 2010

čafte...no tak ja si prajem dobrú chuť, lebo až teraz som dovarila...

jani...čo, práčka je ešte dobrá, ale do wc misy pchať vlastné dieťa, to už je vrchol 😵 😵 drahý sa pýtal, že čo mi je, keď sa tu tak rehocem...ale však nás ten smiech prejde, keď to isté budú vyvádzať naše deťúšiky

daši...hlávku hore, žiadne čierne myšlienky si nepripúšťaj, však 2 je predsa dobá známka 😉 😉 a ak má byť potom také akčné ako Silvinka, tak to úplne stačí...vieš si predstaviť, aké akčné musí byť bábo z 1 embrijka??? 😕

kamka17
26. feb 2010

počujte, aký plný musí byť moč.mechúr pri transfere??

maryah
26. feb 2010

asi sa rano vycikas a potom uz nie do transferu... aspon ja som to tak pochopila... kedy mas transfer a kolko mas embrii?

kamka17
26. feb 2010

no dúfam, že to zvládnem, lebo ja mám s týmto problém 😖
a transfer dúfam, že zajtra, idem ráno volať, tak podľa toho, čo mi povedia...a aj embrijka hádam vydržali všetky zo včera 😅 dokopy 5 (3 jednotkové, 2 dvojkové)

monita81
26. feb 2010

kamka presne ako povedala maryah,doma ráno cikni a potom už nie.Ja som si v helíku trochu pred transferom cikla lebo som to už nevydržala.1 a1/2 hodiny cestz v aute ma vytriaslo tak som musela,ty to máš na skok tak to vydržíš. 😉

maryah
26. feb 2010

aj ja s tym mam problem lebo vela pijem a potom len cikam, esteze sa na to v noci zobudem lebo inac neviem, neviem 😀
ja mam mat transfer v nedelu alebo v pondelok. ja ich mam zatial 7 (tiez 3 jednotkove a 4 dvojkove) a veeeelmi dufam, ze sa chlapci moji zlati budu aj nadalej drzat...

wolfskinka
26. feb 2010

lucul moj nazor ....radsej kava ako ibalgin

ciky mne na bolest hlavy zabera kava

janni ze dik za toho vajcaaaaaaaakkaaa som sa pobavila 😀 😀 😀 len aby to este nebolo aj dievcatko 😀 😀 😀 😀

daska nevesaj hlavu .. ja som svetly priklad toho ze po tolkych rokoch a pokusoch a trapeniach a operaciach a neviem com vsetko m to konecne vyslo a dufam, ze vsetko dobre dopadne a v lete budeme mat vajcaaaakka ako povedala janni a to ti poviem, my uz sme zaradeni do poradovnika na adopciu a ked nas zaradili 15.10. tak 17.10. som zacala s IVF a hned som zostala tehulka, ten stres opadol, lebo tak ci tak by sme do 2 rokov babo mali, len sme muiseli cakat a nakoniec sa ten hore nad nami zlutoval a otehotnela som ....

janula18
26. feb 2010

Tak mi volali, zajtra ráno dipherelin s Menopurom, večer pregnyl a v pondelok OPU

wolfskinka
26. feb 2010

janula supeeeeeeeeeeerrrr drzkam ti palce a posielam v predstihu TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kamka17
26. feb 2010

jani...super, tak to bude presne týždeň po mne 😉 😉 vidíš, ako rýchlo to zbehlo, držím palce, nech je fešákov čo najviac dobrých 😉 😉 a uži si posledné injekcie 😉

dasah
26. feb 2010

o dakujem wolfskinka za povzbudenie a bolo to tiez u vas take biedne?ja sa bojim ze ani s toho co mam nezostane nic...zajtra tiez volam do heliku ako sa mi drzia a mala by som ist na transfer mi sme boli spolu s kamkou moznoze sa zasa stretneme moznoze nie aspon jeden bambulik nech zije vsak ja s snimi nadialku komunikujem 🙂 😉

janicca
26. feb 2010

noooo Kamka tak plný mechur tak o tom by som vedela rozprávať to bolo pre mna najhoršie z celého IVF ....tak isto mne povedali že plný mechur !do teraz to neviem že koľko to je plný mechur !!! ja som prišla do helíka pomaly sa plaziaci a sestrička sa pýta že čo mi je??? a mne sa chcelo strašne čúrať a ona na to jooooj to netreba až tak preháňať a tak tesne pred vkladom som chodila len odcikávať ...tak že čo je plný mechúr ???? 😕 😝 ja do teraz neviem a odmerať sa to nedá ........ 😀 😀

maryah
26. feb 2010

janicca 😀 😀 😀

kamka17
26. feb 2010

no jani dik, to si mi teda pomohla 😀 😀 😀 😀 ...ale ja to nejako vymyslím
ešte si v práci??
už domov choď, však je piatok

dasah
26. feb 2010

no rano zavcasu vycikat a dost snat ked pijeme tolko vody tak to bude stacit ...myslim tym plny mechur alebo zeby sme to odmerali do flasky kolko treba vyprazdnit? 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😵 😵 😵

janicca
26. feb 2010

dasah šak skus a potom nám daj vedieť že koľko ???? ....... 😀

dievčatka majte sa kráááááááááásne a prajem pekný víkend cmuuuuuuuuuuuuuk ........... 😉 😉

daska ,kamka a ostatné ktoré to už máte rozbehnuté tfuj tfuj tfuj ...... 😵 😵

dasah
26. feb 2010

zeby som isla na to?musim pockat momentalne som prazdna ☹ ☹ ☹

kamka17
26. feb 2010

jani čaf, uži si víkend 😉

ja to radšej nacvičovať nejdem, stačí to absolvovať raz, nemám na to nervy 😖 😅

brmbolcek
26. feb 2010

tak a uz som spat ..... a co citam ??????????????????

Ciky... ja s teba umrem baba.... 😀 😀 😀 ani nie tak s teba ako s malej SIsi ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja ked som si precitala co mala Sisi zvladla mne slzy z oci tiekli, co za sinter to je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teda extremne dieta mas doma 😀 😀 😀 😀 a to ma len 1é mesiacou , no zachvilku mozme ocakavat ze ti klepala na nedelny obed rezne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , uz sa tesim co do vecera vyduma nasa pracantka Silvinka 🙂 🙂 🙂 no inak som sa na nej pobavila, normalne som si ta vedela predstavit co skor si robila ci utesovat ci zachranovat hrniec, no dufam, ze vonku sa trosku vyblazni 🙂 🙂 🙂

wolfi- dakujem za info dr. b....- potom nam daj vediet o a ako kocka jo ? 🙂 🙂 🙂

dasah- nezufaj- u mna bolo robene OPU v pondelok a v sobotu rano som volala a do dvoch hodin som mala v sebe drobca 🙂 🙂 🙂 a je u mna doteraz a bol jeden jediny co sa mi udrzal ostatne boli horsej znamky , .... tak ty nevesaj hlavku lebo rano sa moze vsetko inak zmenit a to uspesne 🙂 🙂 🙂

Lucul ahoj moja- tak ked to pise Ciky ze s matuska bude huncut , teda budes mat co robit 😀 😀 😀 drzkajte sa 🙂 🙂 🙂

Monita - no hlavne ze uz mas tu pliagu za sebou a uz aj douzivane antibiotikaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

Orsulik- tak ako danove? brnkacka , pravda xi xi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
26. feb 2010

Wolfi- tak nateraz ste adopciu stopli ???

Kamka- mechur by mal byt poloprazdny ja som drzala ko som mohla, no nakonic som si curkla a do auta smer martin som vypila jeden maly dzusik, a dr. krajko mi vravi ze este pred transferom aby som sla si ciknut lebo po transfere musim lezat 20minut , tak aby som to vydrzala, no ja som mu povedala ze ked pojdem ciknut ze vo mne nic nezostane zacal sa smiat ze to aby som sa nebala jemu staci 1/š mocu a ozaj nie vela ale tak akurat malucko, tak sam ma este posielal tak som sla , no a ke mi robil ET tak bolo to ukazkove ani vela ani malo....... tak sa nestresuj tym mocom 🙂 🙂 🙂 a pred tym nez budete mat ET si nevkladajte utros.... ten si date az po ET ked pridete domov 🙂 🙂 🙂 🙂 , ziaden strach, treba sa tesit 😀 😀 😀 uz je co povedat ze to vydrzali bojovnickovia tak dlho a zajtrajsok to urcite zvladnu 😉 😉 😉 , drzime palce 🙂 🙂 🙂

janicca
26. feb 2010

aleeee Kamuštek len sa ty nestresuj hlavne nech nie je mechur na prasknutie ako som to urobila ja a to som si chodila odčurkávať no samozrejme Gaťová má pochválila pri vklade že ako pekne naplnený....tak že žiadne stresy nebojkaj ty to zvládneš.... 😵 😵 😵

Ciky až teraz som si prečítala čo ta tvoja Sisa dovádza no neuveriteľné ...... 😀 😀 šak ty to baby máš namiesto aerobiku.... 😵 že vraj malé deti lubia ako je gel do wc,krémiky a rozne mastičky na natieranie ..... 😀 😀 sestrin krátky je na WC ako doma hajzel papier hádže do wc alebo do bidetu a potom vodu pušta už na to prišiel ako sa to dá a neraz kúpelka plávala.... 😀 😀 😀 no celkom zaujímavé pozorovať detičky pri takýchto akciach a ten výsledok vždy stojí za to ........... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monita81
26. feb 2010

to máš pravdu janicca,môj synovec je zaťažený na krémiky a najnovšie ked sa vidí v zrkadle tak namastí aj svoj odraz.bohužiaľ mám zrkadlo cez pol chodby,takže po jeho odchode mám vždy čo robiť,ale aj tak ich človek ľubi. 😠 jupí už sa teším na pondelok.................budem ho mať doma,len ja a on 😝

brmbolcek
26. feb 2010

...tak deturence su nevyspytatelneeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 nikdy neviete cim vas prekvapia, ale ako sa vravi su obrazom svojich rodicou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj ked Ciky je jemna nazna zienka 😉

janula18
26. feb 2010

Kamka tak na zajtra ti držím palce. Som zvedavá koľko si dáš vložiť.
Ty budeš mať zajtra koľký den cyklu?

cikyta
26. feb 2010

Kamka-k môjmu mechuru.Pri tomto druhom ET som to prehnala,až ma hrešili,že mám plný mechur až moc ☹ Tak ma ledva nechali tých 15 min.ležať už ma hnali na WC rýchlo,nech ma nerozdrapí...no problém.Mne sa cikať nedalo ☹ 😅 Až doma 2 kvapky.Po pol hodke znovu 2 kvapky a tá bolesť!!!Normálne sa mi to zaseklo ☹
Takže to ozaj netreba prehánať ☹
Brmbolcek-ja som jemna žienka??? 😅 Som sa prekotila od smiechu,ale dík 😀

Kamka-zajtra ti držíme palceky a pondelok janule!!!!!!!!!!!!!!

brmbolcek
26. feb 2010

Ciky...- ved o to islo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
26. feb 2010

žienky moje, ďakujem za podporu a rady 😉 už aby som to mala za sebou, nech možem vegetiť s vyloženými nohami

janula...zajtra budem 24dc...pri mojom max 27 dňovom cykle je to asi najvyšší čas na ET
ale práve ma napadlo, že už asi druhý alebo tretí deň som rozožratá ako pred ms...aj teraz tlačím polievku...ale netreba sa strachovať, však bojovníčkovia čakajú na mňa, tak ich nesmiem sklamať nejakými výpočtami a negatívnymi myšlienkami, všetko proste bude tak, ako má byť 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre