Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
27. feb 2010

janula tak v pondelok držím palce ideš na OPU?

cikyta
27. feb 2010

Ahojte.
Kamka-juj,tak a teraz...oddychovať a hlavne otehotnieť! 😉
Janula-pondelok aj ty!!!

Hokej som videla.Prve 2 tretiny sme driemkali...a 3 tretinu si povedali:
-Kua chuapy,ved mi hráme hokej,nie? Tak podme teda...
No kebyže hráme o 5 min.dlhšie,možno aj vyhráme! 😉

Do pol 1 som kukala film,Potom hokej a medzi tým 5 krát kojenie.A ráno o 6 už nutene vstávanie.Takže som tuto noc nestihla buvať 😅

Páááááá

monita81
27. feb 2010

Ahojte.
takže kamka sa vráti vo dvoch.super!
dasah dúfam že aj ty si ideš pre drobca,daj vedieť.
ciky ty si mala dlouhou noc,ja som si nastavila nahrávanie,že si to ráno o 6 pustím a sa mi to vôbec nenahralo,takže mám velice silný zážitok.zajtra sa dívam naživo,lebo ma technika zradila!!!! 😠

janicca
27. feb 2010

dobré ránko prajem...hokej stál za to aj keď sme prehrali to vôbec neva ..... 😉

Kamka budem na teba siiiiiiiiiilno myslieť.... 😉 teraz ste už určite dva v jednom ....tfuj tfuj tfuj babula 😵

ciky chuďatenko tak zase si skoro nočnú ťahala ale neboj aj to raz prejde ..... 😉 😉 a čo sa chystá dnes Sisa robiť ???nechce mi prísť poupratovať??? 😉

domika9
27. feb 2010

ciky ty načom fičíš že maš taku vydrž 😀 😀 😀 😀
porad niečo že si pozhanam dopredu 😀

kamka držím palce 😉

dasah
27. feb 2010

cav vsetky takze ja dnes este na transfer nejdem zostali mi 3 a ze ich este nechaju do zajtra vyvijat mam volat ako to dopadlo neviem som stoho akasi zmetena ☹ ☹ ☹ ☹

strelka11
27. feb 2010

ahoj dasah,tak to neva ze nejdes dneska na ET,aspon budu zajtra lepsie pripravene 😉 drzim palce 🙂

dasah
27. feb 2010

dufam ze tie moje bambulky budu ason ako tak teraz mi nepovedali ze ci su dvojkove alebo trojkove len povedali ze sa pomali vyvijaju takze ak zostanu aspon dve tak dame aj tie oboje

janula18
27. feb 2010

Minka, áno v pondelok je OPU.
Uvidím čo dovtedy dozreje a koľko bude vajok

cikyta
27. feb 2010

Monita-trenuj skore vstávanie! Zide sa ti 😀
Janicca-dnes mi zase pomahala Sisa s poriadkom v kupelni. 🙄 Zhodila si svoju malu vaničku na seba 🙄 Zavrela si pršteky do umeleho koša na prádlo 😖 Potom plakala a kukala na mna,ako keby som jej to ja zacvikla tam 😠 (WC misa bola tentokrát zavretá,takže sa v nej nerýpala našťastie,takže si len trochu zabubnovala po dekly. 😒 )a objavila jednu "senzačnu"kefu za záchodom 😖 😝 s ktorou mi vyumývala UZ UMYTU zem! ☹

S bytom nám to nevišlo.Výmena nebude,lebo dotyčný si pýta vela € za ten svoj 3-izbový a vzhladom na to,ako hrozne vizerá sa mu na to môžme kašlať 😒 Tak hladame dalej...

Dasah-6 den PK je uplne normálny. Keby tam bolo čosy zle,ver mi,že už na 4 den by zdegenerovali! Takto su OK?len sa pomalšie vyvíjaju!!!To nič nieje.Zajtra ti vložia hned dve a bude dobre.

Idem skusiť spať na chvilku,kym mi odišli tí dvaja von.Aj ked-verte neverte-mne sa nedá ☹ Už mám asi nejaku poruchu spánku...Je taká choroba,že netreba spať 😀 Asi som ju dostala 😅 Pápá

orsulka
27. feb 2010

ojojooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak tu je ale noviniek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

kamka...kamka....kamka...kamka...kamka...kamka....kamka...kamka....kamka...kamka....kamka...kamka !!!!

tfuuj-tfuuuuuuuuuuuj-tfuuuuuuuuuuj !!!!!
tfuuj-tfuuuuuuuuuuuj-tfuuuuuuuuuuj !!!!!
tfuuj-tfuuuuuuuuuuuj-tfuuuuuuuuuuj !!!!!
tfuuj-tfuuuuuuuuuuuj-tfuuuuuuuuuuj !!!!!

až mám oprskaný monitir!!!!! ale pre to šťastie musíííím!!!!!! vela vela vela oddychuj zlatusik....... nohy aj panvu vyssie.-)))))

Janula...aj ty už más injekcie za sebou!!!!!!!!!! tak verím, že v pondelok budu krásne vysledky..!!!!! 🙂)))

Cikytka a Sisi.....vy sa teda obe viete pekne pozabávať, to vam poviem.... 😀 😀 😀 😀

domika9
27. feb 2010

orsulik a čože ty tu takto v sobotu? 😉

domika9
27. feb 2010

halo orsul kde si ušla ?

orsulka
27. feb 2010

tu som..len som bola kuk urobit na Fb....sorry

orsulka
27. feb 2010

domi...nebola som tam iež dlho a tak tam ma milion odkazov, kym to vsetko pozriem...prejde aj pol hodina!!! hihihiih.....som sa normalne pozabudla..... 🙂))))

aaaaaaaaaaaaaaaale...inak mám cas, lebo moj drahy brat mi oznamil, že dnes stierkovať nepridu....vraj možno zajtra..... 😠 😠

orsulka
27. feb 2010

ha...tak už som tu sama....tak nič...idem jesť 🙂)))))

wolfskinka
27. feb 2010

kamka pekne lezkaj a uzivaj si to, za 10 dni najdes // tfuj tfujt tfuj a tvojmu embryjku speci pridel TTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

orsulka
27. feb 2010

wolfi.........zase kaziš stránku????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
27. feb 2010

ja som len kamke chcela poslat virusiky aj som oddelila riadky a aj tak sa to po..... idem zalahnuit v noci som kukala hokej a aj dnes v noci idem pozerat, tak si idem predspat

orsulka
27. feb 2010

tak dobru moja....🙂))))) oddychuj 😉

dasah
27. feb 2010

akasi je ta stranka velika 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
27. feb 2010

dasah.....citam, že si nesla na v klad...a kolky den si???? po OPu myslím?????

dasah
27. feb 2010

no nesla som ze as zajtra lebo ze sa pomali vyvijaju ..........zajtra bude siesty den neviem neviem co stoho bude,ale tak trooocha dufam ☹ ☹

orsulka
27. feb 2010

dasah....prsne ako pisala ciky, aj ostatne dievčatka.....bude to v poriadku....ved mas tri...to určite bude aj na vklad...a možno aj do mrazačika nejakého bobáčika 😉 😉

orsulka
27. feb 2010

ciky...sorry...nie prsne...ale presne...... 😀 😀 😀 😀 😀

dasah
27. feb 2010

budem stastna ked zostanu aspon dve 🙂 🙂

dasah
27. feb 2010

musime tu stranu co najrychlejsie zapisat ,aby sa vratila do povodneho stavu

orsulka
27. feb 2010

jojo ...tak sa pokusme 🙂))))))))

dasah
27. feb 2010

no tak podme dotoho...zenusky obed je uz za nami..hoci ja papkam stale 😀 😀 😀 takze piseme alebo ste isli vsetky na prechadzku ked je tak krasne?a to ja som leniva a radsej sedim doma

orsulka
27. feb 2010

ja už som co to zjedla....ale furm mám na niečo chuť......
ja pojdem het - okolo 16,30....som sa rozhodla, že pojdem zacvičit, že Zumba....sa to volá 🙂)))))) drahy je het, a doma sa mi nekce byt...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre