Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
27. feb 2010

Brmbolcek-v 6tt máš take iste brusko,ako som mala aj ja.Pekne rastie...no...
Monita-No a mama konikuje 😅

wolfskinka
28. feb 2010

no baby spite ???? vyhravame 3:1 😵 😵 😵 😵 😵

wolfskinka
28. feb 2010

no idem ja spat, uz na to nemam nervy, prehravame 4:3 ☹

janicca
28. feb 2010

dobré ránko prajem .... 😉
tak od rána buntoším drahý ma zobudil že hokej kukať .... 😝 a ako zo dopadlo ale to neva veď vždy musí byť jeden víťaz a druhý porazený a zase sme to boli my Slováci.... 😠 však Wolfi....no čo už a jedeme dál... 😉

janicca
28. feb 2010

daska potom treba podať správičky že ako čo ??? držím palce tfuj tfuj tfuj .... 😉

brmbolček tak nové foto konečne hodila už bolo na čase .... 😉 a či sa kočík kupi teraz alebo potom to je jedno a máš pravdu treba sa tešiť a hlavne si to tehulkovanie užívať .... 😉

brmbolcek
28. feb 2010

pekne nedelne ranko 🙂 🙂 🙂 u nas svieti slniecko ako u kamky v brusku 😉 😉 😉

dakujem za albumik, a ciky , vezmes si tvoje rady k srdiecku 🙂 🙂 🙂

vsetky slniecka pozdravujem a zelam pekny vikendik , teda uz len nedelu , Sisiiiii pozor leti pozdravvvvvvvvvvvvv 😀 😀

cikyta
28. feb 2010

Jasne brmbolcek-vezmem si moje rady k srdiečku 😀

cikyta
28. feb 2010

Sisi je hore noštekom v postielke,ale ked vstane,odovzdám pozdrav.

janicca
28. feb 2010

Ciky ahoj tak čo máte dnes na pláne ???.... 😉 popraté máte,posušené taky tak ,skrine upratané tak teraz treba Orsulke pomôcť ísť stierku natiahnúť keď jej bráško nemá kedy.... 😉 malá Sisa by to určite zvládla ..... 😀 😀 😀

cikyta
28. feb 2010

No veru Jani,Sisa by zvládla Orsulke stierku natiahnuť,aj stiahnuť ak bude treba. 😅
Orsulik može kludne zavolať a dofrčíme helfnuť.Neni problem.Len o druhej si pojde slečna pospinkať a zase bude pokračovať,ok?
A ty máš čo v pláne Jani?

wolfskinka
28. feb 2010

janni no ved to co uz ... mali zase smolu a rozhodcovia piskali proti nim ved ich stale vylucovali a berzdovodne ... skoda sa rozculovat

kamka no ako tvoji dvaja bojovnici ?

janula18
28. feb 2010

Kamka ako volala si? Budú niečo mraziť?

Tak mne včera muž pichol ten pregnyl, ale neviem čo už je so mnou ale vôbec ma to nebolelo, neštípalo.
Aj dnes ma nič nebolí, netlačí, tak dúfam že tam ešte nejaké vajká ostali.

cikyta
28. feb 2010

Janula-musim ti to napísať:
Pri prvom IVF,kde nám to nevyšlo ma pregnyl bolel ako das ☹
A pri druhom pokuse IVF,čo nám višlo ma to vobec nebolelo-a to mi pichala jedna a tá ista osoba sestrička z nemocky. 🙂

janula18
28. feb 2010

Mne to včera pichal muž. Len sa obávam toho že vôbec necítim vaječníky. Každá tu píše ako sa teší že jej vajká vyberú, že ju nebude nič tlačiť a bolieť. Ja sa cítim uplne super, tak neviem či sa mám radovať je ma nič nebolí ale obávať.
Ale asi teraz už nieč nenariešim, uvidím zajtra či tam niečo je a koľko bude vajok.

monita81
28. feb 2010

krásny dníček prajem a dobrú chuť 🙂
Janula neboj,tvoje vajka sú poslušnejšie a nerobia ti zle.už vedia že pôjdu von tak už poslušne čakajú!!!a basta!
ciky dnes som kukala priamy prenos ale radšej som si pohla pospať ☹ nevadí možno o dalších 16 rokov... 😖
Daska a Kamka hláste info. 😀

brmbolcek
28. feb 2010

cikyyyyyyyyyy. pozdrav prijala slecna Sisi ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uz ma aj po nedelnom obediku xi xi

janula - pregnyl by sa mal pichat do svalu - zadocku 😀 😀 😀 ,

Monita- ahoj ako vikendujes ?

Kamka - cakame na tvoje info ..... 🙂 🙂 🙂

cikyta
28. feb 2010

Brmbolcek-no prijala.Krásne sa usmiala,až ukázala svetu ten jeden kukuričný zub dolu.A že: Díky teta!!!
Obed moc nechcela.Musela som ju s nim hodinu nahánať,kým čo-to zjedla.Hold-baba-chce byť "štíhlounká" 😅
Ideme von teraz a na návštevu,tak sa majte dievčence 😉

brmbolcek
28. feb 2010

jeeeeeeeej &sisinka , ma krasny zubocek, to musi mamina trpiet kej ju koji , pravda &ciky... postazuj sa nam 🙂 🙂 🙂 joj ale to musi boliet ked s takym cerstvym zubkom kmasne 😉 ,

peknu nedelienku dievcatka 🙂 🙂 🙂

monita81
28. feb 2010

brmbolček-ja som mm poslala na nákup teraz som všetko popratala a len tak sa vyvalujemeeeeeeeeeee.zajtra idem na kontrolu tak uvidím ako sa s dr.dohodneme,či sa už pôjdem zaevidovať na ÚP.Večer musím poschovávať všetko čo sa hýbe a dá rozbiť,lebo švagrina mi zajtra donesie malého drobca,aby som zabránila väčšej demolácií 😅 😅 😅 a malý brmbolček ako?poslúcha maminu.
som si predstavila Sisu s tým jedným zúbkom,musí maminu cvakať ako revízorka lístkov hihihi 😀

brmbolcek
28. feb 2010

moni- tak to drzim silno palceky, a daj vediet ako si pochodila, budem zvedava na dalsi postup 😉 😉 😉 Tak zajtra budes opatrovat zivy krasny pokladik 😀 😀 😀

i ja som si spomenula na ten jeden zubocek musi to byt zlate ked sa zasmejka 😀 😀 😀

wolfskinka
28. feb 2010

no teda kamka sa neozvala ... no dufam, ze embryjka zabojovali a budu z nich zmrzlinky

my sme od rana upratovali tak sa tu trosku zdebordelizovalo a teraz ideme k nasim nachvilku, takze papa

brmbolcek videla si moje brucho ? uz je v albume

brmbolcek
28. feb 2010

wau - wolfi- ani by som nepovedala, ze si v 20tt 😉 😉 😉 dobre ho krmis , len tak dalej a ked este doplnis svoje foto tak to bude to prave orechove 😉 😉 😉 a kde si kupila tehu gate ?
ja som bola v cera tam pri divadielku a poviem ti vyber super len velkost M - akurat obtiahnute ze na mesiac a staci a L velke , 😠 😠 😠 tak ani tak ani tak , nechala som im moje cislo a ked im pride moja velkost tak mi napisu sms....

... no a ja som si muzika ostrihala , je fesacik 😀 😀 😀 urobila som jahodky s cukrom a slahackou v kauflande mali take mnam mnam tak podme do nas 😀 😀 😀 a teraz vegetujeme 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
28. feb 2010

Ciky tak dnes som mala na pláne plávanie ,nič nerobenie a prechádza s babkou a toť šecko čo som zatial stihla .... 😉

wolfi kamka teraz oddychuje s nožkami hore tak ju necháme tak veď ona sa nám prihlási .... 😉 a kukla som tvoj album no pekné brušenko sa ti tam začína gulatiť .... 😉

monita tak zajtra máš o robotu postarené príde ti demolačná čata to ja tak volám moje krsňatá keď pridu k nám.... 😉

brmbolcek
28. feb 2010

janka- pozzzzzor ty si sa plavala , ale opatrne lebo tutumutu ktore ste mali musi zabrat , ten pregnyl za to stal 😀 😀 😀 😀

dasah
28. feb 2010

cavko byby tak mam to uz za sebou jedno dali ze dobrej kvality a druhe ako tak ,takze mam dvoch bojovnikov no a na zmrazenie nezostalo nic no aspon ked neprsi tak nech kvapka.a uz ma boli chrbat s toho lezania tak som trocha nakukla.kontrola o dva tyzdne 😀 😀 😀 😀

strelka11
28. feb 2010

ahoj dasah,a to kolko ti vlozia si sa rozhodla ty?neodporucali ti daj iba jedno?
inak vytaj medzi nami cakatelkami po ET... 🙂

brmbolcek
28. feb 2010

Dasah- dobre si urobila tak dnes si mala transfer , mas v sebe dvoch bojivnickou , 🙂 🙂 🙂 a teraz uz aby sa ti chmatli 🙂 🙂 🙂 teraz lezkat a lezkat a klud pianko i... tfuj tfuj tfuj,... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ja som si to odlezala poctivo 2 tyzdne . tak to aj ty zvladnes 🙂 🙂 🙂

dasah
28. feb 2010

my sme sa hned dohodli ze budeme vkladat dve,pretoze toto je moje tretie ivf

brmbolcek
28. feb 2010

dasah- lepsie ste urobit nemohli 🙂 🙂 🙂 a kto mal sluzbu v heliku ?

maryah
28. feb 2010

tfuj, tfuj, tfuj... tento krat to vyde. stavime sa??? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre