Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
5. mar 2010

kamulienočenkaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ahoj smejko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
5. mar 2010

dobre ranko aj tebe brmbolček.......zas si to rozvietila celú stránku 🙂))))))

a pozdravujem aj nasse maminky...cikytku, survi, domcek, lucul, mzuzku, kuspitku (tá sa teda dávno neozvala!!!!), zuznaku (o tej už ani nehovorim!!! ), gaaabi (tá aspon riadok napise 🙂 ) aj vsetky ostatne... 😉

kamka17
5. mar 2010

brmbolček...no ms mešká, teda dnes som 30dc, ale nejako sa na to nedržím, lebo aj pri iui mi utroš posunul ms a pokiaľ mi doktorka vybrala všetky vajíčka, tak z čoho by som asi tak krámovala???..teda to len moja logika mi tak hovorí 😅

orsul...a ty tu čo pokrikuješ?? 😎 😎 😎

žienky...čo chystáte na víkend??

kamka17
5. mar 2010

no naše maminy majú iný program 🙂 ale verím tomu, že si na nás občas spomenú 😉 lebo my na nich myslíme stále

inak včera ste spomínali minku, tuším brmbolček...ona mala ísť do brna na to KETko a tiež by ma zaujímalo, ako dopadli...

orsulka
5. mar 2010

kamka...aaaaaaaaaale nemôžem tu v práci vykrikovať...tak aspon tu si povykrikujem 😀 😀 😀

ja dnes idem na kluturu, už sa velmi tešim...zajtra idem na 3 hodinove cvičenie...spolou tam bude, zumba, step, bossu, pilates.....to centrum kam chodim robi takuto akciu.....jupíííííí v nedelu ideme so svokrovcami do cinskej restiky na obed...a vikend za nami 😢 😀 😀 😀 😀 😀

kami...ono aj to sa može stať, že utros posunie,alebo uplne odstavi mrchu.....ale to nie je tvoj pripad....je ti to už jasne trosku????? 😀 😀 😀 doležite je, že neprisla, tak ako by mala prist...a to je pozitívne!!!!! 😉

kamka17
5. mar 2010

no moja, tak si len zakrič, veď aj to treba, aj ja to niekedy doma robím, fakt že to pomáha, uvoľňuje energiu a tak 😀

no len sa prosím ťa zas nedokalič na tom cvičení, dávaj si na seba pozor, okej?? nie že zas v pondelok budeš informovať, že vytknutý kotník a tak...
a jo jo, už mi to je jasné, len sa neviem odhodlať na ten test...kedy sa može testovať, alebo inak...kedy je už jasné, že výsledok je zaručený???

no my ideme v nedeľu tiež na obedík..k svokrovcom...teta mala narodky, teda 70, tak bude zas obžerstvo
😎 😎 mňam, dala by som si taký fajný zákusok...

orsulka
5. mar 2010

KAMI... ved to som nevedela, že či už tam mala ist....... tak hada, sa ozve a da vediet..... 😉

wolfskinka
5. mar 2010

orsulik dik

kamka boli sme muzovym sluzobnym autom, 😀 hartel mi hovoril ze ma stretava s autom, to moje je skratka neprehliadnutelne 😀 😀 😀 , a speci pridel TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

marti no super, tak frcis na clostile ...

😀

janula18
5. mar 2010

kamka výsledok nie je nikdy zaručený. Mne test ukázal že som tehu už na 7 den, aj krv bola pozitívna, ale potom ..... 😢

brmbolcek
5. mar 2010

orsulik tak ty v sobotu budes cvicit zhadzovat co sa da a v nedelu to naberies 😀 😀 😀

kamka- ja to uz vidim jasne , menzes ti uz bude iiba meskat , je ti to jasne ? 😵 😵 😵 ja som testla az den pred kontrolu cize na 15 den 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Martulik- kde je ? pracuje ?

Ciky... - halooooooooo Sisinka uz sme hore ? 🙂 🙂 🙂 ci sa gulujeme 😀 😀 😀

Wolfi- tak ako si pochodila ?

surviver
5. mar 2010

pekny den vam prajem všetkym 🙂 u nas vonku sneh akoby mala byt znova zima a ja som sa už vytešovala,že konečne pride jar.... ako sa mate?? dufam,že vam ide všetko podla vašich planov 😉

orsulka,tak celkom akčny vikend Ťa čaka,tak fakt ako piše kamka pozor na končatiny 😅 nech sa nedochramaš 😉

kamka ja som testovala 10den po ET a ešte 14den...na 15den som bola v Heliku

marti tak vysledky su suprove,už len nech sa to tehu pekne udrži až do 40tt, 🙂

janula,janica,wolfi,mzuzka ,kiari ,brmbolček a ostatne 😵 čauko

wolfskinka
5. mar 2010

brmbolcek dobre, poradna vsetko ok, akurat tlak som mala nizky 105/60 tak si idem dat kavu nech mi ho zvysi a samozrejme zase som malo pribrala, kazali mi viac jest .... 😀 😀 😀 ved jem aj v noci 😀 😀 😀

orsulka
5. mar 2010

brmbolcek.....no presne......idem v sobotu cvičit,aby som v nedelu mohla žrať!!!! 😀 😀 😀

kamka...to testovanie......no...ved vieš, že nikdy nie je zaruka........ale ja som nikdy netestovala skor ako na 10 den po ET...podla mna sa neoplati skor......teda ktorý den si ??????

wolfskinka
5. mar 2010

no ja nejem ale zeriem aj v noci a na poardni mi pvedia, ze mam jest viac, tak ja uz neviem ci mam jest od nevidim do nevidim 😀

wolfskinka
5. mar 2010

ja som gulka vytestovala 10 den po ET bez PK

janicca
5. mar 2010

babule tak ja som čo to porobila lebo dnes mám zajačie umyslí skôr zutekať z práce ako vždy veď je piatočeeeeeeeeeeeek ........ 😵 😵

kamka a čo cez víkend ?? no pravdepodobne keď sa to počasie umudrilo tak asi lyžovačku abo plávanie ešte neviem ale viem že doma nebudem ....a klasika v nedelu obed u našich alebo u svokrovcov.... 😵

orsulka tak ty budeš taká akčná cez víkend , také športové akcie mám rada tak si to uži babula a spálenú energiu pekne v nedelu dobehni 😵

wolfi tak poradňa ok ??? 😉

brmbolček ahoj ešte že si mi pripomenula toho cikynho záhradkára..... 😀 😀 😀 šak skusim navrhnúť drahému či mu to postačí..... 😀 😀 😀 😀

janula18
5. mar 2010

kamka ty si vlastne v sobotu bolo o koľkej na tom vklade?

janicca
5. mar 2010

a ciky naša je kde ??? 😕 😅 alebo že by zase Sisa urádovala ????

wolfskinka
5. mar 2010

jani hej poradna ok, az na ten nizky tlak

asi sisinka uraduje, vcera som ju obzerala fesandu v heliku, ma cestne miesto uplne hore v strede na tabuli

marta222
5. mar 2010

Tak, hlásim príchod od gynekológa... Z kultivácie mi vyšla "candida", zatiaľ sa mi nijak neprejavovala, ale už zo 2 dni teraz, keď som dostala mrchu - tak cítim akési svrbenie, hneď ma napadlo, že to bude asi tá pliaga. Tak mi dal nejaké čípky a krém na 3 dni, tak hneď po krámoch sa preliečim a ideme na "plodenie". Wolfi, tento cyklus ešte ideme skúsiť bez clostilu, ak sa nezadarí, tak potom na ďalší pôjdeme s clostilbegytom. No a ešte Krajko povedal, že ak otehotniem, tak mi naordinuje aj nejaké injekcie na riedenie krvi, aj keď sú trombofilné stavy OK - vraj preventívne..
Wolfi a aké máš "neprehliadnuteľné" auto? A kde je Silvinka v Heliose? Na tej nástenke v čakárni, hneď pri vchode?

lusina
5. mar 2010

Ahojte,
kami, ja som testovala na 5 den po ET a mala pekne viditeľneho ducha a potom každym druhym dnom druha čiarka tmavla, aj ked sa to neskončilo tak ako si predstavovala, ale dá sa testovať aj skor... 🙂 držím palce

orsulka
5. mar 2010

tak ja slubujem, že si budem davat bacha...ved si beriem aj dvojo topanok.....jedny aj take vyssie nad členky, aby pri bossu bol členok spevnený 😉 😉 😉

wolfi....myslím, že to mávas tak naopak niekedy.....tak navrhujem,aby si prestala jest.....a začneš priberať !!! 😀 😀 😀

janula.......ty volas až zajtra????? a hned povedia, že ides na vklad??????? 😕

survi....ahoj moja.......Timko poslucha ?????

no a SISI????? moja princezná ?????? tak to je najznámejšie dieťatko Heliosu!! 😀 😀 😀 a asi aj nevačší čertík bertik!! 😀 😀 😀

janicca
5. mar 2010

martulik a tá candida je čo ??? prosím ťa ja som z niektorích vecí úplny blbec .... 😝 Silvinka je u Krajka v ordinácií 😵

wolfskinka
5. mar 2010

marti Toyotu Rav4 a vpredu mam obroooooooovsky rám, ako na tanku, aby sa mi nic nestalo, ked niekde s tym napalim ram to udrzi, muz mi ho tam dal kvoli bezpecnosti, a ked som s autom zahucala do priekopy a postavila ho na tu radlicu tak nebolo ohnute vobec nic, kamku som viezla tak preto vie ake mam auto v ziline je len jedno jedine s atkym rámom vpredu

marta222
5. mar 2010

Ach tak, takže keď také auto zbadám, tak viem, že si to ty 😀 😀 😀 .
Janicca - candida je taká bežná skoro neškodná baktéria - kvasinky sa to volá ľudovo, ale keď sa premnoží tak spôsobuje svrbenie a taký tvarohovitý výtok..
Orsulik, aj ja idem asi dnes do posilky, už sa celkom teším - vybijem si energiu 😀 😀 😀

janicca
5. mar 2010

marti aha tak to som ešte nemala a dufam že ani nebudem ....tak sa rýchlučko daj do poriadku a potom šup šup na to 😵 😵 😵

marta222
5. mar 2010

No, to buď rada... Mne sa to vždy objaví, keď užívam antibiotiká... Takže, keď som v januári dobrala tie na boreliózu, tak sa mi to samozrejme objavilo....

wolfskinka
5. mar 2010

marti presne tak velky modrý dzip s obrovskym ramom vpredu 😀 😀 😀 😀

orsulka
5. mar 2010

MARTULA.........tak si riadne daj do tela....to v posilke ide....druhy den svalovka!!! 😀 😀 😀

kamka17
5. mar 2010

janula...boli sme na 9.30, ale najskor sa opýtala odkiaľ sme a či to stíhame...tak na zajtra držím palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre