Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
10. mar 2010

dasah- tak dufam, ze po 3 mesiacoch zvolite pravnu cestu na vytuzeny ciel vaseho buduceho drobceka 🙂 🙂 🙂

monita81
10. mar 2010

no brmbolček ved preto si ho beriem dobrovoľne-zo zúfalstva.ale musím priznať,že čím ho mám častejšie tým ho mám radšej.ono to je výhoda,že ho môžem vrátiť ked už mám toho až až. 😀 tak budeš so švagrinkou kočíkovať super.moja najkamoška čaká v júni a už vieme čo:dievčatkoooo hurá!
dáši aj ja idem na buduci týžden v utorokdo Heliku.

brmbolcek
10. mar 2010

Moni- i svagrina caka dievcatko 😀 😀 😀 a to mas fajn ked potrebujes odovzdat synovceka tak ho vratis i na druhej strane pomozes jeho mamine ze si porobi navari poupratuje a to vklude , ma trosku casu aj pre seba 🙂

monita81
10. mar 2010

ona je rada ked si ho vezmem,ved má ešte dve dievky doma a s tými ma roboty habadej.v apríli ide na operáciu krčových žíl tak ma asi čaká dlhšia materská,ak ma svokra nezachráni. 😀 hi

brmbolcek
10. mar 2010

moni- ked si uz zvladla takeho cirkasika syovceka tak tie dievky by uz boli hracka ci ?

monita81
10. mar 2010

že hračka,jedna ma 12 a druhá 9,no to už začína puberta,s tým si už nedáš rady.Tie už nehodím cez plece ked sa im nechce chodiť.hihi

orsulka
11. mar 2010

krasne dobre ranko prajem ...-)))))

nečudujte sa, že som už hore.....a to už viac ako hodinu...ved viete,že so msama doma 😀 😀 😀

Dasah.....niekedy nejde ani tak o to vyčistenie tela za 3 mesiace......Krajko vie čo vravi....a ide podla mna aj o vyčistenie mysle.....a je to fajn.....po neuspešýných IVF sme nikdy do dalsieho nesli skor ako po 3 mesiacoch, a určite to pomohlo telu aj duchu... 😉 😉

marta222
11. mar 2010

Dobré ránko, babulky... U nás zasa kydá sneh ☹ ☹ ☹ , už ho napadlo dobrých 10 čísel, ja ho už neeeeeeechccccccceeeeeeeeemmm ☹ ☹ ☹ . Orsulik a ty čo buntošíš tak zavčasu? A čo ideš robiť takto po nociach, keď nemôžeš spávať?!.... mala by si sa asi naučiť chytať myšky 😀 😀 😀 . No, už aby sa ti Ferino vrátil, lebo sa odnaučíš spať a čo potom?
Ako píšeš - treba aspoň 3 mesiace na vyčistenie hlavne hlavy, telo sa zregeneruje rýchlejšie. Síce mne už 3 mesiace od potratu prešli, ale Krajko je toho názoru, že mojej hlave to ešte nestačilo 😀 😀 .

brmbolcek
11. mar 2010

halo halo, 😉 🙂 🙂
...pada sniezik pada.... 🙂 🙂 🙂 ktoze nam ho sklada,
... perinbabka sniezik sklada na zem nam ho poklada, ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulik tak ty budes mat dnes dlhy den ked uz si tak skoro hore 🙂 🙂 🙂 daj si kavicku a , treba porozmyslat nad malym hunatym steniatkom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

..ostatne kocandy vstavajte a gulujte sa 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

janicca
11. mar 2010

dobré ránko babule prajem štastné a veselé............. 😀 😀 😀 zase napadlo 1/2 metra snehu ..... 😠 😠 😠 nič proti ale ja už chcem jar a to zimu milujem ale už sa to s ňou akosi vlečie

martuli neboj hlavičku si dáš do poriadku len čo zlezie toto biele h..o..... 😀 😀 tak bereme bike budeme hlavu vetrať samozrejme ak do vtedy nebudeš tehu ..... 😅 😵 😵

orsulik tak ešte pár dní a potom sa vyspíš do ružova .... 😵

tak dnes mi prišla mrcha tak jeden neuspešný cyklus clostilu za sebou a a život jede dál....... 😉 )))

marta222
11. mar 2010

brmbolcek, ty máš stále super náladu, ako to robíš???
Mne ju to dnešné počasie dosť pokazilo 😠 😠 😠 , včera, keď sme išli cvičiť tak sa mi zdalo už celkom teplučko, premýšľala som, že ešte pár dní a bude sa dať vytiahnuť aj bicykel a teraz toto - haldy sňahu ☹ ☹ ☹ . No, čo už, nech sa to riadne vyblázni radšej teraz ako v máji....
jani, tak neva, máš pred sebou predsa ďalší cyklus a hlavne "snažilkovanie" 😉 , tak hor sa do toho 😀 😀 😀 .

brmbolcek
11. mar 2010

Martulik- to je vizitka mojho manzela ze je zo mna taky čirkaš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a netrap sa nad tym snehom on raz-dva pominie aspon budete s tvojim mm pocas vikendu hlboko pod perinkou, ved to bude nadherne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 teraz este nejdes davat clost.... pravda... 😉 😉 😉
Janka- a tak som cakala ze bude mrcha meskat u teba och jooooooooooooooj tiez chodi ked nemusiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ☹ ☹ ☹ ale prve kolo mas za sebou a uz so o dalsi krok blizsie,tak huraaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 do dalsieho 😵 😵

marta222
11. mar 2010

brmbolcek, tak to máš super manžela, že ti vždy robí takú super náladičku. Nie, ešte si tento cyklus nedávam clostil...., dr. Krajko ma upozornil, že sa po ňom môže vytvoriť a samozrejme aj oplodniť viac vajíčok, tak sa toho trošku bojím - s mojou maternicou budem šťastná, ak sa mi podarí donosiť jedno... No, uvidíme - 1 - 2 cykly skúsime bez clostilu a ak sa nezadarí, tak začneme s ním 😉

brmbolcek
11. mar 2010

Martulik- ja som taky cloviecik,aj vesely ale aj smutny 😉 😉 😉 mam rada srandu, humor a je to potom aj v zivote lahsie 😉 😉 😉 ked to bereme z usmevom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
I mne to povedal lebo som ich mala vytvorenych 12 po clost..... vedela som do coho idem a napriek tomu som to skusila ale neuspesne ... Tak ja si myslim ze pri tom je velmi mala pravdepodobnost je to skor nahoda ci stastie ked to niekomu vide.... na druhej strane ked to nevide tak tam uz treba ten lekarsky zakrok, ktory uz skor viacmenej pomoze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A ty sa neboj toho len ten starch nemaj a nemysli na to,chce to totalne mat dobre vypnutu psychiku, lebo ta velmi vela robi.....

janicca
11. mar 2010

brmbolček huráááááááááááá ešte dva mesiace a môžem sa vrhnúť na IVF ........ 😀 😀 😀 😀 😀 a že došla mrcha tak to vôbec nerieším ja som s tým už taká vyrovnaná šak keď sa nepodarí druhé IVF tak sa potom hádam aj zložím nie len vyrovnám....... 😀 😀 😀 😀 😀 a včera som fajn popracovala na svojom tele a dnes mám trošku aj svalovku....... 😝 😵 😵

martula a ako ?makla si si včera v posilke ????? 😉 😉 😉 a dúfam že ti to pomohlo aj na hlavičku ??? ... 😀 😀 😀

brmbolcek
11. mar 2010

Janka- verme ze to tvoje druhe IVF uz bude uspesne a rok 2011 bude pre teba nezabudnutelne 😵 😵 😵 😵 😵
a na svalovicu je dobre si dat acylpirin , on stahuje svalovicu a ani necitis ze ju mas 😉 😉 😉 😉 😉 pomaha 😎 😎

marta222
11. mar 2010

brmbolcek, to ja všetko veľmi dobre viem, že psychika je veľmi dôležitá... Ale, keď si spomeniem na všetko čo som pri tých mojich potratoch zažila - ten hrozný strach a bezmocnosť, tak ma až striasa. Nechcela by som to zažiť znova, ani nič podobné 😒 . No uvidíme, čo bude, nebudem sa popredu stresovať, však 😉 ?

janicca
11. mar 2010

brmbolček veď nejako už len bude nechám sa prekvapiť ......... 😉 😉 😉 acylpirin to určite netreba nie je to až také strašné dá sa to vydržať ......... 😉 😉

wolfskinka
11. mar 2010

dobre ranko ...

marta222
11. mar 2010

jani, áno bola som v posilke, ale nemám žiadnu svalovicu...., aj som sa pýtala cca dvoch ostatných, čo boli a každá je v pohode - žiadna svalovka 😉 . Ale cítim trošku taký ohybnejší chrbát, takže som spokojná 😉 . A myslím, že aj na baklažánik to pomáha, večer som bola veselá a plná energie (len ma trošku kamoška rozčarovala)....

hencidlo
11. mar 2010

dobre ranko babenky, mam na vas prosbu vie mi niektorá povadat ci ked brala CLOSTILBEGYT jej bolo nejak zle po tych liekoch? Ja idem umret uz 3 dni ma boli tak hlava, ze mi asi exploduje. Mozem si na to dat aj nejake tabletky od bolesti hlavy??????????????????? 🙂

wolfskinka
11. mar 2010

janni tak stravovacie navyky, ved pockaj ked pojdem von tak budu halusky a pivo ..... 😀 😀 😀 😀 zname sve lidi 😀 😀 ze marti so mnou suhlasis ?

brmbolcek
11. mar 2010

martulik- ja vie ze si silna zena tak sa s tou psycik. popasujes 😉 😉 😉

janka- tak to je fajn ze ta az tak nezmohla svalovica, ale pre pripad do buducna , vies co mas robit 😀 😀 😀 😀

wolfi- co tak skoro? co este nespis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
11. mar 2010

brmbolcek ja uz som hore od 7,00 len som este lezala

marta222
11. mar 2010

jasné, wolfi, že s tebou súhlasím - halušky a pivo - to je super kombinácia 😀 😀 😀 - ešte chýba kyslé mlieko...
hencidlo, tak ja ti asi neporadím - ja som s Clostilbegytom ešte nezačala, ale žienky tu ti určite budú vedieť poradiť 😉.

janicca
11. mar 2010

wolfi dobré ránko prajem a dnes ťa vyhodili z postele a či čo ???to si píš že budú halušky alebo pizza už sa tešííííííííím........ 😉 😉

hencidlo ahoj ja akurát frčím na clostilbegyte a mne nebolo zatial nič a si myslím že tabletku môžeš hodiť určite sa nič nestane ...... 😉

lusina
11. mar 2010

Ahoj, hencidlo, ja som brala clostil 6x a zle mi z neho nebolo, len ma občas olievalo.Ja si myslím, že si v pohode možeš dať tabletku proti bolesti. 🙂

wolfskinka
11. mar 2010

my tie jej stravovacie navyky trosku vylepsime, ale zase dame pizzu .... 😀 😀 😀

kamka17
11. mar 2010

dobré ránko prajem všetkým...a že šťastné a veselé... 😝 😝 😝 😝
chystala som sa do mesta, ale už som sa dochystala, no nehrozí...

brmbolcek...kde sú fotky zo včerajšieho nákupu???

wolfskinka
11. mar 2010

kamka ahoj, ja som sa tiez chystala ale uz sa mi nechce ked vidim to pocasie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre