Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
11. mar 2010

maryah no super drzim palce, tak to s tymi rukami ti verim, mne sa tiez triasli a nielen ruky ale cele telo

brmbolcek
11. mar 2010

moni- no dr. mi pvedal ze som extremny pripad, 😀 😀 😀 😀 😀 ze velmi dobre nan reagujem ze to tam este nemali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , no co uz aj pre mna musi svietit slniecko xi xi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a po tom clos. je mozne ze ta pobolievaju , sa ti vytvaraju cize rozmnozuju a je tam pocit bolenia vajecnikov, ale da sa to zvladnut a mozno ze si aj prechladla .... A ako si spravila sla si von ci doma hrate clovece nehnevaj sa 😀 😀 😀

maryah- teda ze vaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuu, babica tak to je super ....len nech silneju a silneju...tfuj, tfuj.....

Domi- tak to ti budem drzat palceky aby si ho mala pri porode a hlavne aby ta male dlho netrapilo a rychlucko sa ukazalo na svet . No dufam, ze to bude menej bolestive a nebudete musiet siahat na epiduarl 😉 😉 😉

monita81
11. mar 2010

maryah tak super,ťalšia tehula na svete. 😀 jupí
brmbolček no to teda si že extrémny prípad,ty si taký šajo-bajo.ešte aj tie vajká máš šajavé.hihihi 😉 😀 😀 ja som bola vonku,ale len s maminou sme išli do Tesca nakúpiť,taká 3km prechádzka.malý by bol celý mokrý,v kočáry by neobsedel,no a doma by mi z neho aj to vajko prasklo! 🙂
domi tebe sa to už blíži,máš pekný dátum,ja mám 4 netere a z toho sú 3 narodené17.4.,takže tesne vedľa. 😉

maryah
11. mar 2010

dakujem baby za povzbudenie... dam vam vrdiet ci ta ciarocka silni a v pondelok idem na krv a utz tak mi to snad potvrdi na isto 😵

brmbolcek
11. mar 2010

moni- aj tk ste to super vymysleli.... 🙂 🙂 🙂 i ja som bola dnes v tescu... xi xi a bola som hlavne na stavbe ukazat ako maju urobit chodniky okolo domceka..... a v tescu som natrafila na krasny detsky svetrik na zips paradny od 3do 6 mes. 🙂 🙂 🙂 za 3 eura a stal 12 eur..., no nekup to 🙂 🙂 🙂

Maryah- tak aspon polovicne stastie mate .... ked sestre to nevyslo...ale ta druha polovica stasteni na nu caka 😉

maryah
11. mar 2010

no, velmi ma to mrzi, take sme mali pekne plany... ☹ , tak velmi sa tesila a davala do toho vela ☹ , ale nestraca nadej a ide do dalsej bitky, ktoru tentokrat vyhraju 🙂 , je silna aj ked ju strasne boli srdiecko ☹

monita81
11. mar 2010

zase si nakupovala garderobu?takže farbičky ešte očividne neriešiš,ale to nieje podstatné 🙂 .Tá moja kámoška,čo čaká to dievčatko doteraz nakupovala všetko modré a teraz sa vrhla na ružovú.ja som jej to vravela,že to bude malá drnda,ale ona nieeeeeee.nezabudni potom KUK do albumika nech sa aj mi pokocháme. 😀

brmbolcek
11. mar 2010

maryah- cas vsetko ukaze preco to tak malo byt !

moni- tak ja som asi na tom rovnako ako tvoja kamoska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 presne akoby si o mne hovorila 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 cez vikendik vsetko pofotim a hodim do albumiku, 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maryah
11. mar 2010

brmbolcek, ako to myslis?

brmbolcek
11. mar 2010

maryah, - myslim to tak, ze cas nam ukaze dovod, preco to tak malo byt, alebo nemalo. V zivote sa vravi ze nieco zle je na nieco dobre... nik z nas neviem preco sa to tak skoncilo. A mozno jednym razom pridu aj trojcata 😵 😵 😵

maryah
11. mar 2010

to mas uplnu pravdu brmbolcek, sme iba bezbranni ludia a vela veci neovplyvnime...
a tie trojicky jej prajem 😵 😵 😵, juj, to by bola sranda 😀

monita81
11. mar 2010

baby moje,no chúda Daška,vy jej teda prajete,ved ona je taký malý drobček,že trojičky!spravme kompromis,ja jedno a ona dve a je to vybavené.OK? 😎 😎 😎

maryah
11. mar 2010

no to je pravda, trojicky s jej postavou... chuda 😵 😵 😵 ale ved my by sme ju na rukach nosili 😵 😵 😵

brmbolcek
11. mar 2010

monita- ved aj ty by si trojcatka zvladla ci ? vies ako sa to hovori ...... jedno je malo a druhe akurat.... a to bolestne darujeme do tretice vsetko dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

wolfskinka
11. mar 2010

brmbolcek trojcata ... si sa s konom zrazila ? preboha tak na to by som si netrufla

brmbolcek
11. mar 2010

wolfi- keby si nemala na vyber by si skusala stale stale...a stale nic .....a zrazu trojicky tak by si ich brala so vsetkymi piatimi, Ani by si v tu sekundu o tom neuvazovala....lepsie mat 3 ako nic ...

monita81
11. mar 2010

brmbolček no pomooooc,nebuchla si sa niekde o šišku? 😲 ved mám len dva cecíky! 😉 jedine že by som to tretie darovala štátu za to,že nám pri tom ta "pomáhal".

maryah
11. mar 2010

a je tu rodina tak ta by pomahala so vsetkymi styrmi 😵 😵 😵

brmbolcek
11. mar 2010

maryah - moja rec , 😉 😉 😉

Moni- nejedna kocka co som citala dlho dlho nemohla mat uz sa zmiernovala s takym zivotom aky mala... a zrazu prisli trojcatka, nemenila by ich za zivy svet a je stastna ze ju to postretlo 🙂 🙂 🙂

maryah
11. mar 2010

monita 😀 😀 😀
stavaju sa aj take veci... ja ked som mala pred odberom tak mi dr povedal, ze aby sme nesexikovali lebo by mi mohli prasknut vajka a byt petorcata, ze uz mali taky pripad 😲 😲 😲

maryah
11. mar 2010

aj v heliose je fotka kde je par a v naruci maju trojcata 😵 😵 😵

monita81
11. mar 2010

no vy herečky,akože 4,5 naraz,akože eeee?nechcete sa ísť prejsť na čerstvý vzdúšik,asi by vám prospel! 😀 😀 😀
ja som skromná,budem Bohu vďačná aj za jedno malé uplakané,pokakané....................čudo 😉

wolfskinka
11. mar 2010

brmbolcek no to hej mas uplnu pravdu, jasne zeby som brala aj 3, ale neviem si predstavit ten kolotoc s trojickami 😀 to musi byt na nervy jedno okupes a kym opkupes dalsie 2 tak to tretie uz potrebuje prebalit ... xixi

brmbolcek
11. mar 2010

wolfi----- to by si si zvykla 😉 😉 😉 😉 dnes som bola v tescu...a na prazdno som nesla , kupila som si maly krasny svetrik na zips , uzasny 🙂 🙂 🙂 povodna cena 12 euro a zlavnene na 3 eura .....

maryah
11. mar 2010

veru by mi prospel cerstvy vzduch, ale uz mam po vychadzkach... nikam sa mi nechce ist...
je to dost tie trojicky, fuuuha to si inac neviem predstavit

maryah
11. mar 2010

monita a 4-5 je uz trosku dost takze eee 😀 😀 😀

strelka11
11. mar 2010

ahojte dievcence,chcela som sa vas opytat chodite do Heliosu na ultrazvuk na zaklade vasho rozhodnutia alebo ste dobredu dohodnute s doktormi v Heliose a plati sa za ultraz uz ked ste tehotne?Dik

monita81
11. mar 2010

ozaj a Dáška bola dnes 1.krát v práci,dúfam že sa ozve,ved je naša!ja idem čakať mm s večerou,takže sa zatiaľ lúčim.cmuk 🙂

wolfskinka
11. mar 2010

brmbolcek no super ... daj do albumu

wolfskinka
11. mar 2010

my sa chystame do konca marca do polska ist kocik pozriet lebo potom uz sa budem bohvieako suchtat tak tam mozno aj nejake vecicky kupim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre