Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

borca3108
18. jún 2009

Kocky ja len naskok, lebo sme u svokrovcoch.
Uz mame potom, 1.6. sa nam narodila krasna dcera Terezka. Vazila 2210g a 45cm merala. Mali sme dake problemy , lebo sme boli velmi skoro narodeny, v 35tt. Ale uz sme doma a je to vsetko dobre. Za tyzden sa vam ozvem a poviem viac. Hodim aj dake fotky. Teraz uz utekam lebo Terinka je s Vladkovou maminou.

orsulka
18. jún 2009

kiara..............noooo...pre mna aj tak dobre, lebo by som vam iba závidela🙂))))))))))

surviver
18. jún 2009

ahoj Orsulka a co budeš varit dnes? nech viem čo zajra 😀
Tinka a tie bolesti bruška Ti už ustupuju,či je to stale rovnake?

wolfskinka
18. jún 2009

borca gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmm hlavnve ze vsetko dobre dopadlo

uz mi odlahol kamen zo srdca som sa toho bala, zajtra tam bude aj manzel tak on bude zachranovat situaciu keby som nieco nevedela, ale hadam by to malo byt ok ... prve 2 hodiny .. sa to dobre rozbehlo 😵 dufam, ze to tak bude aj pokracovat 😵 to by bolo uzasne

tija28
18. jún 2009

wolfi - ved nemusis vyzerat ako angelina, staci len, ked budes mat aspon tolko deticiek, no nie ??? 😀 😀 😀

orsul - diky za vysvetlenie.............mozno sa nakoniec do toho pustim 😉

borca - gratulujem k dcerke 🙂........ a prajem velmi vela zdravicka vam obom, nech sa vam dari, a nech mala pekne rastie 🙂 drz sa mamina 😉 😉 😉

wolfskinka
18. jún 2009

tija ja budem vdacna aj za jedno a ak budu 2 tak to uz potom asi od stastia neprezijem 😀 😀

tinkaza
18. jún 2009

surviver - ďakujem za opýtanie, dnes sa cítim o dosť lepšie, bolesti mám, najviac na malej na wc, ale pri chodení sa to už dá vydržať....dúfam, že to nie je HSS, ale vraj by mi bolo aj na grckanie, a to mi nie je ...našťastie...

borca - super, pripájam sa k blahoželaniam... 😉 😉 😉

tija28
18. jún 2009

wolfi - uz to tak vyzera, ze tych deticiek budes mat naozaj viac ako jedno, takze sa zacni precvicovat, aby si to od stastia prezila, lebo kto by sa potom o ne staral, haaaaaaa ???? 😀 😀 😀

tinkaza
18. jún 2009

surviver - ty si môj vzor, aj mne to MUSI vyjsť na prvýkrát ako Tebe... 😉 😉 😉

surviver
18. jún 2009

borca tak to je super,blahoželam 🙂 a opatrujte sa ,aby ste boli čo najskor fit

wolfskinka
18. jún 2009

tija ... a ostatne som len o krocik dalej a vydychnem si az ked budeme mat rozhodnutie ze sme v poradovniku a potom uz len cakat na dietatko

orsulka
18. jún 2009

borca.....gratulujem ku krasnej dcerenke.....tak nech sa Terezke na tomto svete dari, lasku, sťastie, zdravie...a vsetko k tomu čo treba... 🙂 ale pri super rodičoch jej bude uuužasne!!!!!!!!!!
vybozkavaj ju za mna..... 🙂 🙂

tija28
18. jún 2009

wolfi - ved aj v poradovniku uz coskoro budete, neboj 😉 a potom to samotne cakanie tak rychlo ubehne, ze sa ani nenazdate a budete mat krasne zdrave babo doma 🙂 🙂 🙂

surviver
18. jún 2009

tinka,tak to je dobre,ak sa to nezhoršuje,tak by to HSS nemal byt,pri nom by si mala aj take pocity,že omdlieš...ale je fajn,že sa Ta to netyka 🙂 A co sa toho vzoru tyka,tak v tomto pripade rada poslužim,to je najmenej,držim palce,ale ak mam byt tvoj vzor,tak po ET budeš poctivo ležat a ostaneš aspon do krvičky doma pekne v klude,inak za uspech neručim 😀

wolfskinka,presne si iba o krocik dalej,ale dobre je,že necuvaš...držim palce nech to babo bude čo najskor...

orsulka
18. jún 2009

survi..... 😀 😀

finelka
18. jún 2009

Wolfi super!!!!! 🙂 tak nakoniec ziadna pivnica 😀, skvele, som rada, myslela som na teba na obed 😉
Tak Angelina hej? 😀 Ale radsej ako postavu, toho Brada nie? 😀 😀 😀

wolfskinka
18. jún 2009

surviver dakujem ... spokojna budem az ked budeme v poradovniku

finelka ... no s tym PIttom by som si dala povedat

😀

lucula73
18. jún 2009

ahojte moje zlaté babulky,

no dnes prvý raz sedím,okrem obeda,tak vás idem na skok pozrieť,čo nové...

orsul,kiara - ja som dnes mohla,teda aj možem,malú mi vyberú naši...len keď sa nikto iný neozval....v pondelok prídem,ale až neskor,tak po 16....ale to neva...teším sa... 😉

borca blahoželám,to je super,nech sa má Terezka skvele ma tomto svete... 🙂

zdravím aj ostatné kočky,aby sa niektorá neurazila...

orsulka
18. jún 2009

upsssssss....ešte, že to tí naši chlopi nečitaju!!! 😀 😀 😀

orsulka
18. jún 2009

lucula...super.....budeme ťa tam čakať....🙂)))))))) tešim.... 😉

surviver
18. jún 2009

wolfi to mas pravdu...nekrič hop kym nepreskočiš...aby sme to neuriekli

wolfskinka
18. jún 2009

survover presne tak

orsulka
18. jún 2009

nekrič hop, kym Ti nepreskoči....... 😀 😀 či nie tak???? 😀 😀 😀

surviver
18. jún 2009

orsulka 😀 ☹ 😀 😉 už sa Ti asi bliži cas odchodu z prace ked maš taku naladičku....

surviver
18. jún 2009

orsulka ten druhy smailik mal byt 😉

wolfskinka
18. jún 2009

baby ja tu dnes budem sediet do 16.50 ☹ musim nadrobit to co mi chyba za dnes a zajtra detto

aduska222
18. jún 2009

Ahojte

baby chcem sa opýtať, je nutné aby pri vypisovaní žiadosti o IVF bol prítomný manža? Alebo stačí keď to podpíše aj doma? Lebo mojmu zase do toho niečo prišlo pracovné a nechcem sa preobjednávať, lebo by ma posunuli o mn 3 týždne

finelka
18. jún 2009

wolfi, vsak ja by som si tiez dala povedat 😀 😀 😀 sice uz starne ale vsak ja uz tiez nemam 20 😀 😀 😀

orsulka daj pokoj este aby toto chlapi citali 😀 😀 😀
joj ako vam je dobre ked idete hyrit prijemnu zabavu kocky 😉 😀

tija28
18. jún 2009

baby ja sa na dnes odporucam, idem sa zasit do zahradky a chrumat hrach..........a potom si pojdem este presadit jednu kvetinku 😀 😀 😀

tak sa mi zatial majte moje milovane heliosacky, papa 😀 😀 😀

orsulka
18. jún 2009

survi...ja som to pochopila 😀 😀

wolfi......no nemožes furt skor domov, napiect struuudel a na chatu!!! 😀 😀 ozaj ..... podarila sa?????

aduska.........tak toto si už nepamatam....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre