Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
15. mar 2010

lyžovať zase nie 😒 ☹ keď ja by som veľmi rada ale moja sám najdrahšia polovička mala zase svoje športové aktivity ... 😵 a ja som bola plávať klasika ako si ma to chytilo.... 😉

marta222
15. mar 2010

No, tak to je super, že ťa plávanie chytilo. Len daj pozor, aby si sa nerozmočila 😀 😀 😀 . Ten víkend akosi strašne rýchlo ubehne, ani sa človek nenazdá a už treba ísť zasa do roboty 😒 . A o necelé 3 týždne je Veľká noc... Asi by sa patrilo začať aj s jarným upratovaním, len to počasie tomu akosi nenasvedčuje, tak sa mi do toho vôbec nechce.......Už som nadobro zlenivela, ak bude ešte týždeň takéto počasie, tak sa asi vopchám do nejakej diery a zaspím ako medveď 😀 😀 😀

janicca
15. mar 2010

martula to je tým počasím ja som tiež taká nijaká a hlavne sa mi drieme ako koňovi pred krčmou.... 😝 šak za hodinu sa preberém keď budem sedieť na zubarskej stoličke ............. 😀 😀

marta222
15. mar 2010

A idú ti aj vŕtať, či ideš len na prehliadku. Inak, ja sa tiež bojím zubára ako čert kríža ☹ .

orsulka
15. mar 2010

no janicca...vitaj stratenka !!!!! 😀 😀 😀

kamka.....tak jasne,že vydržime do 15,tej hodinky....a asi aj celkom fajn, že s ti "tam" nehrabali dlho, ved naco...bude stačit to HCG 🙂 😉 😉
inak s tymi cestami to bolo ozaj hrozne rano.....cisty lad, a veru aj auto vo zvodidlách som rano videla.... 😔

martik.....tak v sobotu som tiež absolvovala posilku 🙂))) streda to zas isti .-)))) len sa popretahuj pekne .-)))))

maryah
15. mar 2010

caute baby, ja som vcera zacala trosku spinit, ale iba malo a aj dnes trochu... krajko povedal, ze to nevadi a mysli si, ze viac som tehotna ako nie som, sliznicu, ze mam peknu a aj vsetko je v poriadku a predpisal mi dalsi utros, ze ho budem potrebovat 😒 tak preco do ri.i spinim ?! ☹ neviete ci sa to nahodou stalo niekomu a aj napriek tomu sa im to podarilo?
aaano, stretli sme sa s kamkou, vyletela som na nu 😀 , ale bola zlata 😉

wolfskinka
15. mar 2010

maryah nic si z toho nerob, ja som spinila do 9tt skoro stale ale poctivo som lezala , takze pekne zalahnut do postele

maryah
15. mar 2010

wolfi a moc si spinila? trocha mam strach ☹ . teraz lezim a cakam na hodinu H... je to strasne dlhe a dufam, ze to dobre dopadne...

wolfskinka
15. mar 2010

hej dost a niekedy nielen hnede spinenie ale aj silne krvacanie ... a to mi na to krajko povedal, ze to je ze sa mi tam robil nejaky hematom a ten tlakom maternice praskal az dovtedy kym sa poriadne nevstrebal ... a trvalo to do 9tt a potom to preslo a zacalo to na 1 den v 14tt, ale to bola iba prasknuta cievka a odvtedy ... klop klop klop chalabohu nic .... takze ak krajko povedal, ze je to ok, tak je to ok

maryah
15. mar 2010

hej, bol dost pozitivne naladeny tak dufam, ze HCG bude vysoke... a dakujem za upokojenie, som trosku kludnejsia ked mi to povedal niekto skuseny... no uvidim, dam hned vediet...

marta222
15. mar 2010

maryah, aj ty si bola dnes na krv na HCG? Tak okolo 15:00 čakáme pozitívne správičky, samozrejme aj od Kamky 😉

maryah
15. mar 2010

hej marta, bola som tak dufam, ze vsetko bude ok 😵 😵 😵

orsulka
15. mar 2010

maryah...kamka.......na 1000000 % bude.... 😉 😉 😵 😵 len treba to čakanie vydržať .-))))

maryah
15. mar 2010

ahoj orsulka, to je tazke... boze, uz sa neviem dockat ☹ ale snad sa oplati cakat 😵 😵 😵

tinkaza
15. mar 2010

ahojte žienky, koľko by mal byť HCG po 14 dnoch?
viete náhodou?

tinkaza
15. mar 2010

si som sa sprosto spýtala, tak ešte raz:
tehuľky: pamätáte sa, koľko ste mali HCG po teste hned po tých 14 dňoch po ET?

wolfskinka
15. mar 2010

tinkaza ja som mala 465 na 14 den po ET

kamka a ty co ?

maryah
15. mar 2010

caute, uz mi volal krajkovic, no neviem... minimalna hodnota je nejakych 50 jednotiek a ja som mala 42 cize je to na hrane... vo stvrtok idem na dalsi krvny test a utz...

wolfskinka
15. mar 2010

maryah drzim palce .... TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kamka a ty co ?

maryah
15. mar 2010

dakujem, utros mi nechal a mam cakat ☹

wolfskinka
15. mar 2010
maryah
15. mar 2010

dakujem wolfi, podla tej tabulky to nie je az take zle... ☹

marta222
15. mar 2010

maryah, a koľký deň si po ET? HCG ti zisťujú z krvi, takže tam je to presné 😉

maryah
15. mar 2010

no prave, som 14 po ET... malo by byt vacsie ☹

wolfskinka
15. mar 2010

maryah len tiez zavisi kedy sa uhniezdilo ... pre istotu aj ked to uz asi nepotrebujes TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT drzim palce na stvrtok a matej ti drzi palceky tiez

marta222
15. mar 2010

maryah, jasné ako píše wolfi, záleží od toho kedy sa uhniezdilo a nie každému stúpa HCG rovnako. Neboj, bude to OK, držím palčeky na štvrtok. A kamka čo? Kde sú infošky?

maryah
15. mar 2010

dakujem wolfi 😵 , beriem ich vsetky 😵 . boze, dufam, ze bude stupat 🙂

kamka17
15. mar 2010

tak mne tiež volal doky, vidíme sa v pondelok zas na sone, ale na hcg sa nepýtajte, lebo buď mi to nepovedal, alebo som ho už po tom.."gratulujem..." nepočúvala 😕 😅

mary...tak aj ja držím palce, vo štvrtok to bude ešte vyššie, tak sa drž a oddychuj 😉

maryah
15. mar 2010

kamka, si tehotna??? supeeeer, gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marta222
15. mar 2010

kamka, ty si člen 😉 , tak gratulujem aj ja... Majte sa krásne, idem pomaly domov. Pekný zvyšok dňa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre