Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
22. mar 2010

domika .... no uz to musis nejako vydrzat, zachvilku sa vyspinkas ... v porodnici 😀ked bude malicky spinkat u sestriciek

kamoska dnes nastupila do porodnice a zajtra ide rodit ... ja si este pockam

wolfskinka
22. mar 2010

kamka no veru uz to bdue 8tt, rata sa to od 1.dna poslednej ms, ved ked si das do profilu na koniku tak ti to vyrata pekne tt a tesim sa na foto 😵

orsulka
23. mar 2010

dobre ranko Helinky, moje .-)

Kamka....tesiiiiiim sa s Teba aj s bombulky, že sa Vam takto pekne dari .-))))))) juuuuj....

Domika.....veru Minka sa davno neoukazala, už som sa na nu pytala minuly týžden.....podla mna už by mala mat po KET-ku....ale neviem, tak asi relaxuje a napise nam už len dobry vysledok aj s fotkou .-))))))

Wolfi......ved aj ty sa dockas, a nastupis do nemocnice.....este si uživaj svoje tehu, pokial to ide....ved si si z o začiatku vytrpela svoje, tak teraz len vychutnavaj 😉

CIKYTKA....SISI :::: !!!!!!!!!!!!!!! vy ste kde babule ?????? co už chodite prerábat ??????? dajte vediet o sebe.....

Janica...Martula.......dobre ranko spolupracovničky 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
23. mar 2010

pekne ranko slniecka 🙂 🙂 🙂

Orsulik- tak mas za sebou kulturne vyzitie 😵 😵 😵 vcera bol pre teba taky carmenovy vecer a este ked si tam videla svojho cloviecika ktoreho si ucila tancovat veruze ti to srdiecko pohladilo..... 🙂 🙂 🙂

Kamka- dnes foto, foto.... 😉 😉 😉

Tijka, tinkaza,Dunda - ako su na to mate niektora info? asi Kamka bude mat prehlad , prezradis nam 😉 😉 😉

Martulik- sa dnes uctovne vzdelava v Martine 😀 😀 😀

Ostatne pracantky aj nepracantky, maminy, aj snazilky aj tehulky zdravime a posielame krasne utorkove ranko 😎 😎 😎 😎 😎

orsulka
23. mar 2010

som tu sama a je mi tu smutno ....... 😔 😔

😉

orsulka
23. mar 2010

jeeeeeeeeej...brmbolček....ahoj .-)))))

martula veru dnes bude na slniečko kukat z prednáskovej miestnosti .-)))))))

brmbolcek
23. mar 2010

Orsulik - tak akej farby podlahy ste zvolili? tmavu ci bledu ?

orsulka
23. mar 2010

Tmavu zlato tmavu...tak v spali....chcem aby vsade bola rovnaka .-)))))) steny budu biele......dvere budu biele.... 😉 😉 😉

brmbolcek
23. mar 2010

i ja tak volim farebnost 😉 😉 😉 , mi sme tiez zvolili taku tmavocokoladovu ktomu tmavo s takym mliecnym sklom spalnu a zvyraznime to bielym kobercom, je to super kontrast ktory ti hned zvyrazni co je co 😉 😉 😉 no proste radost zariadovat 😀 😀 😀 a planujeme k tomu aj bileu detsku postielku , maju aj hnedu ale ta biela nam to tam inaaaaaaaaaaaac ukaze 🙂 🙂 🙂

orsulka
23. mar 2010

Brmbi...no jasne !!!!! to hned vsetci uvidia - tu postielku 🙂 😵 😵
tiež mame v spalni tmavu skrinu kombinovanu s mliečnym skolm...vyzera to velmi pekne...a doplnky si potom možes zvolit akejkolvek farby 😉

brmbolcek
23. mar 2010

..jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Orsulik tak vidim , ze mame ten isty styl ci vkus 🙂 🙂 🙂 no sme jednym slovom original architekty, 🙂 🙂 🙂 , nam momentalne dorabaju krb..... tak som zvedava ako sa to bde rysovat , vy mate kolko izbak ?

orsulka
23. mar 2010

brmbi........3 izbak........takže ked dokoncime tamtu kvázi "detsku" izbu.....tak ide na rad to najvacsie.....a to spolocne, chodba,obyvačka a kucyhna.......ale nejak to budeme musiet zvladnut......už aby to bolo hotove 😉
PS. krb si nedame 😀 😀 😀 hoci by sme aj mohli, kedže sme na najvyššom poschodi....ale ..... 😀 😀 😀

brmbolcek
23. mar 2010

....Orsulik ved ono uz teraz existuju tale domace krby do bytu na elektriku je to dizajnovo velmi krasne 🙂 🙂 🙂 vidim ze vacsinu mas uz hotove a do chodby ides urcite riesit nejaku stavanu skrinu , pravda , to su este take byty ktore mali umakart mesto jadra atd..... inak aj ja momentalne byvam na samom vrchu cez leto je to samy upek a cez zimu je to kosa lebo neni panelak otepleny a je to rohovy byt ...

orsulka
23. mar 2010

hihihi...brmbolcek....tak sleduj.......vrchne poschodie, rohovy byt !!! hihihihih.......ale mame dobru novu strechu a cely dom je zatepleny...takže aspon v tomto pohoda......
no a bytovy krb by som urcite neriešila, lebo viac potrebujem asi uložny priestor.... 🙂

brmbolcek
23. mar 2010

...nam tiez robili strechu chvalabohu u nas nezateka ale za to susede ta maluje skoro stale ...... Tie krby sa davaju zavesit na sstenu su ako plazma 😉 😉 😉 kukni na googli a mozno aj Jezisko nieco poriesi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
23. mar 2010

brmbi.......to asi nie....ale dik za radu 🙂 😉 😉

brmbolcek
23. mar 2010

a ako Ferko , co jeho labka 🙂 🙂 🙂 ??? poslucha ?

orsulka
23. mar 2010

no poklad moj neuveris, ale este stale ma rehabky, teraz elektroliečbu.....a chodi každy den plavat......noha neboli, len sem tam omina ale je stale opuchnuta.....Dr. povedala, že ono to raz skonci, len nikto nevie že kedy!!! 😀 😀 😀 😀
ale okrem plavanie zatial neskusal žiadny so svojich sportov......tak može dnes.....malovat izbu !!!! 😀 😀 😀

surviver
23. mar 2010

pekne ranko 🙂

orsulka,brmbolček čauko 😵 dnes to tahate vo dvojke? 😉

orsulka
23. mar 2010

😵 😵 😵 😵 survi...sevas !!!! 😵 no vidiš...takto si tu hrkútame 😀 😀

Ako sa mavate????????? zdravi ste????? vsetko OK???? aj ty?????

cikyta
23. mar 2010

Ahojte.
No ešte neprerábame.Teda teoreticky ano...no prakticky tak v polke apríla,kedže sa musi všetko papierovo doladiť...
To trvá,lebo my máme hypoteku,kupca nášho bytu má hypoteku atd...No takže 1.5. by sme mali oficialne aj našu Sisi nasťahovať do noveho bytiku,ktorý by mal byť podla našich výpočtov už v tedy na 80% prerobený.A aby namusel jej ctený noštek dýchať prach a ctene ušká počuvať vrtačky 😅
Tak Brmbolcek stavia krb? S kade si? Nie zo ZA? Tam robi teraz krb moj muž.Možno aj tebe 😀
Tak a Ferkovi vela sil do malovania! Ved ručičky má zdravučke! 😀

cikyta
23. mar 2010

Vole! Kým som to dopísala,Sisa mi vytrhala pol parochne 😠 Nemožem mať vo vlasoch gumky,sponky,nič!!! 😠(závisť je zlá vlastnosť 😀)

surviver
23. mar 2010

orsulka čitala som ako ste pochodili v Heliku,a držim palce do toho Brna,ono fakt zmena vačšinou pomaha,sice to bude daleko na dochadzanie,ale verim,že tam dlho nebudete chodit 😉 a fajn,že Krajko vam dal dokumentaciu je to pekne od neho,lebo ak oni nevedia pomoct,tak snad sa inym podar maly zazračik pre vas spraviti,fakt seriozny pristup...

cikyta
23. mar 2010

Survi-Orsulka to zmákne Brno-PD za 20 minut! Ona je uplný Schumi v aute 😀

afrika
23. mar 2010

ahoj orsulka. chcem sa ťa opýtať, že keď ste si brali dokumentáciu z heliosu, či to Krajkovič nepochopil tak, že mu už neveríte a chcete ísť inde.... ide o to, že aj ja chcem skúsiť iné sanatórium, ale zároveň sa nechcem rozlúčiť z Heliosom, lebo by som chcela len počuť názor iného dokiho... ďakujem moc a prepáčte za vtrhnutie 😉

brmbolcek
23. mar 2010

Survi ahojcek ako sa ma Timurko ? ake su u vas nocne ???? 😉 😉 😉

Orsulik- ani sa nenazdas a nozka sa mu tak zahoji ze cochvila bude tancovat BALET 😀 😀 😀

Ciky- servus ako sa ma nas Labudko ? 😵 😵 😵 ano som so ZA a urcite mi tvoj pan manzel asi robi krb, lebo ma martinsky prizvuk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
23. mar 2010

Ciky...tak dik za toho Sxchumiho .-)))))) ale konečne je po snehu a poladovici, a zas sa možem trošku vyblaznit 🙂)))))
je to fajn, že to máte takto naplanovane s tym bytom.....a malym detom nie je doporučene (vraj) aby sli hned do noveho, kde este citit malovku, stierku a podobne....... takže doprajte si cas...teda pokial to ide..🙂)))

Survi...dakujem...

Afrika.....ja myslim, že to tak nepochopil.....vieš my tam chodime už skoro 6 rokov a pozname sa už velmi dobre, a tak nas pochopil, že sa chceme ist opytat aj na iny nazor, a že možno nám niekde ponuknu aj niečo ine ako on...bol fakt velmi zlaty, a ked by sme aj niečo ine nasli, tak mame kludne zavolat a informovat ho... citala som, že asi chces ist za Tomasom....
dalsia vec je, že ci naozaj budes potrebovat tu dokumentáciu z Heliku....lebo každe centrum si robi aj tak po svojom..... 😉

cikyta
23. mar 2010

Brmbolcek 😀 Tak ak tam máš takého plnoštihleho fešaka s učesom "ala Silvinka"-je to on! 😀

Idem uspať Labudku.

orsulka
23. mar 2010

ciky...nezabudni boštek od tety Orsulku na dobru nocku 😉

afrika
23. mar 2010

orsul díky a držkám pršteky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre