Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
30. mar 2010

no ja dopozeram panelak, sprcha a zalahnem

surviver
30. mar 2010

tak ja idem dat maleho do postielky a idem aj ja do hajan,sice iba trojhodinovy šlofik,ale lepšie ako nič 🙂

tak sladke sničky a ničim nerušene spanie vam prajem 😵 😵 😵

wolfskinka
30. mar 2010

no ja tiez idem hodit sprchu a idem zalahnut

lucula73
30. mar 2010

a my furt nespíme,ale ma vymenil mm,lebo mám už svalovicu....

ešte k tomu stretku 9.4. - ja pravdepodobne nebudem mocť ísť,ale nie preto,že nechcem odísť od malého,ale moj mm ide o 17. h do roboty,tak by som ho nemala komu nechať,okrem toho ideme v ten deň aj do MT na kontrolu,neviem kedy sa vrátime,bolo by to všetko natesno 😉

dobrú nocku ,zajtra to tu dočítam 🙂 😔 .

wolfskinka
30. mar 2010

lucul dobru noc ....

surviver
31. mar 2010

dobre ranko 🙂 čo ešte spinkate??? no veru počasie je take spave,aspon ,teda tu v ZA,ale aj tak pekny den vam prajem 😵

wolfskinka
31. mar 2010

survi dobre ranko ... no my uz nie, pomaly ranajkujeme a ideme na poradnu

kamka17
31. mar 2010

pekné ránko prajem všetkým...zvíkendieva sa, tak sa zamračilo, no ale čo už narobíme 😉

ciky...no ako po včerajších včeličkách?? Silvinka sa vyspala alebo ste mali uplakané poobedie??

survi...aspoň tie tri hodiny si sa vyspala??

a s tými autosedačkam, resp. vaničkami v aute...proste to vymýšľajú dementi, ktorí s tým nemajú absolútne žiadne skúsenosti, tak zakážu všetko, čo je praktické a dobré pre bábo a robia obyčajným ľuďom stres...

no a ja si dnes idem užívať posledný deň pn...zajtra už do práce 😝 😝

lucula73
31. mar 2010

kamka ahoj,
tak predsa ideš pracovať? 🙂 len sa šetri,mala si asi ostať domka...
a vieš si predstaviť,ako bol náš malý v tej autosedačke,keď sme ho viezli domov z nemocky?to bolo 60 km,bali sme sa,predsa može aj do teba dakto naburať,tak sme ho tam dali,mal len 29OOgr,no hroza,ale našťastie prespal celú cestu...

cikyta
31. mar 2010

Ahojte.
Kamka-včera bolo po včeličkách OK.Doktorka chytila Sisu,že ako stojí,či vie...(nevedela,že chodí,lebo som ju doniesla na rukách) a Sisa jej odstrčila ruky a rozbehla sa preč.DR.sa zlakla a ja som sa smiala.Povedala som jej,že chodí 😀

Noc-hruza.Plač každých 15 minut a od pol noci do pol 4 rána sme sa museli hrať.Za toho pána spať!!! 😠 Tak som jak gumeným "oným" švacnutá po prašine 😠

Idu nám zubky+asi uraduje aj očkovanie a horučka-tentokrát 😔

kamka17
31. mar 2010

inak minule hovoril v telke ten nejaký policajný prezident, či čo to je, že pri prevoze bábätka z nemocnice ho môže mať mamička aj na rukách, že to je povolené...keď sme boli my malé, tak žiadne autosedačky neexistovali a prežili sme a teraz vymýšľajú toľko hovadín...akože áno, bezpečnosť, len keby všetci jazdili ako treba, tak by bolo všetko v poriadku a nezarábali by na všetkom možnom aj nemožnom...no škoda reči...

no a v práci uvidíme ako sa mi bude dariť a hlavne, čo mi povie môj obovdný gyn budúci týždeň

kenya83
31. mar 2010

Ahojte,
chcem sa Vás opýtať či náhodou neviete za ako dlho schvália žiadosť na IVF? Počula som, že v Heliose ešte od januára neschválili ani jednu žiadosť na IVF ☹ Teraz keď sa tie poisťovne zlučovali ☹

minka051
31. mar 2010

Ahojte aj u vás tak upršano. 😒
ciky no také noci sú hrozné, ale človek vydrží vela ked musí.. Ja ku podivu zas spím až moc dobre, ale to asi robí ten Utroš. a dnes ma hrozne bolia prsia ráno som mala pocit ked som vstala že mi ich do rána napumpovali.

minka051
31. mar 2010

Kamka hlavne v práci opatrne aj chcem do práce ked budem tehulka teda ka sa mi to podarí. Budem musieť lebo budem musieť aj niekoho potom zaučiť.

kamka17
31. mar 2010

kenya...nám trvalo schválenie cca 5 týždňov, záleží od poisťovne...a to si ma teraz dorazila, že od januára neschválili žiadnu žiadosť...to je dosť drsné

ciky...tie nočné smeny ti veru ani trochu nezávidím, ja som už teraz aj bez bábätka jak po prebdenej noci a to som spala relatívne ok...a doktorka musela byť riadne zošokovaná, keď ju Silvinka odingnorovala a ušla jej 😀

minka...servus 🙂

minka051
31. mar 2010

kamka a ako sa cítiš? ako ti bolo kým si čakala na potvrdenie tehu. Cítila si niečo zvláštne.

kefalinek
31. mar 2010

kenya ale uz su davno ziadosti poschvalovane aspon teda tie januarove a februarove tak do toho 15.2, viem to lebo sme ju mali medzi nimi aj my, mali tam v tom chaoz a trvalo im to skoro mesiac a pol , ale uz sa rozbehli neboj

kamka17
31. mar 2010

treba mi ísť do obchodu, taaaaaaak sa mi nechce... 😖 😒

drahý mi práve volal, že skoro ostal v búračke...klasika pod strečnom, šoféri namiesto dopredu čumia na merajúcich policajtov...našťastie sa uhol nabok, lebo ten ch.j na audine nedobrzdil do auta za mojim drahým...takýto stres mi tu robí...

no a ešte oproti začali zatepľoať panelák, tak to budeme mať okrem peľu aj lietajúci polystyrén 😅 😨

janicca
31. mar 2010

ahojte babulky prajem fajn deň ... 😉 a to počasko je tak akurát na mašlu kua to asi preto že sa zvíkendieva ... 😠

Orsulka, Martula už asi vajcia maľujú .... 😀 😀

Ciky Sinke posielam božtek na bolave pichačky cmuuuuk fuuuu nech je čim skor v poriadku .... 😵

Kenya nestraš !!!aj my sa chystáme dať novú žiadosť !!!keď som volala do helíku tak nespomínali že by bol problém so schválením... 😒

Kamka tak predsa si sa rozhodla ale šak ty sama najlepšie vieš ako sa cítiš keď je všetko OK tak ja nevidím problém ja to chcem tiež tak riešiť..... 😉

kamka17
31. mar 2010

minka...no mňa hlavne vaječníky podbruško boleli, aj popod prsia ma bolievalo trochu...inak tuším už nič zvláštne
vy si kedy idete po výsledky?? to pojdeš znova do brna, alebo ti už tvoj obvodný zoberie krv??
a neboj, určite to vyjde, len nad tým veľa neuvažuj 😉

minka051
31. mar 2010

kamka tak to máš teda pestré. Nám zas pod oknami postavili kolotoče tak celé sviatky to bude hulákať do desiatej večer to nás aj porazí. Lutujem môjho syna lebo zrovna robí nočné, tak sa asi moc cez deň nevyspí.

surviver
31. mar 2010

kamka,hej spala som ,dokonca sa dnes prebudil až o 01.15,som normalne nechapala,ja ked sa zobudim na jeho mrnčanie,tak si vždy v duchu želam,nech je na hodine aspon 05.00.....ale aj 01.15 velmi potešilo 🙂 už sa to asi zlepšuje,pevne veriiiiiim 😵

a predsa ideš do prace?? Tak davaj pozor na seba aj drobca 😉

minka051
31. mar 2010

kamka bruko aj mnň sem tam zaboli ale prejde to. No do Brna už nemusím len si mám urobiť test a ísť ku svojej gyn.doktorke na krv a poslať im faxom výsledok. Ak budem tehotná tak stačí ak budem chodiť tu doma ku svojej aby sme nemuseli cestovať. To ma celkom potešili, lebo tá cesta to je 600 km je hrozne únavná.Už len aby to vyšlo.

wolfskinka
31. mar 2010

ahojte,

tak som teraz skoncila na poradni ,... kokso od rana, same tehotne tam boli co umyvali okna a krvacali, dr. nadaval od rana, ze ci im to je treba umyvat okna tehotne a upratovat a potom sa divia ze krvacaju .. doplasil ma zase s tym krckom ze je hranicna hodnota a ze mozno bude treba cerviklaž ci co, ale ze to zatial nechame otvorene a potom sa uvidi a objednal ma az o mesiac na poradnu ... na to uz nemam slov vobec, som nasrata nenormalne, miesto toho aby ma objednal na kontrolu za 2 tyzdne tak ma objedna za mesiac ze ak nieco bude treba tak sa to bude hasit ked sa otvori a dal mi vaginalne tablety na vkladanie a pritom ziadnu mykozu ani vytok nemam, vraj preventivne kvoli krcku ...

uz minule ma s tym krckom strasil a teraz ma vyplasil uplne

cikyta
31. mar 2010

A Orsulka je kde?

kamka17
31. mar 2010

ciky...asi zodpovedne pracuje 😅

janicca
31. mar 2010

veď som písala že maluju vajca....... 😀 😀 😀 😀

cikyta
31. mar 2010

Aha! Tak to,s tými vajciami ma nenapadlo!
Tak potom dufam,že Ferino si pletie riadny korbáčisko! 😉 Aby mal prečo dostať po vajci 😀 😉

wolfskinka
31. mar 2010

janni a ty uz mas namalovane vajca ??? my ideme miesto vajec malovat detsku izbu ... xixi

cikyta
31. mar 2010

A ja si idem zamalovať kruhy pod očami 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre