Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
5. apr 2010

No veru chlapa som tu v tejto teme široko daleko nevidela 😀 Ale Maw-tiež som bola ateista.Po ET som sa začala modliť a slubila som vernosť bohu,ak to výjde...Vyšlo to a ked sa dcerka narodila,utekala som ju dať pokrstiť do kostola.Najprv katolícky,potom evanjelický (pre mna je boh jeden a je mi jedno kde),no zrazu hop! Problém.Farary sa môjmu dieťatku otočili chrbtom.Zaujímalo ich viac,akeho vyznania budu krstní,akého sme my,či sme zobratí a kde...A tak som zanevrela na kostoly,farárov a cirkev ako taku...
Aj ked...boha už verím.Svojím spôsobom.Mám ho v srdci a len on sám vie,prečo... 🙂

Katy-Je fajn,že to s krvičkou viete včas,lebo tu postačí liečik,viac sledovať a je všetko v uplnom poriadku.Teraz je na toto vyspelá medicina 😉 Moc držím palce!!!

maw
6. apr 2010

cikyta - tak to mas uplnu pravdu viera je uplne ina vec ako cirkev! 😠 😠 😠 . Na nich len mal dvor a velky bič.

orsulka
6. apr 2010

dobre ranko po dlhočiznom volne 🙂)))))))

mzuzka......gratulujem malinkým k ich velkemu dnu 🙂)))) prekrasnučkí suuu 🙂)))) už sa fakt na nich tesim live 🙂))))

janicca
6. apr 2010

dobré ránko vám prajem ....... 😉

orsulka
6. apr 2010

čaf smejko 🙂))))) chvalim aj ja fotečku .-))))))

janicca
6. apr 2010

Orsulik čaf moja ako po predlženom víkende ???......... fotku ? ďakujem lepšiu som nenašla ... 😀 😀 dnes mám hrozné predmrchovské stavy a depku jak hovado ..... 😀 😀 😀 a ešte to počasíčko ma serie !!! 😠 😠 tomu sa hovorí super začiatok pracovného týždňa ..... 🙄 😝 😀 😀 😀

orsulka
6. apr 2010

jani.....no...nezávidím ti......asi by to chcelo za jeden.... 😀 😀 😀 ael v praci to nejde ...... 😠 😠
vikend v pohode.......pracovne a vnedelu sme si dali "nedelu"...takže oddych...inak sme makali jak sroby...podlaha položena, skrine nastahovane, a vcera sme tam zacali prekladat obyvacku, chodbi a kuchynu......prosim pekne akože do tej prerobenej izby o rozmeroch 4,20x2,80...hahahaha......este, že nemame vela nábytku, a co to sa zmesti do spalne a na vonkajsiu chodbu.... takže pocitam že tento tyzden zacneme skrabat zbytok bytu.....vobec nemám šajn ako budem variť a podobne finesy.....ale nejak bolo nejak bude 🙂)))))

janicca
6. apr 2010

čo jeden hneď dva by som ebla do seba .... 😀 😀 no super tak sa tešíš skoro z nového bývania.... 😵 takže riadne ste si makli ale o to bude lepší výsledok a fajn pocit z dobrej vykonanej práce ... 😉 no čo tak budeš variť po susedoch 😀 😀 hádam týždeň dva vydržia a či nie ??? 😀 😀 ideš meniť aj komplet kuchyňu?teraz je ozaj z čoho vyberať .... 😉 😉

orsulka
6. apr 2010

jani...nie nie nie.......chceli by sme len nove dvierka na linku...korpusy su super........ a nova by stala kopec prachov... 🙂 😉 a treba setriť možno na dalsie IVF.....ta ne???????? 🙂 🙂 🙂
rozmyslam, že dam nejake korunky ci evrace svokrovcom, nech varia aj pre nas......to sa tam len oprideme natlacit a zas do prace.....uvidim co povie moja polovicka..... 😉

orsulka
6. apr 2010

tak a co tento piatok ????? ideme na Klak ????????

janicca
6. apr 2010

jasné ten piatok platí šofér zabezpečený ale čo tam bude ten moj drahý to neviem ....no ništ bude musieť počúvať tie naše babské dristy ... 😀 dúfam že učasť potvrdia Martula ja Kamka ... 😉 😉 a čo baby z Prievidze idu ?

janicca
6. apr 2010

ta hej ,ta hej IVF schvaľujem šak aj my obraciame každe evri len aby sme mohli ísť o krok v pred .... 😵 a my dávame evrače na stravu svorkovcom už 4 roky a celkom to funguje. 😀 😀 ...no samozrejme aj ja niečo niekedy ukuchtím .... 😉 myslím že to budeš mať bez roboty keď tu stravu poriešiš u svokrovcov... 😉

orsulka
6. apr 2010

janicca ja neviem...nikto nič zatial......KIARKA:::JANULA ??????????? tak ako ????

janicca
6. apr 2010

no šak keď baby nebudu môcť tak to preložíme na niekedy inokedy aby si sama nemusela ísť ak to tebe nevadí ?do konca týždňa sa hádam nejako dohodneme . 😉

janicca
6. apr 2010

Martulaaaaaaa,Kamkaaaaaaa pracantky hallooooooo kde že ste ???? ...... 😉 😉 😉

cikyta
6. apr 2010

Zdravím!
Aj ja idem! 😀

orsulka
6. apr 2010

jani....no ved uvidime...lebo ak sa bude aj skrabat, tak neviem neviem...v každom pripade, ak by sme sli viacere, tak urcite pojdem..... 😉

orsulka
6. apr 2010

ciky...čaf babula......cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuukl pre SISI!!!!!!!! prosim odovzdať!!!!! 😵

janicca
6. apr 2010

ciky ahoj babula a vieš že som na teba myslela že by si išla s nami .... 😉 len jedna z nás by musela ísť asi na strechu samozrejme počítala som aj so Sisou...no keby som bola šofer tak je po probléme ... 😕

janicca
6. apr 2010

orsulka to je jasné že sama nepôjdeš veď nejdeme ešte umrieť tak sa hádam niekedy stretneme .... 😉

cikyta
6. apr 2010

Orsulka-cmuk odovzdaný.A myslím,že trojnásobne 😅 trošku som sa nevedela zastaviť 😅

Jani-jednoduché.Mám ti pošuškať,koho by sme šupli na strechu? 😅

Dnes má Silvinkin ocko narodeniny.31.rokov 😀 A idu spolu...(Sisa rok,on 31.,Sisa dva,on 32.atd...)výborná vec,pre zábudlivu rodinu 😀

janicca
6. apr 2010

ciky to hádam nie 😅 😀 😀 to pôjdem radšej ja na tu strechu 😀 😀 tak s tými dátumami národenia to máš super zariadené aspoň nezabudneš ... 😀 😀

wolfskinka
6. apr 2010

dobre ranko ,... dnes trosku neskoro, zase sme mali v noci diskoteky ... baby mi hlasili ze krajko ma oholene fuziky ☹ neviem si ho predstavit bez nich, mu tie fuziky tak pristali bol v nich taky fesacisko 😵

cikyta
6. apr 2010

Jani-Silvinke čerstvý vzduch len prospeje 😀 Ani háro jej to nerozcuchá,takže v pohode.Jediný problém bude ju dať potom dolu,lebo ako ju poznám,bude sa jej takýto adrenalín náramne páčiť 😝
Wolfi-to fakt? Ten musel mať velmi bujare sviatky,ked mu ich niekto oholil 😀

wolfskinka
6. apr 2010

ciky vraj ano ... tie jeho sexi fuziky, vobec si ho neviem predstavit bez nich

wolfskinka
6. apr 2010

tak zilincanky idu v piatok do prievidze ,... no baby ... hned by som isla ale s tym mojim bruchom by som uz v aute toho moc neposedela ...

a kedy dame stretko my niekde na namesti ?

lucula73
6. apr 2010

wolfi - len na klak ,to si tam za 20 min.,to by si vydržala 🙂

inak pekný deň želám všetkým 🙂

mzuzka - no tie fotočky svištíkov sú krásne,vyzerajú ako bábiky 🙂

orsulka
6. apr 2010

😕 😕 😕 že bez fuzikov....... 😕 😕 😕 ale šak zmena je život...ta ne????? 😀 😀 určite vyzerá ešte mladši, podla mna ....

luculka....ahoj 🙂))))

wolfskinka
6. apr 2010

lucul ja som rada ze sedim doma na zadku a nemusim vytiahnut cumak, sa bojim s tym mojim krckom kdekolvek ist

orsul no urcite omladol aspon o 10 rokov, ale mne sa s tymi jeho fuzikmi pacil , bol taky fesacisko, maloktoremu chlppovi tie fuziky pristali tak ako jemu 😵

lucula73
6. apr 2010

orsul ahoj - inak kiare by si možno mala dať vedieť,ona chodí málo na koníka,myslím,že ani nevie o tom piatku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre