Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
12. apr 2010

lusi, pokiaľ viem, tak myóm môže byť aj vo vnútri maternice - vo vnútornej stene, nie len zvonka na maternici, či sa mýlim?

lusina
12. apr 2010

možno hej marti, ja som myslela, že len v maternici , akože aj vo vnutri, ale aj zvonka, ale nie napr. na krčku, vieš?
a myslím si, , že kedže ja gynekolog-amater, 😀 že preto je to nebezpečne, lebo to može prasknuť a sposobiť krvacanie, že je to vlastne poškodena sliznica, či? 😅

kamka17
12. apr 2010

lusi...dikes, už som si tiež niečo naštudovala, ale ani jedno ani druhé nie je nejako priamo životunebezpečné, len sa to vraj musí vždy odstrániť a polyp je ešte taký zákerák, že zvykne dorásť...ale nejdem sa tým teraz stresovať, však povedali, že to problém nie je, tak im budem veriť 🙂

marti...nová fotka super, taká inkognito 😅 😉

janicca
12. apr 2010

Martula tak ja z teba zvädnem .... 😀 určite si bola ráno na svitaní keď padla prvá rosa zbierať prvosienky aby si sa mohla odfotiť s kvietkom za úškom a splniť Cikyno prianie .... 😀 😀 😀 😀 tak potom klobuk dole pred tebou ....

lusi čaf dobre si to napísala ja som hneď pochopila ... 😀 😝

kamka čaf mamina ... 😉

ozaj Žilinčanky zajtra idem na Zumba aerobik do Za že vraj to je na Vlkoch ulica Martinská ?hovorí vám to niečo ?

marta222
12. apr 2010

lusi, ach tak... o polype toho naozaj moc neviem, ale asi to bude ako píšeš.
kamka - jasné, nestresuj sa zbytočne... Áno, dala som novú fotku, sľúbila som to Cikytke - trčí mi tam akurát môj raťafák 😀 .... No, čo už narobím, keď ho mám o číslo väčší ako normálni ľudia 😀 😀 😀

marta222
12. apr 2010

No, jasné Janicca, sľúbila som to ciky - a sľuby sa majú predsa plniť, nie 😉 ?Tak ty si to s tým športovaním zobrala "smrtedeľne" vážne.. A ideš sama, či máš nejakého sparingpartnera? Tak potom daj vedieť, ako bolo 😉 .

lusina
12. apr 2010

jani, hovori mi niečo Martinská, kusom od nej som bývala........ 😀

lusina
12. apr 2010

...........................a chodila som na ZŠ Martinsku. 🙂

cikyta
12. apr 2010

Martus- 😀 😀 😀 😀 si mi vyrazila dych! Ja že čo to jeeee?
No a v lete slnečnicu! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A netrčí ti tam raťafák.Možno len malinke ušôčko 😀

janicca
12. apr 2010

lusi tak že existuje taká ulica nie je to podvod .... 😀

Marti idem so sestrou ale kľudne sa môžeš ku nám pridať po ceste by sme ťa zobrali ... 🙂 ))

kamka17
12. apr 2010

jani...martisnká je na vlkoch a tá zumba asi bude na tej ZŠ martinská, lebo žiadna iná budova, v ktorej by sa dalo športovať, tam nie je...a o koľkej ideš?? že by som ťa prišla podporiť aspoň psychicky...
jo a kde si to vyhrabala, že je to tam ??

lusina
12. apr 2010

jani, jj, existuje a už dúúúúúúúúúúúúúúúúúho. je to na vlčincoch 3, a zš Martinska bola kedysi jedina čo mala bazen, a ja som do nej chodila. ha 😀
jani, ja už terazky bývam uplne niekde inde, aj ked na vlkoch som chcela ostať, ale kedysi ked sme chceli kupiť byt, tam nebolo možne zohnať byt za normálnu cenu. 😒 tak sme to vzdali.............

lusina
12. apr 2010

kamka, je tam ešte poblíž detska školka 😀

kamka17
12. apr 2010

škôlka????? mi nejako uniklo...aha asi vime kde, len som nevedela, že to je tiež martinská...ale však to je jedno, janica to isto nájde 😉
a tiež som vyrastala na vlkoch, nechcelo sa mi odtiaľ, ale život človek donúti robiť rôzne neci 😅

janicca
12. apr 2010

Kamka na FB som to vyhrabala ..... 😉 je to zajtra o 18:00 hod tak kľudne sa môžeš prísť pozrieť ako tam bude poskackovať ako telacko a ešte natáhnem aj Martulu tak nech nás je viacej takých skackajucich ...... 😀 😀

Lusi šak môžeš sa pridať aj ty keď to tam poznáš .... 🙂

lusina
12. apr 2010

kami, škôlka je medzi martinskou a zvolenskou, medzi panelákmi, ale neviem, či je to ešte martinska, alebo aka, je to jedno, ale je to poblíž martinskej.
veru, čo narobíme ked nas zaveje inde ako sme chceli........moja zlate vlky 😢
ty si písala, že máš pod nosom lídl, to si na akej ulici? Nesceya? / 😅 neviem ako sa to píše/ tie paneláky pri pošte 8?

lusina
12. apr 2010

jani, ak mi to vyda, tak to si prídem pozrieť ako poskakujete 😀

janicca
12. apr 2010

Lusi ,Kamka tak vy ste potom susedy aj sa osobne poznáte ??? 🙂 no a hádam to nejak nájdeme šak na Vlkoch som už bola ale to je strašne dávno.... 😉

janicca
12. apr 2010

Lusi možeš si s nami zaskackať aj ty je to tam prvý krát tak ja budem mať tiež premieru ......... 😀

lusina
12. apr 2010

jani, ja neviem či poznám Kamku osobne, asi skor nie ako áno, poznala som z videnia Barču čo tu chodila, ta byva, alebo byvala v tých panekákoch pri pošte. 🙂 aj som ju niekedy stretla na prechádzke s bruško a mužíkom.

jani, nemožem si zakakať, lebo som nejaka zdravotne pos.rinakana, mám zápal mechura+moč. ciest. ☹

lusina
12. apr 2010

zaskakať, nie zakakať, dobre to vyznelo 😀 😀 😀 😀

marta222
12. apr 2010

janicca, zajtra ešte nepôjdem s vami - najskôr to odskúšaj na sebe, prezisti všetko a porozprávaš mi a potom sa možno pridám 😉 . No, to bude kopec srandy, keď pôjdem aj ja - ja som iné "telacko".

Ciky... tak potom musím v lete nájsť takú riadnu slnečnicu, aby ma nebolo spoza nej ani vidno 😀 - ani ušiská, ani nosisko 😀 😀 😀 .

A kde máme dnes Orsulíka???

janicca
12. apr 2010

lusi 😀 😀 😀 ok tak sa vylieč a ja to vyzistím potom vám podám ifnošky ... 😉
tak ja budem nakoniec ako pokusný králik 😝 😀

Marti aký nosisko??? pokial ja viem tak si úplne skoro normálna ....... 😀 😀 😀 jednoducho kočica.. 😉

Orsulka má dnes ešte asi dovolenku po veľmi náročnom pracovnom víkende ...... 😉

marta222
12. apr 2010

janicca - si ma opäť rozosmiala 😀 😀 😀 - takže som "skoro normálna"? Takže nie celkom, do normálnosti mi kúsok chýba 😀 😀 😀. No asi to tak bude 😉 ...
A čo ťa to tak napadlo, že Zumba, či máš inšpiráciu od Orsulky.
Lusi, keďže si teraz nemôžeš zaskákať, tak kľudne aj zakakať 😀 😀 😀

lusina
12. apr 2010

marti 😀 😀 😀 😀 , ale ani to nie je zlé, niekedy lepšie ako 10 lekarov, nie? 😀 😀 😀 😀

cikyta
12. apr 2010

Martus ty budeš kočica,aj keby si mala za uchom kukuricu! 😉

janicca
12. apr 2010

Marti ,Lusi .... 😀 😀 😀 tak to už potom áno ....

Marti no jasné že si normálna veď vieš ako som to myslela .... 😀 😀 😀 už som to dávnejšie videla na nete sa mi to páči je to uplne že super ....býva to aj v Čadci no tam sa mi nechce dochádzať ......

marta222
12. apr 2010

lusi, jasné 😀 😀 😀 , to je 100 %-ná pravda...
Ciky 😀 😀 😀 a už si ma niekedy videla? Ktovie, či sa nepodobám na tie tvoje milé SS 😀 ...

marta222
12. apr 2010

Jani, mne sa to tiež páči, aj som o tom čítala prednedávnom myslím, že v Slovenke - vraj je to ohromné na spaľovanie tukov, lenže keď ja som také športové nemehlo, ja by som tam poskakovala úplne ináč ako ostatní - ako píšeš, ako také po našom "celacko" 😀 😀 😀

cikyta
12. apr 2010

Marti-SS su male,vychrtle,čierne metly 😝
Ty si normálna,melírová,usmiata kočenda!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre